HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


This Cursed Rock – sen, nebo skutečnost? This Cursed Rock – sen, nebo skutečnost?
(freeware / akn / 3056  zobrazen / oblbenost 63%)

Už příběh této hry vám sám potvrdí, že projít touto hrou nebude žádná procházka růžovým sadem, ale namáhavý a nebezpečný souboj s pekelnými zelenými draky, přičemž nepomůže jen utíkat a střílet kolem sebe, jako zběsilí, ale budete muset zapojit do hry i mozkové závity a logicky uvažovat. Nepopírám, že budete dokonce potřebovat k tomu, abyste ve hře uspěli, i trošinku toho nezbytného příslovečného „štěstíčka“. Tak tedy to, co jedné noci zažil vysloužilý námořní kapitán, to bych nepřála skutečně ani tomu největšímu mému nepříteli. Takhle v noci se probudit po zaslechnutí jakýchsi prapodivných zvuků, není rozhodně vůbec nic příjemného a ještě navíc, když se vedle vaší postele zjeví jakási záhadná postava, to už zatřepe i s těmi hodně srdnatými z vás. Pokud chcete vědět, kdo byla ona postava, pusťte se do hraní.

Jetpak - vypořádejte se s Vetřelci. Jetpak - vypořádejte se s Vetřelci.
(freeware / akn / 2972  zobrazen / oblbenost 64%)

Autor vás uvede do kosmického prostředí, ve kterém se pohybuje kosmonaut ve své raketě, bohužel však došlo k havárii a navíc mu došly pohonné hmoty, naštěstí však i když velice těžce a nouzově se mu podařilo přistát na jedné z nejbližších planet. Raketa se mu však rozpadla na několik částí a protože kosmonaut, se kterým se ve hře ztotožníte zde nechce strávit zbytek svého života, budete muset nejdříve všechny části rakety poskládat a navíc do ní přečerpat i palivo, které se občas na hrací ploše objeví. Teprve až ukazatel na vámi složené raketě se zcela naplní, budete moci do rakety vstoupit a odlétnout s ní na další planetu. Tak navštívíte postupně Merkur, Venuši, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. Mise jsou prokládány rozhovory mezi ovládaným Jetpakem a základnou, takže o zábavu máte postaráno.

Santa Slayer – když se Santa pustí do střílení. Santa Slayer – když se Santa pustí do střílení.
(freeware / akn / 3085  zobrazen / oblbenost 64%)

Santa Claus, což jistě víte dobře již sami, je známá postavička, která se každoročně snaží obdarovat miliony lidiček po celém světě. I Santa je ale bytost, která si ráda alespoň sem tam na chvíli odpočine. Pro svoje relaxování si zvolila ovšem poněkud netradiční zábavu a tak je jen na vás, kolik nebožáků dokážete postřílet. Jedná se tudíž o skutečnou střílečkou s vánočním námětem, jistě vás napadne totéž co mne, Vánoce a střelba nějak spolu nejdou dohromady. Inu, jak jsme již tvrdila nejedenkrát, autorům freeware a online je povoleno všechno a to tedy i to, co by nám, obyčejným smrtelníkům, v žádném případě nemohlo projít. Dnešní Santa se tedy potřebuje právě nyní pořádně vyřádit, co by to bylo za život aspoň jednou si pořádně nezastřílet a když už, tak proč ne zrovna na Severním pólu? Tak se hned s chutí dejte do střelby.

Bala de Revolver – divoký souboj. Bala de Revolver – divoký souboj.
(freeware / akn / 3017  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám nabízíme velice vydařenou akční hru, jejímiž autory je kolektiv španělských studentů, studujících na vysoké škole. Jedná se o jejich závěrečnou práci a zároveň i propagační hru, kterou chtějí dokázat, že jsou již mistry své profese a tak chtějí získat trvalé angažmá u některých profesionálních stránek. Specializací tohoto tvůrčího kolektivu, jak sám o sobě tvrdí a což je nakonec vidět i na grafice této skutečně velice vydařené, bohužel však i krátké hry, je „Game Design“, honosící se skutečně do nejmenších detailů a podrobností propracovanou technikou, která hře opravdu sluší a budete se ve hře cítit jako v nějakém westernu na divokém západě. Jednu slabinu však jen na první pohled tato dokonalá hra přece jenom má, jedno jediné kolo je na freeware v dnešní době skutečně málo, moc si tudíž nezahrajete.

Ruprecht – vzhůru na Ruprechty. Ruprecht – vzhůru na Ruprechty.
(freeware / akn / 2807  zobrazen / oblbenost 64%)

Vánoce jsou už sice za námi, ale jste nebyli spokojeni s dárky, které jste pod stromečky našli, máte výjimečnou příležitost si to tady s nadělujícím vyřídit a to naprosto bez jakéhokoliv nebezpečí a velice důkladně. Jistě mnozí z vás nebyli vůbec spokojeni s dárečky, kterými jste byli obdarováni pod stromečkem, neboť jste v duchu toužili po docela něčem jiném. No sice se to stává mnohým, ale ne každý má tu možnost si to zpětně se Santou vyřídit. V této hře od známého německého autora však tuto možnost máte, při tom se vůbec nemusíte obávat, že byste na to mohli nějakým způsobem doplatit, neboť pušku ke střílení máte pouze vy a pohybující se živé terče před vámi jsou naprosto bezbranné a záleží tedy pouze na vás, jak budete šikovní a rychle pošlete všechny Santy a Ruprechty do věčných lovišť.

Aberlour Distillery - koulovačka Aberlour Distillery - koulovačka
(freeware / akn / 3081  zobrazen / oblbenost 64%)

Letošní zima, alespoň dodnes, není na sníh příliš bohatá, takže zimních radovánek všeho druhu jste si doposud mnoho neužili, vyzkoušejte si koulovačku aspoň v této hře. Zejména dětmi je hodně oblíbená sněhová koulovačka a tu si můžete vyzkoušet v dnešní pro vás námi nabízené hře. Grafika zpracovaná ve flashi vás jistě uspokojí, hra je dokonce vybavena i doprovodnou hudbou, takže si při koulování zpříjemníte požitek ze soubojů. Sečteno a podtrženo suma sumárum, toto vše je pro vás zárukou, že se hra vám jen tak brzy neokouká a určitě se dobře pobavíte. Zelený skřet vyzval jednoho dne na koulovačku samotného Santu Clause, aby dětem zhatil toliko vytoužené Vánoce. Santa si ale pro jistotu přivedl i své kolegy a ti se společnými silami se nyní tito pokusí mazaného skřeta porazit. Vyhraje skřet, neb Santové?

The Other Side of Santa - druhé já Santa Klause. The Other Side of Santa - druhé já Santa Klause.
(freeware / akn / 2802  zobrazen / oblbenost 64%)

Vánoce jsou již nenávratně za námi a všichni si již užíváte nadělených dárků. Santovi už skončila jeho bohulibá práce, ale proč byste si ho neměli ještě jednou nostalgicky připomenout. Pokud tedy znáte Santa Klause jako hodného starce, který obdarovává na Štědrý den lidi vánočními dárky, tak jako náš Ježíšek, potom vězte, že se tento svatý muž dokáže i pořádně rozčílit. Není mi známá příčina jeho vzteku, jisté je jenom jedno, že po skončení vánočních svátků dokáže řádit jako tyfus. Santa Klaus, vyskytující se v této hře „The Other Side of Santa“, má ze skončení vánočního veselí pramalou radost a nával tolika dárků jej evidentně uvedl až k zuřivosti. Zřejmě tato skutečnost jej přivedla k nepříčetnosti a proto se rozhodl všechny dárky jednou provždy zlikvidovat. Svoje dárky jste již obdrželi, tak nyní se pusťte do jejich ničení.

Afro Santa – Santa nakupuje dárky. Afro Santa – Santa nakupuje dárky.
(freeware / akn / 3003  zobrazen / oblbenost 64%)

Nastal ten pravý a správný čas, nabízet vám hry s Vánoční na hry tématikou a konečně jste se dočkali těch rozhodně nejoblíbenějších svátků v roce. Santa Klaus sice není u nás tím pravým, který naděluje dárky, ale her s naším Ježíškem je skutečně poskrovnu. Nic naplat, tak toho našeho dárce, alespoň v této hře, musí zastoupit Santa Klaus. Ale i tento starý dobrák zjistil, že bude muset držet krok s dobou a změnit způsob obstarávání dárků, neboť jezdit na saních se sobím spřežením, to už se rozhodně dneska nenosí. Takže nelenil a rozhodl se navštívit nejbližší supermarket a nakoupit vánoční dárky v něm. Jakmile však dárky posháněl, rozhodl se je odnést pod stromeček. Co ho však v jednom bytě čeká, to zjistíte vy sami až poté, co si tuto hru stáhnete, hlavně však zahrajete. Pakliže jste zvědaví, pak neváhejte, stahujte a hrajte.

Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci. Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
(freeware / akn / 25356  zobrazen / oblbenost 63%)

Tankové bitvy jsou rozhodně tím velice přitažlivou kategorií akčních freeware. Tyto ocelové bestie už svým masivním vzhledem vzbuzují obdiv a respekt a v očích vojáků, na které útočí, se objevují hrůza a strach. Tankové souboje patří rozhodně do ranku těch nejoblíbenějších bojových stříleček, vždyť kdo by nechtěl alespoň na chvíli okusit, jaké to je ovládat ty někdy až desítky tun oceli, ujíždět dopředu přes všechny překážky a z tankového kanónu dávat na frak všem méně zkušeným a neschopnějším nepřátelům. Právě toto na vás čeká v dnešní docela dobře vyvedené hře, vaším cílem bude vyhrát v tankovém souboji nad všemi ostatními tanky. Všechny tanky jsou vybaveny razantními raketami, takže šance obstát v této přestřelce jsou naprosto vyrovnané. Jestliže tedy obdivujete tanky pro jejich sílu, pustěte se ihned do boje.

Aurikon – kdo uteče, vyhraje. Aurikon – kdo uteče, vyhraje.
(freeware / akn / 3181  zobrazen / oblbenost 64%)

Není tomu tak dlouho, co jsme vám přinesli hru, která se zúčastnila soutěže za podmínek, že hru bude možno ovládat pouze jedinou klávesou, což je jistě i pro zkušené autory freeware tvrdým oříškem. Přesto se však najdou další autoři, kteří takto „hozenou rukavici“ přijmou a pustí se do tvorby freeware i za takto stanovené podmínky. Jistě výsledek takovéto tvorby není nikdy předem jistý, ale za tuto dnešní freeware „Aurikon“, která je ve své podstatě vesmírnou „střílečkou“, mi nezbývá skutečně nic jiného, než autory pochválit. Autory hry „Aurikon“ je tým „Aggressive Game Designs“, jehož členové začínali jako amatéři, což už dnes není pravda. Stali se z nich profesionálové a pro jejich další hry byste už dnes museli pustit nějakou tu korunu. Tato hra je tedy ještě zdarma volně ke stažení, nepromarněte vaši poslední příležitost.

<<  [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)