HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Parita – hrajme si česky a hezky Parita – hrajme si česky a hezky
(freeware / simultory / 3867  zobrazen / oblbenost 64%)

Slovenský autor Vladimír Pribylinec nepatří rozhodně k těm autorům, kteří po dokončení hry ji odhodí a pustí z hlavy, aby se bezhlavě a střemhlav pustili do nové další hry, ale o svém předcházejícím výtvoru uvažuje a přemýšlí, jak a čím ho nadále vylepšit. Důkazem tohoto mého tvrzení je i tato jeho vylepšená hra, která určitě vášnivým šachistům udělá radost a při níž se rozhodně i dobře pobaví. Ne nadarmo se šachům přezívá také „královská hra“, ale ne proto, že ústřední postavou hry je figurka krále, ale proto, že hra je hodna králů. Je všeobecně dobře známo, že tomu není tak dlouho, co se šachy hrávaly pouze na dřevěné, plátěné, nebo lepenkové destičce, s dřevěnými a později i s umělohmotnými figurkami. Ty doby jsou už dávno pryč, dnes se stolní hry hrávají na počítačích, a nejen Šachy, ale též karetní a kombinované.

Lolblocks – odstraňujte barevné kostky  Lolblocks – odstraňujte barevné kostky
(freeware / logick / 3377  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra s příznačným názvem „Lolblocks“ bude od vás vyžadovat jako důležitý základ dobré a velice přesné logické uvažování, jen tak se můžete „prokousat“ všemi nabídnutými třiceti pěti herními lokacemi. Berte však na vědomí, že hra je vskutku velice náročná na přesnost a vaše kombinační schopnosti, neboť řešení jednotlivých úkolů není striktně jediné, ale je až neuvěřitelně variabilní, tedy k dokončení levelu vede vždy několik alternativ a bude jen na vás, zda si zvolíte alespoň jedinou tu správnou. Zpočátku se vám může zdát, že hra je velice jednoduchá a snadná, po odehrání několika prvních levelů, si však váš prvotní názor rychle opravíte. Mnoho úrovní budete muset totiž později opakovat, neboť se velmi často ocitnete v situaci, že špatný předchozí tah způsobí, že úroveň již nelze dohrát a je nutno tuto zrestartovat.

Garden Defence - chráňte zahrádku       Garden Defence - chráňte zahrádku
(freeware / strategie / 6034  zobrazen / oblbenost 64%)

Mnozí z vás by jistě chtěli mít svoji alespoň malou zahrádku, na které by chtěli uplatnit své zahrádkářské umění a sklony k pěstování různých potravinářských druhů zeleniny, nebo také okrasných květin. Každý ovšem také velice dobře ví, že taková péče o vlastní zahrádku, není v žádném případě vůbec nic lehkého a jednoduchého. Kromě nutného rytí, okopávání, hnojení a uhrabávání, je nutné i řádně přihnojovat půdu, zbavovat zahradní plochu plevelu a v neposlední řadě chránit vámi pěstované rostlinky před mnohými hmyzími škůdci. A nedej bože, aby se vám do zahrádky nastěhovali krtci, ti by vám pak přidali starostí nad hlavu. Zejména hmyz by si velice rád pochutnal na vašich výpěstcích, tak jak to dokazuje i dnešní strategická hříčka. Na vaše rostlinky v ní dostali chuť slimáci, housenky, různé druhy hmyzu a jiná čeládka.

Hattu Warrior Turbo – létající klobouk Hattu Warrior Turbo – létající klobouk
(freeware / arkdy / 3441  zobrazen / oblbenost 64%)

„Vítr vane pouští, po písku žene klobouk, zahnal ho do houští, starý a černý klobouk. Kdepak je ta hlava, která klobouk nosila, byla černá či plavá, komu asi patřila. Kdo to v poušti zmizel, odkud šel a kam, jaký to měl svízel, že byl v poušti sám? Jen zaváté stopy, starý klobouk ve křoví, nikdo nic nepochopí, nikdo se nic nedoví. “ Ano, tato píseň od Jaroslava Ježka mi skutečně ihned vytanula na mysli, když jsem si spustila tuto, vskutku vydařenou freeware arkádu, neboť jsem ihned spatřila poletující klobouk bez jemu příslušející hlavy. Ale o hlavu v této hře nejde, o co tedy jde? Vaším úkolem je zhostit se cylindru poháněného vlastními plyny a ten dostat k latríně dříve, než exploduje a svůj obsah rozmetá. Je nutné dát plynu průchod stálým držením kurzorové klávesy nahoru, když se totiž klobouk nepohybuje, poté praskne.

Fashion Show – účast na módní přehlídce Fashion Show – účast na módní přehlídce
(freeware / simultory / 4276  zobrazen / oblbenost 64%)

Paní Jojo je významnou módní návrhářkou, která dá na názor její dcery a zúčastní se tak jedné z mnoha prestižních přehlídek, která ji vynese do popředí zájmu všech zúčastněných. Aby svoje umění, vkus a talent potvrdila, musí ale přijít s vlastní moderními kolekcemi a předvést zcela nový a originální styl. O tom, zda se jí to nakonec podaří, tentokrát pozorný hráč rozhodně dlouho pochybovat nebude, neboť vše bude pouze jen založeno na jeho znalostech a zkušenostech v oblasti ženské módy s přihlédnutím i k ročnímu období. Ve hře se tedy ocitnete na samém počátku nastávající kariéry paní Jojo, a bude skutečně záležet jen na vás samotných, jestli paní Jojo na módní přehlídce uspěje, nebo z ní odejde s ostudou a skončí tak naprostým fiaskem. Tak co, máte také dostatek kuráže zúčastnit se začínající módní přehlídky?

Surprise Bummies - logická válka Surprise Bummies - logická válka
(freeware / akn / 3098  zobrazen / oblbenost 64%)

A máme to tady zase znovu, planeta Země musí opět čelit jedné z nejzávažnějších invazí za celou dobu své existence. Mutanti s vražedně vyhlížejícím jménem „Bummies“ se totiž rozhodli zničit, nebo alespoň zotročit lidstvo na Zemi, k čemuž přece nemůžete jen tak v klidu pasívně přihlížet, nakonec přece jde i o vás samotné. Přepadové invazi však nebudete čelit s žádnými střelnými zbraněmi, ani bombami, či minami, nic takového k dispozici totiž mít nebudete. Přesněji řečeno, ve skutečnosti se hrůzostrašných a krvavých akcí vůbec nedočkáte, vaší jedinou zbraní proti krutým nájezdníkům budou pouze a jenom vaše vlastní mozkové závity, ty však roztočte na plné pecky. Bojové hrací pole se skládá z kamenů různých barev, pokud je spojíte na principu pohybu šachových figurek, vámi tak přesunuté kameny ihned zmiznou.

The Cat that Got Milk – kočky rády mléko The Cat that Got Milk – kočky rády mléko
(freeware / arkdy / 4978  zobrazen / oblbenost 64%)

Kampak se poděly ty staré dobré časy, ve kterých jsme ještě na archaických počítačích „vybavených“ systémem DOSS, hrávali známou hru „Had“? Dnešní hra je tedy mimo jiné i důkazem, jak také počítačová technika utekla mílovými kroky vpřed. I když se prakticky jedná v základu o stejný herní princip, známý právě ze zmíněného „Hada“, nelze ji ani v tom nejmenším s jejím původním „Hadem“ srovnávat. V tomto případě tedy nemluvím o nápadu, i když i tento zde svoji roli rozhodně sehrává, ale o vskutku a doslova „vypiplaném“ technickém zpracování. Navíc svým pestrobarevným grafickým zpracováním potom dává „na frak“ nijak kromobyčejnému a známému pouhému vyhýbání se překážek, a to ve dvou směrech, tedy nahoru a dolů, přičemž směr doprava, chcete-li dopředu, je prováděn zcela automaticky, nelze jej ovlivnit.

My Aquarium – virtuální akvárium My Aquarium – virtuální akvárium
(freeware / simultory / 5804  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte rádi zvířátka a chtěli byste si i domů nějaká pořídit? Nemáte pro jejich chov ve vašem domově dobré podmínky, nebo vám rodiče pod různými negativními záminkami nechtějí dovolit pořídit si pejska, kočičku, či papouška, zejména pak tvrzením, že by znečišťovali domácnost? Cože, ani akvárium s rybičkami si nesmíte doma vytvořit, neboť by prý bylo v bytě nacákáno? Tak vám tedy nezbude už skutečně nic jiného, než si takové akvárium i s vodními živočichy a rostlinkami pořídit a zařizovat podle svých představ právě v této dnešní hře. Je sice pravdou, že mnoho lidí má doma akvárium s mnoha druhy rybiček, o které se pečlivě starají. Ne každému se ale poštěstí mít ve svém obydlí takové krásné akvárium, proto tedy takovým lidem, zejména pak dětem, nabízíme aspoň virtuální akvaristickou zábavnou hru „My Aquarium“.

Funny Hell – podivné i zábavné peklo    Funny Hell – podivné i zábavné peklo
(freeware / strategie / 5848  zobrazen / oblbenost 64%)

Existuje skutečně peklo, nebo jsou to jen náboženské legendy, či strašidelné bláboly? Zasvěcení lidé tvrdí, že peklo si dělají za život lidé sami ještě na Zemi, mnohdy zbytečně svým chováním, jako by jim nestačily již kruté rozmary přírody, jakými jsou povodně, tajfuny, probouzející se sopky a jiné tragédie. Rozmnožují tento výčet o války, národnostní rozbroje, masové vrahy a fanatické zaslepence, někdy to tedy vypadá tak, jako by si lidstvo usmyslelo zničit totálně sebe samo. Tak existuje to pravé, nefalšované peklo, nebo ne? Tak na to vám ani já nedám jednoznačnou odpověď, jisté je, že peklo existuje v mnoha hezkých pohádkách pro děti, ve filmech, rozhodně však bezesporu i v dnešní skutečně vydařené hře. V této hře se stanete účastníky veliké, nekompromisní bitvy dvou na smrt znepřátelených osazenstev pekelných doupat.

Milky Bear Riches Rider 2 - opět medvědi Milky Bear Riches Rider 2 - opět medvědi
(freeware / arkdy / 3266  zobrazen / oblbenost 64%)

Přestože jsou „Milky Bear Riches Rider 2“téměř klasickou plošinovkou, hlavnímu hrdinovi nebyla do vínku dána schopnost skákání. Do vyšších pater se pak přemisťuje pouze za pomoci žebříků, výtahů či ručkováním po lanech. Naopak dolů může seskočit, nebo se za pomoci krumpáčem prokopat, právě toto kopání je medvídkovou zásadní fintou a dovedností. Hlavní, přičemž to je navíc nejrychlejší způsob, jak se alespoň na chvíli zbavit jeho nepřátel tak, že je uvězní ve vykopané jámě. Samozřejmě, že jeho cesta nebude žádná procházka růžovým sadem, ale pouť trnitá, svízelná, plná pastí a pastiček, jakož i všemožných nepřátel, kteří budou, jak už tomu v podobných hrách bývá naprostým zvykem, usilovat o to nejcennější, co má, o život. Je tedy zřejmé, že Méďa zažije po cestě též téměř neuvěřitelná dobrodružství.

<<  [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)