HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Run Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkej Run Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkej
(freeware / arkdy / 3575  zobrazen / oblbenost 64%)

Znalci po spuštění této výtečné arkády, tedy přímo skvělé „hopsačky“, jistě sami rychle přijdou na to, že se jedná očividně o zdařilý klon poměrně známé hry „Super Meat Boy“, což je známá „hopsačka“ tvrdá a ostrá jako hřebíky, v níž hrajete za animovanou kostku masa, která se snaží zachránit svou přítelkyni, která se zdá být stvořena z obvazů před zlým zárodkem v nádobě, který je oblečený ve smokingu. Náš masitý hrdina bude skákat ze zdí, přes moře cirkulárek, skrz hroutící se jeskyně a hordy použitých, tedy zřejmě infikovaných jehel. Podobnost těchto freeware her tkví zejména v nápadu, ale i v grafickém zpracování a tato podobnost se nezapře, je zřejmá již na první, letmý pohled. Co tedy dodat více? „Run Rabbit Run“ je skvělá plošinovka v zajímavé grafice, velké obtížnosti, navíc i v obrovském množství levelů.

A Magic Stone – magický kámen A Magic Stone – magický kámen
(freeware / adventury / 4172  zobrazen / oblbenost 64%)

Autoři této hry se velice úspěšně pokusili o zajímavou novinku v oblasti freeware a to spojit dohromady dva herní žánry, tedy herní principy, tak zvané RPG a adventuru. Ve hře vás čeká poněkud zapeklitý úkol, zavčas složit mapu, která vede ke kouzelnému kameni a zničit ho dříve, než se dostane do škodolibých, neoprávněných rukou, což by mohlo poté vyústit v totální katastrofu. Dnes již legendární pětidílná série, která bývá považována za skutečně to nejlepší, co kdy vyplodila slavná Sierra On-line, smíchala dovedně prvky klasické grafické „click and point“ adventury s RPG-ovým rozvojem postavy a fantasy příběhem, a na podobném postupu je založena i dnešní hra. Jedná se o hru vyrobenou za pomoci "Adventure Game Studia" pro měsíční soutěž „MAGS Competition“, bohužel od ní rozhodně nelze očekávat žádné veliké divy.

Lemmingball Z – sebevražedná válka Lemmingball Z – sebevražedná válka
(freeware / akn / 3795  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu už dávno, žil, nežil, byl, nebyl jednou malinkatý nárůdek Lumíku, byli malí, malinkatí, zcela mrňaví, asi jako brouček beruška. Odjakživa žili v míru a lásce a pro dobro společnosti byli schopni se i sami dobrovolně obětovat, jen tak už mohli projít mnoha nebezpečími a nástrahami. Jednou je však jejich štěstí nadobro opustilo a ta poslední nástraha se jim tak stala osudovou. Krutý a nelítostný programátor, vložil do jejich srdéček doposud nevídanou a nepoznanou zášť. Národ Lumíku se stal krvelačným tak, že i Wormíci před nimi prchli. A tak bojoval bratříček proti bratříčkovi, sestřička proti sestřičce, a vůbec každý s každým, a boj to byl nelítostný a krutý. „Lemmingball Z“ je tedypodle slov autora reakcí na „Dragonball Z“, kterou stvořil ve chvíli nudy. Hra má hezkou grafiku, a malý výběr zbraní, což jí ale neubírá na hratelnosti.

Barely Floating - nevydařená plavba Barely Floating - nevydařená plavba
(freeware / adventury / 4004  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Barely Floating“ je skutečně skvělá adventura s naprosto netradičním hlavním hrdinou, stařičkým důchodcem o holi, který se vydává na záchrannou misi za osvobozením rukojmí ze zajetí piráty. Není tomu ještě tak dlouho, co se za „Barely Floating“ muselo platit, nakonec ale se autoři vzdali svých plánů na bohatý zisk z prodeje této adventury, takže dnes je tato výborná hra ke stažení zcela zdarma. Příběh důchodce, který musí vzít rozum do hrsti a zachránit unesené rukojmí ze spárů vypočítavých pirátů, je úsměvnou a velice zábavnou, zdařilou podívanou, která rozhodně potěší všechny milovníky tohoto herního žánru. Hra má dokonalé zpracování a velice vkusné rozlišení, což přispívá k pohodovému hraní, které může trvat i zkušeným „adventuristům“ až tři hodiny, takže o zábavu budete mít na delší dobu postaráno.

The Button Affair – jako James Bond The Button Affair – jako James Bond
(freeware / akn / 3748  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je jednou z variací na „Bondovské“ téma, tedy akční „hopsačkou“ viděnou zboku, čerpající svůj námět ze špionážních filmů zpočátku šedesátých let minulého století. Poměrně jinak docela jednoduchá hříčka „The Button Affair“ je jednoduchá pouze zmíněnou myšlenkou, ale pokud se týká její obtížnosti, dá hráčům skutečně zabrat. Nebezpečné probíhání po předlouhých chodbách na nepřátelských základnách je však vskutku velice zábavné, a to hned z několika důvodů. Ty nejpodstatnější, o kterých je nutno zmínit, jsou zajímavé zpracování zcela neobvyklého tématu, hudba a v neposlední řadě fakt, že se jde skutečně o typickou "Bondovku". Hlavní hrdina se sice nejmenuje James Bond a nenechává si mixovat Martini s vodkou, ale v zásadě se jedná o totožný obraz, tak jak ho znáte i vy ze špionážního prostředí „Bondovek“.

I See You - bacha, vidím vás I See You - bacha, vidím vás
(freeware / adventury / 3970  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je sice ne zcela originálním, přesto však přece jenom velmi vydařeným počinem z kategorie hororových her. Pokud tedy máte tento herní žánr v oblibě a navíc se ještě docela rádi bojíte, potom jste se právě teď ocitli na tom nejsprávnějším místě. Pořádně vás vyděsit se hře jistě podaří i díky velice zajímavému způsobu vyprávění samotného příběhu, kdy monstrum mluví přímo k vám. To vše se hře daří též díky velice prazvláštní atmosféře, vydařené zvukové kulise, a také zcela neobvyklým přístupem k vyprávění celého příběhu, kdy monstrum mluví přímo na hráče přes okénka nápovědy. Mezi ty nejjednodušší úkoly na světě rozhodně patří někoho pořádně vyděsit, čím více se dotyčný vyděsí, tím větší je uspokojení strašícího, no a to zřejmě autorům šlo, zda se jim to ale podařilo, to již posuďte vy samotní.

Mayhem Triple - útok králíků na Zem Mayhem Triple - útok králíků na Zem
(freeware / akn / 4051  zobrazen / oblbenost 64%)

Kolikrát již mne při psaní recenzí na freeware a online hry napadlo, že zřejmě jejich autorům je skutečně povoleno všechno, jejich fantazie není totiž ničím omezena a bizarnost jejích nápadů je až neuvěřitelná. Právě toto moje přesvědčení dokazuje i tato dnešní hra, jistě jste si již sami všimli, že útok mimozemšťanů mnohých forem na naši Modrou planetu, to je téma, které přitahuje autory jak světlo noční můry. Určitě jste na toto téma již hráli mnoho víceméně vydařených her a kosili v nich různé druhy Vetřelců, ale abyste museli vzdorovat útokům zmutovaných Vesmírných králíků, to tu rozhodně ještě nebylo. V této „praštěné“ a absurdní hře tedy budete muset tato akční a zběsilá mimozemská stvoření bez milosti likvidovat střelbou, berte však tuto hru jako nadsázku, se kterou jste se ještě nikdy nesetkali.

Revelade Revolution - vyzrazená revoluce Revelade Revolution - vyzrazená revoluce
(freeware / akn / 3843  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra plná Zombií, tak by šlo stručně a výstižně nazvat dnešní akční hru, ve které budete s těmito bestiemi svádět boj na život a na smrt. Hru je možno hrát i ve více hráčích, což je potom pochopitelně mnohem zajímavější a poutavější. Jedná se tedy o zajímavá akční hru určená především pro hru více hráčů, která disponuje mnoha originálními prvky, Zombiemi zpracovanými ve vydařené grafice a mnoha druhy velice zábavných zbraní. Multiplayerová hra „Revelade Revolution“ skutečně dokáže velice slušně pobavit i při hře jednoho hráče. Je to dáno především tím, že kromě počítačem řízených „Botů“, obsahuje i herní mód, který až okatě připomíná mnohé „Zombie“ střílečky pro více hráčů. V poměrně pěkné a rychlé grafice si zábavu najdou všichni ti z vás, kteří mají rádi akční hratelnost nejen ve více hráčích, ale i v sólovém hraní.

Bouncy: Golden Treasure – za pokladem   Bouncy: Golden Treasure – za pokladem
(freeware / arkdy / 3972  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu tak zhruba půl roku, co se mi ozval český autor freeware, píšící pod alias „Koupmi“ a nabídl mi dvě jeho freeware, které mám umístit na náš web Herní Svět, což jsem samozřejmě velice ráda udělala. Jednalo se o hry s názvem „Bouncy Underground - živý v podzemí“ a „Paint Killer 2 - podivný zabiják“, obě měly u našich příznivců skutečně veliký ohlas a vzbudily u hráčů velikou pozornost, navíc na poměry našeho webu obě obdržely vysoké bodové ohodnocení. Navíc mne Koupmi velice potěšil znovu, když mi zaslal opět link na další novou freeware, kterou vám tedy opět nabízím. Jedná se o hru „Bouncy: Golden Treasure 2.0 - statečná kulička", tedy o freeware, na které pracoval spolu s grafikem Angrycheese a autorem hudby Tomášem Olivou půl roku. Hrát budete za Bouncyho a překonávat budete spousty nástrah.

Cart Life – nespravedlivý způsob života Cart Life – nespravedlivý způsob života
(freeware / simultory / 5764  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato freeware hra, nazvaná jejími autory jako „Cart Life“, což by se dalo přeložit do našeho mateřského jazyku, jako „Život na vozíku“, již svým názvem sama osobě naznačuje, že se jedná o hru skutečně originální, pojednávající a odhalující depresivní povahu stereotypního života. Činí tak způsobem doposud nevídaným, zároveň se jedná o malé umělecké dílo, navíc propracované z hlediska účelnosti do těch nejmenších detailů. Jde skutečně o přímo geniální simulátor obtížného života na hranici chudoby, který je snad více uměním, nežli hrou, hraje se však výborně. Jste totiž přímo donuceni opravdu simulovat vysoce náročnou práci, snášet utlačování ze strany osudu a provádět často vskutku existenční rozhodnutí, která zásadně ovlivní další vývoj vaší postavy. I přes toto dost smutné téma je hra skutečně excelentní a reálná.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)