HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - sportovn (96)


Sports Daze – všestranný sportovec. Sports Daze – všestranný sportovec.
(freeware / sportovn / 5399  zobrazen / oblbenost 64%)

Všestrannost, to je jistě vlastnost, kterou je nutno u každého sportovce ocenit. Vyzkoušejte si tedy dnes v jakémsi netradičním pětibojiboji, kam patří překážkový běh, vzpírání činky, i hod koulí do dálky, jak jste na tom z vaší všestranností vy. Vaše sportovní výkony jsou v každé disciplíně ohodnocovány příslušnými body, svoji roli zde hraje i čas. Máte však velice náročného trenéra, který je zároveň i rozhodčím a nechcete-li ho po skončení čtyřboje rozhněvat, potom vaše výkony musí být co nejlepší, jinak se na vás bude strašně zlobit. No nic, však si to můžete zopakovat, kolikrát chcete, snad se mu přece jenom zavděčíte. Grafická úprava je na dobré úrovni, hra je i perfektně ozvučena, pusťte se do hry, uvidíte, že dosáhnout dobrých výsledků je těžké. Připravte si vaše prsty, zde vyhrávají ti, kteří je mají nejmrštnější.

Hasseroder Schneeball Schlach – sněhová válka. Hasseroder Schneeball Schlach – sněhová válka.
(freeware / sportovn / 5937  zobrazen / oblbenost 64%)

Léto je již za námi, nastal říjen s nevlídným, mlhavým a deštivým počasím, takže nastal čas, abychom se již počali těšit na paní Zimu a první sněhové vločky. Jistě se již těšíte na různé druhy radovánek, které k vám přicházejí s prvním sněhem a mezi ně patří zejména dětmi tolik oblíbená sněhová koulovačka a tu si můžete vyzkoušet v dnešní pro vás námi nabízené hře. Grafika zpracovaná ve flashi vás jistě uspokojí, je skutečně vytvořená nádherně, i námět hry se vám rozhodně zalíbí. Sečteno a podtrženo suma sumárum, toto vše je pro vás zárukou, že se hra vám jen tak brzy neokouká a určitě se dobře pobavíte. Jistě jste se také ještě nekoulovali s tetřevy, divila bych se tomu, kdyby tomu bylo naopak. Tady si tedy můžete jednu takovou sněhovou koulovačku vyzkoušet, aniž byste koupili sami nějakou tu hodně studenou kouli za krk.

Bubble War – souboj bublin v ringu. Bubble War – souboj bublin v ringu.
(freeware / sportovn / 5718  zobrazen / oblbenost 64%)

Víte jistě tak dobře jako já, co znamenají příměry „chovají se, jako dva kohouti na jednom smetišti“, snášejí se „jako kočka a myš“, jsou to ustálená rčení, směřující na dva subjekty, které se absolutně nesnášejí. Ve smyslu těchto rčení by se dala popsat dnešní hra „Bubble War“, která má hodně s výše uvedenými příklady společného. Autoři hry, jakoby podnět ke zrodu k této hře načerpali právě z těchto přirovnání, tedy vyrobili hru, nemající doposud v oblasti freeware obdoby. Připravili vám několik minut dobré zábavy, možná i ve smyslu dalšího příměru, tudíž „kdo z koho“. Po spuštění hry se vám objeví na hrací ploše dvě bubliny na pozadí Zeměkoule, které se absolutně nesnášejí. Jednu z nich potom velice jednoduchým způsobem ovládáte vy a druhou počítač a budete se snažit vyžduchnout se z pozadí Země.

TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky! TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
(freeware / sportovn / 51700  zobrazen / oblbenost 64%)

A je to tady! Další díl TrackManie s názvem TrackMania Nations Forever je na světě! TM Nations Forever je druhým dílem původní TrackMania Nation z roku 2006, která se stala velmi populární a disponovala velmi pěknou grafikou. Nová TrackMania se může pochlubit vynikajícím grafickým zpracováním, ale i realistickým ozvučením. Zato nový díl TrackManie je na svou dobu naprosto dokonalý. Ale o tom až potom. TracMania s podnázvem Nation Forever je, jak jinak, tak trochu reklamou na svůj placený protějšek Tracmanii United Forever (Trackmania United s nainstalovaným forever updatem, který byl nedávno vydán), což je celkem pochopitelné. Jinak bychom si toto dílo asi zadarmo nezahráli. Hra nabízí hraní v jednom i více hráčích, samozřejmě i po Internetu, má dokonce i nově propracovaný editor, na který se těšil nejeden autor tratí.

Multi Racer – závody Škoda, Trabant, Moskvič. Multi Racer – závody Škoda, Trabant, Moskvič.
(freeware / sportovn / 20096  zobrazen / oblbenost 65%)

Mnozí z dnešních českých autorů freeware svými hrami dokazují, že se již dávno vyrovnají těm zahraničním, ba co pravím, že je dokonce i v mnohém předčí. Připravili totiž pro vás tuto velice vydařenou hru, v níž si můžete vyzkoušet vlastní závodnické znalosti a dovednosti v řízení automobilů a to hned v několika dnech a na několika tratích, z nichž každá je vypracovaná do těch nejmenších detailů. Hra má ovšem i tak trochu nostalgickou příchuť, neboť vozy které budete ovládat, nejsou žádnými „žihadly“, ale vrátí vás do světa a do doby, kdy u nás ještě na silnicích „kralovaly“ staré Škodovky, „bakelitové“ Trabanty, jímž se velice oprávněně přezdívalo „rozzuřený vysavač“. Autoři hry si dokonce vzpomněli i na staré Moskviče, nutno však dodat, že v této jejich dnešní hře se tito automobiloví „vysloužilci“ nenechají zahanbit a jedí jako o „život“.

Ski Challenge 2008 – závody na lyžích. Ski Challenge 2008 – závody na lyžích.
(freeware / sportovn / 7957  zobrazen / oblbenost 64%)

Ačkoliv je na horách lyžařská sezona v plném proudu, v nížinách je sněhu opravdu poskrovnu. Právě proto můžeme být rádi, že k nám přichází už čtvrtý ročník oblíbeného titulu Ski Challenge s číslovkou 2008 od rakouského týmu Greentube. Hra je stejně jako její dřívější ročníky (kromě toho prvního) orientovaná hlavně pro online hraní. Budete během kvalifikace a oficiálního závodu muset být připojeni k internetu, aby se vám mohli na server ukládat výsledky a pokud vám nebude stačit jen offline trénink, tak se do toho bez stálého připojení raději nepouštějte. K dispozici budete mít pět velmi pěkně vymodelovaných sjezdových tratí, které vám budou zpřístupňovány postupně během sezóny při závodech světového poháru, což je opravdu zajímavý nápad. Je zde i možnost si různě „vytunit“ své lyže pro úspěšnější jízdu.

Great Winter Challenge – velkolepé zimní pozvání. Great Winter Challenge – velkolepé zimní pozvání.
(freeware / sportovn / 5361  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní super hra je skutečně dobře promyšleným dílem, neboť se jedná hned o čtyři hry v jedné. Je tedy na očividně zřejmé, že pokud si tuto hru stáhnete, máte k dispozici čtyři samostatné hry, takže se dá směle říci, že „zabijete čtyři mouchy jednou ranou“. Navíc náměty hry jsou skutečně různorodé, takže zaujmou i milovníky různých herních žánrů, což samozřejmě k zahození také není. Marně jsem přemýšlela o tom, do které herní kategorie tuto hru zařadit, je to skutečně těžké, ne-li přímo nemožné, neboť jednotlivé hry se opravdu od sebe hodně liší a mají společné jen jedno, tedy sníh, zimu a vánoční čas. Pokud bych měla popis hry upřesnit, potom to nejvystižnější pojmenování by znělo, že jsou to vlastně čtyři různorodé mini hry, zabalené do jediné velké maxi hry, no však si to vyzkoušejte raději sami.

Skispringen – bažanti na skokanském můstku. Skispringen – bažanti na skokanském můstku.
(freeware / sportovn / 6475  zobrazen / oblbenost 64%)

Zimu máme na krku, už nám dokonce napadl i sníh, Vánoce již čekají přede dveřmi, co ještě víc si můžete přát. Snad jen ukrátit si chvíli dobrou a vydařenou hrou na zimní motivy a takou vám tedy dnes přinášíme. Skoky na lyžích snad patří k nejtěžším a nejriskantnějším zimním sportům, kterému holdují jen ti sportovci, kteří mají dostatek odvahy a pevné vůle, neboť obojího je k takovému skoku z lyžařského můstku jistě zapotřebí, neboť dnes délka skoku přes sto metrů není žádnou vzácnou výjimkou, někteří odvážlivci na mamutích můstcích dosahují i délky skoku hodně přes dvě sta metrů. Tomu už se dneska sotva kdo podiví, ale s údivem zjistíte, že se tomuto sportu v dnešní hře věnují i bažanti. No ono se jedná o reklamní hru jednoho světoznámého pivovaru , takže se není čemu divit, ale přesto…

Spongebob Volleyball - volejbal se vrací. Spongebob Volleyball - volejbal se vrací.
(freeware / sportovn / 6709  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo by neznal starý známý dosovský volejbal. Tu hru, ve které proti sobě stáli dva hráči volejbalu a pinkali si přes síť jednoduchý míč. Tato legendární a neuvěřitelně zábavná hra připoutala ke stařičkým počítačům obrovské množství hráčů, podobně jako nepřekonatelný Mario nebo původní verze Pacmana. Dnes se zaměříme na nový remake klasického volejbalu, ve kterém bude hlavní roli hrát slavný panáček jménem Spongebob. Hra je položena do atraktivního prostředí pláže a zapinkat si můžete buď proti počítači nebo proti kamarádovi na jednom počítači. Pokud vám jméno Spongebob nic neříká, pak vězte, že se jedná o hojně používaného hrdinu videoher, především pak her pro Game boy. Jde o žlutého panáčka, který má místo těla houbu.

MiniFotbal - bláznivý fotbálek. MiniFotbal - bláznivý fotbálek.
(freeware / sportovn / 5434  zobrazen / oblbenost 64%)

Tipněte si, kolik času zabere programátorovi výroba nové počítačové hry. Pár měsíců? Půl roku? Nebo dokonce několik let? Běžnému tvůrci her asi ano, ale výroba hry MiniFotbal zabrala autorovi podle jeho slov jedinou hodinu. Asi si říkáte, že takto vytvořená hra nebude stát za nic. Ale rozhodně si MiniFotbal stáhněte a přesvědčíte se o opaku. Jedná se totiž o neuvěřitelně zábavnou gamesu, ve které můžete změřit síly se svými kamarády. Zahrát si můžete ve dvou nebo dokonce ve čtyřech lidech. Jak již název napovídá, jedná se o simulaci fotbalu, který je u nás stále velice oblíbený. Vždyť v letošní sezóně hrají hned tři týmy evropské poháry. Pražská Slavia postoupila ze třetího místa skupiny Ligy mistrů do jarních bojů Poháru UEFA, ve kterém již pěkná utkání sehrála Sparta s Mladou Boleslaví.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)