HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

ONLINE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HerníSvět.cz
Setřídit online hry podle:  názvu    datumu    oblíbenosti    počtu zobrazení   

Online hry - akční (987)


Hero Save Beauties - hrdinný lučištník Hero Save Beauties - hrdinný lučištník
(flash / akční / 2034  zobrazení / oblíbenost 67%)

Lukostřelba je velmi náročnou disciplinou a každý lučištník musí prokázat dokonalou sehranost oka s rukou. Tato hra vás prověří, jestli touto nezbytnou schopnost vlastníte. Vžijte se do role chrabrého mladíka, představujícího poslední naději pro nebohé krasavice, které byly krutým vládcem odsouzeny k smrti oběšením. Smyčka kolem krku se neúprosně stahuje, krasotinka ztrácí dech a život ji opouští. Naštěstí jste tu vy, lučištník - hrdina, který je připraven přispěchat na pomoc, když je to zapotřebí. Vytáhněte šíp z toulce, napněte tětivu, pořádně zamiřte a vyšlete přesnou střelu, která dokáže přetnout provaz. Počet krasavic, které je třeba osvobodit, se v každém kole zvyšuje a vy musíte ve vašem počínání rychlejší, neboť z visících slečen uniká život. Ve hře dejte pozor na čas, též na to, abyste krasavice netrefili.

Shaolin Master - vyhýbejte se střelám Shaolin Master - vyhýbejte se střelám
(flash / akční / 1939  zobrazení / oblíbenost 63%)

Ovládat budete postavičku malého, zato však velice čiperného Ninji, který nejdříve trénuje odrážení ostrých hvězdic a potom provádí výskoky před smrtícími šípy. Na konci se budete muset ubránit oběma těmto útokům, cílem a účelem hry je nenechat se těmito zbraněmi zabít. Jedná se ve skutečnosti a ve své podstatě o postřehovou akční arkádu, která vás rozhodně zaujme a pobaví. Ve hře tedy jde o to přežít útoky co nejdéle, postupovat tak do vyšších levelů, docílený bodový zisk si potom můžete zapsat pod svým jménem, nebo alias, do konečné výsledkové tabulky. Graficky je na to hra velice dobře, je i výborně ozvučena, nechybí ani doprovodná hudba. Brzy zjistíte sami, že vyzrát nad těmito létajícími zbraněmi, kterými je na vás útočeno, není tak docela jednoduché, ale hra žádá od vás postřeh a velice rychlé reakce.

Tick Tock Train - vlak plný výbušnin    Tick Tock Train - vlak plný výbušnin
(flash / akční / 2917  zobrazení / oblíbenost 67%)

Rozšafná online hra „Tick Tock Train“ vás uvede do velmi prekérní situace, v níž musíte zachránit vlak naplněný výbušninami před tragickou katastrofou, která by stála životy mnoha nevinných civilistů. Zlovolní padouši nastražili do jedoucího vlaku spousty dynamitu a časovanou bombu, která má co nevidět vybuchnout. Jako hlavní hrdina hry se pokusíte tento teroristický čin překazit, bude vás to však stát skutečně mnoho úsilí. Postavte se tedy čelem bandě teroristů, kteří na vás ve vlaku útočí. Musíte se vyhýbat jejich zákeřným útokům, které na vás míří doslova každou sekundu hry. Ve chvíli, kdy se přiblížíte až ke svému nepříteli, musíte mu zasadit drtivou ránu, která ho nekompromisně srazí k zemi. Atentátnické metody nepřátel budou stále nebezpečnější a každý z jejich útoků vás může stát jeden život.

Zombies Took My Daughter - unesená dcera Zombies Took My Daughter - unesená dcera
(flash / akční / 2202  zobrazení / oblíbenost 64%)

Jak prozrazuje již sám název této hříčky název „Zombies Took My Daughter“, hlavní hrdina hry se nalézá v prekérní situaci, neboť skupina krvelačných zombií unesla jeho dceru Annu a vězní ji kdesi na neznámém místě. Jako zoufalý otec se pochopitelně nehodláte s únosem vaší dcery smířit a jste připraveni udělat cokoliv, abyste milovanou dcerku vyrvali ze spárů zvrácených bestií, které nebohé sličné dívce chystají strašný osud. Vžijte se tedy do postavy otce zachránce, procházejte ponurým městem plným agresivních nemrtvých přízraků a najděte místo, na kterém je vaše dcerka uvězněna. K likvidaci podlých Zombií používejte rozličné zbraně, které při vaší cestě budete nalézat. Pohněte však kostrou, neboť čas, který máte ve hře „Zombies Took My Daughter“ na záchranu vaší dcery, je omezen 36-ti hodinami herního času.

The Hoosiers - šikovný zloděj The Hoosiers - šikovný zloděj
(flash / akční / 2211  zobrazení / oblíbenost 64%)

Zlodějina rozhodně patří k nejstarším „řemeslům“ lidstva, které vzniklo ihned poté, co se člověk odlišil od zvířat tím, že se postavil na „zadní“ končetiny a tak se vyčlenil ze zvířecí říše. Přijít docela bezpracně k dobrému soustu, později i k majetku, se pro tuto nevítanou kategorii lidstva stalo tudíž zcela profesionální obživou, mnohdy tak získávali věci i za cenu toho, že okradenou oběť dokonce zavraždili. Vžijte se tedy do role zloděje, který s plným pytlem lupu prchá před policajty. Avšak s pytlem plným uloupených předmětů, se mu velice špatně prchá a tlupa policajtů má tudíž velikou šanci vás dohonit, s čímž se ovšem za žádnou cenu nehodláte smířit. Proto tudíž musíte jako zmíněný na útěku zloděj bourat stánky a jiná stavení, což policajty pokaždé na chvilku zdrží, neboť si nabijí o trosky kokos, tak získáváte čas. Jak daleko uběhnete?

Effing Worms - všežravý červ Effing Worms - všežravý červ
(flash / akční / 3041  zobrazení / oblíbenost 65%)

Kolik škody dokáže napáchat červí bestie, žijící v podzemí? Pokud soustavně sežere vše a tak narůstá, stane se z něj postrach pro vše živé nad zemí. K úspěchu stačí jen dostatečně rychle žrát, vyhýbat se střelám a občas se rozhodnout, jak bude pokračovat váš další růst. Akční super hra, ve které se v podobě obřího červa postavíte čelem všemu živému. Váš hlad vás donutí zabíjet všechno, co léta ve vzduchu a chodí po zemi. Útok je prováděn z podzemí, čím víc se nesytíte, tím budete silnější a větší. Po vyzkoušení této hry se už nikdy nebudete na červy dívat jako dřív, neboť od této chvíle se budete děsit jejich žravosti. Obří krvežíznivý červ, kdo to kdy viděl? Naštěstí tento nemilosrdný červ vás bude poslouchat na slovo, co mu přikážete, to udělá, taktéž nemá ani problém s požíráním všeho živého i neživého, je to prostě bestie.

Bomber Knights - s bombami na čaroděje Bomber Knights - s bombami na čaroděje
(flash / akční / 2121  zobrazení / oblíbenost 63%)

Zlý čaroděj Nilrem v dnešní hře začaroval pomocí černé magie celé království. Mezi udatnými rytíři se našel pouze jediný, jenž dokáže čarodějovým kouzlům odolávat a na něm tak spočívá osud celého království. Určitě již víte sami, že tímto rytířem, představujícím poslední naději pro království, jste právě vy. Vydejte se proto do čarodějova hradu a snažte se překonat všechny pasti, které tam na vás čekají, a zachraňte říši před zkázou. Jestliže ve svém počínání uspějete, každý vám bude ze srdce vděčný za záchranu, vaše sláva bude věčná a spokojený panovník vás zahrne bohatstvím. Nyní již tudíž nemeškejte a vydejte se čarodějovu pevnost zničit i s ním. Procházejte tedy ve hře všemi lokacemi, pokládejte na ta správná místa bomby, nezapomeňte též sbírat bonusy a jednou provždy zbavte království prokletého a krutého čaroděje.

Barnville Massacre - nezbytný masakr Barnville Massacre - nezbytný masakr
(flash / akční / 2280  zobrazení / oblíbenost 64%)

Po spuštění hry ihned zjistíte, že na naši „modrou planetu“ dopadl meteorit, což mělo na území Severní Ameriky, ke katastrofě, při níž došlo ke zmutování tamní zvěřiny. Tato doposud pokojná a mírumilovná zvířata se totiž proměnila v krvežíznivé bestie, snažící se všechny lidi sprovodit ze světa. Stejný osud potkal i farmáře, se kterým se v této hře ztotožníte, naštěstí se duchapřítomně vyšplhal na střechu jedné z budov jeho ranče, štěstí měl i v tom, že si sebou vzal i zbraň. Přiložte tedy zbraň k líci a začněte bez milosti likvidovat všechnu zvěř, která se k vám snaží dostat, za což dostáváte peníze. Vězte, že zásobník vaší zbraně má omezený počet munice a vždy chvíli potrvá, než se automaticky opět doplní. Pokud útočící vlně odoláte, za získané peníze si můžete před dalším kolem koupit nové zbraně, neb vylepšit vaši farmu.

Inferno - v hořícím pekle Inferno - v hořícím pekle
(flash / akční / 2015  zobrazení / oblíbenost 60%)

Vyzkoušejte si v dnešní arkádě, jaké by to asi bylo pracovat jako hasič, jehož úkolem je likvidovat požáry po celém městě. Tato nadmíru užitečná profese totiž vyžaduje velkou fyzickou i psychickou připravenost, dobré nervy a obrovskou dávku odvahy a statečnosti. Vrhnout se do hořícího domu a zachraňovat životy a majetek, to je totiž úkol pro skutečné hrdiny. Hasič z této velmi kvalitně zpracované hry musí se svou hadicí hasit nebezpečné ohně, ke kterým byl přivolán. První kola budou poměrně lehká, ale postupně začne znatelně přituhovat, takže se při hašení nezapotí jen váš hrdina, ale i vy samotní u vašeho počítače. Hra „Inferno“ vám nabízí příjemnou zábavu, která vás určitě "chytí za srdce" a doslova ucvátí,takže si nebudete chtít dát pokoj, pokud se vám úspěšně nepodaří zdolat i poslední kolo a všechny požáry uhasit.

Tribes - rvavý domorodec Tribes - rvavý domorodec
(flash / akční / 2157  zobrazení / oblíbenost 59%)

Dnešní drsná bojová hra „Tribes“ vám poskytne tolik potřebné odreagování po náročném denním zaměstnání, nebo studia ve škole. Vžijte se tudíž do role strašlivého obludného domorodce a připravte o život všechny vojáky, kteří na vás útočí a pokouší se vás usmrtit. Elitní a dobře vyzbrojení vojáci sice představují po vás skutečně obrovské nebezpečí, avšak vzhledem k vaší svalnaté postavě a nadprůměrným destrukčním schopnostem a především ostré mačetě, kterou dokonale ovládáte, pro vás nemusí tito vycvičení vojáčci představovat žádné nebezpečí. Zjistíte, že těmto domýšlivým nepřátelům po několika dobře mířených úderech, které jim mačetou zasadíte, rychle „sklapne“. Dejte tedy uniformovaným protivníkům pořádně za vyučenou, jinak si z vás v této hře udělají pořádnou porci pečeně.

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)