HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Empyreal Nocturne – nebeské nokturno. Empyreal Nocturne – nebeské nokturno.
(freeware / akn / 3439  zobrazen / oblbenost 64%)

Autory dnešní, skutečně velice vydařené hry, je autorský kolektiv „DigiPen Technology“, což jsou vlastně studenti speciální vysoké školy, na které si vychovává své nové spolupracovníky známý autorský kolektiv pro tvorbu freeware „DigiPen“. Že si tento mladý autorský kolektiv v ničem nezadá s jejich mateřským týmem, to pozná každý z vás, který si již některou hru od „DigiPen“ zahrál, znalci jistě vědí, že jich máme na našich stránkách již tolik, že budete mít rozhodně, pokud budete ovšem chtít, s čím srovnávat. Samotná hra je potom opravdovým originálním počinem, neboť studenti této školy jsou hodně daleci od toho, aby se snížili k nějakému „remake“, či opisování, jsou hrdí na vlastní hry a ostatně mají být na co pyšní. Není to první hra, kterou vám od tohoto studentského týmu přinášíme, ale určitě také ani poslední.

Quazatron - válka robotů. Quazatron - válka robotů.
(freeware / akn / 2747  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hru vám nabízíme jako nostalgickou vzpomínku na léta, kdy se vám u nás mohlo o počítačích a o Internetu pouze zdát, pokud jste ovšem měli vůbec potuchy o tom, že něco takového vůbec existuje. Původní „Quazatron“ vznikl již v roce 1986 a svoji grafikou i technickým zpracováním datum svého zrození nezapře. Jistě jste již zvyklí na mnohem lépe ztvárněné hry, skuteční labužníci nad hrou možná mávnou rukou, ale tak jak se určitě v televizi rádi podíváte na staré filmy s dnes již dávno mrtvými herci v pořadu „Pro pamětníky“, tak snad stejně tak rádi se vrátíte do historie vzniku prvních freeware. Na svoji dobu, ve které vznikala, byla skutečně revolučním průlomem, i když dnes by vedle současných freeware určitě neobstála. Kdo z vás zná původní osmibajtový originál, jistě uzná, že dnešní hra je už o hodně vylepšená.

Agent Bunny-E - statečný agent králík. Agent Bunny-E - statečný agent králík.
(freeware / akn / 3038  zobrazen / oblbenost 64%)

Určitě uznáte sami, že potkat se s agentem v podobě králíka a to ještě hodně rvavým, s tím se hnedle jen tak na potkání nesetkáte. Známí autoři freeware, honosící se názvem „GraniteGear“ vám však takovou hru připravili. Stálým návštěvníkům našich stránek nebude tento autorský tým žádným neznámým pojmem, nabídli jsme vám totiž před časem jejich hru „“Gray and Green - měňte barvy okolního světa., která na poměry našich stránek, měla velikou návštěvnost a navíc i výtečný ohlas u hráčské veřejnosti. Králičí agent v této hře je ale skutečný silák a nebojsa, který si dokáže poradit s mnoha na něj útočícími vetřelci a poslat je do pekel, kam ostatně takoví nepřátelé lidstva patří. Bude ovšem záležet jen na vás, jak dlouho před jejich útoky dokáže obstát. Jde ale o postřehovou hru, vyžadující soustředění a rychlost vašich reakcí.

Saboteur 95 – udatný Ninja sabotér. Saboteur 95 – udatný Ninja sabotér.
(freeware / akn / 3794  zobrazen / oblbenost 64%)

Plných her na téma „Ninja“ a to dokonce od různých autorů, jsme vám již i na našich stránkách nabídli hned několik. Ninja je totiž v Japonsku téměř národním hrdinou, tak jak ve Švýcarsku proslulý lučištník Vilém Tell, nebo u nás dobře známý český Honza, kterému se sice říká s přízviskem „hloupý“, ale ve skutečnosti je to fištrón a má nejen pro strach uděláno, ale i pěkně „za ušima“. Je tedy zřejmé, že se freeware v japonském stylu na téma Ninja těší veliké popularitě a jsou tak předmětem mnoha hráčů a to nejen v Japonsku, ale skutečně i po celém světě. Vžijte se tudíž do role udatného bojovníka Ninji a pusťte se do soubojů s mohutnou přesilou na vás číhajících nepřátel, kdy všichni z nich se snaží získat váš skalp. Navíc na vás čekají ještě mnohá řešení, co vše je nutné udělat, abyste vy přežili v gigantickému komplexu.

Shotgun Fun Fun – ubráníte se mátohám? Shotgun Fun Fun – ubráníte se mátohám?
(freeware / akn / 3307  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud hledáte nějakou střílečku na pouhé odreagování, potom se právě zde nacházíte na tom nejsprávnějším místě. Nečekejte však žádnou výjimečnou originalitu, podobných her lze nejít na různých webech stovky, přesto ale i tato dnešní hra za zahrání stojí. Po spuštění hry se ocitnete v jakém si podivném, těžko identifikovatelném prostředí, zato o to oce až téměř hororovém, plném mátoh a duchů, lačnících po vašem skalpu. Naštěstí jste ale vybaveni velice razantní a účinnou brokovnicí, takže se můžete úspěšně bránit a zbavovat se tak rychle všech nepřátelsky naladěných duchů. S postupem ve hře těchto mátoh přibývá a jejich krvelačnost se zvyšuje. Jejich síla spočívá v jejich počtu, pokud je nestačíte likvidovat, dostanou se vám tak říkajíc „na kůži“ a skončíte, vaše šance jsou pouze v rychlosti vaší střelby.

Those Pesky Parachutists – braňte vaši bitevní loď. Those Pesky Parachutists – braňte vaši bitevní loď.
(freeware / akn / 3058  zobrazen / oblbenost 63%)

Na vaši vojenskou bitevní loď, nacházející se uprostřed oceánu, se pokouší útočit nepřátelští výsadkáři, kteří seskakují na padácích z nalétávajících letadel, tyto parašutisty tedy musíte zavčas eliminovat z vašeho palubního děla a to dříve, než dopadnou na palubu vaší lodi, kde by již nadělali pěknou paseku mezi zbývající vaší posádkou a samozřejmě že se pokouší i zničit vaše dělo. Nabízíme vám tedy chytlavou hru dokonale zpracovanou, která vás rozhodně zaujme a pobaví, zvláště potom ty z vás, kterým jsou námořní bitvy oblíbeným žánrem. Podobných her najdete na Internetu sice více, několik se jich nalézá i na našich stránkách, některé jsou velice precizní, některé však nestojí ani za stažení, natož pak za zahrání. Tato dnešní hra potom patří v tomto herním žánru k tomu lepšímu, co bylo na toto téma dosud vytvořeno.

Alien Cabal – útok z Vesmíru. Alien Cabal – útok z Vesmíru.
(freeware / akn / 3970  zobrazen / oblbenost 64%)

Dokonale propracovaný celý herní systém a dopodrobna detailně vytvořené všechny herní světy, to je záruka toho, že i po tolika neuvěřitelně dlouhých rocích má stále hra všem hráčům co říci a dát. Celková herní obtížnost je na minimální úrovni, skvělá herní ovladatelnost a vynikající hratelnost, z které by si mohli vzít příklad i mnozí dnešní autoři současných „nadupaných“ her, to jsou další atributy, které nelze přehlédnout, neboť je hře, respektive jejím autorům a tvůrcům, nelze upřít. Skutečně nádherná, snad jen „dossovsky“ rozkouskovaná grafika, to je první, co vás po spuštění hry doslova „udeří“ do vašich zraků. Jistě vás zaujme i velice přehledně zpracované menu, v němž si můžete zjistit mnoho potřebných a důležitých informací o této hře. Na naší planetě přistáli vetřelci a záleží na vás, jak se s nimi vypořádáte.

Sky Mania  - střelecká mánie. Sky Mania - střelecká mánie.
(freeware / akn / 3501  zobrazen / oblbenost 64%)

Co budete ve hře nejvíce potřebovat je klid, pekelné soustředění, trpělivost a především pevnou ruku, lépe řečenou přesnou mušku vaši střelné zbraně. Pokud k tomu přidáte vytříbenou vyčkávací taktiku a vsadíte na svou rozvahu, pak vám garantuji, že vítězství je vaše, dá-li se ovšem o nějakém totálním vítězství v této dnešní hře vůbec hovořit. Jakmile si tedy kliknete na jedinou, výše zmíněnou možnost volby hracího prostředí, ocitnete se přímo v krajině, plné letících ptáků a to v různé vzdálenosti od vás. Sem tam přeletí i nějaké to letadélko a to všechny jsou cíle pro vaši pušku. Ta každého vámi zastřeleného ptáka a to podle jaké vzdálenosti ve které od vás letí, získáváte různý počet bodů, nejvíce bodů však získáte za sestřelené letadélko. Na vše máte jen tři minuty, což je ukazatel vpravo a získané body vlevo.

The Eyeballs  - zelené oční bulvy, kontra modré. The Eyeballs - zelené oční bulvy, kontra modré.
(freeware / akn / 2806  zobrazen / oblbenost 64%)

Skákající a hopsající oční bulvy, tak to jsme zde skutečně ještě neměli. Tolik vydloubnutých očních bulev jste určitě ještě pohromadě nikdy a nikde neviděli. Neptejte se mne, komu tyto oživlé a samostatně žijící oční bulvy patřily, to vědí jen autoři hry, kterým jak jsem se již mnohokrát zmínila, je poveleno vše a meze jejich fantazii se vskutku nekladou. Berte to tedy jako fakt, že prostě existují a navíc tyto žily ve velice tmavém, hustém a nehostinném lese. Jsou jich dva druhy, se zelenou duhovkou a modrou duhovkou, oboje tyto druhy žily ve vzájemné symbióze a v přátelství. Nikdo neví, jak se to stalo a co vlastně bylo příčinou vzniku nepřátelství a nenávisti modrých bulev vůči zeleným, jisté je, že jednoho dne se modré bulvy rozkatily a všechny zelenavé bulvy uvěznili na mnoha místech po stromech lesa a bylo po přátelství.

Assassin Blue - vrah v modrém. Assassin Blue - vrah v modrém.
(freeware / akn / 2696  zobrazen / oblbenost 64%)

Nenápadná malá postavička, oblečená celá do modrého oblečení, takto se vám představí malý, ale zato velice statečný a odvážný bojovník, za kterého se vydáte na dlouhou nebezpečnou a strastiplnou pouť. Naleznete po chvíli velice ostrý meč a pokud se dokážete s ním správně ohánět, neodolá vám ani jeden ze spousty nepřátel, na které během vašeho cestování narazíte. Že jich bude až nepříjemně mnoho, na to můžete už teď předem vzít jed. V úvodní animaci ihned po spuštění hry se vám tedy představí tento tajný agent, ale i nájemný vrah v jedné osobě, který je známý u svých zákazníků, kteří si jej najímají, aby odvedl špinavou práci za ně jako Blue, tedy „Modrý“, čemuž samozřejmě a především odpovídá i jeho charakteristické oblékání. Jedná se tudíž o maníka, který se ale drží stále pouze jen svého ostrého meče.

<<  [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)