HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - sportovn (96)


Quadrace 2 – rychle a zběsile. Quadrace 2 – rychle a zběsile.
(freeware / sportovn / 6110  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra ze staršího železa, kterou jsem čistě náhodou našel na svém ještě starším pevném disku. Jak si povede tento veterán? Po načtení hry máte na výběr pouze ze dvou aut. Nic moc, ale aspoň si u nich můžete změnit barvu. Po vybrání auta obvykle následuje výběr mapy, bohužel nic takového zde není. Jezdíte jednu a tu samou mapu, bohudík, či bohužel, je pekelně dlouhá a 10 kol je pro někoho až příliš moc. Soupeříte z 16-ti závodníky, můžete se s nimi „porvat“ buď férovou cestou, což je předjetí, a nebo tou zábavnější. Pokud se vám podaří sebrat krabici, která se válí na cestě, dostanete bonus. Těch je celkem 7, zbraně, turba, neviditelnost.

Table Tennis Pro – zapinkejte si! Table Tennis Pro – zapinkejte si!
(freeware / sportovn / 4829  zobrazen / oblbenost 64%)

Jak už název vypovídá, bude se jednat o ping-pong, neboli stolní tenis. Tento rozšířený sport u nás bohužel začal poměrně upadat, ale i tak je dost zájemců, kteří si rádi zahrají. Table Tennis pro je simulátor ping-pongu, kde si můžete zkusit téměř všechny druhy úderů pomocí vaší myšky. Na hraní si můžete vybrat několik zkušenostních stupňů ovládání. V začátečnickém ovládání je na vás pouze jak bude míček sklopený a kam poletí, vše ostatní už zařídí počítač. V mírně pokročilém ovládání si už můžete vybrat jaký úder zahrajete,ale stále nemůžete dát rotaci a o zásah míčku se stále stará počítač.

MINIGOLF 1BUTTON – král minigolfů. MINIGOLF 1BUTTON – král minigolfů.
(freeware / sportovn / 5108  zobrazen / oblbenost 64%)

Minigolf, který ovládáte jednou klávesnicí. A nakonec proč ne? Tato sportovní hra je počinem ze soutěže Retro Remakes. A jak že se povedla? Dost, je totiž neuvěřitelně chytlavá a i přesto že se hraje jedinou klávesnici (nebo právě proto?) dost zábavná. Toto provedení minigolfu je naprosto vyladěné. Dalších slov je prakticky škoda. Ale přeci jen, toto má být recenze, takže se pojďme podívat na kabátek a nakouknout i pod kabátek hry. Musím začít s tím, že se celý golf ovládá pouze jednou klávesnicí. Jakou? To je na vás, hra vás na začátku sama požádá, abyste nějakou stiskli.

Chess 3D - vydařené české šachy. Chess 3D - vydařené české šachy.
(freeware / sportovn / 10389  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě znáte pověst o tom, jak jeden mocný vladař žádal po lidech, aby mu vynalezli hru, kterou ještě nikdo nezná a která by ho velice zaujala. Přihlásil se jeden muž a donesl mu skutečně jednu hru, kterou vladař neznal, destičku o rozměrech 8x8 políček a 16 černých a 16 bílých figurek, ano uhádli jste, byla to první šachová hra. Vladař byl přímo nadšen a řekl vynálezci, jakou odměnu by si přál. Ten mu odvětil, že chce na první políčko položit jedno zrnko obilí, na druhé dvě, na třetí čtyři a tak stále dál, až do šedesátého čtvrtého pole. Vladař se tomuto jeho přání, na první pohled velice naivnímu a skromnému s chutí zasmál, smál se ale jen tak dlouho, dokud mu jeho moudří rádcové nevysvětlili, že tolik obilí by se nenašlo ani v sýpkách celého světa. Tolik tedy pověst, vysvětlující původ šachů a záhadnost a složitost celé této hry.

Ski Jump Deluxe 3 – přebory ve skocích na lyžích. Ski Jump Deluxe 3 – přebory ve skocích na lyžích.
(freeware / sportovn / 8731  zobrazen / oblbenost 64%)

V letošním roce na sebe paní Zima nechává mnohé příznivce zimních sportů dlouho čekat, co naplat, rozmary matky Přírody jsou nevyzpytatelné, takže smutné jsou nejen děti, kterým chybí zimní koulovačky a jízdy na saních, ale netrpěliví jsou i špičkoví sportovci, mezi něž patří i skokani na lyžích. Je třeba tvrdého tréninku a vysoké psychické síly, vylézt na vrchol skokanského můstku a spustit se dolů rychlostí, která mnohdy předčí rychlost automobilů na dálnicích. Dnešní hru, byť se jedná „jenom“ o hratelné demo, neboť za kompletní verzi byste museli sáhnout hlouběji do svých peněženek, lze i tak zařadit do kategorie dokonalých simulátorů, takže mi zbývá jediné, doporučit vám ji k zahrání, jistě vás uspokojí. Hra totiž velice úspěšně navazuje na předcházející hru Ski Jump Deluxe 2, je však o mnoho dokonalejší.

Need for extreme 2 - extremní nebezpečí. Need for extreme 2 - extremní nebezpečí.
(freeware / sportovn / 5081  zobrazen / oblbenost 64%)

Need for extreme je strhující hra, která určitě překvapí, nejenom že závodíte se svojí nadupanou károu, ale také můžete při cestě nasbírat zbraně a střílet po okolních autech, která vám zavazejí v cestě. Řekl bych, že tato hra má něco z GTA1 a něco z NFS, ale ve 2D pohledu a to seshora.

Trial bike ultra - trial na PC. Trial bike ultra - trial na PC.
(freeware / sportovn / 5854  zobrazen / oblbenost 63%)

Sport, který se stává postupem času populárnějším se dostal také na PC. Pokud nevíte co je to trial, tak vám to trošku přiblížím. Trial je sport, kde jezdíte na upravené motorce přes různé překážky, ať už přirodní,nebo uměle vytvořeny. Tato hra vám nabídne hromadu velké zábavy s trialem.

Walabers Trampoline - doskákejte co nejvýše. Walabers Trampoline - doskákejte co nejvýše.
(freeware / sportovn / 4422  zobrazen / oblbenost 64%)

Walaber's Trampoline je hra, která vás určitě překvapí a zabaví na delší dobu. I když si řeknete skákání na trampolíně, co na tom může být zábavné. Ale opak je pravdou, hra je totiž velice zábavná, nejenže skáčete na trampolíně pořád nahoru a dolů, ale podle úkolu taky musíte udělat nějaký trik ať už od backflip až po různé vruty. Principem hry je splnit úkol, který je zadán. Úkoly jsou zadávány písemně, ale pokud angličtinu zas tak dobře neovládáte autor pro vás připravil také ukázku co máte udělat a jaké tlačítka máte stisknout.

Cars – jasná představa. Cars – jasná představa.
(freeware / sportovn / 4049  zobrazen / oblbenost 64%)

Řeknete si, že jste možná už tuhle tu hru někdy hráli. Nebudu zakrývat fakta, já jsem si to taky myslel, ale jen kvůli názvu Cars název má hra mnoha podob. Nyní je hra s opravdu originálním názvem překvapivě hodně originální. Co vše hra skrývá i když toho zrovna není moc? Je tato oddechovka perfektní na zabavení a ztrátu nudy, nebo naopak je zbytečné strácet čas stahováním? Já si myslím, čtěte dále … Proč rozebírat trochu podivný a nezáživná název, který vás samotně nezaujme? Zbytečné … Jak název sám napovídá, jedná se o jednu z hlavních složek hry o auta a to všeho druhu a barev.

HemiHurling - hod auty HemiHurling - hod auty
(freeware / sportovn / 6084  zobrazen / oblbenost 64%)

Všichni si asi říkáte "hod auty, co je to za blbost" a to právě je ta pointa hry. Hra je originálně pojata a to tak, že máte za úkol házet auty. Jednoduše nastartujete velký "tirák" na zadní část "tiráku" dáte auto a jedete, pak prudce zabrzdíte a zadní auto může letět.Tak jdeme se podívat, jak jsi vedla hra u nás.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)