HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - sportovn (96)


Buper Ball Buper Ball
(freeware / sportovn / 4697  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnes se ku příležitosti zimních olympijských her podíváme také na hru se sportovně zimní laděnou tématikou. Ačkoli u sportu zůstaneme, nebude zde pochopitelně chybět množství zábavy, které si při prohánění míče po ledové ploše budete moci užít.

Dostihy 3000 Deluxe – koňské dostihy Dostihy 3000 Deluxe – koňské dostihy
(freeware / sportovn / 10567  zobrazen / oblbenost 64%)

Vždycky mne velice potěší, když zjistím, že na mne moji dobří přátelé z řad českých autorů freeware nezapomínají a tak jak slíbili, informují mne o jejich nových hrách, které právě vytvořili. Tentokrát se mi ozval i vám velice dobře známý český autor Martin Mikloš, který mně dokonce poslal link, z kterého jsem pro vás tuto překrásnou hru stáhla a věřím, že tak jak zaujala mne, učiní totéž i s vámi a navíc se u ní velice dobře pobavíte za dlouhých zimních večerů. Dovolím si tvrdit, že tato hra se rozhodně řadí mezi skvosty české freeware scény a že nezkusit si ji zahrát, by bylo vskutku věčnou škodou. Jsem z celého srdce přesvědčena, že jakmile přijdete hře na kloub a tak říkajíc na chuť, jen tak hned ji z vašeho počítače nesmažete. Hra je sice objemově náročná na stahování, ale vše se vám vrátí zpět i s úroky ve formě skvělé zábavy.

Yeti Sports 6: Bigware - ve vlnách oceánů Yeti Sports 6: Bigware - ve vlnách oceánů
(freeware / sportovn / 3977  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokračování slavné série o sportovci Yetti. Tentokrát se s tímto bílým chlupatým kamarádem půjdete zasurfovat na mořských vlnách a k tomu vám bude hrát příjemná hudba. Ale pozor, abyste nespadli z prkna.

GM Golf Challenge - podivuhodný golf GM Golf Challenge - podivuhodný golf
(freeware / sportovn / 3496  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám předkládáme freeware z kategorie her sportovních, která je vlastně napodobeninou velice dobře známé hry golf, která přitahuje na rozlehlé hrací plochy zejména jedince a celé kolektivy z těch nejbohatších vrstev ve světě, nutno ovšem podotknout, že v poslední době se golf ujal i u nás. Nečekejte však klasický golf, pojetí této hry je vskutku až prazvláštní, hrací pole je totiž převráceno do vertikální polohy a ve hře se vyskytují překážky, se kterými by se opravdoví hráči golfu ve skutečnosti jen těžko potkávali. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že podstata golfu je zachována, tj. umístit míček do příslušné jamky, zde ovšem navíc v časovém limitu.

Moorhuhn Tennis - tenis se slepicemi Moorhuhn Tennis - tenis se slepicemi
(freeware / sportovn / 5041  zobrazen / oblbenost 64%)

Phenomedia dlouho neudeřila, až teďka přišla další hra s tématem slepic. Tentokrát je nebudeme zabíjet, ale zahrajeme si s nimi tenis. O tom, jak Phenomedia zvládne tento žánr se přesvědčete sami.

Dead Race - smrtelný závod Dead Race - smrtelný závod
(freeware / sportovn / 5568  zobrazen / oblbenost 64%)

Konečně zde je nějaká pořádná multyplayerová řezba a to vše na jednom komplu. Zde vás čekají auta, která po sobě navzajem střílejí, pokládaj miny a snaží se navzájem se likvidovat. Můzete se vyřádit ve třech módech TIME, RACE a DEATMATCH, je tu i pár Singleplayerových levelů, hra je zabalena v instalačním programu! Hru pro vás připravil známý český autorský tým KRČ, věřte mi, že za zahrání vskutku stojí.

Tennis Antics - zahrajte si tenis Tennis Antics - zahrajte si tenis
(freeware / sportovn / 5197  zobrazen / oblbenost 63%)

Pokud jste vášnivými hráči tenisu, nazývaného „bílou hrou“ a nemáte možnost ať již z jakýchkoliv důvodů si jít zahrát na tenisové kurty, potom vězte, že zde svoji sportovní vášeň ukojíte, aniž byste museli někam chodit a platit drahé nájemné. Vše, co potřebujete ke hře v tenis je zasednout za váš počítač, stáhnout a samozřejmě si potom zahrát tuto hezkou hru, kterou jsme na dnešek pro vás nachystali. Jak vidíte, je to pohodlné a navíc, pokud nemáte po ruce ani některého protihráče, i tak si můžete velice hezky „zapinkat“ a to proti vlastnímu počítači. Nepodceňujte ho však, je to soupeř zdatný a mnohem šikovnější, než mnohý skutečný protivník. Je vše jasné? Potom vzhůru do zápolení na tenisový kurt.

Becherov Xmas Party – pekelný závod automobilů Becherov Xmas Party – pekelný závod automobilů
(freeware / sportovn / 4829  zobrazen / oblbenost 64%)

Vánoční party verze Becherova je od nás takový dodatečný a malý dárek pod stromeček. Nejenže v Becherově napadl sníh a jezdit po městě je teď daleko větší otázka řidičského kumštu, ale také si můžete vyzkoušet závod pro dva (dva hráči na jedné klávesnici), anebo souboj o body na dálku s ostatními hráči (internetové highscore). Toto vše můžete dělat se všemi dostupnými auty na nově vytvořených okruzích. Vyzkoušejte možnost pobavit se u Becherova ve dvou nebo si jen tak poměřit své síly s ostatními. Znovu připomínám, že jak by to na správné Vánoce mělo být, v Becherově napadl sníh.

Junior: Bowlang – přesná muška Junior: Bowlang – přesná muška
(freeware / sportovn / 3726  zobrazen / oblbenost 64%)

Ozval se mi můj dobrý kamarád Petr Vadlejch, český autor freeware, tvořící pod pseudonymem Apofis s tím, abych vám nabídla k zahrání jeho poslední dílko, tedy hru „Junior: Bowlang“. Samozřejmě, že toto jeho přání ihned a ráda plním, neboť se jedná o autora velice šikovného a nadaného, který jde tvrdě za svým cílem propracovat se na špici české freewarové scény, pokud se mu to už dávno nepodařilo. Ani pro vás nebude autorem neznámým, neboť před třemi měsíci jsme vám nabídli jeho hru Smash the Granny, která měla u naší čtenářské obce velmi dobrý ohlas.

GM Hoops – trefte se do koše GM Hoops – trefte se do koše
(freeware / sportovn / 3494  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zajímavou a při tom však nelehkou hru, ve které musíte prokázat nejen opravdu střelecké mistrovství, ale především, projevit i dostatek pevné vůle a hodně trpělivosti. „Žádný učený z nebe nespadl“, tvrdí jedno z dobrých starých českých přísloví, brzy se přesvědčíte o tom, že naši předkové byli výbornými myslitelé. Možná, že si řeknete, co je na tom trefit koš, ale sami poznáte, že to tak jednoduché vůbec není. Pokud ovšem se mnou nesouhlasíte, potom jste přinejmenším prvoligovými hráči basketbalu.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)