HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

ONLINE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HerníSvět.cz
Setřídit online hry podle:  názvu    datumu    oblíbenosti    počtu zobrazení   

Online hry - akční (987)


Fly and Shoot - leťte a střílejte Fly and Shoot - leťte a střílejte
(flash / akční / 2791  zobrazení / oblíbenost 62%)

Ve všech kolech nelétáte nad stejnou krajinou, ale s postupem do následujících kol přibývá nejen množství nepřátel, ale objevují se stále noví a těžko se zneškodňující, na jejichž sestřelení spotřebujete spousty munice a bez dokonalého manévrování, tedy vysokého pilotního umění, s nimi nic nesvedete. Setkáte se tak nejen s nepřátelskými stíhačkami, ale budete napadeni obrovskými bombardéry, které jsou až desetkrát větší než vaše čiperná malá stíhačka, objeví se i nebezpečné létající balóny. Věřte mi ale, že všechna tato obrovitá monstra lze zničit. Chce to jen se naučit využívat všechny vlastnosti vašeho letounku a uvidíte, jak s nimi pořádně zatočíte, některým stačí pouhá jedna střela, na jiné musíte vystřílet celý zásobník. Ovládání letadélka je vskutku velice prosté, sbírejte však ale všechny bonusy, jinak nepřežijete.

Doctor Compactor - důsledná očista Doctor Compactor - důsledná očista
(flash / akční / 2186  zobrazení / oblíbenost 64%)

Skutečně nevím, proč autoři této dnešní hry nazvali dnešní hru „Doctor Compactor“, no to však zdaleka není to podstatné. Ocitnete se v roli robota, na nějž se ze všech stran budou doslova řítit různé předměty, které musíte střelbou likvidovat. Některé z nich záporné a po zásahu hlavnímu a jedinému hrdinovi uberou zdraví, jiné se změní po zásahu v kladné, avšak i tyto je nutné likvidovat střelbou. Získáváte tak zdraví, či je vám poškozováno, můžete se ale i na chvíli obrnit štítem, zkrátka různých možností jsou skutečně spousty. Jedná se tudíž o prachobyčejnou střílečku, vaším jediným úkolem a cílem hry je tedy sestřelovat již mnou zmíněné předměty, tak získávat body k dobru, samozřejmě i přežít co nejdéle a prostřílet se tam přes jednotlivé levely až na samý konec hry, což ovšem chce od vás se hodně soustředit a rychle reagovat.

Flaming  Zombooka - s bazukou na Zombie Flaming Zombooka - s bazukou na Zombie
(flash / akční / 2755  zobrazení / oblíbenost 63%)

Ve 21.století snad ani pod mikroskopem nenaleznete člověka, který by ještě věřil na duchy a strašidla. Pokud se s něčím takovým chcete potkat, potom jen pouze v knihách, bájích a pověstech, nebo v hororových televizních pořadech. Samozřejmě existuje i spousta počítačových her, kterým zmíněné téma není ani zdaleka cizí, právě naopak přitahuje autory těchto her jako světlo lampy noční můry. Právě tady vám dnes nabízíme jednu takovou freeware, kde se setkáte s pověstnými živými-mrtvými, ano uhodli jste, se strašnými krvežíznivými Zombiemi. Hra sice zcela originální, ale až přehnaně a navíc její námět jakoby postrádal jakýkoliv smysl, kromě soustavného střílení všech možných druhů Zombií v ní o nic jiného podstatného ani nejde až na to, že dnes na ně půjdete s bazukou, za zmínku stojí, že vás čeká 45 levelů.

Sydney Shark - žralok útočí Sydney Shark - žralok útočí
(flash / akční / 4828  zobrazení / oblíbenost 62%)

Hrdina této dnešní hry je na to, že se jedná o dravého žraloka, navíc i skutečný frajer. Nejenže nosí slušivý pánský klobouček, ale on dokonce dokáže slupnout všechny lidi i s jejich sportovním loďkami. Jedná se o brutální plavbu tohoto věčně hladového a stále dosti nenažraného a navíc krvelačného dravého žraloka, který se z Miami vydal napříč do Sydney. Pokuste se během své cesty zlikvidovat téměř vše, co se vám dostane na dosah. Nad hladinou řeky soustavně prolétávají nejrůznější typy letadel, snažte se tudíž ve vhodných okamžicích z vody vyskakovat a opakovanými stisky šipky dolů letadlo stáhnout pod vodní hladinu, tam si na něm pochutnat. Naprosto zběsilá akční řežba v hlavní roli s nenasytným a nezničitelným žralokem. Smyslem hry je napáchat během své předlouhé plavby co největší škody na majetku i životech.

Bunny Bounty - chraňte zeleninu Bunny Bounty - chraňte zeleninu
(flash / akční / 1968  zobrazení / oblíbenost 61%)

Na své skromné zahrádce jste si vypěstovali hlávku salátu a jinou zeleninu a ta láká všechny králíky z okolí, jako světlo ony příslovečné můry. Vezměte proto do rukou prak a zastřelte každého takového mlsného škůdce, který by vám chtěl s vaším salátem utéct. Během hry pak navíc získáváte bonusy, například za sestřelení stejnobarevných králíků po sobě. „Bunny Bounty“ je tudíž hra plná zajíců a králíků a všech ostatních žravých hlodavců, každopádně zbystřete, jdou vám zcela nevybíravě po zelenině a klidně riskují i vlastní životy, nemějte proto s nimi ani to nejmenší slitování. Ručně kreslená grafika vyhlíží velice věrohodně, navíc je hra dokonale ozvučena, takže vše vyhlíží zcela realisticky. Cílem hry je vydržet chránit vaši zeleninu co nejdéle, pobít co nejvíce všemožných hlodavců a získat tak co možný nejvyšší počet bodů.

Alien Guard 2 - znovu na stráži Alien Guard 2 - znovu na stráži
(flash / akční / 2448  zobrazení / oblíbenost 65%)

Mnozí autoři freeware se rádi vracejí ke svým původním hrám a stále je vylepšují, což je případ i této dnešní hříčky. Opět se tedy stanete neohroženým strážcem vaší věžičky a musíte likvidovat řadu nepřátel. Cílem hry je tudíž zabít co nejvíce útočících nepřátel a tak získat co nejvíce bodů, dosažený bodový zisk poté lze opět poslat vašim jménem na stránky autorů. Nepřátelé se k vám dostávají po zemi, kde po obou stranách jsou jakési teleporty, pokud se na ně dostanou, odrazí se do výšky a potom je sestřelit, je už mnohem těžší, nežli je zlikvidovat ještě na zemi. Sbírejte výskokem i balónky s penězi, ničte nalétávající obludné rakety, také balónky se zdravím a snažte se přežít co nejdéle. Oproti původní hře je dnešní hra zpracována mnohem dokonaleji a je v ní spousta nových prvků a také i překvapivých vylepšení.

Alien Guard - nepřátelská stráž Alien Guard - nepřátelská stráž
(flash / akční / 2280  zobrazení / oblíbenost 66%)

Staňte se odvážným a neohroženým strážcem vámi bráněného postu a ničte otravné Alien útočníky dříve, než vás zabijí a obsadí vámi střežený post. Máte tedy jediný úkol, nenechat se zlikvidovat se všech stran na vás útočícími Alieny, což znamená být neustále ve střehu, dobře a rychle mířit a ještě přesněji a rychleji střílet. Nepřátelé se k vám dostávají po zemi, kde po obou stranách jsou jakési teleporty, pokud se na ně dostanou, odrazí se do výšky a potom je sestřelit, je už mnohem těžší, nežli je zlikvidovat ještě na zemi. Buďte tedy velice předvídaví a střílejte tyto parchanty pokud možno ještě dříve, než se dostanou k již zmíněným teleportům, máte tak mnohem větší naději na přežití. Cílem hry je tedy zabít co nejvíce Alienů a tak získat co nejvíce bodů, dosažený bodový zisk poté můžete poslat vašim jménem na stránky autorů.

Wild Board Hunter - myslivecký hon Wild Board Hunter - myslivecký hon
(flash / akční / 3266  zobrazení / oblíbenost 69%)

Dnes máme přichystánu pro vás loveckou lahůdku, lov na divoká prasata, tedy na kance. Stanete se lovcem nimrodem, u sebe máte razantní pušku s neomezeným počtem nábojů, stojíte na oranisku před lesíkem a z obou stran vám před mušku nabíhají kňouři. Snad vám ani nemusím vysvětlovat, že vaším úkolem je tato divoká prasata likvidovat. Sami v ohrožení nejste, takže se plně můžete věnovat lovu, časový limit váš též netlačí, jen pokud chcete získat co největší počet bodů za postřílené divočáky, je třeba mít pevnou výtečnou mušku. Je zde totiž jeden zádrhel, nesmí vám utéci více než pět kanců, pokud se tak stane, hra končí a ukáže se vám docílený počet bodů. Pokud rádi střílíte, rozhodně se aspoň na chvíli pobavíte, zaposlouchejte se i do věrohodně znějící výstřelů.

Bloons TD 4 - zastavte útok nepřátel Bloons TD 4 - zastavte útok nepřátel
(flash / akční / 2595  zobrazení / oblíbenost 65%)

Jedná se skutečně o velice vydařenou, téměř strategickou hříčku, v níž si zejména milovníci strategií přijdou na své. Po spuštění hry se vám objeví herní pole, ale před tím si ještě k přístupové přetáhněte střelecké věžičky. Tyto věžičky potom zcela automaticky počnou všechny přicházející malé potvory likvidovat. Jestliže se vám tedy v každém kole podaří zlikvidovat invazi těchto odporných tvorů, postupujete do dalšího kola a můžete opět pokračovat do následujících kol, za získané peníze dokoupit účinnější střelecké věže, přetáhnout je k přístupové cestě a dát pokyn k přechodu do dalšího kola, kde se vše znovu opakuje, jen přicházející bestie se mění. Máte možnost si zvolit jednu ze tří vám nabídnutých herních obtížností a čeká na vás celkem až neuvěřitelných padesát levelů, jeden hezčí a těžší, nežli druhý.

Arcane - středověký souboj Arcane - středověký souboj
(flash / akční / 2988  zobrazení / oblíbenost 64%)

Bojujte a najděte svoji vlastní cestu ke slávě ve středověkém turnaji za použití luku a šípu, bumerangu, seker a dalších studených zbraní. Hra obsahuje více než padesát různých zbraní a brnění, kampaň s dvaceti pěti levely a třemi Bossy, možnost přizpůsobit členy svého týmu, celkem deset bojových arén a navíc i několik herních módů. V roli bájného bojovníka se tudíž rychle pusťte do boje s mnoha velice nebezpečnými a taktéž i hodně odolnými nepřáteli. Nakupujte a vylepšujte vaše zbraně, brnění, schopnosti a vlastní dovednosti. Můžete si zahrát dva módy hry, kampaň a nebo free-mód, ve kterém se snažíte přežít co nejdéle. Velice zajímavá a chytlavá hra je okořeněna i vtipným příběhem, což u online her nebývá tak docela častým jevem. Navíc rozhodně oceníte i její grafiku a velice věrohodně znějící ozvučení.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)