HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


You Have to Win the Game - musíte vyhrát You Have to Win the Game - musíte vyhrát
(freeware / arkdy / 3242  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o skvělou retro skákačku a to technicky a graficky zpracovanou z dob tak před dvaceti až třiceti lety, kdy počítače a s nimi i první počítačové hry, konečně spatřily světlo světa i u nás. Pod tímto označením „retro“ hra se samozřejmě může ukrývat celá řada herních titulů, které se mnoha herními prvky tedy zařazují do doby dávných osmdesátých let minulého století. Vraťte se tudíž zpět do starých časů a vyzkoušejte si hru, která přes zmíněné starobylé ztvárnění, vskutku za zahrání přesto stojí. Divná archaická hra, podivné zpracování, tak by se dala stručně charakterizovat tato vydařená hopsačka, jejíž herní plocha je ohraničena rámečkem počítačového monitoru a samotná herní plocha pak představuje obrazovku monitoru samotnou. Hra sice postrádá jakýkoliv příběh, přesto vás určitě zaujme a také pobaví.

Obsolescence - katastrofický scénář Země Obsolescence - katastrofický scénář Země
(freeware / akn / 3350  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě sami dobře víte, že v poslední době se na nás z informačních zdrojů a ze sdělovacích prostředků doslova hrnou negativní a výstražné zprávy o stavu naší domovské planety, tedy Země. Dostávají se k nám tak děsivé informace o globálním oteplování země, o nedostatku surovin k výrobě energie, byť nejsou všechny informace ověřené a vědecky zdůvodněné, bezesporu mnohým z nás mohou nahánět děsivou hrůzu. Naše technika je sice už na vysokém stupni pokroku, stále však se nabízí otázka, co bude lidstvo dělat, až vyčerpá veškeré zdroje energie, nacházející se na Zemi? Tak daleko jsme se ještě nedostali, abychom mohli čerpat energetické zdroje na nejbližších planetách, přesunout se na jiné, tak daleko ještě naše technika nepokročila. V této hře to však možné je, fantazie autorů freeware dokáže vše.

Beetle Bomp - invaze brouků Beetle Bomp - invaze brouků
(freeware / arkdy / 4236  zobrazen / oblbenost 63%)

Ocitnete se v prostoru, který doslova okupovali odporní a páchnoucí brouci, mezi nimi jsou sice světlé výjimky, jako jsou slunéčka sedmitečná, ale nacházejí se mezi nimi i hnusné obrněné stonožky. Bez ohledu na to, o jaký hmyz se jedná, ať je vám sympatický, či odporný, vaším úkolem je veškeré tyto okupanty do jednoho zlikvidovat a tak zamezit všem možným negativním následkům, vyplývajících z této nečekané hmyzí invaze. Princip hra vám ani zdaleka nebude neznámý, „Beetle Bomp“ vám opět představuje nekonečného hada, ale za úspěšně sestavené trojice zachytáváte hvězdný prach, který postupně doplňuje vaši zásobu energie. Po její aktivaci se celý had zasune zpět a vyrazí znovu na cestu. Jakmile se do tohoto transu dostanete, poté již není vůbec obtížné daný level bezpečně dohrát do konce.

Invisible Vision – ponorka útočí Invisible Vision – ponorka útočí
(freeware / simultory / 4315  zobrazen / oblbenost 64%)

Ponorky patřily bezesporu k jedněm z nejstrašnějších a navíc i nejzákeřnějších zbraní, vyskytujících se ve 2. světové válce. V dnešní hře si budete tudíž moci vyzkoušet, jak to v takové ponorce vypadá a jakým způsobem se v ní můžete pokoušet likvidovat nepřátelská plavidla. Jak jistě sami dobře víte, dnešní ponorky jsou vybaveny i sonarem, podvodním radarem a celou řadou velice citlivých a přesných naváděcích systémů, které zde budete využívat. Ocitnete se tedy v takové jedné ponorce, a to přímo před monitorem naváděcího systému vašich torpéd a máte jediný, zato však nesmírně důležitý úkol. Vystřelováním torpéd ničit všechny objevující se nepřátelská plavidla, obstát vždy po dobu utíkajícího času a nenechat se potopit, přičemž musíte získat i co největší počet bodů za potopení nepřátel, a probíjet se pořád do vyšších levelů.

Yumi - statečný lučištník Yumi - statečný lučištník
(freeware / akn / 3853  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zajímavou a vydařenou hru a to hnedle z několika hledisek. Především hlavní hrdinou je smělý a statečný lučištník, který se ocitá jako onen příslovečný „sám voják v poli“ ve velice těžké situaci, kdy musí ubránit svůj hrad před soustavně se na něj valícími spoustami ozbrojených nepřátel, kteří mu samozřejmě usilují o jeho život. Mnohem pozoruhodnější je však skutečnost, že hra má stahovací objem skutečně jen 58 KB, což je opravdu k nevíře a to tehdy, když zjistíte i vy sami, že je dokonce ozvučena. Recenzovala jsem už stovky, ne-li tisíce freeware a online, ale s něčím takovým jsem se skutečně doposud nesetkala. Bude tedy jen na vás, zda tento statečný nebojsa přežije, nebo podlehne nespočetné přesile. Braňte tedy váš imaginární hrad, určitě za to stojí, zahrajete si hru, o jaké se vám dosud jen snilo.

On the Penguin Beat – tučňák bojovník   On the Penguin Beat – tučňák bojovník
(freeware / akn / 3174  zobrazen / oblbenost 64%)

Stručně a jasně řečeno, hra s názvem „On the Penguin Beat“ je skutečně notně uhozená. Vždyť vidět tučňáka, který se pohybuje Vesmírem v kosmické raketě a probíjí se stále vpřed za doprovodu jazzové hudby, to nespatříte každý den. Čeká vás tedy dobrodružství a cesta plná nebezpečí, s grafickými pestrobarevnými efekty, vytvořené tak, že až oči přecházejí. Jedná se o akční střílečku, v níž se setkáte s obrovským množstvím různorodých nepřátel, kteří vás budou doslova zasypávat takřka nekonečným počtem střel a vám, kteří v roli tučňáka kosmonauta máte naštěstí k dispozici velice razantní zbraň, nezbývá nic jiného, než jejich střelám zavčas uhýbat a střelbu opětovat, abyste doletěli pokud možno co nejdále. Hra vás překvapí velkolepou grafikou, snadným ovládáním, máte též k dispozici dva herní módy.

Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud
(freeware / logick / 4663  zobrazen / oblbenost 64%)

Kellie je již na první letmý pohled typická blondýnka, tedy krásná a skromně nalíčená. Když se však promptně zaplete do dědictví filmového studia, zavěsí se na ni dvě velice nepříjemné „gorily“ a Kellie prokáže i takové vlohy, které by u ní nikdy nikdo nečekal. Samotný příběh hry je potom plný až zcela nečekaných zvratů, kdy Kellie budete pomáhat uprchnout před jejími pronásledovateli a co je hlavní, pomáhat jí i v nalezení jejího vlastního otce. Hra sice spadá do kategorie "hledacích her", přesto vás ale nebude tato stereotypní činnost provázet po celou dobu hraní. Narazíte totiž na spousty mini her, kterých se ve hře nachází přes dvacet, což jistě přivítají všichni hráči, neboť se tímto hra stává zajímavější a přitažlivější, rozhodně to hru zpestřuje, co ještě pak vás u hry zaujme, je navíc skutečně originální nápad.

Splatter Joe - krvavý Joe v akci Splatter Joe - krvavý Joe v akci
(freeware / akn / 3501  zobrazen / oblbenost 64%)

Také jste již dlouho nehráli žádnou velikou a krvavou řežbu a máte na něco takového právě teď zálusk? Tak to jste se tady ocitli na tom správném místě, neboť tolik krve a ustřelených údů hned tak honem v jiné hře nespatříte. Vaším obtížným úkolem ve hře bude projít celkem desíti levely, ve kterých musíte posbírat všechny diamanty, na které na cestě narazíte, jen tak postoupíte do následujícího, poněkud obtížnějšího levelu. Nebudete to však mít ale vůbec jednoduché, neboť do cesty se vám staví malé, ale velice nebezpečné zelené bestie, které velice snaživě a promptně usilují o váš život. Jsou však nejen nebezpečné, ale nachází se jich na hrací ploše obrovské množství, je jich skutečně tolik, jako oněch příslovečných zrnek máku, no naštěstí máte k dispozici razantní střelnou zbraň, též jste vybaveni granáty.

Becher Joe - kovboj z Divokého Západu   Becher Joe - kovboj z Divokého Západu
(freeware / akn / 3278  zobrazen / oblbenost 64%)

Pakliže máte v oblibě napínavé a dobrodružné romány z prostředí Divokého Západu a rádi chodíte do kina na filmy s tímto námětem, vžijte se tudíž do role sólového pistolníka. Tento hrdina byl okolnostmi donucen vzít spravedlnost do svých rukou a postavit se tak v těžkých a dlouhotrvajících soubojích na kolty, mnohonásobné přesile po krvi toužících profesionálních zabijáků, neboť šerif je na ně očividně krátký a respektu se od padouchů nedočká, tudíž ani sjednat pořádek nastolit zákon nedokáže. Ihned po spuštění hry si v nabídnutém herním menu můžete vybrat, zda chcete hrát v angličtině, nebo ve svém rodném jazyce, tedy v češtině. Přečtěte si zprávu v Karlovarských, dozvíte se z nich, co za tragédii se stalo v Americe a jaké to může mít důsledky pro americké občany, jste jediní, kdo se dokáže s bandity vypořádat.

A Cats Night  - noční příběh kočičky  A Cats Night - noční příběh kočičky
(freeware / adventury / 3486  zobrazen / oblbenost 64%)

Přináším vám špatné zprávy, hrajete za kočičku, ale váš kočičí útulek se má bourat, což je skutečně zlá a nepříjemná zpráva. Vy v něm totiž bydlíte a jako jediná iniciativní kočka, se vydáte něco proti tomu udělat. Jedná se o skvělou adventuru, zaměřenou zejména pro malé děti. „A Cat's Night“ je skutečně milá, takřka rodinná adventura, v níž se vydáte do světa koček, sice omezeného oplocení, ale i tak je to především váš milovaný kočičí svět, který má být ale v nejbližší době zbourán nejmenovanou firmou a vy, jako akční kočička, jménem „Orazio“ se vydáte něco proti tomu udělat a likvidaci vašeho světa tak zabránit. V průběhu vašeho putování se budete setkávat s mnoha druhy dalších různých zvířátek, občas od nich po vtipných a humorných rozhovorech, obdržíte i nějakou tu užitečnou radu, jindy si jenom s nimi „pokecáte“.

<<  [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)