HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Carrot Story - zajíc dibrodruh Carrot Story - zajíc dibrodruh
(flash / arkdy / 2799  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře a názvem „Carrot Story“, což přeloženo do češtiny znamená „Zajícův příběh“, se ztotožníte s velice milým zajícem se slušivou kšiltovkou na hlavě, a budete překonávat veškeré nástrahy zajícova světa, absolvujte zdárně všechna kola a doveďte jej až na konec. Probíhejte lokacemi, přeskakujte přes překážky a sbírejte mrkvičky, které mají blahodárný účinek nejen na váš zrak, ale především na výši vašeho bodového konta. Taktéž sbírejte ikonky srdíček, která představují životy. Střežte se jakéhokoliv kontaktu s chodícími i létajícími nepřáteli, vypořádejte se s nimi tak, že se jim vyhnete, nebo že jim skočíte z výšky na hlavu. Originální ztvárnění hry potom spočívá v tom, že procházíte jednotlivými lokacemi jako zajíc, jindy v raketoplánu, v podobě Ninji, nebo dokonce i chrabrého dobrodruha v klobouku.

The Base Jumper - odvážný parašutista The Base Jumper - odvážný parašutista
(flash / arkdy / 2987  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve skutečně vydařené hře se ujměte role odvážného parašutisty, který se musí pokoušet na svém padáku doletět co možná nejdále. Vydejte se tedy na nádherný vyhlídkový let po obloze a zkoušejte vašeho parašutistu udržet ve vzduchu co nejdéle a zároveň tak urazit co nejdelší trasu. Není to však tak docela jednoduché, abyste se udrželi v oblacích co nejdéle, je nutné sbírat na vzdušné pouti všemožné bonusy, abyste se střemhlav nezřítili zpět na matičku Zemi. Sebráním ikonky bílého padáčku obdržíte jeden padák navíc, ten požijete tak, že kliknete na levé tlačítko myši. Samozřejmě sbírejte při letu i ostatní ikonky různobarevných padáčků, ale vyhýbejte se černým hvězdám. Je nutné sbírat i zlaté mince, protože po skončení každého letu, si za ně můžete ve virtuálním obchodu nakoupit různá vylepšení pro následné lety.

Burrito Bison 2  Revenge - bizon se mstí Burrito Bison 2 Revenge - bizon se mstí
(flash / arkdy / 3365  zobrazen / oblbenost 64%)

V této opravdu rozpustilé hříčce, nazvané „Burrito Bison 2 – Revenge“, jejíž první díl rovněž naleznete na našich stránkách, se stanete opět svalovcem s bizoní hlavou, neohroženě leťte vzduchem a bez milosti masakrujte gumové medvídky. V každém herním kole se pokuste doletět co nejdále a v průběhu vašeho letu se snažte vždy posbírat maximální množství užitečných bonusů, které dokážou prodloužit dráhu vašeho letu. Pokud se začnete řítit k zemi, použijte vaši schopnost tvrdě udeřit a vší silou dopadněte na gumového medvídka. V návaznosti na počtu zlikvidovaných medvídků budete po ukončení každé vzdušné pouti ohodnoceni odpovídající finanční částkou, za získané peníze si budete moci nakoupit v obchodě vylepšení, která vám rozhodně přijdou vhod v dalších kolech této rozkošné, zábavné a hlavně chytlavé hry.

Shatterbot - létající robot zabiják Shatterbot - létající robot zabiják
(flash / arkdy / 3065  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra s názvem „Shatterbot“ je dobrodružná akční hopsačka, ve které budete udatně bojovat za hodného robota, který byl sice původně naprogramován k zabíjení, ale podařilo se mu vymanit z jeho osudu. Problém však nyní spočívá v tom, že se proti němu v průmyslovém centru vypravili všichni zabijáčtí roboti, kteří se s jeho rozhodnutím neztotožňují. Váš hlavní hrdina tedy musí uhýbat útokům všech jeho nepřátel, kteří na něj cílevědomě útočí. V každé lokaci se budete setkávat s obrovskou přesilou různorodých nepřátel a musíte se ve zdraví proskákat až k cílové plošince, která je označená zelenými šipkami. Robot je naštěstí velice dobře technicky vybavený, neboť dokáže nejen poletovat vzduchem, ale i likvidovat nepřátele a jejich objekty jeho zbraněmi. Po každém kole si můžete vašeho robota i vylepšovat.

Dangerous Treasures - nebezpečné poklady Dangerous Treasures - nebezpečné poklady
(flash / arkdy / 3175  zobrazen / oblbenost 64%)

V této logické „hopsačce“, nazvané „Dangerous Treasures“ se ocitnete v hlavní roli sympatického kovboje se stetsonem na hlavě a musíte překonávat rozličné překážky a pasti ve světě, plném dobrodružství. Při vašem průchodu tajuplným územím sbírejte zlaté mince nesmírné hodnoty. V každém kole je nutné sebrat všechny tyto mince, jinak se vám neotevřou dveře do další lokace. Zdaleka ne všechny artefakty jsou ale lehce přístupné, takže budete muset na začátku každé herní lokace předem rozvážně promyslet další postup a rozhodnout, jaké úpravy na hrací ploše je nutné udělat, abyste dokázali získat veškeré mince. Některé předměty na hrací ploše lze kliknutím myší odstranit, s jinými naopak pohnout nejde. Vyhýbejte se tudíž ve hře všem nebezpečným předmětům, ať vám nespadnou na hlavu a doputujte v ní až na konec.

Dragon Quest - najděte draka Dragon Quest - najděte draka
(flash / arkdy / 3049  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitáte se v této logické „hopsačce“ s názvem „Dragon Quest“ v daleké minulosti a sledujte příběh dvojice hlavních hrdinů. Chrabrý rytíř a jeho čtyřnohý kamarád věrný kůň, žili spokojeným a poklidným životem. Jednoho dne však jejich idylka skončila, protože ubohého koně unesl červený, krutý drak. Ztotožněte se tedy s tímto statečným rytířem s bujnou zrzavou kšticí, která mu vykukuje zpod helmy, a vydejte se na záchrannou misi, na jejímž konci, jak pevně věříte, se shledáte s vaším koňským kamarádem. Procházejte tudíž nebezpečným hradem a vypořádejte se s nástrahami, které vás zde čekají. Na začátku každého levelu zjistěte situaci na herníploše a rozhodněte se, jaké kroky budete muset podniknout, aby se vám povedlo sebrat klíč a doputovat ke dveřím, umožňujícím vstup do dalšího kola této milé, dobrodružné hry.

Help Me Fly - pomozte mi létat Help Me Fly - pomozte mi létat
(flash / arkdy / 2921  zobrazen / oblbenost 64%)

V online hře, nazvané „Help Me Fly“, bude vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem vyučovat mladou, pohlednou čarodějnici v létání, snažte se vždy, aby doletěla co nejdále, čím dále doletí, tím víc bodů získáváte, za ty pak můžete ve virtuálním obchodě dokupovat různá vylepšení. Na začátku každého kola se rozběhněte, odrazte se od země a vydejte se na let vzduchem. V průběhu letu se snažte usměrňovat směr jejího letu tak, abyste sebrali co nejvíce užitečných bonusů, s jejichž pomocí jí dokážete pobyt ve vzduchu o něco prodloužit. Pozor ale na předměty, které nepomáhají, ale škodí, můžete uhořet, zmrznout, nebo vás vcucne vzdušný vír, to má potom vaše svěřenkyně dolétáno. Po ukončení každého letu pak kromě již zmíněného nákupu můžete vámi dosažený výsledek vaším jménem, neb alias, odeslat.

Flambos Hot Mess - sbírejte fazolky Flambos Hot Mess - sbírejte fazolky
(flash / arkdy / 2984  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní vskutku vydařené a dobrodružné „hopsačce“, nazvané „Flambos Hot Mess“, se ztotožníte s velice milým a sympatickým hořícím klučinou, najatým za jediným účelem, aby totiž v celkem třiceti tří ševelech pomáhal velice věcnou sbírku různobarevných a drahocenných fazolí. Tento úklol však není tak docela jednoduchý, jak by se vám to mohlo jevit na první letmý pohled. Hořící klučina totiž sbírá zmíněné fazolky skutečně s ohrožením jeho vlastního života. Berte na vědomí, že s postupem do vyšších kol již tak dost vysoká herní obtížnost stále rapidně narůstá, posbírejte v každé lokaci všechny fazolky a doskákejte vždy až do označeného cíle, tak postoupíte do dalšího kola. Váš borec však hoří vše spalujícím plamenem, za sebou zapaluje mosty, hrozí mu pád do propasti, důležitým faktorem je rychlost a též hbitost vašich prstů.

Red Ball - červený balon podruhé Red Ball - červený balon podruhé
(flash / arkdy / 3312  zobrazen / oblbenost 63%)

Na našem webu jste si nedávno mohli zahrát hru „Red Ball - červený míček a jeho zlatá korunka“, jejímž hlavním hrdinou byl dovedný červený míček. Dnes es vám tedy tento míček vrací znovu v novém vydání, a to ještě v nové, ale mnohem obtížnější formě. Dnešním vaším úkolem bude poskakovat s červeným míčkem na hrací ploše a snažit se dostat k cílovému červenému praporku bez ztráty života. Velice dokonale si při hraní této hříčky opět procvičíte vlastní postřeh a prostorové vidění. Počáteční kola se vám zřejmě budou zdát poměrně jednoduchá, časem však počne přituhovat a vy budete muset při vašem skákání začít také důkladně přemýšlet. Jestli se vám podaří dostat k menšímu praporku, který znamená uložení, tak potom v případě neúspěchu nemusíte level začínat od začátku, ale od takto uloženého místa.

Angry Gran 2 - trestající babka    Angry Gran 2 - trestající babka
(flash / arkdy / 2977  zobrazen / oblbenost 64%)

Takhle to tedy může vypadat, když staré babce dojde trpělivost s mladou a nevychovanou generací, o tom se můžete sami přesvědčit v dnešní postřehové hře. Rozezlená babka se rozhodla vzít nápravu do vlastních rukou a pomstít se všem chuligánům, na které při její „výchovné“ výpravě narazí. Vytrhla ze země dopravní značku a začala mlátit nevychované spratky po hlavách. Za každou dobře umístěnou trefu potom budete finančně odměněni, čím silnější jim ránu uštědříte, tím více peněz obdržíte. Razanci úderu nastavíte tak, že přidržíte levé tlačítko myši a pustíte v tu správnou chvíli. Pakliže se vám však nepodaří nikoho trefit, značka vás zasáhne do zad a na chvíli nebudete schopni útoku. Jestli uštědříte obrovskou pecku, viz ukazatel vlevo nahoře, odměna je vyšší, pak si můžete nakoupit ve virtuálním obchodě bonusy.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)