HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem    Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem
(freeware / adventury / 3338  zobrazen / oblbenost 64%)

Také vám doma rodiče, když jste ještě byli malí, říkávali, abyste se nebavili na ulici s cizími lidmi, nenechali se jimi někam odvézt a nebrali si od nich žádné cukrovinky? To od nich nebyla žádná „opičí“ láska, ale obavy, že byste mohli narazit na nějakého toho „úchylného“ zvrhlíka, který by vám mohl těžce ublížit, zneužít vás, nebo dokonce připravit o život. Proč se vás na to ptám právě teď a zrovna tady? Vžijete se totiž do příběhu malé, nezkušené a naivní holčičky, která na svoji důvěřivost bezmála doplatila. Nechala se totiž neznámým mužem nalákat na zmrzlinu, a místo toho nakonec skončila v domě brutálního zabijáka, přičemž místo zmrzliny je ohrožována zlolajným zvrhlíkem sekáčkem na maso. Bude tudíž záležet jen na vás, zda se jí podaří díky jejímu důvtipu z domu zvrhlíka uniknouti, nebo zvítězí ten zvrhlík.

The Spirit Engine 2 – ve světě fantazie The Spirit Engine 2 – ve světě fantazie
(freeware / strategie / 5283  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato vskutku ojedinělá a výjimečná hra, není žádnou novinkou, vznik jejího prvního dílu se totiž traduje do doby téměř před deseti lety, přesto i dnes má nový druhý díl této hry všem hráčům hodně co dát a říci. Zatím co za první díl byste si museli připlatit nějaký ten dolárek, druhý díl již autoři uvolnili, je tedy zcela zdarma a vy si hru můžete zahrát bez vynaložení jakýchkoliv finančních prostředků. Hra se objevila na trhu freeware zhruba před rokem a půl, vy se tak ocitnete ve světě fantasie, v zemi nazvané „Lereftain“, která se pod nátlakem nepřátelských sekt, dostala mimo jakoukoliv kontrolu. V jedné z dlouhých nocí svede vrtkavý osud dohromady cesty tří občanů této vysněné země, jejichž úkolem, tedy i vaším, je zachránit obyvatelstvo „Lereftainu“. V tomto rozlehlém světě tak na vás čeká spousta záhad, tajů i četných nepřátel.

Unga needs Mumba – ulovte ženušce mamuta Unga needs Mumba – ulovte ženušce mamuta
(freeware / adventury / 3483  zobrazen / oblbenost 64%)

Chcete se podívat do doby kamenné, tedy o celá tisíciletí zpět? Pak vám nic nebrání v tom, abyste se tam v této dnešní adventuře vypravili, tak se ocitnete před dvaceti pěti tisící roky v jeskyni pravěkého člověka, kterou s ním sdílí jeho mlsná a v jídle vybíravá manželka. Muž jménem Unga je sice velice úspěšný pravěký lovec, bohužel dnes se mu ale příliš nedařilo. Po neúspěšném lovu se vrátil do své jeskyně pouze s malou krysou, kterou jeho ale vůbec žena nechce. Svému muži Ungovi dokonce striktně nařídí, aby se vydal zpět do světa a ulovil jí mamuta. Ungo, který manželku velice miluje, ji tudíž poslechne a vyjde z jeskyně znovu ven a tímto tedy začíná celé toto pozoruhodné dobrodružství, plné nástrah a nečekaných překvapení. Jedná o zdařilou, vtipnou, dobrodružnou hru, která milovníky adventur na delší dobu připoutá.

Fragmentation – s větrem o závod Fragmentation – s větrem o závod
(freeware / arkdy / 3486  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte-li v oblibě rychlou, ža adrenalinovou jízdu, potom tato hra, nazvaná „Fragmentation“ je pro vás přesně to „pravé ořechové“. Vaše krkolomná jízda sice zcela postrádá jakýkoliv vytyčený cíl a záleží v ní pouze na dosažení co nejvyššího konečného skóre, přesto je až neuvěřitelně zábavná a vzrušující. Vše na světě má svůj neodvratný konec, tak i tato členitá chodba, kterou budete uhánět tak říkajíc „s větrem o závod“. Váš útěk není rozhodně samoúčelný, neboť stěny, stropy a podlahy, se velice rychle za vámi rozpadají na prach a sutiny, takže pokud jen na malou chviličku někdy uváznete, budete zavaleni a hra pro vás definitivně končí s oznámením, jak daleko jste dokázali uběhnout. Skutečně vše ihned za vámi nerozpadá takovým až neuvěřitelným tempem, že je opravdu velkým štěstím před hrozícím závalem utéci.

Quadrax VI - poklady Atlantidy Quadrax VI - poklady Atlantidy
(freeware / logick / 4978  zobrazen / oblbenost 64%)

Pro časté a pravidelné návštěvníky našich stránek, není hra „Quadrax VI“ ničím novým, naleznete na nich již dva díly této známé a proslulé české hry, tedy „Quadrax III“ a „Quadrax IV“. Autoři hry již ale zpracovali osm dílů této neuvěřitelně zábavné hry, nyní vám tedy nabízíme díl šestý. Jak doporučují sami autoři této hry, je dobře si nejdříve zahrát „Quadrax IV“, který již na rozdíl od prvních dílů této skvělé hry, obsahuje všechny herní prvky, použité v tomto šestém dílu, je však mnohem jednodušší a pro pochopení srozumitelnější. Pokud se tedy chcete odvážit již po šesté vydat na dobrodružnou výpravu plnou nebezpečných pastí a nástrah, dejte na tuto radu, ti zkušenější hráči však se mohou do hry zakousnout ihned, šesté pokračování freeware verze legendárního Quadraxu čeká taktéž jen na vás a vaše schopnosti.

Lucid Nightmare - jasná noční můra Lucid Nightmare - jasná noční můra
(freeware / arkdy / 4340  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě není mezi vámi nikdo, kdo by nevěděl, co se skrývá pod pojmem „noční můra“. Mnozí z vás určitě něco takového nejednou zažili, a tudíž vědí, že to není nic příjemného. Usnete, nic netušíte a zdá se vám nějaký hororový sen, ze kterého se probudíte celí zpocení. Dlouho dumáte nad tím, zda to byl jenom sen, nebo se to skutečně stalo a dlouho nemůžete znovu usnout. Takový zlý sen, tedy „noční můra“, to se přihodilo mladé dívence, hlavní hrdince dnešní hry, odehrávající se v temné, až hororové atmosféře této hry, příhodně a výstižně nazvané „Lucid Nightmare“. Samotná hra pak ale představuje neskutečnou „noční můru“, kdy jste si dobře vědomi toho, že sníte, ale nemůžete ze snu utéci. Právě toto zažívá hlavní hrdinka této hry, tedy dívenka, nazývaná Lillian, která je "zajatá" ve svém temném, zlém, hororovém snu.

Total Devastation – totální devastace Total Devastation – totální devastace
(freeware / akn / 3648  zobrazen / oblbenost 64%)

Patříte k těm, kteří raději než stavějí a budují, raději ničí a devastují vše, co jim přijde pod ruku? Rádi boříte svým malým sourozencům jejich bábovičky na pískovišti, nebo jim s vervou bouráte v dětském pokojíčku jimi s kosteček postavené domečky, či různá jiná stavení? Potom takového počínání zanechte, není to pro vás dobré vysvědčení a malým sourozenců pak zbudou jen oči pro pláč. Raději si stáhněte tuto dnešní hru a můžete si svůj vztek, nebo špatnou náladu vybít intenzivně a totálně tak, abyste nikomu nemuseli ubližovat, ve hře se skutečně vybijete a porozbíjíte všeho do sytosti. Jedná se skutečně o oddychovou akční hru, s vydařeným grafickým zpracováním, sice vás může tlačit neúprosně ubíhající čas, ale na to si zvyknete a přijdete hře brzo na chuť, hraní vám zpříjemní doprovodná hudba i zvukové efekty.

Atic Atac Remake – vzpomínka na minulost Atic Atac Remake – vzpomínka na minulost
(freeware / akn / 3226  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře s názvem „Atic Atack Remake“ nejde skutečně o nic jiného, než dostat se vždy na konec každé herní lokace při co možná nejmenším vašem poranění, na konci pak zlikvidovat velice odolného a nebezpečného Bosse. Už k názvu hry přidané „Remake“ avizuje, že hra vám předvádí, jaké hra jste měli k dispozici na začátku osmdesátých let minulého století a jak progresivně stoupala kvalita her až do dnešní doby, ostatně jednu takovou archaickou zmíněnou hru na toto téma, naleznete i na našem webu. Koncepčně je hra jednoduchá akční hra, která vám nabízí možnost seznámit se s archaickými hrami minulého století, neboť je to „remake“, které mimo vylepšené grafiky, nepřináší vůbec nic nového. Hratelnosti byla zachována, přesvědčte se, jaké byly hry na konci minulého století, ale hrajte i srovnávejte.

PacMan Portal - skloubení s Pacmanem    PacMan Portal - skloubení s Pacmanem
(freeware / arkdy / 3391  zobrazen / oblbenost 64%)

Her na téma „Pacman“, naleznete i na našem webu skutečně bezpočet, ale i to je jenom malý zlomek těchto freeware na známé a téměř zprofanované výše zmíněné téma. Nemávejte však nad touto dnešní hrou mávnutím rukou, s dovětkem „to už znám“, tato hra je totiž svým pojetím opravdu výjimečná. Představuje se vám totiž dokonalým a zcela originálním spojením skloubením dvou základních principů, přičemž jeden je starý jak Metuzalém, který se podle Bible dožil až devíti set tet, s tím druhým se dokonale doplňuje. Ten druhý pak spočívá v několika možnostech, jak si usnadnit postup v úrovni pomocí jakých si objevujících se teleportů, jinak ve hře naleznete vše, co již znáte z předchozích her na toto jinak dost „profláknuté“ téma. Jsou zde nepřátelští duchové, poměrně dost složitá hratelnost a nakonec i onen už velice známý, a legendární zvuk, který váš hrdina vždycky vydá, když spořádá nějaký ten zlatý penízek.

Sovereign - lukostřelcem na lovu zvěře Sovereign - lukostřelcem na lovu zvěře
(freeware / simultory / 7415  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní, velice nádherným grafickým způsobem zpracovaná hra, vás zavede do doby, kdy o střelném prachu, a tudíž ani o střelných zbraních v Evropě, nebylo ani potuchy, í když v Číně byl střelný prach ve světě již dávno vynalezený. Černý střelný prach je nejstarší známou výbušninou na světě, patřící do podkategorie střelivin. Byl objeven v období sedmého až devátého století v Číně. Nejdříve byl využíván v léčitelství jako přísada. Později byl využíván pro pohon raket, náplň granátů a jsou známy dokonce i bambusové pušky, až v třináctém století pronikl střelný prach do Evropy. Již v čtrnáctém století zde existovala prosperující výroba palných zbraní, která vedla k postupnému zániku rytířů jako středověkých bojovníků. Palné zbraně se začaly používat až v patnáctém století, do té doby byly k boji i lovu používány luky. Právě do této doby je tak zasazena dnešní vydařená akční střílečka.

<<  [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)