HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Ninja Miner - Nindža v diamantovém dolu Ninja Miner - Nindža v diamantovém dolu
(flash / arkdy / 3731  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní flash online hra, s názvem „Ninja Miner“, je opravdu skvělá, dobře zpracovaná a výborně hratelná logická, či postřehová hra, představující se vám v originálním provedení, což suma sumárum vás určitě zaujme natolik, že vám to nedá a donutí vás ji dohrát až do konce. Protagonistou této „flashovky“ je malý Nindža, který se ocitl uvězněný na dně diamantového dolu a vaším úkolem je pomoci mu z něho ven. V cestě na povrch vám bude stát dvacet pět levelů, zařazených vzestupně podle vzrůstající obtížnosti. Pro vstup do dalšího kola musíte vždy posbírat všechny diamanty na hrací ploše, a pokud navíc posbíráte i zlaté hvězdy, pak se navýší i vaše konečné skóre. Pokud chcete změnit režim hry, abyste viděli celou hrací plochu a mohli se také vyhnout všem pastím, tedy klikněte na ikonu lupy v levém dolním rohu obrazovky.

Alien Crash -  Ufonova havárie Alien Crash - Ufonova havárie
(flash / arkdy / 3537  zobrazen / oblbenost 64%)

V této skutečně vydařené logické skákačce, nazvané „Alien Crash“, se ztotožníte s velice sympatickým, kupodivu však červeným mimozemšťanem ve tvaru kapičky, který musel následkem nečekané havárie svého létajícího talíře, nouzově přistát na povrchu naší modré planety, na malinkatém ostrůvku někde ve vlnách rozlehlého oceánu. Procházejte tudíž herním územím, sbírejte užitečné předměty, které vám umožní další herní postup, i cennosti, kterými jsou mince a krystaly, a pokuste se úspěšně absolvovat všechny levely. V každém levelu bude vaším úkolem přejít přes celé herní území a dostat se až k šachovnicovému praporu, po jehož dosažení se vám umožní postup do dalšího kola. Nejdříve si důkladně promyslete, jak optimálně využijete bonusy, které máte též k dispozici, teprve potom se vydejte na cestu.

Candy Crusher - mlsná zrůdička Candy Crusher - mlsná zrůdička
(flash / arkdy / 3663  zobrazen / oblbenost 64%)

V této zdařilé flash online hře, nazvané příznačně „Candy Crusher“, se vydáte do velice podivného světa, v jehož rozlehlé krajině se nacházejí spousty pamlsků. Přijměte tedy teď identitu mlsné střapaté příšerky, procházejte územím tohoto světa a pochutnávejte si na lahodných cukrovinkách. V každém kole budete muset posbírat alespoň tři cukrovinky, aby vám byl otevřen přístup do následujícího levelu. Čeká na vás celkem dvacet herních levelů, jejichž obtížnost řešení postupně narůstá, v nichž se budete muset vypořádat s celou řadou statických i pohyblivých nástrah. Úvodní kola vám mohou připadat až příliš lehká, s postupem času však obtížnost počne narůstat a vy budete muset prokázat dostatek šikovnosti a schopností. Dokážete v roli zrůdičky projít celou hrou „Candy Crusher“, anebo to raděj již po chvíli zabalíte?

Dragon FunFlap - veselá dračí zábava    Dragon FunFlap - veselá dračí zábava
(flash / arkdy / 3434  zobrazen / oblbenost 64%)

Co byste řekli tomu, kdybyste se mohli zmocnit pohádkové bytosti? Takový žlutý drak z Dragon FunFlap sice nevypadá kdovíjak děsivě, avšak zábava s ním je. Budete mu totiž muset pomoct prolétnout nekonečný les plný bodláčí či vosích hnízd. Cestou můžete sbírat i různé kouzelné runy, které vás například zmenší či vám umožní teleportovat se kamkoliv jen budete chtít. Ten, kdo doletí nejdál, získá nejvyšší skóre! Tak se trochu snažte! Dragon FunFlap. Jednoduchá, ale pekelně chytlavá platformovka, to je Dragon FunFlap. Snažte se sbírat všechny objekty a překonat nejvyšší skore. Na cestě vás samozřejmě čekají nejrůznější bonusy a také záludné překážky. Skákací hra s drakem je tu pro vás. Veselá , hezky graficky zpracovaná hra s malým dráčkem, kterého budete pomocí myši přemísťovat ze začátku na co největší vzdálenost Zahrajte si postřehovou hru Dragon FunFlap a pokuste se nahrát co nejvyšší skóre. Ve hře budete ovládat malého draka, který letí po trase plné překážek. Abyste se jim všem vyhnuli, je potřeba jeho let neustále vyvažovat, aby neletěl příliš nízko či příliš vysoko.

Rocket Panda - raketový panda Rocket Panda - raketový panda
(flash / arkdy / 3093  zobrazen / oblbenost 64%)

Protagonistou této dnešní postřehové hry "Rocket Panda" je medvídek Panda, kterému se jedné krásné noci zdál velmi zajímavý sen, který se nyní pokusí realizovat ve skutečnosti. Ve snu se mu totiž zdálo o raketovém batůžku, poháněném sladkými vdolečky. Díky tomuto vynálezu by tak mohl konečně opustit svou rodnou zemi. Jeho cílovou stanicí pro jeho nový život jsou Spojené státy sušenek, které náš malý mlsounek nadevšecko zbožňuje. Vystřelte tudíž medvídka z kanonu a pokuste se s ním doletět pokud možno co nejdál, během letu používejte jeho raketový batoh, díky kterému se budete více odrážet od země a zvířat. Za údery do ostatních zvířat budete získávat vdolky, za které budete moci nakupovat různé upgrady, nebo si zatočit kolem štěstí. Zadaří se vám doletět s medvídkem Pandou do jím vysněné země?

Diamond Craze - vášeň pro diamanty Diamond Craze - vášeň pro diamanty
(flash / arkdy / 3083  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vás čeká zajímavý a jednoduchý, tak trochu ziskuchtivý úkol, i když cest k němu bude mnohdy docela tvrdým oříškem. Neidentifikovatelná malá škaredka má zálusk na diamanty, v každém z dvaceti pěti levelů, jejichž obtížnost řešení narůstá, musíte jí tedy z nabídnutých pomůcek, připravit cestu tak, aby se k diamantům dostala, tak level zakončíte. Připravte jí tedy ideální cestu a poté klikněte na „Play“, sama se rozběhne, a pakliže jste cestu připravili správně, sebere diamant a vy přejdete do následujícího levelu. Malá škaredka toho sama mnoho nezvládne a bez vaší pomoci je „namydlená“. Pomáhejte jí tedy, co můžete, překonávejte nástrahy a nastavujte cestu i tak, aby po ní nasbírala všechny zlaté hvězdičky. Jedná se o logickou hru, s výborným nápadem a dobře hratelnou, vždyť přemýšlení nebolí, neb snad ano?

On the Run - násobíme za  jízdy On the Run - násobíme za jízdy
(flash / arkdy / 3477  zobrazen / oblbenost 64%)

Úkol v dnešní hře máte prostý, utéci z vězení a procvičit si počty. Ztotožněte se tedy s vězněm ve vězeňském pruhovaném mundůru, který se rozhodl, že mu již život ve vězení nesedí, a tak se vydává na útěk. Cestou se však musí dostat přes nespočet uzamčených dveří, ke kterým nezná kód. Vtip je však v tom, že bezpečnostní kombinaci lze lehce uhádnout pomocí správné odpovědi na lehké matematické příklady z násobení, pakliže tedy máte malou násobilku v „malíčku“kapse, máte téměř vyhráno. Dalším kamenem úrazu jsou ale vaši nepřátelé, kterými jsou pavouci, nebo krysy, vždy vám dovedou ubrat zdraví. Likvidujte je „Mariovským“ skokem na kebule, sbírejte veškeré zlaťáky, které se povalují v místnostech. On The Run je hopsačkou, která stojí za zahrání, škoda, s grafikou si autor moc práce nedal.

Escapin Bacon - zachraňte vepříky Escapin Bacon - zachraňte vepříky
(flash / arkdy / 3699  zobrazen / oblbenost 64%)

V této postřehové hře, nazvané „Escapin Bacon“, je vaším úkolem pomáhat ušlechtilým vepříčkům v jejich vytoužené cestě na svobodu. Postarejte se tedy o to, aby se růžovým prasátkům podařilo uniknout před jistou smrtí, která by je čekala na jatkách. Vzepřete se trudnému osudu, vystřelujte čuníčky vzhůru k nebesům a snažte se je dostat co nejvýše. Nejprve vepříčka vystřelte vzhůru k obloze ze speciálního praku, poté vždycky, když mu začne pozvolna docházet energie, zpomalí a začne klesat, pod ním ve vhodnou chvíli vytvořte plošinu, od které se odrazí a bude tak moci dál pokračovat na své nebeské pouti. Pomocí kurzorových kláves usměrňujte pohyb vepříčka do stran. Snažte se ve hře posbírat co nejvíce mincí i různých bonusů, avšak vyhýbejte se nebezpečným předmětům, a hořícím plošinkám, navštěvujte obchod.

Bear Grills - mlsný medvídek Bear Grills - mlsný medvídek
(flash / arkdy / 3149  zobrazen / oblbenost 63%)

Hlavním protagonistou dnešní vydařené legrační hry, nazvané "Bear Grills", je roztomilý medvídek, který má velice rád maso, které si navíc sám upraví na grilu, je to doslova jeho vášeň. Váš medvídek si právě připravoval chutné masíčko pro další labužnické grilování, když v nestřeženém okamžiku se ale sem připletl zlodějský troll, řadící se mezi vegetariány a medvědovi gril ukradl. To medvěda náramně rozčílilo, a tak okamžitě začal zlodějského Trolla pronásledovat, aby tak získal zpět svůj gril. Vystřelujte tudíž medvěda, sbírejte suroviny a pokuste se doletět vždy co nejdále. Za získané peníze si potom můžete ve virtuálním obchodě nakupovat různé druhy vylepšení, dle vašeho výběru a množství financí, které máte právě k dispozici. Podaří se vám získat všechny „upgrady“, udělat radost medvědovi a získat mu zpět gril?

Polar Bob - odvážný lední medvěd       Polar Bob - odvážný lední medvěd
(flash / arkdy / 3257  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Polar Bob“ se ocitnete v nehostinných částech naší planety, kde v krajině věčného sněhu a ledu žije dobrodruh, lední medvídek jménem Bob. Když se jednoho dne tento odvážný tvoreček dozvěděl, že půvabná princezna byla unesena gangem zlodějských tučňáků, nerozmýšlel se ani sekundu a vydal se odhodlaně na záchrannou misi. Ztotožněte se proto nyní s tímto statečným stvořením, a vydejte se za dobrodružstvím, a pokuste se udělat vše pro osvobození urozené princesové krasavice ze spárů zfanatizovaných tučňáků. Posaďte si na záda „jet pack“, spusťte jeho motory a pokuste se doletět co nejvýše. Během cesty vzhůru se snažte sesbírat co nejvíce bonusů a cenných mincí, za které si po skončení každého pokusu ve hře můžete dokoupit různé zlepšováky, které vám ulehčí další herní pokusy.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)