HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Flightless - stavte žebříky Flightless - stavte žebříky
(flash / arkdy / 2967  zobrazen / oblbenost 64%)

V této nezvyklé, logické skákačce, nazvané „Flightless“, se vydáte do pohádkového světa, obývaného prapodivnými stvořeními, kteří sice neumějí skákat, ani létat, zato ale mají jedinečnou vlastnost, dokážou na jakémkoliv místě postavit žebřík, aby se po něm dostali dál. Procházejte tudíž nyní pohádkovou herní krajinou a sbírejte velice cenné diamanty, po jejichž sebrání vám bude umožněn vstup další herní lokace. Musíte se ale také na vaší pouti vypořádat s různými typy nepřátel, usilujících vám o život. Máte dvě možnosti, můžete se jim vyhnout, nebo je zlikvidovat a to nejlépe postavením žebříku, i když i ono známé „Máriovské“ hupsnutí na hlavu, na ně platí. Hra není nikterak obtížná, přesto dostat se až na její konec, může mnohým z vás dělat potíže. Jde sice o arkádu, ale musíte do hry rovněž zapojit své mozkové závity.

Demon Shift - démon na cestách Demon Shift - démon na cestách
(flash / arkdy / 2943  zobrazen / oblbenost 64%)

Téměř hororová hopsačka, nazvaná „Demon Shift“, vás seznámí se sympatickým rohatým pekelníkem, který se, jako následek vlastní neopatrnosti a nedbalosti, dostal do neobvyklých problémů. Roztřískal totiž velice vzácnou nádobu s ještě mnohem vzácnějším obsahem, pročež se na něj velice rozzlobil samotný Lucifer, vládce pekel. Chce-li nyní nešťastný pekelník napravit svoji vlastní chybu, nezbývá mu nic jiného, než splnit Luciferem mu zadaný úkol. Ztotožněte se tudíž s rolí nyní nešikovného čerta a vydejte se na dobrodružné putování podivným světem. Pohybujte se nebezpečnými herními lokacemi, vyhýbejte se všem nepřátelům, překonávejte překážky, sbírejte zelené duchy. Při pohybu tímto světem využívejte možnosti přepínat mezi dvěma prostředími, neboť jenom takto můžete ve hře přežít i postupovat dppředu.

Knightmare Tower - osvoboďte princezny  Knightmare Tower - osvoboďte princezny
(flash / arkdy / 2877  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato chytlavá hra vás zavede do pradávných dob, kdy jednotlivým říším vládli mocní panovníci, jejichž ideály po světě pak šířili stateční rytíři. Stanete se právě stejným rytířem a pomozte nešťastnému králi v boji proti krutému nepříteli. Bídný nepřítel totiž unesl deset panovníkových dcer a vaším úkolem nyní bude tyto ubohé princezny osvobodit z jeho tenat. Statečně a neohroženě se pusťte do záchranné výpravy, vzlétněte k vrcholku tajemné, černé věže, v jejíchž útrobách jsou princezny vězněny a udělejte pro jejich záchranu vše, co jen bude ve vašich silách. Nechte se vystřelit z kanónu směrem k vrcholku věže a během letu svým mečem nesmlouvavě likvidujte všechny příšery, které se vám nachomýtnou. Za každého zabitého nepřítele a osvobozenou princeznu budete odměněni, vylepšit vlastnosti si poté můžete v Shopu.

Monster and Mindy - monstrum a Mindy Monster and Mindy - monstrum a Mindy
(flash / arkdy / 3922  zobrazen / oblbenost 64%)

Výborná logická arkáda, která rozhodně pobaví každého hráče, jejíž protagonistkou je roztomilá dívenka jménem Mindy, má velice neobvyklého kamaráda. Je to spřátelený zelený, obrovský drak, se kterým si užívá spoustu legrační zábavy. Jednoho dne se tato nerozlučná dvojice rozhodla, že si budou hrát na aeroplán. Drak vždy Mindy vystřelí vysoko do vzduchu a tato se pak snaží doplachtit co nejdále a sbírat přitom i bonusové předměty i poletující motýly. Ve vzduchu se totiž nalézá spousta bonusů, které odvážné Mindy přidávají na rychlosti, nebo i na výdrži. Za posbírané motýly si po každém kole můžete nakoupit vylepšení, například pružinu, nebo raketový pohon, které vám dopomůžou doletět ještě dál. Při létání také musíte nasbírat i fotografie všech jedenácti hrdinů, fotky si potom můžete prohlédnout ve vašem fotoalbu.

Angel of the Battlefield 2 - záchranář  Angel of the Battlefield 2 - záchranář
(flash / arkdy / 2694  zobrazen / oblbenost 64%)

V této zdařilé logické „hopsačce“, nazvané „Angel of the Battlefield 2“, se ocitnete uprostřed zuřícího boje a stanete se sympatickým, válečným sanitářem, který zachraňuje zraněné vojenské piloty z vraků jejich sestřelených stíhacích letadel. V každém z celkových dvaceti levelů, které můžete hrát „na přeskáčku“, a jejich obtížnost postupně narůstá, bude vaším úkolem dostat se až ke zraněnému pilotovi, naložit si jej na záda a poté jej dopravit do bezpečí, kterým je stan polní nemocnice, kde mu erudovaní lékaři budou moci poskytnout pečlivé ošetření. Úvodní levely vám mohou připadat jako jednoduchá, postupem času však začne přituhovat a vy budete ve hře muset uhýbat před zkázonosnými, smrtícími střelami, taktéž se vyhýbat ostrým hrotům, čnícím ze země, vyhýbat se minám a hodně přemýšlet, jen tak pilotům pomůžete.

Pigdream - sen malého prasátka Pigdream - sen malého prasátka
(flash / arkdy / 3014  zobrazen / oblbenost 64%)

V této dobrodružné „hopsačce“, nazvané „Pigdream“, povedete sympatické prasátko, které svůj život zasvětil pobytu v klášteře a poklidnému přemýšlení o smyslu života. Nyní byl však hloubavý vepřík ze svého rozjímání náhle vyrušen kapkou vody, která mu dopadla na hlavu, tak zjistil, že celému klášteru, který je jeho domovem, hrozí zatopení a v důsledku toho i zkáza cenných historických dokumentů, které jsou ve zdech kláštera ukryty. Ztotožněte se tudíž ve hře s tímto prasečím filozofem, a udělejte všechno pro záchranu starých textů nevyčíslitelné historické hodnoty. Procházejte herními lokacemi, sbírejte staré pergameny i misky rýže, které napraví vaše pošramocené zdraví a vypořádejte se s všemi nepřáteli, kteří v této zdařilé hře usilují o váš život a to buď tím, že je zastřelíte, nebo tak, že jim vskočíte shora na hlavu.

Pony Adventure - v sedle poníka Pony Adventure - v sedle poníka
(flash / arkdy / 2836  zobrazen / oblbenost 64%)

Už ze samotného názvu této veselé sportovní hry jistě sami uhodnete, že vám tato online hra nabízí prožít veselá dobrodružství v sedle vašeho malého poníka. Tímto ale ještě vše nekončí, hru ocení zejména dívenky a všichni ti z vás, kteří mají slabost pro módu a design. Nasedněte tudíž na vašeho poníka, jako jezdkyně na něm projíždějte všemi levely měnící se krajinou, přeskakujte na něm všemožné terénní překážky, vyhýbejte se dravcům, sbírejte mrkvičky i jiné užitečné, bonusové předměty, například nějakou tu součást oděvu, nebo vybavení domu. Nezapomínejte v průběhu vaší dobrodružné jízdy při skocích přes překážky měnit oblečení a svému pozměněnému vzhledu přizpůsobujte i vzhled vašeho poníka, abyste tak tvořili dokonale barevně sladěný pár. Dokážete překonat nástrahy všech tří kol, a doputovat na konec?

Nak the Cruncodile - cesta plná potíží Nak the Cruncodile - cesta plná potíží
(flash / arkdy / 2772  zobrazen / oblbenost 64%)

V této skutečně dobře povedené „hopsačce“, nazvané „Nak the Cruncodile“ se ztotožníte s modrým sympaťákem, přičemž s ním prožijete mnohá, různá dobrodružství ve velice pěkně graficky zpracovaném prapodivném herním světě. Překonávejte tedy všechny překážky, sbírejte velice cenné mince, ale hlavně se vyhýbejte všem nepřátelům, kteří se vás snaží zákeřně připravit o váš drahocenný život. Jakmile se vám do cesty připlete nějaký z četných nepřátel, buďto se mu vyhněte, nebo jej nemilosrdně usmrťte tak, že mu po „Máriovsku“ skočíte na hlavu a zadupete ho do země. Pohybujte se co nejrychleji herním světem, scházejte neustále do větší hloubky, a sběrem mincí a likvidací nepřátel rozšiřujte vaše jmění. Pokud se vám podaří nashromáždit dostatek financí, bude vám poté umožněno nakoupit různá vylepšení.

Goblin Flying Machine - létající skřítek Goblin Flying Machine - létající skřítek
(flash / arkdy / 2968  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou dnešní velice zajímavé a přitažlivé hry, nazvané příznačně „Goblin Flying Machine“, je Létající zelený skřítek, který si jednou vyrazil na schůzku se svojí družkou, na kterou však znenadání zaútočil jejich úhlavní nepřítel. Zaskočeného skřítka paralyzoval ranou z děla a jeho nešťastnou družku unesl. Ztotožněte se tedy nyní s tímto zeleným hrdinou, vydejte se na dobrodružnou záchrannou misi do oblak a udělejte vše pro osvobození vaší milované. Na začátku každého kola se nechejte vystřelit z praku vzhůru do oblak a pokuste se dostat co nejvýše. Skákejte na hlavy poletujícím protivníkům a snažte se stoupat stále výš. Občas můžete také zamávat vašimi křídly, ale s touto možností pohybu šetřete, neboť je značně vysilující a pokud ji používáte příliš dlouho, dojde vám ve hře energie, ukazatel máte vlevo dole.

Gum Drop Hop 3 - skákající gumové kapky Gum Drop Hop 3 - skákající gumové kapky
(flash / arkdy / 2822  zobrazen / oblbenost 64%)

V této vydařené „hopsačce“, nazvané „Gum Drop Hop 3, se ocitnete v prapodivném, pohádkovém světě, v němž narazíte na velice sympatická, podivná gumová barevná stvoření. Veďte tedy tyto barevné „gumáčky“ přes mnohé překážky, hopsejte a sbírejte bonusy, zažijete tak vskutku vzrušující dobrodružství. Pohybujte se odhodlaně barevnými lokacemi, přeskakujte přes hluboké propasti a sbírejte bonusové zlaté mince i všechny další bonusy, které po cestě objevíte. Pokuste se tak doskákat co nejdále a posbírat maximum bonusů, abyste získali co největší počet bodů. Kladný vliv na výši vašeho bodového skór má taktéž skutečnost, když rozbijete hlavou i některou z beden, které se nacházejí ve hře. Výhodou této skvělé, vydařené „hopsačky“ Gum Drop Hop 3 je to, že ji mohou hrát i dva hráči naráz na jednom počítači.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)