HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Bazooka Chicken - kuře s tarasnicí Bazooka Chicken - kuře s tarasnicí
(flash / akn / 3060  zobrazen / oblbenost 64%)

V této dnešní hře, nazvané „Bazooka Chicken“ se ocitnete v roli statečného kuřete, strážce kraviček, které chtějí ukrást Ufoni. Chopte se tedy bazuky a bez milosti sundávejte tyto Vetřelce z oblohy, kteří totiž dostali chuť na šťavnaté sousto, a tak se rozhodli, že vyloupí pozemskou farmu, která je pověstná chovem těch nejlepších plemen kraviček. Žádný milovník tohoto plemene skotu se nemůže s takovýmto drzým pokusem Ufonů ztotožnit, a naopak udělá vše pro to, aby kosmickým Vetřelcům zabránil v realizaci plánované zlodějiny. Postavte se na vršek sila, který vám skýtá výborný rozhled, opřete bazuku o rameno a bez milosti palte na všechny létající talíře, které se k vám snášejí z oblohy. Po každé úspěšně ubráněné lokaci dostanete příležitost zlepšit účinnost a razanci vaší zbraně a můžet získat i jiné zvýhodňující bonusy.

Teelombies Infection - šílený doktor Teelombies Infection - šílený doktor
(flash / akn / 3124  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve dnešní hře se ztotožníte s doktorem, kterému Hippokratova přísah je cizí, snad asi zešílel. Musíte se totiž snažit nakazit co největší počet ubohých obyvatel vesnice strašlivou nemocí. Abyste toho dosáhli, budete obsluhovat hrozivý katapult, který vystřeluje infikované viry. Na začátku každého ze čtyřiadvaceti levelů pořádně přehlédněte situaci na herním území, zvolte správný azimut, i razanci výstřelu, pak už jen bedlivě sledujte, jaké dílo zkázy dokáže napáchat jeden množící se vir, dopadnuvší doprostřed davu zdravých lidí. V každém kole budete muset nakazit minimálně dvanáct osob, za každého ubožáka přibude na vaše konto peněžní bonus. Čím více lidí nakazíte, tím více peněz tudíž obdržíte. Vždy po úspěšném absolvování kola dostanete ve hře možnost vylepšiti si podstatně katapult a znásobit aktivitu vašeho viru.

Fire It Up - palte na všechny strany Fire It Up - palte na všechny strany
(flash / akn / 2589  zobrazen / oblbenost 65%)

V dnešní postřehové a logické hříčce, s názvem „Fire It Upů bude vaším hlavním a jediným herním úkolem vnést co nejvíce světla do tmavé jeskyně. Na začátku každého levelu si pozorně prohlédněte stávající situaci v každé herní lokaci, a popřemýšlejte, jaké kroky budete muset pro splnění tohoto úkolu podniknout. Vystřelujte tedy ohnivé koule těmi správnými směry, a postarejte se tak o to, aby na konci levelu hořely plamenem všechny svítilny, které se nacházejí v herním poli. Pamatujte, že máte pouze omezený počet ohnivých projektilů, takže vás postup předem řádně promýšlejte, jinak vám dojdou koule a budete muset současný level absolvovat znovu. Využívejte ve hře „Fire It Up“ hořlavosti jednotlivých předmětů a naopak se snažte, aby se vystřelené koule vyvarovaly styku s ledem, či vodou, které je uhasí.

Aero Rumble - podivný vzdušný souboj Aero Rumble - podivný vzdušný souboj
(flash / akn / 2560  zobrazen / oblbenost 64%)

Chcete vědět, jak by měla vyhlížet akční soubojová letecká bitva v pravěku? No zřejmě nejstarším leteckým bojovým prostředkem je horkovzdušný balón. Ano, právě v něm budete dnes bojovat s různými dinosaury, ptakopysky, ale i s moderními střeleckými věžemi. Zní to poněkud nehorázně, ale po grafické stránce je tato hra na tom skutečně skvěle. Pravěk z ní dýchá na sto honů, přestože se najdou i moderní prostředky, v té době neznalé. Balón můžete ovládat stejně přesně, jako letadlo. V letu musíte sestřelovat různé poletující příšery, které sice aktivně nestřílí, ale srážka s nimi končí smrtí. Po vás naopak střílí věže na povrchu země, kterých se zbavíte jen házením bomb. Hra má v tomto směru trochu složitější ovládání, kdy z balónu střílíte za pomoci myši, ale bomby na věže metáte mezerníkem, tak ať to tedy nepopletete.

Angry Mario - rozhněvaný Mário Angry Mario - rozhněvaný Mário
(flash / akn / 2642  zobrazen / oblbenost 64%)

„Angry Mario“, přeloženo do naší mateřštiny by znělo něco jak „Rozzlobený Mario“, nebo „Rozzuřený Mario“, je hro, která se zcela vymyká a odlišuje od klasických her o Mariovi instalatérovi, tak jak tohoto sympatického chlapíka znáte z mnoha ostatních her. Neočekávejte žádné skákání, přeskakování a likvidování nepřátel skokem Maria na jejich hlavy, nic takového se v této dnešní hře ani zdaleka nekoná. Mario se zde stane živou střelou, kterou budete muset vystřelovat tak, abyste zlikvidovali v každém z deseti levelů, které vám hra nabízí, všechny „Goombas“, což jsou jakési podivné, neidentifikovatelné příšerky a pokud možno posbírali i co nejvíce zlatých mincí, které vám navyšují zisk bodů. Musíte tedy nastavit přesnou razanci a také azimut výstřelu z děla, teprve potom můžete Maria na Goombase vystřelit.

Crush The Castle 2 - ničte hrady Crush The Castle 2 - ničte hrady
(flash / akn / 3383  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže máte v oblibě katapult, se kterým jste se na našich stránkách setkali již dříve ve hře „Crush The Castle“, pak její pokračování určitě rádi přivítáte. Tvorba vzhledu jednotlivých hradů byla tentokráte ponechána zcela ve vašich rukou. Stejně tak i zde bude vaším úkolem pomocí katapultu proměnit hrdě tyčící hrady v sutiny a usmrtit všechny jejich obyvatele. Množství pokusů není omezeno, ale jestli se nechcete spokojit s málem a chcete získat za destrukci hradů zlatou, stříbrnou či bronzovou medaili, budete ve vašem úsilí přece jen limitováni maximálním počtem pokusů. V každé lokaci na vás čeká určitý počet hradů, které bude třeba srovnat se zemí, abyste se mohli přesunout zas o zemi dál. Naplňte katapult správnou municí, naměřte přesný azimut a pusťte se ve hře do ničení hradů a jejich obyvatelstva.

Rabbit Sniper 2 - králík odstřelovač Rabbit Sniper 2 - králík odstřelovač
(flash / akn / 3799  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je vám dobře známo, že králík je lovnou malou zvěří pro mnohé nimrody a myslivce, na tom by nebylo přece vůbec nic divného. Ale spatřit ozbrojeného králíka s puškou, to můžete spatřit pouze v této, dosti brutální hře. V každé lokaci a nebudete tomu ani věřit, čeká jich na vás celkem čtyřicet, musíte zlikvidovat určitým způsobem všechny postavy, vyhlížející jako teroristé, jen tak můžete postoupit do dalšího levelu. Počet nábojů v každém kole je omezený, pokud je vystřílíte a teroristů se nezbavíte, budete si muset toto kolo zopakovat. Ne všechny nepřátele však zasáhnete přímou střelou, hledejte tedy způsob, jak na ně. Ustřelujte koule z řetězů, rozstřelujte bedny a výbušniny, vámi vystřelená kulka se i chvíli odráží, takže mnohdy zlikvidujete i ty parchanty, které jste nechtěli zabít, u hry je nutné i přemýšlet.

Zombie Typocalypse - ničte Zombie jmény Zombie Typocalypse - ničte Zombie jmény
(flash / akn / 3535  zobrazen / oblbenost 64%)

Při vědeckém výzkumu došlo k vážné havárii, kdy však při úniku radiace zmutovalo jedno pitvané tělo mrtvoly, která se změnila v krvelačnou Zombii. Tato ihned usmrtila a přeměnila na stejné bestie vědce z této laboratoře. Pusťte se v této hororové hře do boje s velikou přesilou Zombií, toužících po vaší krvi. Nejedná se však o akční hru v pravém slova smyslu, protože vaše zbraně ovládáte podivným způsobem, opisováním jmen bestií na vaší klávesnici. Pokud se vám to podaří rychleji, než se k vám bestie přiblíží, tak ji sestřelíte vaší zbraní. Stejným způsobem však nejen ničíte tyto bestie, ale také sbíráte náboje a léky, které vám doplní zdraví. Po každém kole si navíc můžete dokoupit lepší zbraně, neprůstřelnou vestu a další věci, které vás mají ochránit. Při hraní si procvičíte rychlé psaní na klávesnici a také i anglický jazyk.

Parabirds - kanonýři v ohrožení Parabirds - kanonýři v ohrožení
(flash / akn / 3623  zobrazen / oblbenost 64%)

Akční střílečka „Parabird“ vás rychle přenese doprostřed bojiště a naprosto dokonale prověří vaše dělostřelecké schopnosti. Obsluhovat budete protiletadlový kanón a s vytříbenou přesností bez sebemenších projevů lítosti známky, sestřelujte nepřátelské parašutisty, kteří se v celých houfech snáší z oblohy, vysazování nikoliv z letadel. Jedinou choutkou těchto výsadkářů je zničit váš kanón, takže pokud nechcete přijít o vaše dělo, pak vám nezbývá nic jiného, než s nepřátelskými rázně skoncovat. Miřte přesně a střílejte rychle, protože jedině tak máte naději ubránit se obrovské přesile nepřátelskému paradesantu. Nedovolte jim přistát blízko vašeho děla a zformovat čtyřčlennou jednotku, to by znamenalo váš jistý konec. Po každém úspěšném levelu si můžete za získané body zlepšit vlastnosti vašeho kanónu.

Robin Hood and Treasures - lov zlata    Robin Hood and Treasures - lov zlata
(flash / akn / 4051  zobrazen / oblbenost 64%)

Příjemně hratelná a velice přitažlivá hra, to je dnešní online hra „Robin Hood and Treasures“. Váš úkol je v roli legendárního a proslulého zbojníka, známého jako Robin Hood, který proslul tím, že bohatým kradl a chudým rozdával, pomocí co nejmenšího počtu střel z luku dostat v každém levelu pytel, plný peněz na kárku, do které je zapřažený koník, který poté automaticky s kárkou odjede, a vy postoupíte do další lokace. Ve hře na vás čeká až neuvěřitelných třicet rozmanitých levelů, jejichž obtížnost se samozřejmě zvyšuje, takže do hry budete muset zapojit i vaše mozkové závity, přičemž čím menším počtem střel z luku úkol splníte, tím větší bude vaše bodové ohodnocení, zároveň vás tlačí i přísný časový limit. Počet střel omezený není, úkol však nutno splnit vždy v zadaném časovém limitu, s co nejmenším počtem střel.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)