HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Speckled - věčně hladový žabák Speckled - věčně hladový žabák
(freeware / arkdy / 3774  zobrazen / oblbenost 64%)

Nebojte se, o tom, jak byl jeden švarný princ zakletý v žábu a náhodně kolemjdoucí dívenka ho osvobodila, vám dnes skutečně nebudu povídat, ale radši se vrhneme do jiné branže, přesně tedy k freewaru hře, která sice nemá s výše uvedeným tématem vůbec nic společného, pokud tedy pomineme fakt, že protagonistkou této freeware hry je rovněž milá, zelená žabička. Samotná hra sice není nijak náročná či obtížná, ale její originalita a hratelnost jsou na perfektní úrovni a zezačátku vám dá docela práci se od ní odtrhnout, protože určitě sami přijdete rychle na to, že skutečně patří mezi ty hodně zajímavé a přitažlivé tituly freeware herní scény. Hra je skutečně velmi chytlavá, má širokou škálu možností nastavení všech parametrů v sekce „Options“, včetně změny obtížností, je vhodná pro všechny hráče, i pro malé dětí.

Baghead Bandit - zachraňte vaši dívku  Baghead Bandit - zachraňte vaši dívku
(freeware / arkdy / 4315  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní freeware hra, vytvořená v jedněmi hráči zatracovaném, jinými až do nebes vychvalovaném prográmku „Game Maker“, která vám nabízí veškerá kouzla i zápory dnes již skutečně klasických, starých plošinovek, jakými jsou „Mario“, nebo „Jetpack“. Protagonistou této vydařené arkády je postavička až s přespříliš velikou hlavou, které na začátku příběhu jakýsi zloduch ukradl milovanou dívku. Takže samozřejmě, že neleníte a vydáváte se ji hledat. Ovládání je skutečně velice jednoduché, zvládne ho tudíž každý včetně začátečníků i malých dětí, prostě používáte kurzorové klávesy a skáčete i běháte, jakoby vám šlo o život. Do cesty se vám postaví překážky v podobě zvířat, která vás chtějí zabít, spousty vody, do kterých nesmíte spadnout, nebo plošiny s ostrými hroty, které by vás při první příležitosti rády probodly.

Return To The Sky - návrat do nebe Return To The Sky - návrat do nebe
(freeware / arkdy / 4911  zobrazen / oblbenost 64%)

Studenti z amerického „DigiPen Technology Institutu“ mají, jak je všem určitě známo, veliký smysl pro poetiku a symboliku, rozhodně jim nechybí tvůrčí inspirace a smysl pro originalitu což jim nikdo neupře. Ve hře „Return To The Sky“ se tyto jejich vlastnosti a schopnosti doslova zaskvěly v plné míře a rozsahu. Zhostí se role dívky, která v kostýmu super hrdinky, vyhlížejícím jako Superman, zachraňuje svoji civilizaci před strašlivou smrtí v podobě ekologického vyčerpání planety a jejího totálního znečištění. Vypráví příběh o velice ctižádostivém živočišném druhu, který vybudoval mocná města a po využití všech zdrojů energie se stal obětí vlastního pokroku a vražedného monstra, které sám nezodpovědně vytvořil. Hlavní hrdinka hodlá vrátit na kdysi jasnou noční oblohu všechny Hvězdy a Měsíc, které zahalil neprúhledný kouř a smog.

Moorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladů Moorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladů
(freeware / arkdy / 4315  zobrazen / oblbenost 64%)

Slepičky zvané „Moorhuhn“, od německého autorského týmu, honosícímu se hrdým názvem „Phenomedia AG“, dnes přicházejí opět za vámi. Jedná se o hru z tak zvaných „Moorhuhnovek“ ze známé série tohoto tvůrčího týmu, se kterým se tito proslavili po celém světě a jejich slepičky jsou jejich typickým znakem a poznávacím znamením. V oblasti freeware her není takový jev ničím tak zcela neobvyklým, existuje mnoho dalších tvůrčích týmů freeware her, které proslavili jejich hlavní hrdinové. Tak, jako snad neexistuje nikdo, kdo by neznal tyto extravagantní slepičky, určitě tak znáte i modrého ježečka jménem „Sonic“ a musím se zmínit o skutečném dobrodruhovi, instalatérovi jménem „Mario“. Samozřejmě, že podobných hrdinů je mnohem více, však zkušení hráči by vám je „sypali z rukávů“, no ale vraťme se k „Moorhuhn Schatzjäger“.

Mr. Rescue - staňte se hasičem Mr. Rescue - staňte se hasičem
(freeware / arkdy / 3674  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mnou budete souhlasit, když vám povím, že každý z nás měl již v předškolním věku představy a sny, čím by se chtěl, až dospěje, stát. Někdo se držel, jak se praví „při zemi“, a volil zaměstnání prozaická, jak, kuchař, číšník, servírka a podobné profese, někdo ovšem mířil výš a přemýšlel docela vážně o tom, že bude kosmonautem. Ti z vás, co milovali dobrodružství, potom zatoužili po zaměstnáních, které sebou při jejich výkonu, přinášejí spousty adrenalinových zážitků a jsou pro celou lidskou společnost velice důležitá, nepostradatelná a užitečná. Mezi taková povolání se rozhodně řadí právě hasiči, takže pokud jste se jimi toužili stát a váš sen se nevyplnil, potom si vyzkoušejte dnešní hru s názvem „Mr. Rescue“, v níž se stanete hasičem s úkolem nejen hasit, ale taktéž zachraňovat lidské životy.

Abandoned – opuštěn ve tmě Abandoned – opuštěn ve tmě
(freeware / arkdy / 3921  zobrazen / oblbenost 64%)

Zůstat někde sám, zcela opuštěný a navíc ve tmě, to by si zřejmě nikdo z vás nepřál, ale pokud by se to již stalo, určitě by byl každý z vás vděčný za jakoukoliv, byť sebemenší pomoc. Stejně vděčný vám může být i hlavní hrdina této hry s výmluvným názvem „Abandoned“, který se zrovna teď do takové nepříjemné situace dostal. Pomůžete mu tedy, nebo ho ponecháte se dále samotného trápit? Protagonista hry je tak poněkud zvláštní stvoření, a podle jeho vzhledu se nejspíš bude jednat o nějakého tvora, který bude zřejmě křížencem nějakého robota s nějakým létajícím tvorem, nejspíš sovou. Tak tedy s tímto tvorem budete prolétávat členitými lokacemi a budete hledat cestu k východu. Ovšem právě díky veliké tmě a už zmíněné členitosti, to nebudete mít snadné, jak to na první pohled vyhlíží, úkol se může státi i martýriem.

We Are Subjects - přes zatopené úrovně We Are Subjects - přes zatopené úrovně
(freeware / arkdy / 4078  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato vskutku vydařená a originální, nevšední hra, nazvaná jako „We Are Subjects“, se představuje svojí výbornou hratelností, přiměřenou obtížností a opravdu zcela neotřelým nápadem. Hra má rychlý spád a vyžaduje vaše plné soustředění, neboť hlavní protagonista hry se bude pohybovat v zatopených oblastech a jedinou jeho pomůckou, pro pohyb, je vystřelovací lano, na kterém se houpe a tak postupuje dál po místech, kam by se jinak bez tohoto lana nikdy nedostal. Samozřejmě, že se jedná o živého tvora, takže musíte dávat pozor nejen na to, aby se někde nepřizabil, ale také nezůstal dlouhou dobu bez přísunu vzduchu, neboť pokud bych se tak stalo, utopíte ho jako bezbranné kotě. Nechci tvrdit, že se jedná o naprostý originál, ale v podstatě je to hra nevídaná a neokoukaná, která vás dokáže na delší čas pobavit.

Run Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkej Run Rabbit Run - utíkej, králíku, utíkej
(freeware / arkdy / 3598  zobrazen / oblbenost 64%)

Znalci po spuštění této výtečné arkády, tedy přímo skvělé „hopsačky“, jistě sami rychle přijdou na to, že se jedná očividně o zdařilý klon poměrně známé hry „Super Meat Boy“, což je známá „hopsačka“ tvrdá a ostrá jako hřebíky, v níž hrajete za animovanou kostku masa, která se snaží zachránit svou přítelkyni, která se zdá být stvořena z obvazů před zlým zárodkem v nádobě, který je oblečený ve smokingu. Náš masitý hrdina bude skákat ze zdí, přes moře cirkulárek, skrz hroutící se jeskyně a hordy použitých, tedy zřejmě infikovaných jehel. Podobnost těchto freeware her tkví zejména v nápadu, ale i v grafickém zpracování a tato podobnost se nezapře, je zřejmá již na první, letmý pohled. Co tedy dodat více? „Run Rabbit Run“ je skvělá plošinovka v zajímavé grafice, velké obtížnosti, navíc i v obrovském množství levelů.

Bouncy: Golden Treasure – za pokladem   Bouncy: Golden Treasure – za pokladem
(freeware / arkdy / 4009  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu tak zhruba půl roku, co se mi ozval český autor freeware, píšící pod alias „Koupmi“ a nabídl mi dvě jeho freeware, které mám umístit na náš web Herní Svět, což jsem samozřejmě velice ráda udělala. Jednalo se o hry s názvem „Bouncy Underground - živý v podzemí“ a „Paint Killer 2 - podivný zabiják“, obě měly u našich příznivců skutečně veliký ohlas a vzbudily u hráčů velikou pozornost, navíc na poměry našeho webu obě obdržely vysoké bodové ohodnocení. Navíc mne Koupmi velice potěšil znovu, když mi zaslal opět link na další novou freeware, kterou vám tedy opět nabízím. Jedná se o hru „Bouncy: Golden Treasure 2.0 - statečná kulička", tedy o freeware, na které pracoval spolu s grafikem Angrycheese a autorem hudby Tomášem Olivou půl roku. Hrát budete za Bouncyho a překonávat budete spousty nástrah.

Barbarium - statečný barbarský bojovník Barbarium - statečný barbarský bojovník
(freeware / arkdy / 4171  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je velice zábavnou plošinovou „hopsačkou“, v níž se na každém kroku setkáte s podivnostmi různého druhu, narazíte ne kromobyčejné nepřátele, podivný praštěný sci-fi styl padesátých let, mimo to se však jedná o dokonale propracované, zábavné a poměrně dosti dlouhé dobrodružství, které každého hráče zcela určitě potěší. Ve hře se ujmete role statečného Barbara, který s mečem v ruce jedné a laserovou pistolí v druhé, si razí vlastní dobrodružnou cestu za spásou světa. Během toho boje projde velké množství podivných, avšak docela zajímavých prostředí, zmasakruje nevídané spousty různých nepřátel a zachrání několik desítek barbarských dívek, které mu za to vše samozřejmě budou velice vděčné. Více klišovitou zápletku nikdo vymyslet nemohl, ale na této skutečnosti je „Barbarium“ postaveno.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)