HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Aerial Fire – mohutný letecký nálet. Aerial Fire – mohutný letecký nálet.
(freeware / akn / 2870  zobrazen / oblbenost 64%)

Aerial Fire je skutečně velice vydařenou akční střílečkou, vždyť autory tohoto díla je světoznámý a vám taktéž známý profesionální tvůrčí tým GamaTop, což jistě už samo o sobě je zárukou vysoce kvalitního grafického a technického zpracování, neboť jsou to skuteční machři ve svém oboru. Příběh hry nás zavede do téměř skutečně a reálně vyhlížejícího bojiště, které je přímo poseto všemi druhy vám nepřátelských zbraní, jakou jsou letadla, vrtulníky, bitevní lodě, tanky a obrněná auta, jakož i nebezpečné vojenské objekty, které je nutno nemilosrdně likvidovat. Hlavním úkolem je však si prostřílet vzdušnou cestu vpřed, abyste přežili, za totálně zlikvidované vojenské stroje a objekty získat co nejvíce možných bodů a doletět až na samý konec každé mise, kde pak přistanete na heliportu a můžete štěstí zkoušet v následující misi.

TPS Foil Factory -  zmatky v továrně na fólie. TPS Foil Factory - zmatky v továrně na fólie.
(freeware / akn / 3004  zobrazen / oblbenost 64%)

Jste už přesyceni všemi těmi hopsačkami a střílečkami a toužíte si vyzkoušet zcela něco jiného? Pokud se tedy nebojíte práce a chtěli byste zjistit, jak to také může vypadat v nějaké té továrně, potom tady máte k tomu vskutku ojedinělou příležitost. Navíc se nejedná o obyčejnou továrnu, vyrábějící zcela obyčejné předmět, ale o téměř vzorovou továrnu na výrobu obalových a jiných speciálních fólií. Řekli byste si snad, že práce, jako práce, potom se ovšem hluboce mýlíte, skutečně ještě netušíte, jaká překvapení a dobrodružství na vás v této fabrice čekají. Továrna je navíc totálně automatizovaná, v halách se nacházejí výrobní linky, ale navíc zde na vás čekají mnohá nebezpečí. Ještě se ani nestačíte rozkoukat po nádvoří továrny a už na vás útočí velice nebezpečné vosy, později se k nim přidají strašní, dosti nebezpeční roboti.

Snake and Fish – had a ryby. Snake and Fish – had a ryby.
(freeware / akn / 3036  zobrazen / oblbenost 64%)

Musím tedy s povzdechem ještě znovu zavzpomínat na časy, kdy se u nás objevily první mobilní telefony a jako jejich příslušenství k nalákání zákazníků pro jejich koupi k nim byly přidávány i různé hry. Jestliže si také na tyto zašlé doby vzpomínáte, pak jistě budete se mnou souhlasit, že jednou z prvních her, které se na mobilních telefonech vůbec objevily, byla právě mnou zmíněná hra „Had“. Z jednoho propagačního letáku firmy obchodující s tímto artiklem, které rozhodně nechci a ani nebudu v této recenzi dělat reklamu, jsem se dozvěděla, že zmíněná hra se stále „nosí“ až do dneška, i když jejich grafické provedení je nyní mnohem dokonalejší a tím i vzhledově poutavější, než její první starší „sestry“ a má i na mobilech stále dostatek příznivců, ovšem žádná z her ani na těch dnešních mobilech ve srovnání s tou dnešní, neobstojí.

Moorhuhn 2 - a znovu na slepičky. Moorhuhn 2 - a znovu na slepičky.
(freeware / akn / 4327  zobrazen / oblbenost 64%)

Německý autorský tým, honosící se hrdým názvem Phenomedia AG vám jistě nemusím představovat, na našich stránkách jsme vám nabídli již několik her z jejich produkce, které měly u vás veliký ohlas a nebývalý zájem, což se projevilo na poměry našich stránek vskutku nevídaným počtem stažení. Tento váš zájem potěšil samozřejmě celou naši redakci a proto jsme se rozhodli přidat dnes další hru od zmíněného autorského týmu, v pořadí již patnáctou. Dnes se toho ale od vás mnoho nežádá, takže pokud rádi střílíte na pohyblivé, či létající cíle, potom najdete v této hře rozhodně zalíbení. Oproti předcházejícím hrám tohoto týmu tentokráte autoři vsadili na jednoduchost a lepší grafiku a na nové herní prostředí. Můžete tedy získávat body za zastřelené slepičky, ale i již dosažené body ztrácet, a to jestliže zasáhnete zakázaný cíl.

The Legend of Princess – udatná princeznička. The Legend of Princess – udatná princeznička.
(freeware / akn / 2543  zobrazen / oblbenost 64%)

Princezny ať už krásné, nebo škaredé, odvážné i bázlivé, statečné i bojácné, hloupé a chytré, jsou nejen královskými dcerami, ale i předmětem tvůrčího zájmu autorů v mnohých pohádkách, ale dokonce i v počítačových hrách. Dnešní princezna, se kterou se v této hře, zpracované starou dobrou pixelovou grafikou ztotožníte, je však na rozdíl od mnoha jiných princezen, které musejí různí rytíři a jiní hrdinové zachraňovat ze spárů zla, velice odvážnou, srdnatou a divokou bojovnicí, před kterou se musí třást všechno živé, ať už je to kdokoliv. Pokud jste hráli podobnou hru s názvem „The Legend of Zelda: Twilight Princess“, potom jistě poznáte, že obě tyto hry jsou a to nejen námětově, ale i z jiných hledisek, sobě velice podobné. Z této princezničky jde velký strach, vyzbrojená štítem a mečem, je hrozbou pro celé okolí.

Monster Evolution – hladová lidožravá monstra. Monster Evolution – hladová lidožravá monstra.
(freeware / akn / 2688  zobrazen / oblbenost 64%)

Starejte se o to, abyste jednotlivá monstra, se kterými se ve hře ztotožníte, správným a včasným krmením lidičkami přeměnili v příšeru, které prakticky nikdo a nic neodolá. Požírejte tedy lidské nebožáky a dbejte o váš soustavný růst, v každém kole tedy musíte sežrat předepsaný počet lidských obětí. Zpočátku to půjde docela lehce, neboť lidičky jsou překvapení vaší přítomností, později se ale na scéně objeví i ozbrojení vojáci, kteří se budou snažit vám vaše nenasytné a krvelačné choutky překazit, to potom již půjde do tuhého. S postupem do dalších kol pak budete muset požírat vojáky se stále dokonalejšími a razantnějšími zbraněmi, ve hře máte potom i možnost, pokud vám bude docházet zdraví, přepnout se zpět na menší bestii a tak si zdraví doplnit, či zcela obnovit. Jedná se o téměř hororový příběh, pný bestií.

SUAVE – válka robotických tanků. SUAVE – válka robotických tanků.
(freeware / akn / 4177  zobrazen / oblbenost 64%)

Tankové bitvy, to je bezesporu věčné a vděčné téma našich i zahraničních autorů freeware. V dnešní hře se jedné takové tankové bitvy můžete zúčastnit a bojovat budete proti mnohonásobné přesile docela sami. Základ celé hry tvoří několik různých bitevních polí, jedno je hezčí a propracovanější, nežli druhé, takže se vám hra hned tak jen neomrzí. Ocitnete se v hustých a těžko prostupných lokacích, plných kamenných zátarasů, takže abyste se dostali soupeřovým strojům „na kůži“, budete si muset cestu prostřílet, popřípadě kličkovat mezi zátarasy úzkými uličkami a tak se k soupeři přiblížit až na dostřel. Soupeřovy tanky se musejí potýkat se stejným problémem, takže je vhodné si počkat někde „za bukem“ a jakmile si nepřítel proklestí cestu až do uličky, za jejímž rohem vyčkáváte, rychle vyjet a bez milosti jej zlikvidovat.

Epidemic – invaze Zombií Epidemic – invaze Zombií
(freeware / akn / 2809  zobrazen / oblbenost 64%)

Zombie jsou tudíž věčný a vděčný námět mnoha našich i zahraničních autorů freeware i online, který se snad nikdy neomrzí ani hráčské veřejnosti je natolik oblíbeným tématem, že jsem neodolala jednu takovou a dovolím si tvrdit, že docela vydařenou „střílečku“ vám nabídnout. V roli statečné a srdnaté postavičky, můžete si vybrat ze tří možností jejich ztvárnění, se ocitnete v jakémsi podivném hororovém prostředí, které se stalo eldorádem a rájem pro zmíněné Zombie. Postavička, s níž se ve hře samozřejmě ztotožníte právě vy, má nejen dostatek kuráže, ale je i dobře ozbrojena díky tomu, že na své cestě nachází stále razantnější zbraně, munici a zdraví, dokonce i uzdravující prostředky, takže lov na tyto krvelačné bestie může začít, jen pozor na to, že dopředu vstříc Zombiím vás žene taktéž nebezpečný bagr.

Blackbird Hunt – lov na havrany. Blackbird Hunt – lov na havrany.
(freeware / akn / 2885  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte -li v oblibě hry „Moorhuhnovky“ a hráli jste například od světoznámých autorů Phenomedia AG i hru „Moorhuhn X-XS-nelítostný lov slepic", kterou naleznete rovněž na našich stránkách, potom vězte, že v této hře najdete od jejího autora Kevin Triebela téměř přesnou repliku, i když tady nebude vaším úkolem likvidovat z vaší zbraně slepičky, ale černé havrany. Co budete v této hře opět nejvíce potřebovat je klid, pekelné soustředění, trpělivost a především pevnou ruku, lépe řečenou přesnou mušku vaší střelné zbraně. Pokud k tomu přidáte dokonalou vyčkávací taktiku a vsadíte na svoji rozvahu, pak vám garantuji, že vítězství bude vaše, dá-li se ovšem o nějakém totálním vítězství v této hře vůbec hovořit. Jakmile si tedy kliknete na jedinou vám nabídnutou možnost volby hracího prostředí, tak se ocitnete přímo v krajině.

Nukem Dead - protiteroridtický zásah. Nukem Dead - protiteroridtický zásah.
(freeware / akn / 2944  zobrazen / oblbenost 64%)

Nejznámějším teroristou je Usáma bin Ládin, celým světem odsuzovaný teroristický gauner, který je náboženským fanatikem, jenž chce hrozbou a skutečným násilím skoncovat navždy s tou částí světa, která vyznává jiné náboženství než on a jeho bandité. Je hlavou organizace Al-Kajdá, která sjednocuje desítky velkých teroristických skupin, které provádějí teroristické akce ve více než třiceti zemích. Tato organizace má globální dosah, její nekalé aktivity jsou sice koordinovány na úrovni ústředí, ale současně je jejím členům ponechávána vlastní samostatnost a aktivita při výběru teroristických akcí. Právě tyto události očividně inspirovaly autory k vytvoření této protiteroristické dobrodružné hry. Že by do toho byli znovu zapletení teroristi? Ano, je to pravda, vyhrožují znovu odstřelením všeho, na co jen po cestě narazí.

<<  [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)