HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

ONLINE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HerníSvět.cz
Setřídit online hry podle:  názvu    datumu    oblíbenosti    počtu zobrazení   

Online hry - akční (987)


Rise of the Castle - braňte váš hrad Rise of the Castle - braňte váš hrad
(flash / akční / 2728  zobrazení / oblíbenost 65%)

V dnešní hře bude vaše království pod velikým tlakem. Po dlouhou dobu byla vaše říše modelem pro blahobyt a mír, avšak nic netrvá věčně. Nepřátelský král, panující v sousední zemi zavelel k útoku a rozhodl se, že si vaše království podmaní a nebohé obyvatele zotročí. Výhružné řinčení zbraní přerostlo v otevřený válečný konflikt a nepřátelská armáda získala záhy navrch. Protivník postupně obsadil takřka všechny důležité body vaší země a jeho nájezdům odolává nyní už jen jediný hrad, na kterém jste jakožto panovník soustředil veškeré zbývající ozbrojené síly. Ubránění této pevnosti představuje poslední možnost, jak ještě průběh války zvrátit. Pokud nechcete, aby se váš hrad rozpadl jako domeček z karet, pusťte se nyní odhodlaně do urputného boje a odrážejte soustavně nepřátelské útoky, vedené vzduchem i po zemi.

Worm Madness - zuřivý všežravý červ Worm Madness - zuřivý všežravý červ
(flash / akční / 2712  zobrazení / oblíbenost 67%)

Nabízíme vám dnes novou „High Score“ hru Worm Madness, ve které můžete bojovat nejen o body, ale dokonce i o medaile. V této online flashové hře se stanete starověkým červem, který se umí velice rychle pohybovat v podzemí a vylézat na zemský povrch, kde dokáže i vyskočit do vzduchu. Budete požírat všechno živé, co vám přijde do cesty, takže požírat bude berušky, motýly, včely a různý hmyz, prostě všechno živé kolem dokola pod zemí i ve vzduchu. Za to všechno budete dostávat kladné body, ale pozor, ne ale všechny předměty jsou určeny k pozření. Za některé pozřené předměty budete dostávat minusové body, takže buďte obezřetní a pečlivě si vybírejte, co sežrat. V roli hladem šíleného červa je vašim úkolem sežrat tedy vše živé, dávejte si ale pozor na nebezpečné druhy a bomby, které vám uberou cenné zdraví.

Ghoul Academy - vykradač hrobů Ghoul Academy - vykradač hrobů
(flash / akční / 2201  zobrazení / oblíbenost 64%)

Jedná se téměř o pohádkovou hru, pojednávající o chrabrém a nebojácném hrdinovi, jehož vůle a odvaha ho společně dovedly do světa dosud lidstvem neprozkoumaného, místa oku převelice lahodící, avšak bohužel se spoustami nástrah, pastí a nebezpečí. Protože však každému chrabrému a odvážnému hrdinovi štěstěna přeje, odměna na sebe nenechá dlouho čekat. Cestou necestou, poklady ukryté i neukryté na svého objevitele už celá staletí vyčkávají. Přes všechny strasti a útrapy, i chvíle plné napětí, se i na truc obrovskému riziku, toto putování stále vyplácí. Hrůzostrašná monstra a bestie, jako by čekala na jejich likvidaci, různé trampolíny a bonusy vašemu hrdinovi pomáhají, na co si tedy lze ještě stěžovat? No přece na spousty nepříjemných a nečekaných překvapení, to je vše, čeho se máte a i musíte stále obávat.

Pocket Fighter Nova - nové bojové hvězdy Pocket Fighter Nova - nové bojové hvězdy
(flash / akční / 2360  zobrazení / oblíbenost 63%)

Na začátku si vyberte jednoho ze šesti vám nabídnutých super bojovníků a pusťte se do těžkých soubojů ve stylu kultovních zápasů. Doporučuji si předem zahrát tréninkový mód, ve kterém si budete moci vyzkoušet všechny chvaty a údery, které potom uplatníte v soubojích „na ostro“. Vždycky se vám vyplatí útočné pojetí souboje, takže se snažte zraňovat vašeho soupeře ranami, nenechejte ho vydechnout. Jestliže se váš sok skácí bezmocně na zem a vy mu budete dávat jednu ránu za druhou, nebude schopen vám to vrátit, navíc ani vás by soupeř v takové pozici nešetřil. Pakliže máte dostatek odvahy na souboje drsný v pouličním boji, tak nezdržujte a s vervou se pusťte do krvavých soubojů. Hrát tuto „mlátičku“ je možné i ve dvou hráčích, takže můžete změřit své síly s některým ze svých kamarádů na jednom počítači.

Cute Destroyer - lovec plyšáků Cute Destroyer - lovec plyšáků
(flash / akční / 2056  zobrazení / oblíbenost 63%)

Chlapík z dnešní hry „Cute Destroyer“ právě vyhlásil válku všem plyšákům. Oblékl se do maskáčů, vylezl po žebříku na vrchol věže, zaujal střeleckou pozici, přiložil si zbraň k líci, dobře zamířil a spustil palbu. Zdivočilí plyšoví medvídci jsou v obrovské přesile a vzali střílnu ztečí, takže osamocený ostřelovač musí prokázat takřka nadlidské schopnosti, aby uchránil svůj holý život. Stojí totiž proti němu vycvičená a na slovo poslouchající armáda, která vede kolektivní útoky nejenom po zemi, ale i ze vzduchu. Vžijte se do role osamoceného střelce a vypořádejte se s krvežíznivými plyšáky. Po každém úspěšně odraženém útoku máte v obchodě možnost opravit poškozenou věž a nakoupit za peníze, získané likvidací plyšáků lepší a razantnější zbraně, s jejichž pomocí dokážete vražedným plyšákům vzdorovat lépe a vždycky o něco déle.

Lost Nuke - ztracená nukleární bomba Lost Nuke - ztracená nukleární bomba
(flash / akční / 2164  zobrazení / oblíbenost 66%)

V dnešní, téměř hororové střílečce „Lost Nuke“ se ocitnete v roli holohlavého přijměte identitu chlapíka s nasupeným výrazem ve tváři a musíte pobít všechny nepřátele, kteří na vás v absolutní přesile útočí. Vaše situace tudíž není nikterak růžová, naštěstí ale máte k dispozici velice výkonný kanón a umíte s ním velice dobře zacházet, což vám dává velice dobré vyhlídky na přežití. Určitě se však nedá říci, že na vás čeká procházka růžovým sadem, i přes vaše nemalé střelecké schopnosti a destrukční kvalitu vaší zbraně, vám útočící bestie pořádně zatápějí. Přesně tudíž na každou z nich zamiřte kurzorem vaší myši a vypalte smrtící střely. Pokud tedy budete ve svém likvidačním snažení úspěšní, na váš účet přibude nějaká ta peněžní sumička, za kterou si budete moci ve virtuálním obchodě pořídit účinnější, razantnější zbraně, také munici.

Metal Slug Rampage 2 - s tankem v Iráku Metal Slug Rampage 2 - s tankem v Iráku
(flash / akční / 2657  zobrazení / oblíbenost 67%)

Po té co Marco v prvním dílu splnil všechny mise, je vysazen do Iráku, kde je jeho hlavním úkolem nalézt a zlikvidovat samotného Saddama Husseina. Poté, co se s Marcem ztotožníte, ihned zjistíte, že k dispozici máte svůj vlastní tank, ve kterém se musíte probíjet kupředu. Jedná se opět o velice hezky zpracovanou dobrodružnou hru, ve které se ocitnete v roli osamělého vojáka a budete muset postupně se probojovávat do dalších kol pomocí různých zbraní. Posaďte se tedy do vašeho tanku, střílejte pomocí laserů po nepřátelských vojácích a totálně likvidujte tanky z vašeho tankového děla. Musíte být ale vždy alespoň o něco rychlejší, nežli váš nepřítel, váš tank sice není žádné párátko, ale také není nezničitelný. Postupujte tedy vpřed velice obezřetně a počítejte s tím, že nepřítel útočí zcela nečekaně a skutečně i ze všech stran.

Faith Fighter - bojovníci za víru Faith Fighter - bojovníci za víru
(flash / akční / 2176  zobrazení / oblíbenost 65%)

Hra „Faith Fighter“ je velice zábavná bojová hříčka, kterou je třeba brát s notnou dávkou nadsázky. Váš úkol je vskutku docela jednoduchý, na začátku hry si vyberete svého bojovníka z nabídky šesti postav, představujících přední osobnosti různých světových náboženství. Potom se svým hrdinou podstupujete zápasy na dvě vítězná kola proti ostatním náboženským postavám a nemusím ani zdůrazňovat, že vám vaši protivníci nedarují vítězství zadarmo. Snažte se proto ze všech sil, využijte veškerého potenciálu svých pěstí a kopů a buďte neúprosní, stejně jako vaši protivníci. Když se vám postupně podaří porazit všechny soupeře, na závěr vás čeká souboj s mimozemšťanem. Hra skutečně není nikterak náročná na ovládání, vyžaduje ale rychlé reakce při práci s klávesnicí, máte navíc možnost zvolit si jednu ze tří úrovní obtížnosti.

Millie and the Swolen Sword - zběsilec Millie and the Swolen Sword - zběsilec
(flash / akční / 2259  zobrazení / oblíbenost 66%)

Hledáte pořádný krvák na odreagování? Pak nepřehlédněte tento díl vydařené akční hry. Prohlédněte si intro, vyberte si bojovníka a probádejte s ním podivný svět plný nástrah. V roli nebojácného bojovníka se totiž vydáváte projít světem až nakonec. Vaše počínání vám budou ovšem znepříjemňovat a snažit se vaše putování překazit různá podivná stvoření a všemožné obludy a bestie. Kdyby ale jich nebylo, nemuseli byste ovládat speciální útoky a komba, a také by nebyla potřeba učit se nové schopnosti. Všem těmto potvorám totiž jde pouze o jedno, připravit vás o to nejcennější, co máte, tedy o život, což ovšem rozhodně nechcete připustit. Ohánějte se tedy vaším mečem a likvidujte všechny bestie, dříve, než skolí vás, jen tak můžete dojít až na samý konec. Dokažte, že máte statečné srdce, dostatek kuráže a odvahy.

Beard o Kills - vousatý zabiják Beard o Kills - vousatý zabiják
(flash / akční / 2339  zobrazení / oblíbenost 65%)

Akční řežba s názvem „Beard O Kills“ rozhodně nadchne všechny návštěvníky našeho herního především svou báječnou hratelností, díky které si budete moci v nekompromisním boji proti drtivé přesile násilníků ověřit vaše bojové schopnosti a dovednosti. V této scrolovací hře musíte pozabíjet jednotlivé nepřátele, kteří na vás nabíhají. Na konci každého levelu čeká jeden obrovský Boss, kterého musíte porazit. Objevíte se na vlaku a přitom se nesmíte dostat na konec vlaku, jinak přijdete o kejhák. „Beard O Kills” je skutečná herní lahůdka, která vyniká především výbornou hratelností a zaujme vás skvělou grafikou. K dispozici máte pouze svůj meč, se kterým se musíte probít až na samotný konec hry. Cestou se vám postaví několik silných nepřátel, které budete muset porazit skutečně dokonale přesnými zásahy mečem.

<<  [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ]   >>

 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)