HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Twilit Universe – slabě ozářený Vesmír Twilit Universe – slabě ozářený Vesmír
(freeware / akn / 3123  zobrazen / oblbenost 64%)

Originální, zajímavá, logicky náročná, přitom i hodně zábavná, tak lze charakterizovat dnešní vskutku zábavnou a vydařenou hříčku, nazvanou „Twilit Universe“, což v překladu do češtiny znamená „Slabě ozářený Vesmír“, při jejímž hraní se však rozhodně nudit nebudete. Samotný herní koncept je na již na první pohled velice jednoduchý, až prostý, takže i ti méně zkušení hráči jej brzy pochopí a určitě mu záhy přijdou „na chuť“. Pokud by se vám toto moje konstatování moc nezdálo, pak vězte, že autoři vám nabídli pro hraní dva módy, jeden lehký, druhý obtížný, takže vám radím, abyste začali tím lehkým módem a teprve potom, až se „otrkáte“ a vychytáte všechny praktiky ve hře, se pustili do hry v obtížném módu. On ani ten lehký mód není žádná „procházka růžovým sadem“, ale dá vám, aspoň zpočátku, pořádně zabrat.

Frenetic Plus – frenetický boj s roboty Frenetic Plus – frenetický boj s roboty
(freeware / akn / 3412  zobrazen / oblbenost 64%)

Už samotná název hry vás ujistí v tom, že se nejedná pouze o nějakou oddechovou hru, nebo prachsprostou „hopsačku“, ale o skutečnou „řežbu“ v tom pravém slova smyslu. Čekají na vás vskutku odolní nepřátelé, kteří vám půjdou po krku, jak onen příslovečný „šiml po biči“, naštěstí jste vybaveni tou nejmodernější technikou, ocitáte se tedy v roli supermana. Vašimi nepřáteli jsou vesměs velice odolná kovová monstra, mají lidský vzhled a skutečně až příliš vysokou inteligenci, takže je nepodceňujte. Jedná se tudíž o ryzí akční „střílečku“, tedy o rychlou a pro hráče velice náročnou řežbu, o to více dobrodružnou a přitažlivou. Akce je ve „Frenetic Plus“ jakoby snímána trojrozměrnou kamerou, umístěnou kousek nad zády hlavního hrdiny, což není ideální řešení, ale autorům hry pasovalo, takže jim do toho "kecat" nebudu.

Ancient Ants Adventure - boj mravenců Ancient Ants Adventure - boj mravenců
(freeware / akn / 3496  zobrazen / oblbenost 64%)

„Ancient Ants Adventure“ je skutečně strhující akční „střílečka“, ve které hrají hlavní roli egyptští mravenci, kteří brání pyramidu v poušti. Mravenci musí plnit předem jim zadávané úkoly a získávat mohou i různé druhy bonusů. Dnes tu tedy pro vás máme přesvědčující důkaz o tom, že i mravenci dokážou mít pořádnou a navíc i velice akce schopnou armádu a nejen to, navíc pod její záštitou bojuje i speciální komando, jehož úkolem je chránit panovníka, pokud je tento ohrožen na životě, což se právě stane ve chvíli, kdy se do hry sami pustíte. Ovládat tedy budete vám tři elitní mravenčí bojovníky, včetně jejich velitele, se toto vaše malé komando rozšíří až na šest mravenčích vojáků. Ale i tak to bude boj, svízelný a náročný, sami se přesvědčíte, že i na tu nejlehčí možnou variantu, se budete muset mít pěkně na pozoru.

Super Sawman - krev na každém kroku    Super Sawman - krev na každém kroku
(freeware / akn / 3113  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud se pustíte do hraní, okamžitě zjistíte, že budete ovládat velice nevzhledného, rozčepýřeného a vzteklého, nebezpečného panáka s motorovou pilou, který co potká, ihned tak říkajíc rozřeže na cucky a zbytky po takto zlikvidovaných nepřátelích ještě navíc zmíněnou pilou vysaje. Dvojrozměrně zpracovaná akční „hopsačka“ sice svým grafickým zpracováním, ani námětem, nikoho neoslní, hratelnost je však vcelku vyhovující, zvukový doprovod také není nic moc. Jako celek však nelze hru poplivat, je svým způsobem skutečně hodně zvláštní. Pokud si libujete v potocích krve a máte v oblibě brutální hry, potom jste se právě tady ocitli na tom nejsprávnějším místě. Pakliže se vám z pohledu na spousty krve dělá zle, nebo se vám z ní dělá špatně od žaludku, pak se do hry vůbec nepouštějte, kaluže krve se objevují často.

The Garlic Turtle - želví válka o česnek The Garlic Turtle - želví válka o česnek
(freeware / akn / 3198  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je mezi vámi veliké množství těch, kdo doslova milují zvířátka a dokážou si je i chovat ve svých vlastních domovech. Patří sem například milovníci pejsků, kočiček, najdou se však i takoví, kteří se věnují rybičkám, nebo papouškům, či kanárkům. Zvláštní kategorií mezi chovateli jsou potom ti, kteří chovají i plazy, jako jsou hadi a ještěrky, někdo je zatížen na želvičky, prostě záliby lidí v chovu zvířátek neznají výjimek a mezí. Proč tady o tom všem hovořím? V dnešní hře se totiž budeme věnovat právě těmto tvorečkům, tedy želvám. Pokud jste někdy tuto sortu zvířátek, víte jistě velice dobře, že jsou to tvorové velmi mírumilovní, nenároční na chov a krmení, spokojí se s nějakou tou zeleninou, nepohrdnou ani starým pečivem. Že by však vehementně chroupali i česnek, tomu byste neuvěřili, tak se přesvědčte sami.

Naits Terrorstrike – vzhůru na teroristy Naits Terrorstrike – vzhůru na teroristy
(freeware / akn / 3294  zobrazen / oblbenost 64%)

O tom, v současném světě se množí teroristická hnutí, jako příslovečné houby po dešti, určitě nebude pochybovat nikdo z nás. Své krvavé akce páchají na mírumilovném obyvatelstvu, bezbranných žen a dětí nevyjímajíce, mnohdy se pak ke svým teroristickým akcím i hrdě přihlásí. V dnešní hře se tudíž s těmito vyvrheli lidstva setkáte i vy samotní a to v nelítostném souboji na život a na smrt. Tito darebáci se skutečně neštítí ničeho, jako krysy vylézají ze svých skrýší, střílejí po vás a házejí po vás jeden granát za druhým, to pravé peklo nastává pak poté, když začnou odpalovat dokonce i barely s výbušninami. Není pochyb o tom, že s teroristy je nutno bojovat ve smyslu rčení „na hrubý pytel, hrubá záplata“, tady žádná rozumná dohoda neexistuje, ani mírová vyjednávání nevedou k ničemu, teroristé jsou zarputilí fanatikové.

Jirosum – likvidace nepřátel matematikou Jirosum – likvidace nepřátel matematikou
(freeware / akn / 4225  zobrazen / oblbenost 64%)

„Statistika věda je, nemá přesné údaje…“, zpívá se v jedné hodně známé české písničce. To může snad být i docela pravda, ale totéž neplatí o matematice, neboť tato je dokonalou exaktní vědou a žádné chyby a omyly v ní neplatí, pokud se jich ovšem nedopustíte vy sami. Totéž v plném rozsahu o matematice, neboli chcete-li o počtech, platí i v této dnešní, velice vtipně a originálně zpracované. Nebojte se, nikdo po vás nebude chtít, abyste řešili nějaké krkolomné matematické příklady, stačí pouze, pokud umíte dobře sečítat a odečítat a to by měl umět každý z vás již ze základní školy, ačkoliv člověk nikdy neví. V dnešní moderní době, kdy světem vládnou i na ty nejjednodušší matematické příklady kalkulačky, mnozí z vás neznají nazpaměť ani malou násobilku, no věřme tomu, že o sčítání a odčítání ale to konstatování neplatí.

Action Time - doba zásahu operátora  Action Time - doba zásahu operátora
(freeware / akn / 3039  zobrazen / oblbenost 64%)

Název dnešní hry ve vás vyvolává přesnou představu o tom, co od hry můžete zřejmě očekávat, a rozhodně se nemýlíte. Čas pro skutečně opravdovou akční hru právě nastal a autoři této „střílečky“ doslova naplnili význam tohoto samotného názvu. Na nic tedy nečekejte a do role hlavního hrdiny, ve které se ocitnete, máte pouhých pět minut, za kterých musíte vyhodit do povětří budovu, z níž jste právě na začátku, jako vězeň uprchli. Nacházejí se před vámi hordy nepřátel, a spousta vám hrozících nebezpečí, ale než aby vás hra za každý váš chybný krok ztrestala obvyklým opakováním všeho od samého začátku, nabízí vám velice překvapivou možnost, kdy čas přesunete o libovolnou chvíli směrem nazpět a smrtelné střele se poté stačíte včas vyhnout, tímto trikem chytře dosáhli autoři hry odstranění vám hrozící frustrace.

Teleglitch – za každou cenu přežít Teleglitch – za každou cenu přežít
(freeware / akn / 3266  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra s podivným názvem „Teleglitch“, což by se do češtiny dalo přeložit jako „Tele závada“, je až překvapivě příjemná top-down střílečka, ve které máte k dispozici velké množství zbraní, v níž musíte likvidovat různé druhy příšer a bestií, neustále vylepšovat vlastní zbraně, hra navíc umožňuje hrát ve čtyřech módech. Prozkoumávejte tedy každou lokaci, likvidujte nepřátele a postupujte stále vpřed k mnoha východům, každou novou lokaci řádně vyčistěte od nepřátel. Zbraně pak vylepšujte zavčas, občas se objeví i ten nějaký uzdravující balíček, který rovněž nezapomeňte sebrat. Zbraně přepínejte pomocí kolečka vaší myši, nebo tlačítky v horní části klávesnice, předměty potom sbírejte pomocí mezerníku. Pokud nebudete vědět, jak na to, pak nahlédněte do „help.txt“ souboru, kde získáte podrobné informace.

GunFu Deadlands – sám proti všem        GunFu Deadlands – sám proti všem
(freeware / akn / 3089  zobrazen / oblbenost 64%)

Vůně whisky, tvrdých hochů a vzduch plný kouře ze střelného prachu, to a nejen to všechno jsou neodmyslitelné atributy Divokého západu, epochy, se kterou vás seznámila obrovská spousta knih, filmů a televizních pořadů. Této tématice se zejména v poslední době věnuje i řada autorů freeware her, tak jak se o to pokusil, poměrně s dobrým výsledkem, i autor dnes námi vám předkládané hry Christiaan Janssen, kterou nazval „GunFu Deadlands“. Už sám anglický název hry, který v sobě skrývá slova „smrt“ a země“ vám napoví, že ve hře vám půjde skutečně o život. Kdo z pánů kluků nikdy neobdivoval westernové filmové kovboje, může plné síly, odvahy a statečnosti, kteří se vždy stavěli na stranu dobra a potírali zlo. Takových hrdinů, kterým bylo vždy co závidět, určitě znáte spousty, ve skutečnosti však šlo o tvrdou dřinu.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)