HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Hyper Princess Pitch - princezna zuří Hyper Princess Pitch - princezna zuří
(freeware / akn / 3125  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte už také „plné zuby“ Santa Clause, nevěříte na něj, nebo vám nedonesl to, co jste si přáli, či vám nosí vánoční dárky Ježíšek a o Santovi nechcete ani slyšet a nejraději byste ho sprovodili ze světa? Vylijte si tedy na něj vaši zlost a dopal v dnešní, vcelku vydaření hře stejně tak, jako tomu udělala hlavní hrdinka této dnešní hry, rozlícená princezna, se kterou se ve hře ztotožníte. Zřejmě i ona už zjistila, že sice Vánoce by měla být svátky klidu, míru a pohody, zatímco většinou je zastiňuje předvánoční shon. Navíc i u nás na vás kouká Santa Claus ze všech obchodních výloh, z reklamních billboardů i sdělovacích prostředků jen slyšíte o Santovi Clausovi. Máte tudíž náramnou chuť na to, abyste v této hře prostřednictvím zmíněné princezny zlikvidovali Santa Clause i s jeho pomocníky a ochránci? Jestliže ano, potom začněte ihned hrát.

Space Resistance - souboj v Kosmu      Space Resistance - souboj v Kosmu
(freeware / akn / 14387  zobrazen / oblbenost 64%)

„Space Resistance“ je akční hra ve stylu dnes již proslulé legendy „Space Invaders“. Budete ovládat kosmickou loď a ničit houfy mimozemských forem života. Ve hře se pak nacházejí dva herní módy, v tom prvním „příběhovém“ módu máte za úlohu vyhnat mimozemské formy života z planety a nakonec pak i z celého Vesmíru. Ve druhém módu nazvaném „přežití“ potom musíte co nejdéle odolávat novým a novým vlnám nepřátel. Při hraní vám budou pomáhat bonusy, které si můžete nakupovat za body, které dostanete za zničení nepřátelských lodí a automatické vylepšení vlastností vaší lodě po ukončení každých deseti levelů. Hra je skutečně velice vydařená, příznivci kosmických bitev si rozhodně přijdou na své. Je i na poměry freeware dlouhá, sám autor hry tvrdí, že na ni pracovali s grafikem Rostanovem sedm měsíců.

Ulica 2 - likvidujte ozbrojené vojáky   Ulica 2 - likvidujte ozbrojené vojáky
(freeware / akn / 4403  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu už delší dobu, co nám vedoucí slovenského autorského kolektivu jménem Michal Blažej poslal odkaz na jejich hru, nazvanou „Ulica“ Přestože se jedná jenom o pouhou „střílečku, hra měla u našich čtenářů na naše poměry veliký ohlas i velice dobré hodnocení, zřejmě je vás hodně, kteří si zastřílíte rádi na vše, co zastřelit lze. Pro úplnost musím dodat, že tento kolektiv již vytvořil i agentury, které rovněž naleznete na našich stánkách. Nicméně se mi opět ozval již zmíněný Michal Blažej s upozorněním, že původní hra „Ulica“ se dočkala svého následovníka. Je jím hra „Ulica 2“. I tato hra je hrou akční, ale samozřejmě i postřehovou, neboť od vás vyžaduje dobrý postřeh, rychlé zaměřování a samozřejmé i naprosto přesnou a nekompromisní střelbu, střílet tedy nemůžete zbrkle na každého, kdo se tudíž ukáže.

Prison Break – utečte z vězení Prison Break – utečte z vězení
(freeware / akn / 3455  zobrazen / oblbenost 64%)

Podobné téma a zároveň i stejný i název, jaký má známý zahraniční seriál „Prison Break“, ve kterém se skupinka vězňů pokusí o útěk z věznice, vám nabízí dnešní střílečka, která se nese ve starých, zajetých kolejích automatových her. „Prison Break“ tudíž spadá do kategorie takzvaných „mřížových střelců“, v nichž hráč nemá vůbec žádnou kontrolu nad pohybem postavy, ale ovládá pouze jenom zaměřovač své vlastní zbraně. Hned na samém začátku obdržíte bubínkový revolver s šesti náboji, který budete muset po vyprázdnění jeho zásobníku stále dobíjet, neboť zákeřných nepřátel, toužících po vašem skalpu, číhá na každém rohu skutečně veliké množství a jejich vrhané vidle, jimiž po vás házejí, dokážou skutečně natropit veliké škody na vašem vlastním zdraví. Hra je skutečně velice dobrá, její nápad je vskutku skvělý.

Milky Bear Fish Patrol – mlsné kočky Milky Bear Fish Patrol – mlsné kočky
(freeware / akn / 3785  zobrazen / oblbenost 65%)

Jistě sami dobře víte, že kocouři i kočičky rádi mlsají mlíčko, tím je v žádném případě neurazíte. Občas jsou sice schopni, vám donést z venku do domu i nějakou tu jimi zakousnutou myš, ale neberte to ve zlém, nesou vám ji jako odměnu pro vás za péči, kterou jim věnujete, tedy je to vlastně jakýsi kočičí dárek. V dnešní, velice zábavné hře však kočičí parta má zcela jiné chutě a choutky, zavoněly jim ryby a tak se budou snažit vám je nějakým způsobem uzmout a utéci s nimi do bezpečí. Jistě jste se již dovtípili sami, co bude tedy vaším úkolem, nedopustit, aby se kočičí mlsouni ryb zmocnili. Budete je tedy muset levým tlačítkem myši od ryb odhánět, klikejte tedy na kočičí partu tímto způsobem co nejrychleji, jinak vám s rybami utečou a vy prohrajete. Věřte mi, nebo nevěřte, je to skutečně zábava, při níž kočkám jen naplácáte, až spadnou na zem, po chvíli se však zbráborají, mlsota je přejde a bez ryb vezmou do "zaječí".

Chrono Rage - válka ve Vesmíru Chrono Rage - válka ve Vesmíru
(freeware / akn / 3433  zobrazen / oblbenost 64%)

Dokonale propracovaný celý herní systém a dopodrobna detailně vytvořené všechny herní světy, to je záruka toho, že i po tolika neuvěřitelně dlouhých rocích má stále hra všem hráčům co říci a dát. Celková herní obtížnost je na minimální úrovni, skvělá herní ovladatelnost a vynikající hratelnost, z které by si mohli vzít příklad i mnozí dnešní autoři současných „nadupaných“ her, to jsou další atributy, které nelze přehlédnout, neboť je hře, respektive jejím autorům a tvůrcům, nelze upřít. Skutečně nádherná grafika, to je první, co vás po spuštění hry doslova „udeří“ do vašich zraků. Jistě vás zaujme i velice přehledně zpracované menu, v němž si můžete zjistit mnoho potřebných a důležitých informací o hře. Nad naší planetou se objevili Vetřelci, hurá tedy na ně! Bude záležet pouze na vaší šikovnosti a odvaze, zda se vám podaří ochránit lidskou populaci, nebo jestliže lidstvo už definitivně zmizne z povrchu naší planety.

Team Fortress Arcade – v dešti kulek Team Fortress Arcade – v dešti kulek
(freeware / akn / 3424  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato dnešní hra, s přiléhavým a dosti naznačujícím názvem „Team Fortress Arcade“ je oblíbené a populární multi-playerová FPS, která je dnes konverzí do podoby arkádové dvojrozměrné akční střílečky. Zachovány zůstaly všechny postavy z původního originálu, z nichž každá disponuje jinými dovednostmi, schopnostmi a samozřejmě i výzbrojí, takže je nad Slunce jasné, že budete mít skutečně obrovskou možnost, z čeho vybírat. Jednotlivé levely se potom vyznačují originálním a naprosto odlišným zpracováním a všechny jsou navíc na závěr na konci obohaceny o souboj s Bossem. Znovu zdůrazňuji, že se jedná o dvojrozměrnou akční hru, je přepracována do retro podoby, která je navíc naladěna do retro podoby, což ale v žádném případě kvalitu hry nikterak nesnižuje. Náročné hráče navíc potěší i přítomnost multi-playeru, až čtyř hráčů.

eXtermination - Zombie znovu útočí eXtermination - Zombie znovu útočí
(freeware / akn / 3346  zobrazen / oblbenost 64%)

Zombie, to je věčný a vděčný námět mnoha našich i zahraničních autorů freeware i online, který se snad nikdy neomrzí ani hráčské veřejnosti. Je natolik oblíbeným tématem, že jsem neodolala jednu takovou a dovolím si tvrdit, že docela vydařenou „střílečku“ vám nabídnout. V roli statečné a srdnaté postavičky se ocitnete v jakémsi podivném hororovém prostředí, které se stalo eldorádem a rájem pro zmíněné Zombie. Postavička, s níž se ve hře samozřejmě ztotožníte právě vy, má nejen dostatek kuráže, ale je i dobře ozbrojena, takže lov na tyto nebezpečné a krvelačné bestie může začít. Budete tedy muset běhat po mnoha lokacích a likvidovat po lidské krvi toužící bestie, přičemž se jim musíte vyhýbat, neboť byť i nepatrný dotyk s nimi je váš konec a spatříte, jak tyto bestie z vás sají životadárnou tekutinu, vlastní krev.

Get Bin Laden - konec Usáma Ládina  Get Bin Laden - konec Usáma Ládina
(freeware / akn / 4163  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě dobře znáte Usáma bin Ládina, který byl vůdcem teroristické organizace Al-Káida a dlouhou dobu nejhledanějším teroristou světa, a který neblaze" proslul" zejména jako hlavní mozek teroristického útoku na Světové obchodní centrum 11. září 2001. Po necelých deseti letech od počátku honby za jeho hlavou oznámily americké úřady 2. května 2011, že Usáma bin Ládin byl zabit speciálním komandem v Pákistánu. Usáma bin Ládin se v roce 1979 zapojil do boje proti sovětské invazi v Afghánistánu a bojovníky, mudžáhidy, výrazně finančně podporoval. Po stažení Sovětů z Afghánistánu se vrátil do Saúdské Arábie, kde vznikla Al-Káida. Tato měla sloužit jako organizace pomáhající veteránům afghánské války. Právě jeho pobyt v Afghánistánu po 11. září 2001 se stal příčinou americké invaze do Afghánistánu.

Bunny Blaster – rozmnožte králíky zbraní Bunny Blaster – rozmnožte králíky zbraní
(freeware / akn / 3795  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně zcela kromobyčejný a naprosto netradiční způsob rozmnožování milých králíčků, si v dnešní hře zvolil známý portál „Experimental Gameplay“. K dispozici dostanete celkem čtyři zbraně a vaším úkolem je rozstřelovat dole pod vámi králíčky a tak způsobovat jejich stálé rozmnožování, skutečně působivé, ale rozhodně nevídaně neobvyklé. Musím vám ale důrazně připomenout, že něco podobného ve skutečném reálném životě není možné, takže ať vás to ani na chviličku nenapadne vyzkoušet, povoleno to máte v každém případě pouze v této hře. Hra se vyznačuje poměrně značnou mírou originality, přičemž ačkoliv základní myšlenka je vlastně naprosto jednoduchá, neboť budete střílet do králíků. K tomu se ale váže předchozí varování, nebudete je střelbou likvidovat, ale naopak rozmnožovat je dále až na celou tisícovku.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)