HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Moustache King Adventure – mocný knír Moustache King Adventure – mocný knír
(freeware / arkdy / 3524  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je skutečně velice zábavnou a výborně hratelnou, zajímavou a chytlavou hrou, jejíž děj se odehrává ve velice prapodivném světě, v němž právo a spravedlnost se přiklání k těm, kteří si pěstují vydatný vous, což již samo o sobě je příběh výslovně „uhozený“. „Moustache King Adventure“ je velice milá a příjemná „hopsačka“ s roztomilou grafikou a vydařeným zpracováním, která sem tam hráče poněkud mate a nechává vás bloudit jednotlivými lokacemi, ale jinak je v „Království knírů“ zábavy skutečně kopec. Váš hlavní hrdina je z toho pořádně znechucen, všemu, na co se jen podívá, vládne tyranský král, který by si zasloužil lekci ze slušného chování. Váš hrdina se tedy rozhodne, že krále svrhne a hlavně jej vystřídá na trůně. Jeho záměr je samolibý, ale co lze čekat od toho, kdo svoji nadřazenost odvozuje od jeho kníru?

Cumulo Nimblers- sbírejte mince z oblak Cumulo Nimblers- sbírejte mince z oblak
(freeware / arkdy / 3118  zobrazen / oblbenost 64%)

Vysoko nad Zemí, poté stále výš a výš, se budete pohybovat mezi oblaky a mraky různých rozměrů a přeskakovat po nich tak, abyste přeskočili až k hnědému krystalku a zachytili jej, tak se počnou dít opravdu neuvěřitelné věci. Poté, co se vám to podaří, objeví se na obloze duhově zabarvený dráček, který táhne za sebou duhový chvost a skutečně vyhlíží stejně tak, jako známá duhy na obloze, která se velmi často ne nebesích objevuje po skončení deště, pokud vzápětí vysvitne jasné Sluníčko. Není to však tak jednoduché, jak by se to mohlo jevit podle toho, co vám tady popisuji. Vzápětí se totiž objeví nová hnědý krystalek, pro který si musíte po nových obláčcích opět přeskákat a sebrat jej, tak se chvost dráčka prodlouží, nebo se objeví nová duha, jedinou podmínkou pro úspěšné pokračování je nespadnout na zem.

Smash Breakout - soustavné bourání cihel Smash Breakout - soustavné bourání cihel
(freeware / arkdy / 3804  zobrazen / oblbenost 65%)

Rozdíl mezi dnešní hrou, nazvanou „Smash Breakout a známými zprofanovaným hrami na téma „Arkanoid“, není zase tak značný, jak by se mohlo zdát na první pohled po spuštění hry. Přesto lze říci, který herní projekt je lepší a originálnější. S postupem do vyšších levelů totiž podstatně přibývá na herní obtížnosti, rovněž i cihliček, které je nutné zlikvidovat, vše je však téměř dokonale přepracováno do nového, poutavého hábitu, navíc se spoustami nových, zcela originálních prvků. Každé kolo se odehrává na jiném, stále zajímavějším a pohlednějším herním pozadí, což vás rozhodně na rozdíl od již okoukaných, jednotvárných „Arkanoidů“, ke hře déle připoutá. Autor hry vsadil na jednoduchou grafiku, vyhlížející sice podivně, ale o to poutavěji, vámi rozstřelené cihly se po zásahu rozprsknou jak po výbuchu.

Primordial - příběh z pravěku Primordial - příběh z pravěku
(freeware / arkdy / 4663  zobrazen / oblbenost 64%)

Chtěli byste získat nějaké ty vědomosti, jak žili naši prapředkové v pravěku? Potom jste se právě zde ocitli na tom skutečně nejsprávnějším místě. Doposud jste mohli takové informace získat pouze z nástěnných jeskynních maleb, autorům ze známého tvůrčího kolektivu „Digipen“ však dostali ojedinělý a vynikající nápad, tyto kresby oživit a rozanimovat, tak tedy vznikla tato vskutku vynikající „hopsačka“. Jedná se tudíž o velice nápaditou a originální hříčku, které snad ani nemá v kategorii freeware obdoby, alespoň já jsem něco doposud nehrála, tudíž ani nerecenzovala. Ztotožníte se ve hře s postavou jeskynního pračlověka, seberete oštěp a už se můžete vydat na těžkou a nebezpečnou pouť. Vaším úkolem je tedy vylepšovat své vlastní dovednosti, tak musíte zabíjet a pojídat různá zvířata, jinak ve hře dále nepokročíte.

Of Light And Shadow-světlo a stín       Of Light And Shadow-světlo a stín
(freeware / arkdy / 7574  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je velice vydařenou arkádou, tedy „hopsačkou“, kterou ocení zejména milovníci tohoto herního žánru, i když tím samozřejmě nechci vůbec tvrdit, že by nemohla potěšit a pobavit i všechny ostatní hráče. Hra staví na nevídaném konceptu záměny hlavních hrdinů, na rozmanitých, velice nápaditých lokacích, je skutečně originální a dovolím si tvrdit, že nejen hratelná, ale dokonce i nadprůměrně chytlavá, rozhodně vás pobaví a zaujme. Musím říci, že hra je zpracovaná skutečně ve velikém stylu a předčí rozhodně i mnohé, tak zvané komerční tituly, rozhodně se jim však vyrovná. Svým originálním a neotřelým nápadem, technickým provedením a vynikající hratelností se řadí ke špičce freeware tohoto žánru. Je navíc vtipná, chytrá, přitažlivá a kromobyčejně zábavná, navíc nepostrádá množství inovačních, hru zpestřujících nápadů.

Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět
(freeware / arkdy / 3487  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice chytlavá, explozivní a navíc i roztomilá hra, je velice vhodná i pro ty naše nejmenší hráče, tedy pro děti. Hlavním hrdinou hry je sympatický, kulaťoučký cvalík, který se pod vaším vedením vydává na cestu, plnou nebezpečí, dobrodružství, překážek, pastí a pastiček, navíc pak se spoustami jeho nepřátel. Naštěstí není tak bezmocný, jak na první pohled vyhlíží, jen se musíte naučit využívat všech jeho schopností, v čemž vám hra během hraní, dokonce občas sama poradí. Her různého typu s tímto hrdinou, tedy Kirbym, naleznete na webových stránkách mnoho, aby nedošlo k omylu, či nedorozumění, celý přesný název této dnešní hry zní „Kirby Invaders From The Dark“, bohužel se mně tento titulek z technických důvodů nepodařilo na náš web umístit. Jde o veselou hru, v níž hrdina Kirby dokáže i pojídat své vlastní nepřátele.

Tibor Tale of a Kind Vampire - upír     Tibor Tale of a Kind Vampire - upír
(freeware / arkdy / 3500  zobrazen / oblbenost 64%)

Samotný příběh hry je skutečně jako vystřižený z nějakého románu o lásce dvou mladých lidí, ve které jim oběma brání otec dívky. Hlavním hrdinou tohoto příběhu je potom mladý malíř, nazývaný Tibor, který je až po uši zamilovaný do dívky jménem Agness, kterou ale její otec přislíbil za manželku jinému, bohatému nápadníkovi. Pokud tedy chcete mladému Tiborovi pomoci k získání jeho vyvolené, budete mu muset pomoci, neboť sám na to nestačí. Do celého dění se navíc zamotá velice bohatá komtesa, která vyžaduje od Tibora jeho portrét, že by to byla ona, která by se chtěla stát jeho manželkou? Už z těchto informací vám musí být zřejmé, že se jedná o příběh propletený různými, až neskutečnými vztahy a zápletkami, tak jako ostatně i celá hra samotná. Vžijte se tudíž do role Tibora a pomozte mu při splnění jeho veliké touhy.

Sui & Cide – toulky dvou kamarádů peklem Sui & Cide – toulky dvou kamarádů peklem
(freeware / arkdy / 3652  zobrazen / oblbenost 64%)

Se dvěma nerozlučnými kamarády, kteří se vydali na cestu peklem, které snad jakoby vypadlo z oka některého spisovatele knižních hlavy hororů, se setkáte v originální a zábavné hororové „hopsačce“ a budete s nimi procházet pro ně několika nebezpečnými lokacemi. Grafické zpracování této hry je skutečně nejen hororové, ale ve skutečnosti i hodně depresivní, přesto vám hra nabídne až nevšední zábavu. Sui je totiž depresivně naladěný mladíček, který přes všechny chmurné myšlenky nedbá na nebezpečí a nástrahy okolního světa a s hlavou sklopenou prochází životem, který snad ani nevnímá. Cide je potom jeho nejlepší kamarád, který je naopak přemýšlivý a rozhodný chlapík, velice dobře si vědomý odpudivosti a bezcennostizakženého světa, ale na rozdíl od Suieho neupadá do depresí, ale na všecko pohlíží se skepsí.

Hiba Ninja - dobrodružné putování Ninji Hiba Ninja - dobrodružné putování Ninji
(freeware / arkdy / 3591  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním problémem, který se bohužel táhne celou hrou, jako příslovečná červená nit přes celou hru, je samotný způsob Ninjova pohybu. Klasické hopsací plošinky jsou od sebe až neobvykle vzdáleny, nebo jsou plné, což je ještě horší, samá smrtící nástraha. Je tedy jediná možnost, nejdříve se pořádně rozběhnout a teprve potom s rozvahou skočit. Další obtížnou specialitou je překonávání kolmých stěn, kdy je nutné se jako artista odrážet ze stěny na protější stěnu, což však ani zdaleka není ještě všechno. Často se s Ninjou musíte doslova prosoukat soutěskami tak, že se rozběhnete a sklouznutím po kolenou se prosmýknout úzkou štěrbinou. Ve hře nejsou hlavní překážkou živí nepřátelé, ale nástrahy v podobě vystřelujících šípů, či vysouvajících se ostrých hrotů. Váš hrdina má jenom jeden život, poté se vrací zpět na předchozí uložení.

Epic Invenor - impozantní vynálezce Epic Invenor - impozantní vynálezce
(freeware / arkdy / 3341  zobrazen / oblbenost 64%)

Znalci freeware a zkušení hráči mi jistě potvrdí, že dnešní freeware hra, s dramatickým názvem „Epic Inventor“, je bezesporu jakýmsi klonem rovněž dobře známé hry „Terrarie“. Přes tuto skutečnost se jeví „Epic Invenor“ jako hra přitažlivá a jejími autory skutečně promyšlená do posledního detailu. Jedná se o zábavnou hru s charakteristickými prvky RPG, navíc hráči nabízí poměrně vysoko vyváženou porci hratelnosti pro jednoho a dokonce i pro více hráčů, kteří požadují freeware hru, která se jim hned tak honem neomrzí. Hrací vět je velice rozsáhlý a svými možnostmi i rozsahem určitě potěší každého správného dobrodruha. Autoři do hry zabudovali i rozmanité nepřátele, takže neustále narážíte na jiné a nové protivníky, takže se střetnete popřípadě s hady, pásovci, prasátky, ptáky, též s krvelačnými monstry.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)