HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - strategie (81)


Alien Assault - přežijte invazi Alien Assault - přežijte invazi
(freeware / strategie / 5607  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o typickou akční strategii, rozhodně i s mnoha adventurními prvky z kategorie „doom-game“. Na Zemi se tentokrát opět usídlili mimozemšťané, jejichž úmysly jsou velice nebezpečné a totálně nepřátelské, očividně jim lze o zlikvidování veškeré lidské populace a bude jen a jen na vás, jak dlouho a zda vůbec na Zemi vydrží a jestli se některému z těchto příšer podaří odletět zpátky na jejich nehostinnou planetu. Naštěstí budete vybaveni i dalšími zbraněmi, nežli vaší první málo razantní zbraní, které získáte postupem do dalších lokací a kol. Je jich skutečně mnoho, snad nejatraktivnější a nejúčinnější z nich je samopal, kterým lze nepřátele kosit, jako zralé žito. Dokonale propracovaný celý herní systém a dopodrobna detailně vytvořené všechny lokace, to je záruka toho, že hra má všem hráčům opravdu co říci.

Constellation - ovládněte celý Vesmír Constellation - ovládněte celý Vesmír
(freeware / strategie / 5485  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato dnešní hra patří bezesporu mezi ty nejlepší logické strategie, které v oblasti freeware se objevily na scéně v minulém roce. Mohu vám dokonce sdělit, že autoři hry získali několik cen, ovšem je nutno konstatovat, že opravdu zcela zaslouženě. Jedná se o zcela nové a originální dílo, promyšlené do těch nejmenších detailů, a pokud jste navíc příznivci kategorie her, v nichž se snoubí logika se strategií, pak byste si tuto hru měli opravdu vyzkoušet, už předem vám garantuji, že nebudete zklamáni. Naopak vám mohu s klidným svědomím zaručit, že na delší dobu se dobře pobavíte a jenom těžce se od hry odtrhnete, je totiž přímo chytlavá, jako pastička na myši. Samotná umělá inteligence je na velmi slušné úrovni a už při střední obtížnosti vás dokáže váš počítač, proti němuž totiž vlastně hrajete, položit doslova na lopatky.

Ten Second War – dokonalá spolupráce Ten Second War – dokonalá spolupráce
(freeware / strategie / 5475  zobrazen / oblbenost 64%)

Ať už chcete, nebo ne, válka je prostě válka, i když může mít pokaždé jinou podobu. Tato dnešní akční strategie je naprostým důkazem tohoto mého tvrzení, však se o tom můžete, pokud ovšem hru stáhnete a spustíte, i vy samotní, vskutku to ale stojí zato. K dispozici budete mít celou armádu válečníků a vy se zhostíte role každého jednotlivce v boji této celé armády. Naprosto dokonalý chaos a zmatek, ve kterém se každý z vojáků snaží přežít své spolubojovníky a nenechat se zabít, to je vše, oč v této strategické střílečce běží. Navíc ale každá jednotlivá akce, chcete-li tedy bitva, trvá pouhých deset sekund, takže mnoho času na likvidaci jednotlivých cílů nemáte. Hra jakoby upozorňovala na skutečnost, že v pozadí každé uspořádané vojenské operace ve válce, jsou zcela osobní snahy, emoce a akce jednotlivých vojáků.

Star Drone – ve stálém obležení Star Drone – ve stálém obležení
(freeware / strategie / 4908  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud jste zvyklí v akčních střílečkách útočit na spousty různých nepřátel, potom v této dnešní hře budete mít jiný úkol, bránit se proti nepřátelským útokům. Na druhé straně je nutné říci, že tato hry není pouze ryzí akční hrou, ale obsahuje celou řadu i strategických prvků, což ji činí o to více přitažlivou a napínavou. Hry od světoznámě proslulého týmu „GameTopu“ vždy patřily k tomu nejlepšímu, co se na freewarové scéně postupně objevuje a tak ani tato hra nemůže být samozřejmě žádnou negativní výjimkou. Pokud se do hry pustíte, potom sami brzy zjistíte, že se jedná skutečně o velice vydařené, zajímavé, až chytlavé dílko, které skutečně za zahrání stojí, neboť se jedná zcela o netradiční a originální titul, s podobným námětem jste se v akčních hrách snad ještě nesetkali, jde o skvěle zábavný, dosti dobře hratelný projekt.

Age of Emerald – výstavba městečka Age of Emerald – výstavba městečka
(freeware / strategie / 9073  zobrazen / oblbenost 64%)

GameTop je autorským týmem, tvořícím své freeware doslova jako na běžícím pásu, což ovšem v žádném případě neznamená, že by tato skutečnost měla negativní vliv na tvorbu jejich her. Představovat tento světově proslulý tým, by bylo skutečně oním příslovečným „nošením dřívím do lesa“, neboť jen na našich stránkách naleznete jejich her dostatečné množství, abyste mohli moje předchozí konstatování posoudit zcela sami. I přes toto moje tvrzení je tato dnešní hra od zmíněného kolektivu něčím výjimečná, nejen vlastním dokonale vymyšleným příběhem, ale zároveň i délkou jejího hraní. GameTop tentokrát skutečně zabodoval více, než obvykle, pokud budete totiž tuto hru dohrát až do samotného konce, pak se připravte na téměř nekonečné spousty levelů a na desítky hodin hraní, jen tak se můžete "prokousat" na konec hry.

Pahoda Tower Defense - no pasaran Pahoda Tower Defense - no pasaran
(freeware / strategie / 6717  zobrazen / oblbenost 63%)

Doposud zcela bezpečné území, nazývající se „Pahoda“, bylo až do dnešního dne bezpečným a poklidným krajem. Ale pozor, tu tam je poklidný život tohoto kraje, blíží se k vám hordy krutých různorodých nepřátel, hodlajících vaši poklidnou zem spálit na popel, čemuž ovšem můžete zabránit pouze vy samotní. Není vaším úkolem, chránit Pahodu na jejím území, ale obsadit přístupovou cestu vašimi střeleckými věžemi, které máte k dispozici a to tak, aby ani jediný nepřítel se nedostal na vámi chráněnou Pahodu, tedy zlikvidovat je všechny již na přístupové cestě. Pokud však nepřítel projde až na vaše území, ztrácíte jeden z deseti počátečních životů, jestliže ztratíte i poslední, hra předčasně končí. Princip hraní je velice jednoduchý, stačí přetahovat věže na správná strategická místa a mít dostatek peněz za zabité nepřátele.

Cosmic Invaders – překvapivý nálet Ufonů. Cosmic Invaders – překvapivý nálet Ufonů.
(freeware / strategie / 4963  zobrazen / oblbenost 64%)

Mimozemské divize nepřátel se vskutku rychlým způsobem blíží nebezpečně k Zemi. A jak už to bývá, jste jediný, kdo může tuto invazi přerušit. Jediný způsob jak zachránit naši planetku je rozmístění a hlavně výběr jednotlivých věží a kanónů. Moje tvrzení, že se jedná o strategickou akční hru, musíte ale brát s rezervou, i když zase tak moc přehnané není. Pokud se totiž domnívat, že budete něco stavět a budovat, byli byste hodně zklamání, o nic takového ve hře totiž nejde. Nečeká na vás nic jiného, než střílení a likvidování nepřátel, ovšem ale ve velkém stylu. K dispozici se vám nabízí několik kampaní, do kterých se ale musíte postupně prostřílet. Nepůjde však jen o prostou střelbu, ale střelecké věžky a kanóny stavíte pomocí levého tlačítka myši, jakož i všechny ostatní pohyby provádíte také jednoduše pouze pomocí myši.

Stomping Grounds – skutečný král džungle. Stomping Grounds – skutečný král džungle.
(freeware / strategie / 5562  zobrazen / oblbenost 64%)

„Stomping Grounds“ je příležitostná akčně strategická hra, i když jen okleštěná na hodinové hraní, za plnou hru byste museli vyklopit nějaký ten dolárek. Chcete tedy vědět, kdo je skutečný král džungle? Stádo potřebuje vaše vedení a schopnosti k tomu, aby přežilo. Vybírejte si tedy vaše zvířata a bojujte, sbírejte jídlo k tomu, aby zůstala na živu, rostla a rozmnožovala se. Jedná se o bitku o starověké totemy, bojujte a shánějte potravu, starejte se o blaho a rozvoj stáda. Jedná se skutečně o veledílo v oblasti plných her a i když se jedná o neplnohodnotnou verzi, milovníci strategických her si rozhodně i tak přijdou na své, neboť i tato forma hry za zahrání skutečně stojí. Na samém počátku veškerého dění budete seznámeni s příběhem, ve kterém se lev Leo vydává hledat mladšího bratra, přestože sám je vegetarián.

Zombie Defense – vzhůru na Zombie. Zombie Defense – vzhůru na Zombie.
(freeware / strategie / 5645  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnes nabízíme jednu takovou freeware, kde se opět setkáte s pověstnými živými mrtvými, ano je to skutečně pravda, se strašnými krvežíznivými Zombiemi. Celé větší, či menší skupiny nepřátelských nemrtvých Zombií se procházejí po jednotlivých lokací městem s jednoho důvodu, sežrat vše živé, co jim přijde do cesty. Do cesty mezi ukryté vyděšené lidičky a hladové obyvatele záhrobí se staví armáda s pevným odhodláním, odrazit živé, či nemrtvé hordy Zombií, zlikvidovat je a tak překazit jejich zlé a vražedné počínání. Jedno z českých moudrých přísloví však dobře praví, když doslova říká, že „všeho moc škodí“ a platí i o námětu dnešní hry. Je sice zcela originální, ale navíc její námět jakoby postrádal jakýkoliv smysl, kromě soustavného střílení všech možných druhů Zombií v ní o nic jiného podstatnějšího ani nejde.

Senseless War - nesmyslná válka. Senseless War - nesmyslná válka.
(freeware / strategie / 5177  zobrazen / oblbenost 64%)

Válka, slovo, které v mírumilovných a pokojných občanech vyvolává děs a hrůzu a běhá jim při jeho vyslovení mráz po zádech. Přesto se v historii lidstva našli takoví, kteří se mnohdy jen sami prohlásili za vůdce vlastního národa a neváhali z různých příčin, ať už mocenských, náboženských, či politických, vést vlastní lid do krvavé války. No ono se ne nadarmo říká, že „kdo chce psa bít, vždy si nějakou tu hůl najde“, je to rozhodně pravdivé a moudré rčení, o jehož významu není třeba pochybovat. Najdou se i politici, které rozdělují války i z jiných hledisek, například považují některé války za spravedlivé a to tehdy, pokud se jedná o obranu vlastního národa před útokem agresora. Ať už tak, či onak, na války doplácí vždy prostý lid, zatímco vůdcové si sedí v teplíčku, prostí lidé krvácejí na bojištích mnohdy z malicherných příčin.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)