HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Soundless Mountain 2 – osudný dopis     Soundless Mountain 2 – osudný dopis
(freeware / adventury / 3292  zobrazen / oblbenost 64%)

Představte si, že ráno vstanete a pod dveřmi vašeho bytu naleznete dopis. Zvednete ho, otevřete a začnete číst, načež zůstanete jako zasaženi bleskem a nestačíte se divit. Dopis je totiž napsán vaší bývalou manželkou, jejíž rukopis bezpečně poznáte, má to však jeden háček, ne-li přímo veliký hák, vaše žena totiž již před třemi léty zemřela. V dopise je také napsáno, že vás vyzývá ke schůzce na vašem oblíbeném místečku. Je to divné, ale je to skutečně tak, vaše společně oblíbené místečko se přece nachází přímo ve městě, ve kterém žijete, tedy v Soundless Mountain 2. Je tedy skutečně možné, že vaše nebohá žena by na vás mohla čekat právě zde? Právě tak nějak začíná podivný příběh dnešní adventury se skutečně až hororovou zápletkou. Po spuštění hry se tedy ocitnete v prostředí přímo napjaté atmosféry.

Divadlo - překvapení až nakonec     Divadlo - překvapení až nakonec
(freeware / simultory / 3911  zobrazen / oblbenost 64%)

Opět se mně k mé veliké radosti ozval jeden ze slovenských autorů freeware, jménem Martin Kosmál a velice milým způsobem mne upozornil na jeho hru s přáním uveřejnit ji na našem webu. Osobně velice fandím našim českým, ale i slovenským autorům freeware, kteří již dávno překonali velice těžké tvůrčí počátky a zařadili se tak na čestné místo v pomyslném žebříčku kvality freeware v celosvětovém srovnání a hodnocení. Naši a slovenští autoři již dnes dokazují, že dokonce v mnohém světové autory freeware již předčí, což je rozhodně velmi potěšující skutečnost a zjištění. Nejde totiž jen o to hru vytvořit, ale stvořit hru originální a zajímavou, neboť i nároky našich hráčů neustále rostou. Jde tedy jen o to, aby čeští i slovenští autoři freeware nasazené tempo a kvalitu her udrželi, držíme jim tudíž palce, určitě si to zaslouží.

Cubic Shogi – trojrozměrný šach-posun Cubic Shogi – trojrozměrný šach-posun
(freeware / logick / 4472  zobrazen / oblbenost 64%)

Vladimír Pribilinec je slovenským autorem freeware her, který vám, kteří pravidelně sledujete naše stránky, rozhodně není nikým neznámým. Zdá se však, že jeho velikou zálibou a koníčkem, jsou právě šachy, nabídli jsme vám již od něj několik verzí a nutno uznat, že jedna byla dokonalejší, než druhá. Nyní se mi ozval znovu a nabízí nám pro zveřejnění jeho další nejnovější hru, tedy hru „Cubic Shogi“, která sice šachovou hrou v tom pravém slova smyslu není, ale rozhodně má s klasickými šachy hodně společného, i když herní principy jsou hodně rozdílné. Musím se přiznat, že šachy a jim podobné hry, jsou pro mne skutečně onou příslovečnou „španělskou vesnicí“, takže pokud v mé recenzi najdete nějaké nesprávnosti, omlouvám se tímto předem všem hráčům, především autorovi samému, bohužel šachům moc nerozumím.

A Flipping Good Time – změněná gravitace A Flipping Good Time – změněná gravitace
(freeware / arkdy / 3330  zobrazen / oblbenost 64%)

Podíváte-li se na naše stránky, pak zjistíte, že téma na „gravitace“ freeware her, je dosti vyhledávaným tématem pro autory freeware her. Objevilo se už mnohokrát a pokaždé to bylo rozhodně k prospěchu jejich hratelnosti. Gravitace totiž proměňuje klasické fungování hopsaček, v těchto hrách jsou totiž všechny fyzikální zákony doslova postaveny na hlavu. Po spuštění hry vás napadne, co to tady kecám o gravitaci, vždyť se přece jedná o docela všední a normální arkádu, hráčskou veřejností přezdívanou jako „skákačku“, neboli „hopsačku“. Jakmile se ale do hry pustíte, zjistíte, že jste se pod vlivem prvního dojmu mýlili, v této hře totiž sehrává nemalou úlohu gravitace, čili zemská přitažlivost. Zjistíte to sami, stačí jen s postavičkou, se kterou se ve hře samozřejmě ztotožníte, dojít až na okraj plochy, to by se podivili všichni učitelé fyziky.

Running Sheep: Tiny Worlds – vládce ovcí Running Sheep: Tiny Worlds – vládce ovcí
(freeware / logick / 3988  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je remake původní hry „Running Sheep“, kterou jsme vám nabídli před třemi měsíci. I v této dnešní hře tentokrát jde spíše o nenáročnou zábavu, než o překombinovaný systém záchrany s mnoha propojenými prvky. V prvním díle jste ovečky zachraňovali ze spárů Ufonů, kteří je unášeli kvůli za účelem šílených vědeckým výzkumů. Tentokrát je motivace pro vás mnohem reálnější, budete ovečky zachraňovat před smečkami vyhladovělých vlků. Se změnou tématu došlo i k dokonalému přepracování grafického zpracování, nutno uznat, že k podstatně hezčímu, propracovanějšímu a dokonalejšímu, totéž se týká i celého technického zpracování hry. Říká se sice, že „podruhé do stejné řeky nevstoupíš“, ale toto úsloví skutečně vyvrátili autoři této dnešní hry, ale grafické zpracování vám dosti připomene komiksovou grafiku.

Wolfram – akce špióna v hradu fašounů   Wolfram – akce špióna v hradu fašounů
(freeware / akn / 5510  zobrazen / oblbenost 64%)

Wolfram je skutečně zcela vydařená předělávka dnes už legendární hry „Wolfenstein 3D“, která vznikla již v roce 1992. Pokud se vám tehdy, tedy v první polovině minulého století dostala tato hra do rukou, zcela určitě si opět rádi vzpomenete na tu doslova parádní herní atmosféru. O co se v této hře tedy jednalo? Léta Páně 1943 vrcholí druhá světová válka, a zatím, co Spojenci zastavili expanzi hladové Třetí říše napříč Evropou, nacistické srdce uprostřed Starého kontinentu bije stále stejně čistě. K čemu je to ale dobré, když si Hitler nežádá nic menšího, než celosvětovou samovládu. Žádná situace nebude mít ve hře jediné řešení, pokud se hrdina Blazkowicz ocitne pod palbou nepřátelského kulometného hnízda, bude jej buďto moci vzít ztečí, či vylézt na střechu a vpadnout nepříteli do týla, či skočit do kanalizace, a kulometu se vyhnouti.

Mystery of Mortlake Mansion - dům záhad Mystery of Mortlake Mansion - dům záhad
(freeware / adventury / 5240  zobrazen / oblbenost 65%)

Představte si, že obdržíte dopis od vám neznámého odesílatele z minulosti, ve kterém se vám oznamuje, že vám hrozí smrt v tajemném domě. S mnohými by to seklo o zem, vy však máte pro strach uděláno, takže tuto výzvu bez velikého rozmýšlení přijmete. Zvědavost, snad lépe řečeno zvídavost, je lidskou neřestí, která však je matkou všech vynálezů a technického pokroku, bez této lidské vlastnosti bychom ještě dnes čili v jeskyních a svítili loučemi. Druhá, už negativní stránka této lidské vlastnosti, spočívá v tom, že mnohým z vás přináší netušené problémy. Toto je případ hlavního protagonisty dnešní hry, vždyť by mu docela stačilo, dopis spálit a měl by vystaráno. Toto řešení ho ale ani ve snu nenapadlo, místo toho se vydal na pokraj města do tohoto domu, vloupal se dovnitř a začal s jeho důkladným prozkoumáváním.

Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu
(freeware / arkdy / 3148  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je skutečně dokonalá, stylová retro arkáda, ve které človíček, který vůbec neumí chodit po nohou, musí zachraňovat nebohé ptactvo. Na první pohled tedy holý nesmysl, jak se chce pohybovat, když neumí používat vlastní nohy? Hra vás zavede hnedle na šest různých ostrovů, které však po nějaké době zaniknou. Na nich se však nachází různé druhy ptáků, kteří zase neumějí vůbec létat. Zachránit zmíněné ptáky tedy musí váš zelený hrdina, který sice nechodí, ale zato se však umí velice hbitě přemisťovat z místa na místo pomocí vystřelovacího háku na řetězu ze své paže. Není to však jen tak docela jednoduché, budete se totiž muset spolehnout na vaši šikovnost a předvídavost, ne všude a na každém místě, se tento hrdina dokáže hákem na řetězu tudíž zachytit, v tom tedy tkví příslovečný "zakopaný pes".

Blobby Volley 2 – plážový volejbal Blobby Volley 2 – plážový volejbal
(freeware / sportovn / 5537  zobrazen / oblbenost 64%)

Nastala i u nás skutečná tropická vedra a tak i čas, vydat se k vodě za koupáním. Chvíle mezi koupáním však lze strávit i jiným způsobem, například se pustit do plážového volejbalu. Pokud se chcete v této hře poněkud předem procvičit, potom nic nebrání vám v tom, abyste si stáhli, rozbalili a samozřejmě poté i spustili tuto dnešní sportovní hru a můžete začít. Hra „Blobby Volley 2“ disponuje skutečně kromobyčejnou jednoduchostí, ale zároveň i skutečnou zábavností. Po spuštění hry se ocitnete na pískovém mini hřišti, rozděleném na dvě stejné poloviny volejbalovou sítí, přičemž na jedné polovině se nacházíte vy samotní a na druhé potom váš soupeř ve hře. Jednoho hráče ovládáte pomocí kláves W, A, a D, druhého kurzorovými klávesami pravá-levá a nahoru, vaším úkolem je vyskočit, a odrazit balón na stranu soupeře.

Princess Run – Mario zachráncem Peach   Princess Run – Mario zachráncem Peach
(freeware / arkdy / 4459  zobrazen / oblbenost 64%)

Autor dnešní hry je pro vás, tedy pravidelné návštěvníky našeho serveru, doposud velikou neznámou. Jmenuje se Vojta Kočí, své hry tvoří pod pseudonymem „Vojtas“, je mu patnáct let a narodil se a žije v Chrudimi, malém městě ve Východních Čechách, v současné době studuje pátým rokem na osmiletém gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi. Mezi jeho koníčky patří například programování, přičemž jak sám říká, zatím jaks takž zvládá (X)HTML, CSS, GML(Game Maker Language) a trochu ovládá C++, přičemž ale věří, že to tím do budoucna výčet neskončí. Obzvláště rád programuje jednoduché PC hříčky, v žádném vývojářském týmu však není. Velice mne potěšil tím, že mi napsal o této jeho dnešní hře, i když to není jím první vtvořená hra a požádal mne o její zhodnocení, po projití hry jsem se rozhodla nabídnout ji i vám.

<<  [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)