HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Astatine – apokalyptický příběh. Astatine – apokalyptický příběh.
(freeware / akn / 2907  zobrazen / oblbenost 64%)

„Astatine“, tato hra je pojmenovaná po jejím hlavním hrdinovi, se kterým se ve hře ztotožníte právě vy samotní. Hru nelze označit jako pouhopouhou „střílečku“, neboť je opatřena i příběhem a navíc je kombinací s hrami různých typů, tedy žánrů. Příběh vám není ze strany podán hned na samém začátku hry, ale provází vás dobrý duch, který se objevuje poměrně často a napoví vám, jak příběh hry pokračuje a obdržíte i nějaké ty rady na další nebezpečnou pouť, plnou neživých nepřátel, tedy tolik již dobře známých Zombií. Ne vždy však duchovy rady zcela jasné a srozumitelné, mnohdy jsou opředeny jakýmsi tajemstvím a podávány formou textů při rozhovorech. To vše je bohužel činěno v anglickém jazyce, takže neznalci angličtiny z tohoto důvodu zřejmě příběh nepochopí, ale nezoufejte si, i tak vás tato hra rozhodně zaujme.

U taty – víc nic než střílení. U taty – víc nic než střílení.
(freeware / akn / 3143  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě všichni znáte písničku „Tata“, pokud ne, tak vámji připomenu jejím začátkem: „Musíme zajet na chatu, musím se podívat na tatu, chtěl bych se za ním podívat, trala lalala la la la..“ A proč se vám zde o tom zmiňuji? Český autor freeware, který se často zúčastňuje různých soutěží ve tvorbě freeware a kterého byste měli znát z velice populární, každoročně pořádané soutěže BecherGame, totiž vytvořil mimo jiné i tuto dnešní hru „U taty“, kteroužto vás po celou dobu hraní hry, ve které nejde skutečně o nic jiného, než o pouhé střílení, provázet právě ona mnou výše zmíněná písnička. Český autor Daniel Remta čerpal inspiraci ke hře ze známých „Moorhuhnovek“, hned na samém začátku však ván musím říci, že do kvality této jeho hry zůstal za „Moorhuhny“ hodně pozadu a to co do grafiky, tak i jejím technickým zpracováním.

Sword Calibre – dívka s mečem těžkého kalibru. Sword Calibre – dívka s mečem těžkého kalibru.
(freeware / akn / 2676  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o pěknou platformovou hru, ve které musíte vždycky přeskákat až na samý konec v každé úrovni, přičemž si pomáháte střelbou. Začínáte na hrát na té nejnižší obtížnosti, vždy po projití několika úrovní se hra sama ale přepne nejdříve do normální obtížnosti, abyste nakonec hru dokončovali na obtížnost nejtěžší. Je to sice zajímavé, ale i děsivé, neboť procházet úrovně již na tu lehkou obtížnost, není v žádném případě „procházka růžovým sadem“, ale tvrdá „makačka“ Ne nadarmo se u nás říká, že „moc psů je zajícova smrt“. Tady to totiž platí v plném rozsahu tohoto rčení jen s tím rozdílem, že je nutno prohlásit „moc psů je holčiččina smrt“. Přidáte-li si ještě k tomu několik bubáků a jiných nepřátel, ale je to statečná dívenka, která se pod vaším vedením musí vydat na nebezpečnou cestu, plnou různých nepřátel.

Minishoter RS – heroický souboj v kosmu. Minishoter RS – heroický souboj v kosmu.
(freeware / akn / 2848  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud jste příznivci hvězdných a vesmírných soubojů, potom vám tady dnes jednu takovou hru nabízíme. Je však zapotřebí ji spustit klávesou „Z“, navolit si v „Option“ hru „full screen“, potvrdit klávesou „E“, přejít na „Exit“ a klávesou „Z“ se dostat do hry. Zde si pak můžete vybrat ze tří nabídnutých variant vzhledu vaší kosmické bojové lodi, poté navolit obtížnost hry a pak už se jen pustit do boje. Střílíte opět klávesou „Z“, vaší lodí pohybujete všemi kurzorovými klávesami, vyhýbat se musíte střelám nepřátelských vesmírných lodí a počítat s tím, že vždy po projití pěti levelů, musíte zlikvidovat i mnohem silnějšího závěrečného Bosse, jen tak můžete přejít do dalších kol. Dostat se můžete i k jiným lodím, ale ty jsou zpočátku uzamčeny, přístup k nim si musíte vybojovat, později tu máte možnost bojovat i proti samotnému Bossovi.

Strategic Oil Reserve – braňte zásobníky ropy. Strategic Oil Reserve – braňte zásobníky ropy.
(freeware / akn / 2775  zobrazen / oblbenost 64%)

Věřím skutečně tomu, že jste už bránili všemožné objekty, ať už to byly hrady, zámky, různé druhy opevnění a zátarasů, chránili jste rozhodně i naši modrou planetu před nájezdy mimozenských civilizací, jen na našich stránkách určitě takových a podobných her najdete desítky a snad i stovky. Rozhodně jsme vám však ještě nenabídli hru, ve které bude vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, ochránit vaše tři obrovské kontejnery ropy, zakopané hluboko pod zemí. Nejsou ale zase umístěny tak hluboko pod zemí, aby byly zcela v bezpečí před nepřátelskými balistickými raketami, které na zásoby vašich pohonných strategických hmot v celých desítkách a stovkách. Je tedy zřejmé, že jedna střela ještě neznamená zásah vámi chráněného cíle, ale několikrát opětovaný dopad střely na jedno místo je tragický.

Never Opened – divoký boj se Zombiemi. Never Opened – divoký boj se Zombiemi.
(freeware / akn / 2725  zobrazen / oblbenost 64%)

Když jsem začala hrát tuto hru, mé vlastní myšlenky se posunuly hodně daleko od této hry, přestala jsem hrát a hluboce se zamyslela, nejen nad touto hrou, ale nad tvorbou freeware všeobecně. Napadlo mne, že někteří autoři plných her hledají tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu, jak přivést jimi stvořené dílko na světlo boží a než přemýšlet o nějakých nových tématech, či námětech, volí raději remake již známé a oblíbené hry, neboť pevně věří tomu, že takto mají již předem bez větší námahy zaručený stoprocentní úspěch u hráčů. V dnešní moderní době snad ani pod mikroskopem nenajdete člověka, který by ještě věřil na duchy a strašidla. Pokud se s něčím takovým chcete potkat, potom jen pouze v knihách, bájích a pověstech, nebo v hororových televizních pořadech, samozřejmě také v mnoha různých počítačových hrách.

Barbarian 2 - zabraňte zkáze lidstva. Barbarian 2 - zabraňte zkáze lidstva.
(freeware / akn / 3050  zobrazen / oblbenost 64%)

Zlý černokněžník jménem Drax chce pro sebe za ženu získat princeznu Marianu a přísahal, že pozabíjí všechny obyvatele městečka Jewelled City, pokud mu ji nepřivedou. Nakonec přece jen souhlasí s tím, že pokud někdo dokáže v souboji na život a na smrt jeho démonického strážce, upustí tak od svého původního záměru získat pro sebe princeznu Marianu. Obyvatelé Jewelled City se tedy rozhodovali, zde černokněžníkovi princeznu vydat, neboť do tak těžkého souboje na meče s obávaným strážcem černokněžníka se jim skutečně moc nechtělo. Naštěstí se ale objevil v městečku Jewelled City hrdina z dalekých severních pustin, mocný to a nebojácný bojovník, který se uvolil tento nebezpečný boj na meče podstoupit. Porazte tudíž démonického strážce a zbavte tak navždy princeznu jejího nežádoucího ženicha.

Normal Tanks – nelítostná tanková bitva. Normal Tanks – nelítostná tanková bitva.
(freeware / akn / 4754  zobrazen / oblbenost 64%)

Her na téma tankové bitvy jsou velice vítaným tématem pro mnohé autory freeware a online a našli byste jich na Internetu skutečně nepřeberné množství, vždyť i na našich stránkách jich najdete poměrně dost. Dnešní hra však daleko předčí všechny ty podobné předcházející, je skvěle graficky vytvořena v trojrozměrném provedení a skutečně velice reálně i ozvučena, dovolím si tvrdit, že se jedná o skvost mezi podobnými hrami na toto téma. Škoda jen, že se jedná pouze o takzvanou demoverzi, více nám zatím autor nenabídl, zřejmě tuto demoverzi vypustil do světa jako reklamu na celou jím připravovanou hru, kterou hodlá, jak předpokládám, výhodně zpeněžit od nějakého sponzora. Není se ostatně čemu divit, hra je propracována do těch nejmenších detailů, všimněte si, že tank za sebou zanechává i otisky jeho pásů.

Uridium - vesmírná hrozba. Uridium - vesmírná hrozba.
(freeware / akn / 2949  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitnete se tedy v malé kosmické lodi a vydáte se na nekonečnou pouť Vesmírem, vaším úkolem dnes ale nebude zachraňovat naši Zemi, ale hned celou Sluneční soustavu. Nepřátel bude ovšem s postupem do dalšího kola přibývat, budou také stále mazanější, neboť kromě už zmíněné střílení po vás, se dokážou vám doslova přilepit na paty a nespustí se vás dříve, než je picnete vy, nebo v horším případě oni vás. Bránit vaši loď můžete též pomocí aktivace štítů, ale dávejte pozor, neboť vám tak počne ubývat velké množství energie, která není v žádném případě nekonečná, takže s ní musíte opravdu šetřit. Totéž platí i o množství střeliva, střílejte proto jen tak zvaně na jistotu, neboť zůstat mezi takovým množstvím nepřátel bez munice, je jistá a neodvratná sebevražda, takže se čiňte, seč můžete, přeji jen „Good Luck“.

Mad Medley Battle - zuřivá směsice bitev. Mad Medley Battle - zuřivá směsice bitev.
(freeware / akn / 3075  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní bojová hra, v níž se ujmete role řidiče super tanku, vás zavede do bojového prostředí, v němž se setkáte se spoustami nepřátel. Po cestě, kdy je nutné samozřejmě nejdříve likvidovat všechny nepřátelské stroje, ale hlavně útočící robustní nepřátelské pěšáky, narazíte i na mnohem účinnější a razantnější munici a střely, obdržíte a získáte dokonce i laserové střely a to vše pouhým najetím na jejich ikonky. Pokud tyto zbraně již máte v inventáři, je možno se na ně i přepínat, vybírat si tedy můžete podle nepřátelského objektu vždy ty, které na něj působí nejefektivněji. Jakmile eliminujete zadaný počet nepřátel, automaticky tak přecházíte do dalšího kola, bojiště se ale zvětšuje a nepřátel přibývá. Staňte se tedy na chvíli řidičem a zároveň i střelcem tanku, který obdržel za úkol probít se přes spousty nepřátel co nejdále.

<<  [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)