HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Snake Squad - válčící hadí parta
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - akn (987)


Tower Breaker - likvidujte věže         Tower Breaker - likvidujte věže
(flash / akn / 3186  zobrazen / oblbenost 64%)

V této akční online hře, vytáhnete do boje pouze s jedním kanónem, zničte vždycky celou konstrukci a zlikvidujte nepřátelské rytíře, je k tomu zapotřebí nejen přesná muška, ale také ona příslovečná troška toho štěstíčka. Naproti vám stojí zrekonstruovaná věž a v ní rytíři. Vy máte k dispozici jen něco málo střel, abyste se zbavili všech rytířů, ale přímým zásahem to nepůjde. Musíte střílet do konstrukcí věží tak, aby se rozpadly a roztříštily, prostě zbořily, a v pádu tím zlikvidovaly rytíře, takže směrujte výstřel z děla na nosné pilíře a sloupky. Konstrukce věží Bud jsou později z různě odolných materiálů, a tak musíte ještě více hledat jejich slabá místa a uvážlivě mířit. Vyskytují se zde také truhly s pokladem, jejich zničením získáte peníze na vylepšení vašeho kanónu, takže budete moci totálně ničit též hodně odolnější materiály.

Greek Hero - řecký hrdina Greek Hero - řecký hrdina
(flash / akn / 3844  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestlipak vůbec víte, jakým způsobem byste mohli získat přízeň a obdiv vaší vyvolené v Antickém Řecku? Je to zcela jednoduché, zcela postačí vzít do ruky luk, šípy a přesně se strefovat do vybraných, správných objektů a střílet nepřátelské „Kyklopy“ přímo do palice. V každém levelu musíte tedy sestřelit všechny Kyklopy, kteří stojí na plošinkách, nebo na zemi v různých vzdálenostech a polohách, takže se bez vaší přesné mušky hned tak neobejdete. K dispozici máte vždy jen omezený počet šípů, a aby toho nebylo málo, budete si muset poradit i s různými překážkami, které vám brání k přesnému zásahu, jako otevřít dveře, zničit obranný krystal, přesně načasovat správný okamžik střely, to vše vyžaduje i zapojit mozkové závity. Není to sice nic nového, ale zahnat nudu tato hříčka dokáže, ovšem pokud máte tento styl her rádi.

Babyzilla Rampage - malá Godzilla řádí Babyzilla Rampage - malá Godzilla řádí
(flash / akn / 3211  zobrazen / oblbenost 64%)

Co je to Godzila, to vám snad nemusím vysvětlovat. V dnešní hře se však setkáte s malou Godzilkou, která se rozhodla, že se té veliké, kterou považuje za svůj ideální vzor, zcela vyrovná. Od myšlenky k realizaci nápadu bývá velice krátká cesta, takže budete ovládat jednotlivé údy této malé zrůdičky a taktéž ničit vysoké domy vyspělé civilizace. No tak tedy dobrá, pusťte se do toho a na chvilku se zabavte. Jakožto tato vzteklá, malá bestie, postupně ničíte tři druhy budov, od slaměné chatrče až po betonový železný věžák, a to klikáním levým tlačítkem myši na objekty. Aby to nebyla nuda, získáváte za každý zásah peníze a za ty potom vylepšujete atributy a nakupujete nové útoky dalšími částmi těla, nechybí ani pikantní laserové oči. Jedná se o dokonale relaxační hra na vybití agrese, která je poměrně i dosti dlouhá.

Spurt - když se rojí Zombie Spurt - když se rojí Zombie
(flash / akn / 3528  zobrazen / oblbenost 64%)

V online hře, nazvané „Spurt“, se ocitnete v tmavém, velice pochmurném světě, který je charakteristický útoky krvežíznivých Zombií. Jejich velitel „sežral“ Slunce a uvrhl tak celý tento podivný svět do naprosté temnoty. Staňte se tudíž nyní hrdinným bojovníkem, chopte se zbraně a utkejte se v nelítostném boji s nepřáteli, kteří jsou v obrovské přesile. Procházejte nebezpečným herním světem a nemilosrdně likviduje všechny nepřátele. Při průchodu herním územím nezapomeňte sbírat drahocenné zlaté penízky, které na hrací ploše zůstávají po zastřelených nepřátelích. Po úspěšném absolvování každého herního kola totiž budete moci vaše tvrdě vydělané penízky investovat do nákupu razantnějších zbraní, které ještě zvýší vaše "ničicí" schopnosti, a usnadní vám tak postup do další lokace v této skvělé střílečce, nazvané „Spurt“.

Siegius Arena - souboje rytířů v aréně  Siegius Arena - souboje rytířů v aréně
(flash / akn / 3781  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní online hra, nazvaná velice příznačně, „Siegius Arena“, vás zavede do období prvních staletí našeho letopočtu. Přijměte tudíž identitu bývalého vůdce římských armád, kterého zradil jeho věrný spolubojovník, který ho křivě obvinil z vlastizrady. Tak se stalo, že se z mocného a váženého důstojníka stal pouhý gladiátor, který si své právo na svůj život musí vydobýt souboji s ostatními gladiátory v aréně. Postavte se této nezáviděníhodné životní situaci statečně a udělejte vše pro to, aby se vám podařilo přežít. V aréně nemilosrdně řežte mečem vaše protivníky, kteří na vás útočí v ohromné přesile, sbírejte mince, které na hrací ploše zůstávají po usmrcených nepřátelích. Pokud totiž v souboji obstojíte a přežijete, budete si ve hře moci za takto těžce, ale zaslouženě získané peníze v Shopu nakoupit kouzla, a lepší výstroj a výzbroj.

All we Need is Brain Level Pack:Zombie All we Need is Brain Level Pack:Zombie
(flash / akn / 3945  zobrazen / oblbenost 64%)

Souboj lidstva s krvelačnými Zombiemi pokračuje ve hře "All We Need Is Brain: Level Pack", která je již třetím pokračováním této skutečně parádní, přitom však vůbec ne lehké, logické flashové hry. Čeká na vás celkem neuvěřitelných třicet levelů, jejichž obtížnost s postupem do vyšších kol, soustavně a podstatně narůstá. Mlsné Zombie tudíž opět čekají na jejich největší pochoutku, kterou je lidský mozek, který je pro Zombie tou prioritní a jedinou pochoutkou, která je dokáže vylákat na zemský povrch z jejich úkrytu v záhrobí. Rozmisťujte tudíž lidské mozky po hrací ploše tak, aby jejich vůně přilákala Zombie z jejich úkrytu a potom je nalákala do smrtící pasti v podobě pádu do žíravé kyseliny, nebo na střelnici. Pokud ale si chcete podstatně vylepšit vaše skóre, pak musíte v každém kole nalézt, a poté sebrat taktéž zlatou minci.

Scary Cannon - děsivé dělo Scary Cannon - děsivé dělo
(flash / akn / 3053  zobrazen / oblbenost 64%)

Různých klonů na „Angry Birds“, tedy po česky řečeno na „Rozhněvané ptáky“, existují stovky, ne-li tisíce. Není tomu jinak ani dnes u vydařené arkády „Scary Cannon“, v níž budete střílet z děla dělové koule tak, abyste sestřelili co nejvíce věcí, které vypadají jako rekvizity ukradené z nějakého strašidelného, hororového hradu samotného Drákuly. Ať už jsou to vydlabané dýně, či děsivé lebky, vždy budete muset použít přesnou mušku a dobrý odhad, abyste je všechny zlikvidovali. Ale dávejte si pozor, koulí máte vždy jen omezený počet. V této zábavné střílečce je vaším úkolem vystřelit ohnivou kouli z děla tak, abyste získali potřebný počet bodů pro postup do další úrovně. Na začátku každé úrovně se vám zobrazí, co máte zasáhnout, abyste dosáhli potřebného počtu bodů a postoupili ve vší slávě do další, mnohem těžší lokace.

Robot Cake Defender - vzhůru na roboty Robot Cake Defender - vzhůru na roboty
(flash / akn / 3034  zobrazen / oblbenost 64%)

Robot Cake Defender je velice náročná střílečka, u jejíhož hraní si skutečně ani na malou chviličku neoddychnete, protože se na vás v každém kole této hry, budou doslova valit desítky a stovky malých, středních i obrovských nepřátelských robotů. Váš úkol je sice na první pohled poměrně jednoduchý, ale nenechejte se mýlit, ve skutečnosti je zároveň velmi složitý. V každém kole totiž musíte ubránit dort před roboty, kteří byli naprogramováni tak, aby vám za každou cenu váš pracně vyrobený dort, totálně zničili. Pokaždé, když zabijete určitý, předem zadaný počet robotů, objeví se vám na hrací ploše bedýnky s různými bonusy. Tyto bonusy obsahují například náboje, miny, dokonce i obranně zátarasy. Tak copak, přátelé, podaří se vám ubránit sladký dort před plechovými darebáčky ve všech vám nabídnutých levelech?

Back to Zombieland - zpět do země Zombií Back to Zombieland - zpět do země Zombií
(flash / akn / 3522  zobrazen / oblbenost 64%)

Vynikající a zcela vydařená hříčka, nazvaná „Back to Zombieland“, v češtině „Zpět do země Zombiíků“, potěší všechny milovníky her se Zombiemi. Ocitnete se na hřbitově, přijměte identitu sympatického nemrtvé Zombie a vypořádejte se s veškerými nebezpečími, které na vás čekají. Probíhejte herním územím, vyhýbejte se statickým i dynamickým překážkám, zcela bez milosti skákejte na hlavy odporným krysám, snažte se posbírat co největší množství drahocenných zlatých mincí a vypořádejte se i s lidskými nepřáteli, kteří na vás útočí a snaží se vás definitivně usmrtit. Neprodejte svou kůži lacino a v každém kole se pokuste doběhnout co nejdále. Po ukončení každého herního levelu dostanete příležitost si za takto vydělané peníze nakoupit i vylepšení, která vám dopomohou v dalším průběhu hry, zrychlit váš útěk.

Gravity Guy - navzdory gravitaci Gravity Guy - navzdory gravitaci
(flash / akn / 3806  zobrazen / oblbenost 64%)

Celou tuto skvělou hru si můžete zahrát i s více hráči. Multi player je totiž určen až pro čtyři hráče se čtyřmi postavičkami, takže si to budete moci v neúprosném souboji s gravitací rozdat se svými kamarády. „Graviti Guy“ je super hra, která vás skutečně zcela uchvátí. Vaším úkolem bude proskákat s hlavním hrdinou co nejdále spletitými labyrinty chodeb, které sice zdánlivě nikam nevedou, avšak vámi vedená postavička má velkou výhodu, může si zahrávat s gravitací. Tak může běžet za obvyklých fyzikálních podmínek, obratem však stisknete mezerník a v okamžiku zase poběží po stropě, otočený hlavou dolů. Nikdy však nesmíte vypadnout z herního pole, jinak se budete muset vrátit do posledního záchytného bodu, kterého jste dosud dosáhli. Pozor dejte také na to, aby vás nedostihl váš vlastní pronásledující stín.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)