HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Ascension – nanebevstoupení Ascension – nanebevstoupení
(freeware / adventury / 3316  zobrazen / oblbenost 64%)

„Ascension“ je psychologická hra plná hrůzy a děsu, ve které se ztotožníte s hlavním protagonistou hry jménem Atticus, který je hlídačem území, a přiměl svoji těžce nemocnou dceru k tomu, aby zvelebovala po odeznění velké katastrofy, jeho stavení. Na své cestě pak musí přežít hordy monster a bestií, a to sám, bez jakékoliv jiné cizí pomoci a vrátit se bezpečně zpět do svého domu. Hra je téměř dokonalou ukázkou vyspělé techniky, bez jakéhokoliv kazu na kráse, je velice zábavná, probíhá v napjaté a vzrušující atmosféře, což všechno dohromady lahodí vašemu oku a navíc i působí velice profesionálně. Je doprovázena vkusně vybraným, až dynamickým hudebním doprovodem, příběh sice nepůsobí nikterak překvapivě a nikterak neohromí, snad jen délka hraní je poněkud strohá a rozhodně však mohla být delší.

Splatterhouse 3D Gold Edition – horor   Splatterhouse 3D Gold Edition – horor
(freeware / akn / 3643  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice jednoduchou hru z kategorie „doomovek“, což je tedy zcela klasická střílečka z tak zvaného pohledu „první osoby“očí hlavního hrdiny s poměrně stále se opakující dobrou hratelností, navíc s docela příjemnou stopáží. Abyste však nepropadli omylu, pokud tvrdím, že se jedná o jednoduchou hru, pak mám na mysli konkrétně její technické a grafické zpracování, pokud se jedná ale o její hratelnost a obtížnost, pak hra dá „zabrat“ i velice zkušeným hráčům. Hra vyžaduje od vás předvídavost, pozornost a bleskové reakce, je tedy náročná na vaše hráčské schopnosti. Po jedné stránce se totiž jedná o stále nově se generující akční hru, z jiného pohledu potom o inteligentní a skutečně zase ne tak náročné odreagování se. Skvělý herní design, vstřícná hratelnost a dobrá zábava, toto vše vám tedy dnešní hororová hra nabízí.

PIX Frogger - žabí přechod přes dálnici PIX Frogger - žabí přechod přes dálnici
(freeware / logick / 4114  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře budete ovládat svoji vlastní žabičku a vaším jediným úkolem bude pak dostat ji bezpečně do cíle. Bylo by to tedy docela jednoduché, kdyby zde nebylo ovšem ono příslovečné „kdyby“. Vámi ovládaná žabička se totiž pod vaším vedením rozhodla, že přeběhne k vytčenému cíli přes velice frekventovanou dálnici a to už skutečně jednoduché vůbec není. Takže si vyberte jednu ze čtyř vám nabídnutých žabiček a vyběhněte přecházet přes dálnici. Ohrožovat vás však budou nejen po dálnici se v autech šílenou rychlostí řítící se řidiči, ale spadeno na vás budou mít i tři zbylé žabky, které samozřejmě chtějí rovněž zvítězit. Času nebudete mít nazbyt, neboť se do vámi vyhlédnutého cíle, tedy do rybníčku, doslova řití početná skupina, která by vás o vítězství ráda připravila. Začíná závod o život, a na smrt mezi koly vražedných aut.

Blood TC – pekelná atmosféra, mnoho krve Blood TC – pekelná atmosféra, mnoho krve
(freeware / akn / 4915  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo z vás ještě nezažil žádnou „klasiku“, ten si musí tuto hru rozhodně vyzkoušet. Nejenže se totiž jedná o klasickou hratelnost, ale i o klasickou zábavnost, která skutečně vůbec nezestárla, i když hra je poměrně náročná na hardwarové vybavení vašeho počítače. Hra „Blood TC“ tedy není nic jiného, než remake klasické hry „Blood“, předělané do jiného, modernějšího a také i mnohem stabilnějšího kabátku. Pokud si na tuto klasiku ještě vzpomínáte, nebo vám tato hra „ušla“, potom máte zde jedinečnou příležitost si připomenout, jaké hry se to hrávaly v devadesátých letech minulého století. Že už tehdy stály za to, to vám dnešní hra jenom potvrdí. „BloodTC“ však není pouhým remake, zkratka v jejím názvu TC znamená „total conversion“, což v češtině znamená „celková konverze“, neboli také "celková předělávka“.

Octodad – starostlivý otec chobotnic    Octodad – starostlivý otec chobotnic
(freeware / adventury / 3681  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě přijdete zcela sami na to ihned po spuštění hry, že hlavní hrdina hry, jménem „Octodad“ je chobotnice, a to ne ledasjaká, je hlavou celé rodiny. Že být hlavou početné domácnosti chobotnic, není žádná hračka pro žádného otce, to snad ani není nutno zdůrazňovat, tato role je oříškem i pro mnohé lidské rodiny, pro vašeho Octopada to ovšem platí dvojnásob. Snaží se svoji identitu totiž před ostatními členy jeho rodiny utajit, soustavně se pohybuje jen po dvou chapadlech, napodobujíc tak lidskou chůzi, zkrátka dělá všechno pro to, aby nikdo nezjistil, že se jedná o chobotnici. Ne vždy se mu to ale zcela daří, takže velice často dochází k úsměvným situacím. V domácnosti ovládáte chodící chobotnici a snažíte se pomáhat ostatním členům své rodiny tak, že někdy umyjete nádobí, anebo si se synkem zahrajete fotbal.

Super Hover Blast - unikátní tank       Super Hover Blast - unikátní tank
(freeware / akn / 3464  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je vám známo, že tank patřil ve druhé světové válce k těm nejobávanějším zbraním, i když jeho životnost v boji se počítala ani ne na deset minut. Řídit tank je rozhodně i velkým, avšak nesplnitelným přáním všech z vás, milujících vzrušení a dobrodružství, jde přece o skutečný, adrenalinový zážitek. Dnes vám tudíž nabízíme možnost si nejen s takovým jedním tankem zajezdit, ale dokonce si z něj v boji s nepřítelem i zastřílet. Nečekejte však, že budete mít k dispozici klasické, tankové, průbojné střelivo. V roli řidiče a zároveň i střelce z tanku budete mít k dispozici hlaveň, která místo obvyklých tankových střel, vystřeluje horkovzdušný ničivý, tlakový sloupec, ale i ten dokáže udělat mezi nepřáteli docela pěknou paseku. Právě s touto neobvyklou výzbrojí jde o váš úkol dobýt nepřátelské pozice v rozmanitých lokacích.

Nuign Specter – s brokovnicí na cestu   Nuign Specter – s brokovnicí na cestu
(freeware / adventury / 3153  zobrazen / oblbenost 64%)

Dokážete si to vůbec alespoň představit? Venku je sychravo, mlha by se dala nožem krájet, vy, coby hlavní hrdina hry si hovíte v pohodě ve svém domově, když tu zvenčí zaslechnete podivné škrábání. Nu což, naštěstí máte doma brokovnici, takže se jí chopte a vydejte se pochmurnou krajinou na nebezpečnou a dobrodružnou pouť, abyste přišli oněm podivným zvukům na kloub. Skoro na každém kroku se může něco, nebo někdo ukrývat, takže buďte hodně obezřetní a opatrní, hlavně dávejte bedlivý pozor, kam to vlastně šlapete. Adventura „Nuign Specter“ se právem řadí mezi takzvané „atmosférické hry“, atmosféra a pochmurné prostředí jsou tady to, co vás zachytí a hnedle jen tak nepustí, obklopuje vás hustá, téměř neprůhledná mlha, kterou se musíte doslova „prokousat“, je však na škodu, že hra postrádá herní příběh.

Sulkeis – hledání ztracené lásky Sulkeis – hledání ztracené lásky
(freeware / arkdy / 3334  zobrazen / oblbenost 64%)

„Sulkeis“ je ve své podstatě velice zábavnou, dobře hratelnou freeware hříčkou, v níž budete procházet po prapodivných lokalitách v osmi bitových barvách a retro rozlišením. „Sulkeis“ je ve své podstatě velice zábavnou, dobře hratelnou freeware hříčkou, v níž budete procházet po prapodivných lokalitách v osmi bitových barvách a retro rozlišením. Tato vaše, činnost vyvolaná potřebou orientovat se v nové situaci, vyhledávání nových jevů, souvislostí, či dat v definovaném kontextu například v životním prostředí, ve smyslu pátrací aktivity někdy též šetření, je ve své podstatě velmi zábavnou arkádou, která namísto propracované grafiky, nebo složité hratelnosti, vsází vše na hráčovu touhu objevovat stále nové a udělat ještě jeden krok a pak další a následující a to až do jejího plného konce, což se autorům vskutku podařilo.

Fragments of Fear – noční děs malé Alice Fragments of Fear – noční děs malé Alice
(freeware / adventury / 3256  zobrazen / oblbenost 64%)

Vždycky tvrdím, že adventur není nikdy dost, tento herní žánr má veliký okruh jejich vyznavačů a i když ne vždy jsou tyto hry vydařené, přesto zájem o ně je až nevídaný. Hra skutečně není dlouhá, což mohou jedni považovat za její klad, jiní zase za nedostatek, všem se prostě nezavděčíš, ne nadarmo se přece říká, že „jeden má rád vdolky, jiný zase holky“, vkus hráčů je nevyzpytatelný a velice rozdílný. Název hry zní vskutku strašidelně, ba dokonce až hororově, ale ve skutečnosti tomu tak vůbec není, zřejmě chtěli tímto názvem autoři hry na hru hráče upoutat. Hra disponuje velice jednoduchým příběhem, velice dobrou hratelností, příjemnou a líbivou grafikou, dokonce i její technické zpracování tvoří pěknou herní stavbu, je jen na škodu, že je dosti krátká, zkušení hráči by ji měli zvládnout rozhodně během pěti, až deseti minut.

Remaddening – zachraňte se útěkem Remaddening – zachraňte se útěkem
(freeware / arkdy / 3114  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je arkádovou „hopsačkou“, svým nápadem pak zcela originální hrou, při jejímž hraní se rozhodně nudit nebudete. Vaším jediným, zato však veledůležitým úkolem je potom během co nejkratší doby, doběhnout a přeskákat do co největší vzdálenosti. No zní to sice velice jednoduše, ale pravý opak je pravdou, celý zádrhel totiž spočívá v tom, že vaší „běžeckou tratí“ je soustavně se otáčející kolo. Pokud tedy vyběhnete, nečekejte, že se před vámi objeví rovný povrch, po každém otočení kolečka o devadesát stupňů, se povrch stále se otáčejícího kolečka rapidně změní, takže s vaším běžeckým atletem budete muset přeskakovat propasti, tedy mezery na trati, nastraženy na vás budou i ostré, smrtící hroty, mnohdy se bude muset dokonce i otočit, a za pomoci schůdků budete muset přeskákat zpět na další rovnou cestu.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)