HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Necro Gaia – velký vesmírný chaos Necro Gaia – velký vesmírný chaos
(freeware / akn / 3219  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu už více než dvacet let, co byly velice oblíbené hrací automaty. Některým se ale říkalo „plechoví zloději“, ty ovšem na mysli nemám. Pokud jste však některé z nich nakrmili příslušnou mincí, mohli jste si zahrát i nějakou hezkou hru, i když takových hracích automatů se zmíněnými hrami nebylo. Proč vám to tady takto zeširoka vykládám? Dnešní hra vám totiž zejména svým grafickým zpracováním tyto hry dozajista připomene. Nabízí vám totiž naprosto přesně totéž, jako hry z herních automatů, tedy až přímo hektickou hratelnost, zastaralou „pixelovou“ grafiku, minimální ozvučení, zato laťka obtížnosti byla autory hry nastavena až nežádoucně vysoko. Akční hra, podobná těm před dvaceti lety, se tedy vrací na scénu. Možná záměrem autorů bylo mimo jiné taktéž připomenout si dávno zašlou slávu všech hracích automatů.

Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký  Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký
(freeware / arkdy / 3245  zobrazen / oblbenost 64%)

Některé komické dvojice jsou bezprostředně spjaty s blízkou i vzdálenou minulostí. Kromě jiného se vyznačovaly především nápadnou velikostí jejich postav. Vyřkneme-li pojem filmová groteska, okamžitě se vám vybaví ta americká i s bezpočtem komiků,-přestože se veselé situační hříčky rozvíjely i na starém kontinentu, a to zvláště ve Francii. Odtud také pochází první hvězdná stálice tohoto žánru, tedy Max Linder. Vedle něho však vzplanou supernovy humoru i v Dánsku. Dávno před sloučením Laurela a Hardyho tam vzniká svým zevnějškem stejně protikladná dvojice, u nás i v jiných státech, známá jako Pat a Patachon. Oba její představitelé, jak Carl Schenstrøm, tak Harald Madsen, získali klaunskou průpravu v cirkusu a přijatou typizaci figur svých nikdy nezměnili, pouhý pohled na ně, budil u diváků výbuchy smíchu.

Jane Angel - pátrání po grálu           Jane Angel - pátrání po grálu
(freeware / arkdy / 4163  zobrazen / oblbenost 64%)

Příběh hry je poněkud tajemný, což se týká i hry samotné. Jane Angel je agentkou, která pracuje na případu pro FBI a je už docela blízko k odhalení záhady Řádu Templářských Rytířů. Badatelé a vědci z mnoha různých kontinentů se po dlouhá staletí snažili najít Svatý Grál a vy ho máte nyní tedy nadosah, přičemž hra vás Hra zve na dobrodružnou a tajemnou cestu kolem celého Světa. Čeká na vás velice vzrušující podívaná, ocitnete se v nejexkluzivnějších krajinách, jakými jsou konzervativní Anglie, Skotsko, Kolumbie, Amerika mnohé další země. Bylo by tedy neodpustitelnou škodou nechat si tak velkolepou podívanou ujít, nezúčastnit se dobrodružství a napětí, hlavně pak přijít o možnost najít Svatý Grál, což se doposud nikomu ještě nepodařilo, nalezení Svatého Grálu, a i odhalení záhadného tajemství, čeká na vás.

Lunaris – měsíční mužíček Lunaris – měsíční mužíček
(freeware / arkdy / 4445  zobrazen / oblbenost 64%)

Tvůrčí kolektiv, zabývající se tvorbou freeware her „DigiPen- Institute of Technology“, vám rozhodně nemusím představovat, patří ke světoznámým a proslulým autorům plných her a online her a i na našich stránkách byste od těchto autorů nalezli spousty jejich her, které jsme vám nabídli ke stažení, potažmo ale hlavně k zahrání. Dnešní jejich hra je přece ale jenom něčím výjimečná, máte k dispozici nejen singl player, ale i multi player, navíc je vám autory dána možnost vytvářet si i vlastní levely, tedy lokace podle vašich představ a fantazie. Ve zmíněném singl playeru je vám nabídnuto celkem dvacet postupných úrovní, plných hrůz a nebezpečných situací, v multi playeru pak může současně hrát naráz až šestnáct hráčů a to už je panečku nářez, hlavním hrdinou hry je pak velice odvážný, čilý, hopsající Měsíční mužíček.

The Desolate Hope – pustá naděje The Desolate Hope – pustá naděje
(freeware / arkdy / 3996  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware hru nelze skutečně jinak nazvat než vizuálním a estetickým požitkem. Hra se může pochlubit nádhernou, skutečně hned jen tak nevídanou grafikou, excelentním hudebním doprovodem, je velice dobře hratelná, obsahuje zajímavé RPG prvky, snad jen některé herní pasáže, především souboje s ve hře se vyskytujícími se Bossy, jsou poněkud obtížnější. Hra se skutečně depresivním názvem „The Desolate Hope“, což lze přeložit do českého jazyka jako „Pustá naděje“, tedy kombinuje arkádový způsob hraní s akční hrou a navíc obsahuje i tolik hráči oblíbené prvky RPG. Mimo již zmíněného, doslova velkolepého grafického zpracování a poutavého originálního příběhu, nabízí hráčům zábavnou a zcela nelineární hratelnost, navíc všechno je přitom velice citlivě a logicky sestaveno i s puntičkářskou přesností.

Die - zabijte ho Die - zabijte ho
(freeware / logick / 4459  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě znáte spousty akčních her, ve kterých je vaším úkolem probíjet se stále vpřed, likvidovat vaše nepřátele, doplňovat pošramocené zdraví, sbírat náboje a munici a co je nejhlavnější, snažit se nepřijít o to nejcennější, co máte, to jest o váš život. Dnešní akční arkáda však na to jde úplně z jiného konce, budete ovládat hlavního hrdinu, postupovat s ním rovněž vpřed, ale jeho život ochraňovat není vaším úkolem, vy ho musíte vést tak, aby se na vhodném místě pomocí těch správných pomůcek zabil, ano je tomu tak, musí v každém kole přijít o život, jen tak postoupíte do následujícího levelu. Pokud se vám to nepodaří, váš panáček dojde až na konec k zelenému praporku, vysměje se vám a vy budete muset příslušný level si znovu zopakovat, musíte proto do hry zapojit vlastní mozkové závity, jen takto vyhrajete.

SubAtomic – rozporuplná adventura  SubAtomic – rozporuplná adventura
(freeware / adventury / 3358  zobrazen / oblbenost 64%)

Po soutěžích vývojářů a tvůrců freeware v rámci „Ludem Dare“ se objevují stále nové podobné soutěže, což mělo za následek výrobu freeware ve zkrácené době v tak zvaných rychlo soutěžích. Všechny takové hry byly opět vytvořeny ve velice krátkém časové období, nemusím snad zdůrazňovat, že se to mnohdy, ne-li vesměs, podepsalo především na jejich kvalitě. Je to téměř k nevíře, ale právě ve zmíněné soutěži „Ludem Dare“ bylo ani na za půl roku, vytvořeno více než tisíc her, přičemž ale vůbec nechci tvrdit, že právě tato dnešní adventura by patřila k těm nejlepším a nejvydařenějším. Hra totiž vykazuje mnohem více nedostatků, nežli kladů, hra je sice zábavná svým přirozeným vtipem a na adventuru až vynikající hratelností, je však doslova odfláknutá“ po technické stránce nemluvě o velmi nechutné „pixelové“ grafice.

Yeti Hunter – do lesa na Yetiho Yeti Hunter – do lesa na Yetiho
(freeware / akn / 3459  zobrazen / oblbenost 64%)

Předkládáme vám opět jednu ze soutěžních her z tak zvaných „Rychlosoutěží“, ale abych pravdu řekla, nejsem příznivcem podobných soutěží, neboť se domnívám vcelku opodstatněně, že zejména časový limit, stanovení pro zhotovení těchto her, jakož i velice přísné a vymezené podmínky pro obsah a objem hry vedou mnohdy autory ke zpracování freeware v časové a rozsahové tísni, čímž je vlastně přímo nutí „ušit hru horkou jehlou“, což se potom samozřejmě projeví na její kvalitě a rozsahu. To, co tvrdím, se samozřejmě týká všech kategorií freeware, ať se jedná už o akční hry, arkády, či hry logické. Výsledkem takového spěchu pak jsou mnohdy hry, které doslova nestojí ani za onu příslovečnou „zlámanou grešli“, jsou jen zbytečným plýtváním času autorů, a navíc i podlamují důvěru čtenářů v autorovy tvůrčí schopnosti.

Chaos – bázlivý Timmy Chaos – bázlivý Timmy
(freeware / arkdy / 3436  zobrazen / oblbenost 64%)

Panika, stres, zmatek a chaos, to všechno jsou duševní vlastnosti lidí, které jim velice, pokud jimi trpí, znepříjemňují život ve větší, či menší míře. Jsou jedinci, kteří tyto stavy prožívají téměř permanentně, někteří jen ve chvílích nadměrného duševního zatížení. S jedním takovým nešťastníkem se setkáte právě v této velice zajímavé a originální hře. Hlavním hrdinou hry je nedospělý mládenec jménem Timmy, který si právě pro tuto negativní vlastnost vysloužil přezdívku bázlivý. Vydejte se tedy s ním na cestu do nitra jeho duše a prozkoumejte vše, co můžete, ať přijdete na to, co tohoto, jinak velice nadaného a slušného mládence trápí a z čeho má obavy. Hra sama o sobě je tak trochu praštěná, navíc není ani nikterak dlouhá, přesto vám ji mohu jenom doporučit, je totiž skutečně podivuhodná, i když skoro téměř absurdní.

Ice Cream Mania – souboj o dědictví   Ice Cream Mania – souboj o dědictví
(freeware / simultory / 3926  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je simulátor na pláži umístěného zmrzlinového bistra, který se snaží osvěžující zmrzlinové dobroty naservírovat jako kulinářské umění, podle přání přicházejících zákazníků. Známý potravinářský magnát Henry Rich zemřel a to spustilo rivalitu mezi pozůstalými ohledně dědictví. Jeho poslední vůle zněla tak, že jeho miliardové jmění se musí rozdělit mezi dva pozůstalé. Jednou z nich se stala jeho dcera Cindy, druhými pak jeho chamtivá exmanželka, baronka Gugel a její sobecká dcera Jeanne. Za účelem získání Richova dědictví budou muset dokončit jeden úkol. Každá dcera musí začít své vlastní podnikání se svým stávajícím kapitálem, prakticky tedy nulovým a ta, která postaví nejvýnosnější podnik v průběhu jednoho roku, zdědí všechen kapitál. Ve hře máte pomoci Cindy vyhrát soutěž a získat dědictví jejího otce.

<<  [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)