HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Paska das schwarze Gold - čistěte kanály Paska das schwarze Gold - čistěte kanály
(freeware / arkdy / 4062  zobrazen / oblbenost 64%)

Snad každý z nás hlavně v období dospívání snil o tom, čím by jednou chtěl být. Chtěli jste také někdy stát se kosmonautem, významným spisovatelem, vědeckým pracovníkem, nebo lékařem? Nebo jste chtěli nastoupit do nějakého jiného výjimečného, nebo atraktivního povolání, či zaměstnání? Mnozí z vás se jistě drželi takříkajíc „při zemi“, a zvolili by si prozaičtější zaměstnání, jak například horník, servírka, kadeřnice, nebo prodavačka, nicméně se mnou budete souhlasit, že každá profese, ať už lukrativní, nebo všední, je prospěšná, pokud je vykonávána s láskou a poctivě. Jednu takovou profesi, ostatně velice důležitou, si tedy nyní můžete vyzkoušet, není sice tak atraktivní, jako ta, o kterých se zmiňuji v předchozích řádcích, ale zato je velice potřebná, a nezbytná, nechceme-li se brodit ve splaškách. Budete čistiti odpadní kanály.

Turbo Dario – další konkurent Maria Turbo Dario – další konkurent Maria
(freeware / arkdy / 3691  zobrazen / oblbenost 64%)

Nedávno jsme vám přinesli freeware hru s názvem „Billario“, kterou jsme nazvali „Podoba s Mariem čistě náhodná“. Dnes vám nabízíme opět hru, zřejmě inspirovanou známým borcem instalatérem Mario, ve které je však protagonistou podivný mužíček jménem „Turbo Dario“, který se vydal do boje o záchranu naší planety. Jistě si velice dobře pamatujete na veleúspěšné hry s protagonistou Mariem, s přibývajícím časem se na herním trhu objevovaly další hry inspirované právě tímto instalatérem Mariem, mezi něž patří i dnešní „Turbo Dario“. Terorista s krycím jménem Psichon se rozhodl vytvořit stroj, který by měl zničit celičký svět. Váš hrdina Turbo Dario se o tomto jeho hrůzném a zrůdném nápadu dozví a jeho následující kroky a skoky tedy nutně povedou k dopadení tohoto gaunera, a tím se mu podaří zničit plány darebáčka.

Billario – podoba s Mariem čistě náhodná Billario – podoba s Mariem čistě náhodná
(freeware / arkdy / 3773  zobrazen / oblbenost 64%)

Dobrodruha, instalatéra jménem Mario, vám určitě představovat nemusím, bylo by to skutečně oním příslovečným „nošením dříví do lesa“, neboť je notoricky znám všemi příznivci freeware a online her. Dnes vám ale chci představit jemu podobnému nového hrdinu, jménem Billario, který mu sice není podobný, ale něco společného spolu mají. Tak jako Mario, i on sbírá po cestě zlaté mince a své nepřátele likviduje stejným způsobem, jako náš instalatér, skokem rovnýma nohama na jejich kebule. Jak se tento nový hrdina dokážete vypořádat se spoustou výborných, ale s postupně narůstající obtížností mnoha levelů, to již záleží jenom na vás. Rozhodně se však dobře pobavíte a určitě nebudete zklamání, čeká vás skutečně kupa dobré zábavy. Pakliže je vaším oblíbeným hrdinou Mario, tak budete s dnešní freeware hrou nadšeni.

Sabienchen - pracovitá včelička Sabienchen - pracovitá včelička
(freeware / arkdy / 4120  zobrazen / oblbenost 64%)

Včeličky bývají lidmi velice často dávány jako vzor pro včelí píli a pracovitost a nutno říci, že tomu tak skutečně je. Lidstvo má navíc ze včelích pospolitostí mnohý užitek, nejen že si rádo pochutnává na jejich medu, ale i vosk, který včelky vyrábějí, jako produkt pro stavbu svých kójí v úlech, je lidmi vyhledávanou a vzácnou surovinou. Navíc bez jejich sbírání pylu z květin a ovocných květů je důležité i proto, že takto květy opylují a jen poté mohou dávat ovoce. Je tedy zcela samozřejmé, že bez těchto drobných, pilných a pracovitých tvorečků, by se lidstvo jen tak hned neobešlo. Chraňte tedy tyto tvorečky, vždyť jsou velice užitečnými stvořeními, pokud se cítí ohrožení a počastují vás žihadlem, umírají. Tak tedy dnes vám nabízíme jednu takovou freeware hru, v níž hlavní protagonistkou je jedna z mnohých, pracovitých včeliček.

Hledač pokladů – potápěč, sběrač pokladů Hledač pokladů – potápěč, sběrač pokladů
(freeware / arkdy / 5055  zobrazen / oblbenost 64%)

Českého, velice plodného autora freeware, jménem Ladislav Tomaštík, tvořícího své hry pod alias Tatko, vám rozhodně nemusím představovat, na našem webu Herní Svět od něj naleznete již tolik jeho většinou vynikajících her, jako od žádného jiného českého autora. Jen namátkou mohu jmenovat freeware hry „Planeta příšer 2“, „Strážce brány“, „Krvavá mise“, „Sektor XIV se odmlčel 3D“ a „Ponorka“, což je ovšem pouze zlomek jeho her, které vám na našem webu Herní Svět nabízíme k zahrání. Dnešní jeho freeware, nazvaná „Hledač pokladů“, je tudíž jeho dalším novým dílem, které po delší odmlce opět přivedl na svět. Hned na samém začátku musím konstatovat, že se opět, což u Tatky není nic výjimečného, jedná o originální, a chytlavou hru, kterou vám mohu jen doporučit, i když nepatří mezi ty freeware zrovna nejlehčí.

Nubarrón – najděte Gnómovu čepičku      Nubarrón – najděte Gnómovu čepičku
(freeware / arkdy / 3629  zobrazen / oblbenost 64%)

Docela často vám na našem webu nabízíme hry, ve kterých je vaším hlavním a jediným úkolem někomu pomoci, ať už nešťastným lidičkám, smutným zvířátkům, či jiným tvorečkům, kteří se bez vaší pomoci neobejdou. Dnešní hra, nesoucí název „Nubarrón“ mezi takové hry bezesporu patří, i když tentokráte budete muset pomáhat zcela ojedinělému stvoření. Na vaši pomoc totiž čeká Gnóm, což je velice smutný a nešťastný podzemní skřítek, který byl krutým Trollem okraden o to, co dělá Gnóma Gnómem, tedy o svoji velice šarmantní čepičku. Jistě uznáte sami, že Gnóm bez své typické čepičky není tím pravým Gnómem, o čemž je přesvědčen i on sám. Nedá se tedy dělat nic jiného, než aby se vydal na strastiplnou cestu, plnou nástrah, nebezpečí a pastí, a pro jemu ukradenou čepičku si došel, bez vaší pomoci to ale sám nedokáže.

Roly Poly Pumpkin - dýně na cestách Roly Poly Pumpkin - dýně na cestách
(freeware / arkdy / 3406  zobrazen / oblbenost 65%)

„Haloween“ je svátek, jehož oslavy si žádný Američan nenechá ujít, i když v našich krajinách je tento svátek téměř neznámý. Tato skutečnost ovšem ale nic nemění na tom, že byste si tuto hru nemohli vyzkoušet, neboť se doslova pyšní svým dokonalým, přímo grandiózním technickým i grafickým zpracováním a zcela neobvyklým, originálním nápadem. Jedná se tudíž o hříčku, která našla vlastní koncept i v dalších anglicky mluvících zemích, kde je tento svátek a jeho oslavy, již dlouhodobou tradicí. Hlavním protagonistou této vtipné freeware hry je oranžová dýně, která se rozhodla vydat do světa, přičemž jistě předem netušila, jak strastiplná bude její putování. Celé herní prostředí je doslova vypiplané a vypilované do nejmenšího detailu, takže vás nenechá ani na chviličku vydechnout, a řádně vás překvapí.

Willys World - zachraňte svého pejska Willys World - zachraňte svého pejska
(freeware / arkdy / 3562  zobrazen / oblbenost 64%)

Ten kdo má rád zvířátka, zvláště pak ti z vás, kteří nějakého toho zvířecího miláčka chovají ve svých domácnostech, jistě se mnou budou souhlasit, že by pro něj udělali všechno možné. Starají se o jeho zdraví, chodí s ním k veterináři, kupují jim hračky a oblečky, krmí je a shánějí pro ně i nějaké ty pochoutky. Pakliže ještě tyto miláčky, jedná se hlavně o pejsky, považují za člena vlastní rodiny, nezná péče o ně žádných hranic a omezení. Tito „pánečci“ je milují, jako sebe sama a tak jistě pochopí, jak se asi cítí protagonista této freeware hry, který o svého čtyřnohého přítele přišel a to navíc velice krutým způsobem, jeho pejska mu unesl ukrutný a nenažraný drak. Vstupte tedy do pohádkového světa a v celkem padesáti lokacích udělejte vše pro to, abyste svého pejska nalezli, a vysvobodili jej z dračích spárů.

Nugget - ve světě přátel i nepřátel     Nugget - ve světě přátel i nepřátel
(freeware / arkdy / 3066  zobrazen / oblbenost 64%)

Bezesporu existují plné hry, o kterých lze říci, že grafické i technické zpracování vskutku nestojí ani „za zlámanou grešli“, a jsou pro hráčskou veřejnost naprostým zklamáním a fiaskem. Naleznete však i takové freeware, které si svým zpracováním a originalitou v ničem nezadají ani s takzvanými komerčními hrami, za jejichž stažení musíte „vyklopit“ nějakou tu korunku. Dnešní hra s podivným názvem „Nugget“ se však bezesporu řadí do té druhé, mnou zmiňované herní kategorie, ačkoliv se jedná o hru volně stažitelnou, přesto se vám nabízí úplně zdarma a věřte mi, že se nejedná o hru jen tak ledajakou. Je velice dobře hratelná, má až nevídaně svižné tempo, naleznete v ní spousty zcela originálních nápadů a navíc, zabavíte se při jejím hraní na dlouhou dobu. "Nugget" je plošinová hopsačka, která vás rozhodně zaujme, a pobaví.

Maldita Castilla – statečný rytíř       Maldita Castilla – statečný rytíř
(freeware / arkdy / 3368  zobrazen / oblbenost 64%)

Freeware s názvem „Maldita Castilla“ je hrou, která vás při hraní vrátí v myšlenkách do období let z konce let minulého století a to především svým grafickým zpracováním. Jedná se tudíž svým způsobem o jakési retro, přesto se nedá říci, že by hra za zahrání nestála. Jde totiž doslova o akční „mlátičku“ ve dvojrozměrném provedení, sice s velmi zábavnou hratelností a spoustami lokací, na druhé straně to autor hry až nepřiměřeně přehnal s herní obtížností, která hraničí téměř s nehratelností. Hra totiž postrádá možnost ukládání, takže pokud „natáhnete po vyčerpání tří přidělených životů. Nezbývá vám pak nic jiného, než se hrou „praštit“, nebo se pokoušet zkoušet o štěstí pěkně znovu od samého začátku, což může být pro hráče dost frustrující, jinak ovšem se jedná opravdu o hru zdařilou, nekonvenční a chytlavou.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)