HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


OpenClonk – boj Clonksů o přežití       OpenClonk – boj Clonksů o přežití
(freeware / arkdy / 3167  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o unikátní multiplayerovou freeware, kterou v oblasti volně šiřitelných freeware podobnou neznám. Ocitnete se ve zcela podivném, až pohádkovém světe, kde budete pomáhat malé človíčky, snad trpaslíky, nazývající se „Clonks“ a s nimi procházet jejich vlastní svět. Hra ale není vůbec tak jednoduchá, jak by se vám mohlo zdát po jejím spuštění, pidimužíci totiž dokážou dělat téměř nevídané kousky, nad nimiž někdy až rozum zůstává stát. Nejen proto všem doporučuji projít si ze všeho nejdříve tutoriál a to hned několikrát po sobě, abyste zjistili, co všechno tito mrňousci dokážou a vychytali všechny herní fígle. Zajímavá je především ta skutečnost, že každý z nich vlastní svůj samostatný inventář, má tak i různé vlastnosti, dovednosti, i schopnosti, záleží pouze na vás, jak dovedete tyto jejich dovednosti využít.

Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi
(freeware / akn / 3647  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte rádi hry, nazývané „střílečkami“ a zvláště potom ty „vesmírné“, nic lepšího, než tuto hru jste si skutečně vybrat nemohli. Hra má navíc hodně přijatelný stahovací objem, a pokud ji stáhnete a spustíte, rychle sami zjistíte, že jste rozhodně neprohloupili. Autoři při tvorbě hry projevili notnou dávku tvůrčí fantazie a dobře ji zúročili, když ve vesmírné raketce se jako v každém vesmírném souboji postavíte proti hordě nepřátelských medvědů. Neobdržet od nich nějaký ten přesný zásah v tom spletenci vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, že vyhýbat se všem na vás vysílaným střelám je prakticky nemožné. Medvědi však nejsou žádná „ořezávátka“ a navíc jsou po zuby ozbrojení, takže projít celým vnitřkem jejich vesmírné lodi, není žádná procházka „růžovým sadem“, tak jim dejte „na frak“.

Moustache King Adventure – mocný knír Moustache King Adventure – mocný knír
(freeware / arkdy / 3456  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je skutečně velice zábavnou a výborně hratelnou, zajímavou a chytlavou hrou, jejíž děj se odehrává ve velice prapodivném světě, v němž právo a spravedlnost se přiklání k těm, kteří si pěstují vydatný vous, což již samo o sobě je příběh výslovně „uhozený“. „Moustache King Adventure“ je velice milá a příjemná „hopsačka“ s roztomilou grafikou a vydařeným zpracováním, která sem tam hráče poněkud mate a nechává vás bloudit jednotlivými lokacemi, ale jinak je v „Království knírů“ zábavy skutečně kopec. Váš hlavní hrdina je z toho pořádně znechucen, všemu, na co se jen podívá, vládne tyranský král, který by si zasloužil lekci ze slušného chování. Váš hrdina se tedy rozhodne, že krále svrhne a hlavně jej vystřídá na trůně. Jeho záměr je samolibý, ale co lze čekat od toho, kdo svoji nadřazenost odvozuje od jeho kníru?

Cumulo Nimblers- sbírejte mince z oblak Cumulo Nimblers- sbírejte mince z oblak
(freeware / arkdy / 3076  zobrazen / oblbenost 64%)

Vysoko nad Zemí, poté stále výš a výš, se budete pohybovat mezi oblaky a mraky různých rozměrů a přeskakovat po nich tak, abyste přeskočili až k hnědému krystalku a zachytili jej, tak se počnou dít opravdu neuvěřitelné věci. Poté, co se vám to podaří, objeví se na obloze duhově zabarvený dráček, který táhne za sebou duhový chvost a skutečně vyhlíží stejně tak, jako známá duhy na obloze, která se velmi často ne nebesích objevuje po skončení deště, pokud vzápětí vysvitne jasné Sluníčko. Není to však tak jednoduché, jak by se to mohlo jevit podle toho, co vám tady popisuji. Vzápětí se totiž objeví nová hnědý krystalek, pro který si musíte po nových obláčcích opět přeskákat a sebrat jej, tak se chvost dráčka prodlouží, nebo se objeví nová duha, jedinou podmínkou pro úspěšné pokračování je nespadnout na zem.

Smash Breakout - soustavné bourání cihel Smash Breakout - soustavné bourání cihel
(freeware / arkdy / 3756  zobrazen / oblbenost 65%)

Rozdíl mezi dnešní hrou, nazvanou „Smash Breakout a známými zprofanovaným hrami na téma „Arkanoid“, není zase tak značný, jak by se mohlo zdát na první pohled po spuštění hry. Přesto lze říci, který herní projekt je lepší a originálnější. S postupem do vyšších levelů totiž podstatně přibývá na herní obtížnosti, rovněž i cihliček, které je nutné zlikvidovat, vše je však téměř dokonale přepracováno do nového, poutavého hábitu, navíc se spoustami nových, zcela originálních prvků. Každé kolo se odehrává na jiném, stále zajímavějším a pohlednějším herním pozadí, což vás rozhodně na rozdíl od již okoukaných, jednotvárných „Arkanoidů“, ke hře déle připoutá. Autor hry vsadil na jednoduchou grafiku, vyhlížející sice podivně, ale o to poutavěji, vámi rozstřelené cihly se po zásahu rozprsknou jak po výbuchu.

Slender - horor v tmavém lese Slender - horor v tmavém lese
(freeware / adventury / 4628  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je skutečně hororovou adventurou, která si pohrává s vaším vlastním strachem a nutí vás jej překonávat. Vše umocňuje i velmi dobře vybraná doprovodná hudba, která spontánně reaguje na dění na hrací ploše, totéž se potom týká i samotných zvukových efektů. Herní prostředí, kdy se nacházíte v tajemném, hustém a tmavé, lese, které pouze sporadicky osvětluje jen vaše kapesní baterka, je až neskutečně nepříjemné a strašidelné, neboť vidíte dopředu skutečně jen na pár kroků před sebou. Hru lze označit za dokonce „geniálně“ zpracovaný horor s přímo děsivým prostředím, které nahání hrůzu tak, že vám až bude běhat mráz po zádech. Jedná se o hru, která k vyvolání příliš děsivé atmosféry využívá všemožné základní známé triky, které hororové hry používají úspěšně už od dob jejich počátečního vzniku.

Primordial - příběh z pravěku Primordial - příběh z pravěku
(freeware / arkdy / 4534  zobrazen / oblbenost 64%)

Chtěli byste získat nějaké ty vědomosti, jak žili naši prapředkové v pravěku? Potom jste se právě zde ocitli na tom skutečně nejsprávnějším místě. Doposud jste mohli takové informace získat pouze z nástěnných jeskynních maleb, autorům ze známého tvůrčího kolektivu „Digipen“ však dostali ojedinělý a vynikající nápad, tyto kresby oživit a rozanimovat, tak tedy vznikla tato vskutku vynikající „hopsačka“. Jedná se tudíž o velice nápaditou a originální hříčku, které snad ani nemá v kategorii freeware obdoby, alespoň já jsem něco doposud nehrála, tudíž ani nerecenzovala. Ztotožníte se ve hře s postavou jeskynního pračlověka, seberete oštěp a už se můžete vydat na těžkou a nebezpečnou pouť. Vaším úkolem je tedy vylepšovat své vlastní dovednosti, tak musíte zabíjet a pojídat různá zvířata, jinak ve hře dále nepokročíte.

Once a Bird - kdysi byla ptákem Once a Bird - kdysi byla ptákem
(freeware / logick / 3561  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud patříte mezi ty hráče, kteří v oblasti freeware vyhledávají jen ty velice nápadité, originální a nevydařenější hry, potom vám tady jednu takovou, splňující mnou výše vyjmenovaná kritéria, nabízíme. Jejími autory je sice ne příliš známý autorský tým, tvořící své hry pod názvem „Once Bird“, tato logická hra se zmíněným autorům však dokonale vydařila. V této hře se pustíte do procházení jednotlivými levely, přičemž pohybovat se budete pomocí koule na vystřelovacím řetězu. Vaším hlavním úkolem a dá se říci, že jediným, zato však nesmírně důležitým, bude vždy zlikvidovat všechny barevné kostečky. Naštěstí to zase tak moc obtížné není, neboť postačí, když se jich jen letmo dotknete, ale jak sami zjistíte, ale zase tak zcela jednoduché to tedy není. Hra Bennu vás navíc potěší též výtečným, audiovizuálním zpracováním.

Of Light And Shadow-světlo a stín       Of Light And Shadow-světlo a stín
(freeware / arkdy / 7406  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je velice vydařenou arkádou, tedy „hopsačkou“, kterou ocení zejména milovníci tohoto herního žánru, i když tím samozřejmě nechci vůbec tvrdit, že by nemohla potěšit a pobavit i všechny ostatní hráče. Hra staví na nevídaném konceptu záměny hlavních hrdinů, na rozmanitých, velice nápaditých lokacích, je skutečně originální a dovolím si tvrdit, že nejen hratelná, ale dokonce i nadprůměrně chytlavá, rozhodně vás pobaví a zaujme. Musím říci, že hra je zpracovaná skutečně ve velikém stylu a předčí rozhodně i mnohé, tak zvané komerční tituly, rozhodně se jim však vyrovná. Svým originálním a neotřelým nápadem, technickým provedením a vynikající hratelností se řadí ke špičce freeware tohoto žánru. Je navíc vtipná, chytrá, přitažlivá a kromobyčejně zábavná, navíc nepostrádá množství inovačních, hru zpestřujících nápadů.

Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět
(freeware / arkdy / 3432  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice chytlavá, explozivní a navíc i roztomilá hra, je velice vhodná i pro ty naše nejmenší hráče, tedy pro děti. Hlavním hrdinou hry je sympatický, kulaťoučký cvalík, který se pod vaším vedením vydává na cestu, plnou nebezpečí, dobrodružství, překážek, pastí a pastiček, navíc pak se spoustami jeho nepřátel. Naštěstí není tak bezmocný, jak na první pohled vyhlíží, jen se musíte naučit využívat všech jeho schopností, v čemž vám hra během hraní, dokonce občas sama poradí. Her různého typu s tímto hrdinou, tedy Kirbym, naleznete na webových stránkách mnoho, aby nedošlo k omylu, či nedorozumění, celý přesný název této dnešní hry zní „Kirby Invaders From The Dark“, bohužel se mně tento titulek z technických důvodů nepodařilo na náš web umístit. Jde o veselou hru, v níž hrdina Kirby dokáže i pojídat své vlastní nepřátele.

<<  [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)