HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Special Enquiry Unit - vyšetřovací útvar Special Enquiry Unit - vyšetřovací útvar
(freeware / logick / 4697  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je pro všechny ty z vás, kteří rádi přicházejí „věcem na kloub“, věnují se záhadám a tajům, mají oblibu v detektivkách a navíc i dobrý úsudek a v neposlední řadě obrovskou trpělivost a postřeh. Staňte se tudíž alespoň na chvíli rovněž detektivy a pomozte našim detektivům vyřešit záhadnou vraždu. Sbírejte důkazy, vyslýchejte podezřelé, hledejte uschované předměty, neboť to vše je vaším hlavním úkolem. Detektivní pár, který tvoří základ nově ustavené vyšetřovací skupiny „Special Enguiry Detail“, tvoří muž a žena, jakých známe z různých televizních seriálů skutečně nepřeberné množství, za všechny vám mohu připomenout oblíbený televizní seriál „Sběratelé kostí“. Jejich úkolem je vyšetřit vraždu dívky, která je nalezena v jednom z newyorských hotelových pokojů a vy si můžete svoje detektivní schopnosti vyzkoušet.

Hidden World of Art  2 - padělatelé     Hidden World of Art 2 - padělatelé
(freeware / logick / 4333  zobrazen / oblbenost 64%)

Padělatelství, není bohužel jen tak nějaká vášeň, ale přímo, i když nežádoucí profese. Padělatelé rostou jako houby po dešti, navíc padělat lze všechno, na co si jen vzpomenete. Některé padělky lze rozeznat již na první letmý pohled, jiné jsou však od originálů k nerozeznání a jsou to téměř umělecká díla. Padělají se tedy nejen například bankovky a mince, ale i známky, umělecká díla včetně obrazů slavných malířských mistrů. A právě poslednímu typu padělání obrazů je věnovaná dnešní skvělá logická hry od světoznámých autorů „MyPlayCity“, která je ale jakýmsi pokračováním předchozího dílu. V něm jste sledovali mladou dívku jménem Lan Vassari, která byla začínající restaurátorkou obrazů a pomáhali jí nastoupit profesionální dráhu v této oblasti, druhý díl na předcházející navazuje, i když tedy trošku z jiného pohledu.

PIX Frogger - žabí přechod přes dálnici PIX Frogger - žabí přechod přes dálnici
(freeware / logick / 4139  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře budete ovládat svoji vlastní žabičku a vaším jediným úkolem bude pak dostat ji bezpečně do cíle. Bylo by to tedy docela jednoduché, kdyby zde nebylo ovšem ono příslovečné „kdyby“. Vámi ovládaná žabička se totiž pod vaším vedením rozhodla, že přeběhne k vytčenému cíli přes velice frekventovanou dálnici a to už skutečně jednoduché vůbec není. Takže si vyberte jednu ze čtyř vám nabídnutých žabiček a vyběhněte přecházet přes dálnici. Ohrožovat vás však budou nejen po dálnici se v autech šílenou rychlostí řítící se řidiči, ale spadeno na vás budou mít i tři zbylé žabky, které samozřejmě chtějí rovněž zvítězit. Času nebudete mít nazbyt, neboť se do vámi vyhlédnutého cíle, tedy do rybníčku, doslova řití početná skupina, která by vás o vítězství ráda připravila. Začíná závod o život, a na smrt mezi koly vražedných aut.

Quadrax VI - poklady Atlantidy Quadrax VI - poklady Atlantidy
(freeware / logick / 5062  zobrazen / oblbenost 64%)

Pro časté a pravidelné návštěvníky našich stránek, není hra „Quadrax VI“ ničím novým, naleznete na nich již dva díly této známé a proslulé české hry, tedy „Quadrax III“ a „Quadrax IV“. Autoři hry již ale zpracovali osm dílů této neuvěřitelně zábavné hry, nyní vám tedy nabízíme díl šestý. Jak doporučují sami autoři této hry, je dobře si nejdříve zahrát „Quadrax IV“, který již na rozdíl od prvních dílů této skvělé hry, obsahuje všechny herní prvky, použité v tomto šestém dílu, je však mnohem jednodušší a pro pochopení srozumitelnější. Pokud se tedy chcete odvážit již po šesté vydat na dobrodružnou výpravu plnou nebezpečných pastí a nástrah, dejte na tuto radu, ti zkušenější hráči však se mohou do hry zakousnout ihned, šesté pokračování freeware verze legendárního Quadraxu čeká taktéž jen na vás a vaše schopnosti.

Once a Bird - kdysi byla ptákem Once a Bird - kdysi byla ptákem
(freeware / logick / 3612  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud patříte mezi ty hráče, kteří v oblasti freeware vyhledávají jen ty velice nápadité, originální a nevydařenější hry, potom vám tady jednu takovou, splňující mnou výše vyjmenovaná kritéria, nabízíme. Jejími autory je sice ne příliš známý autorský tým, tvořící své hry pod názvem „Once Bird“, tato logická hra se zmíněným autorům však dokonale vydařila. V této hře se pustíte do procházení jednotlivými levely, přičemž pohybovat se budete pomocí koule na vystřelovacím řetězu. Vaším hlavním úkolem a dá se říci, že jediným, zato však nesmírně důležitým, bude vždy zlikvidovat všechny barevné kostečky. Naštěstí to zase tak moc obtížné není, neboť postačí, když se jich jen letmo dotknete, ale jak sami zjistíte, ale zase tak zcela jednoduché to tedy není. Hra Bennu vás navíc potěší též výtečným, audiovizuálním zpracováním.

Knockdown – postavte tvrz, pak zaútočte Knockdown – postavte tvrz, pak zaútočte
(freeware / logick / 3659  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně velice originálním, napínavým a chytlavým způsobem zpracovaná dnešní hra, nazvaná jejími výrobci vskutku příznačným názvem „Knockdown“, rozhodně zaujme všechny příznivce logických her. Jedná se o chytrou a zábavnou hru, v níž střídavě budujete svoji vlastní tvrz, abyste po jejím postavení do předem stanovené výšky a do co nejstabilnějšího stavu, vzápětí zaútočili na soupeřovu tvrz a zlikvidovali ji dříve, než tento bezezbytku zničí vaši pracně vybudovanou tvrz. Lapidárně řečeno, vždy v první části budujete, ve druhé ničíte a likvidujete, což ovšem předpokládá, že si vše předem řádně promyslíte. Pokud prohrajete, budete si muset prohraný level znovu zopakovat, jestliže však vyhrajete, zapište se v mezihře do hry svým jménem a poté můžete začít zkoušet vlastní štěstí v následujícím, vždy již obtížnějším, levelu.

Affenitaet – zjevná příbuznost Affenitaet – zjevná příbuznost
(freeware / logick / 3479  zobrazen / oblbenost 64%)

Přírodovědeckou legendu o vzniku života na Zemi, kterou většina lidí zná již ze základní školy pod názvem „Darwinova evoluční teorie“, není třeba podrobně rozebírat. Tato hypotéza se skládá zhruba z tvrzení, že základním principem je myšlenka vzniku druhů přeměnou z druhů jiných, a to prostřednictvím mutací, z nichž se přírodním výběrem zachovávají ty nejlépe přizpůsobené k přežití. Veškerý život na planetě Zemi je pak chápán jako boj těchto druhů o své místo pod Sluncem a vítězí v něm ty druhy, které se ve svém vývoji nejlépe přizpůsobily daným podmínkám. V této teorii potom Darwin mimo jiné i vyslovuje svůj názor, že samotný člověk vznikl dlouhodobým vývojem z opice. Jak uvidíte v dnešní hře, najdou se naopak i dnes zase takové opice, které napodobují člověka, zkrátka a dobře se po něm „opičí“.

World Riddles Animals – Svět zvířat     World Riddles Animals – Svět zvířat
(freeware / logick / 3511  zobrazen / oblbenost 64%)

Svět zvířat nabízí lidem dobré vůle spoustu zajímavostí a všemožných nepředvídaných překvapení, ale nepolekejte se hned dopředu, dnešní freeware hra není žádnou vědeckou studií o zvířatech, ani příručkou o nauce o zvířatech. Jedná se totiž skutečně o hru logického charakteru a radost na pohledy zvířátek budete mít teprve tehdy, až vezmete takříkajíc „rozum do hrsti“, zapnete na „plné pecky“ vaše logické myšlení a správně budete zaškrtávat, popřípadě vyškrtávat správná políčka na hrací ploše, aby vznikl hrou požadovaný obrazec. Je docela možné, že jste se s podobným uspořádáním hry již setkali, i na našem webu najdete nejednu podobnou hru, klony této hry naleznete i v mnoha zábavných časopisech. Vaším prvním úkolem je na ploše s políčky vyškrtat ta spravná, dle zadaných čísel u jednotlivých sloupců a řádků.

Wild West Story - pouť Divokým Západem Wild West Story - pouť Divokým Západem
(freeware / logick / 4796  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra je opatřena dokonce i velice zajímavým, dobrodružným příběhem, hlavní hrdinkou ve hře je odvážná žena. Jedná se o „šerifku“ jednoho nejmenovaného, zdevastovaného města na Divokém Západě, která těžce nesla nenadálé úmrtí jejího otce. Aby zmírnila vlastní bol a přišla na jiné myšlenky, vzala pod „svá křídla“ indiánského sirotka, nazývaného Malý Kojot. Nenechejte se ale mýlit příběhem hry, přes všechna dobrodružství se v podstatě jedná o známé seskupování tří stejných symbolů k sobě, které poté zmizí a jsou nahrazeny jinými. Rozdíl je ovšem v tom, že po hrací ploše se symboly pochoduje zmíněná šerifka a vy jí musíte uvolňovat spojováním cestu, aby došla až do cíle každého levelu. Mezi každým levelem nachází mezihra, hledání předmětů, za nalezení získáváte body, teprve po jejich nalezení postupujete dál.

Wizard Land - země plná kouzel Wizard Land - země plná kouzel
(freeware / logick / 4505  zobrazen / oblbenost 64%)

Svět, v němž se nacházejí a žijí kouzelníci, je řízený jejich vlastními, mnohdy ne seriózními zákony. Potom se nemůžete divit, že se jeden z nich pokusí o puč a tak si přisvojit nad tímto podivným světem veškerou moc. Nastal tedy čas, kdy všichni obyvatelé země „Wizard Land“ museli zanechat svých „žabomyších sporů“ a unisono se k tomuto nebezpečí tak říkajíc „postavit čelem“ a zmíněnému kouzelníkovy, jeho choutkám „zatnout tipec“. Zajímavý příběh to skutečně je, ale byť by byl ještě zajímavější, tak to nic nezmění na skutečnosti, že se jedná o jednu z mnoha známých her, zpracovanou na téma „spojuj k sobě vždy nejméně tři stejné symboly“. Přestože máte před sebou nijak zvláště změněný herní koncept, přece se jen od podobných her v něčem odlišuje, k odstraňování stejných znaků autoři vložili do hry tři možnosti.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)