HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


The Last Days of the Earth - poslední den Země. The Last Days of the Earth - poslední den Země.
(freeware / akn / 2525  zobrazen / oblbenost 64%)

Naše Modrá planeta a to po kolikráte už, je opět v přímém ohrožení. K dispozici obdržíte ve skutečnosti vlastně tři základní zbraně na likvidaci vesmírných nepřátelských vetřelců, což jsou dvě automatické věžičky a vámi zaměřované střely. Zmíněné automatické věžičky jsou pak zastoupeny laserovým kanonem a raketometem. Kanon je velice rychlý, má obrovskou kadenci, bohužel ale zasáhne vždy jen jeden cíl, naproti tomu raketomet je sice mnohem pomalejší, ale poškodí i nepřátele v blízkém okolí výbuchu rakety. Vaše střely se vyznačují tím, že doletí tam, kam je vy sami zaměříte a tam pak po zásahu cíle vybuchují. Váš problém, ale spočívá v tom, že každý takovýto váš samostatný výstřel vás stojí peníze a těch zde nenaleznete dostatek, musíte si je tedy znovu a znovu získávat sestřelováním vašich nepřátel.

Gang Garrison 2 - pevnost gangsterů. Gang Garrison 2 - pevnost gangsterů.
(freeware / akn / 3197  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Gang Garrison 2“ na vás čeká parta po zuby ozbrojených drsňáků, která se bez zaváhání chopí vámi vybraných zbraní a pustí se do soubojů na život a na smrt. Znalci jistě poznají tak jako já, že tato hříčka byla bezesporu inspirována jinou bojovou hrou“Team Fortress“, která se umístila ve známé soutěži Bootleg Demakes pořádané na blogu TIGsource na velmi pěkném druhém místě. Vaším prvním úkolem je potom zvolit si barvy bandy, za kterou hodláte hrát a hned poté se již vrhnete do boje se členy konkurenční barvy, která je barevně odlišena. Hra zaujme tím, že nejenže každá z postaviček má jiné zbraně s různou účinností a razancí, ale také se odlišuje od druhých svými vlastnostmi a schopnostmi. Hru je možno hrát jako singlplayer i jako multiplayer, což skutečně přidává hře na její daleko větší přitažlivosti.

Cosmic Pirates - kosmičtí piráti. Cosmic Pirates - kosmičtí piráti.
(freeware / akn / 3184  zobrazen / oblbenost 64%)

Cestu k smrtonosnějšímu arzenálu otevírají barevné diamanty, které padají z nepřátel a po sebrání se okamžitě mění v hotovost. Po určité době přiletí vytoužený kontejner plný různých upgradů a úprav. A ty skutečně stojí za to. Nejenže dokážete mnohem rychleji vymazat z vesmíru desítky nepřátelských těles, ale zároveň vytvoříte na obrazovce i nefalšované barevné peklo. Zkrátka bitva, jak má být. Pořádně si zastřílet můžete celkem až n neuvěřitelných dvaceti levelech, což je jistě rozhodně obdivuhodné. Jednotlivé levely se potom liší svým vzezřením, což považuji za příjemné herní zpestření, navíc jsou až neuvěřitelně dlouhé, takže pokud chcete hru dohrát až do samého konce, není to otázka minut, ale hodin. Levely se vám sice otevírají postupně až po odehrání předcházejícího, ale potom zůstávají již zpřístupněné.

Rabbit Stew – pomozte králíkům přežít. Rabbit Stew – pomozte králíkům přežít.
(freeware / akn / 2990  zobrazen / oblbenost 64%)

Pakliže máte rádi zvířátka, potažmo ovšem králíčky, potom neváhejte a spusťte si dnešní hru. Ovládat budete jednoho z mnoha dalších králíčků a budete se s ním vydat na dlouhou a nebezpečnou cestu, plnou nástrah a nepřátel. Poznáte sami, že i mezi králíčky panuje solidarita, neboť ostatní králíci mnohdy obětují dobrovolně i vlastní život, jen aby vám umožnili pokračovat v cestě dál. Ostatně bez jejich pomoci byste se ani daleko nedostali, musíte však sbírat mrkvičky a spásat na označených místech i travičku a tak získávat body k dobru. Pokud se setkáte po cestě se samičkou, dojde k rozmnožení a tak si zajišťujete soustavný příliv dalších králíků, kteří již před tím dobrovolně položili život ve váš prospěch. Kromě pastí vás budou později ohrožovat i draví vlci, létající orli a dojde i na člověka s puškou, těm všem se musíte včas vyhnout.

Fight Terror 3 – protiteroristická akce. Fight Terror 3 – protiteroristická akce.
(freeware / akn / 3126  zobrazen / oblbenost 64%)

Atypický klaďas, který se rozhodl postavit proti hordě teroristů, které chtějí zničit náš svět, je ústřední postavou a hlavním hrdinou této dnešní střílečky, se kterým se po spuštění hry ztotožníte. Vybavení těžkým kulometem se vrháte do ulic, abyste zabili co nejvíce teroristických darebáčků a jim podobné havěti a spasili tak svět před zlem. Budou však na vás čekat obrovské spousty nepřátel s množstvím různých zbraní, ale také množství všemožných bonusových předmětů, které hru opravdu okořeňují. Zhostíte se role hrdiny, velmi podobnému Rambovi, který se postaví proti velké přesile. Je vybaven těžkým kulometem a neváhá je použít i proti mimozemšťanům. Zpočátku se budete pohybovat ve městech, které je okupované mafiány a jinými lumpy, celé město je právě pod útokem a kolem hoří auta.

Survival Crisis Z – svět plný Zombií.. Survival Crisis Z – svět plný Zombií..
(freeware / akn / 3215  zobrazen / oblbenost 64%)

Zajímavá, vcelku originálně pojatá hra, v níž budete ovládat na první pohled něžnou, bíle oděnou bezbrannou křehotinku, ale brzy zjistíte, že první dojem klame. Tato dalo by se říci přímo pohádková víla má sice k dispozici razantní zbraně a musí projít a přeskákat v každém levelu mezi spoustami o život jí usilujícími Zombiemi. Za každou zlikvidovanou Zombii obdržíte určitý počet bodů a vzhledem k tomu, že cílem hry je těchto bodíků posbírat co nejvíce, připravili byste se tak o možnost získávat těchto bodů maximální množství. Graficky je toto dílko odvedeno velice vkusně, hra je dobře ovladatelná stejně tak, jakož i hratelná a pokud tedy si rádi zabojujete s něčím nadpřirozeným, potom je tato hra pro vás jako stvořená a rozhodně se u ní i na delší čas dobře pobavíte, dočkáte se i zajímavých grafických vychytávek.

Lost Ship V4 – velkolepý vesmírný souboj. Lost Ship V4 – velkolepý vesmírný souboj.
(freeware / akn / 2919  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mnou budete souhlasit, že freeware na téma Vesmírné střílečky je věčné a navíc i velice vděčné téma zahraničních a dnes už i našich autorů těchto vyhledávaných her. Bude to dáno zřejmě tím, že zde mohou autoři takřka zcela bez omezení rozvinout na celé čáře svoji nápaditost a fantazii, což také samozřejmě v plném rozsahu činí, tak jako jistě vám už i z našich stránek známý tvůrčí kolektiv plných her, tvořící své hry pod pseudonymem STAFF. Ať stvoří třeba tu nejdivočejší vesmírnou střílečku, nikdo jim nemůže předhazovat, že porušili nějaké přírodní, matematické, či fyzikální zákony, neboť i když už člověk do vesmíru pronikl, zůstává kosmos pro lidstvo stále velikým otazníkem. To co se zdálo být v minulosti pouhými fantaziemi, stává se až neuvěřitelně rychlou skutečností a o to především v podobných hrách jde.

Hrdinové nebes – nesmiřitelní nepřátelé. Hrdinové nebes – nesmiřitelní nepřátelé.
(freeware / akn / 3030  zobrazen / oblbenost 64%)

Letecké bitvy, to jsou hry, které se rozhodně zamlouvají velice široké hráčské veřejnosti. Staňte se tedy jedním z pilotů bojových stíhaček a dokažte nepřátelským stíhačům, že jste nepřemožitelnými bojovými piloty, tedy hrdiny, kteří se nezaleknou nikoho a ničeho, zkrátka že jste nepřemožitelnými mistry svého řemesla. Dobrodružnější je přizvat si k vašemu počítači boje chtivého sourozence, nebo dobrého kamaráda a pustit se do souboje proti sobě, i tato možnost se pro vás ve hře naskýtá. Vskutku graficky dobře ztvárněná hra, výborně ozvučená, s přiměřenou obtížností a dobrou hratelností vás rozhodně alespoň na chvíli dobře pobaví. Jedná se o malou hříčku pouze pro dva hráče. Ovládáte letadélka a ve vzdušném souboji musíte sestřelit soupeře. Máte omezené zásoby střeliva, tak se zamyslete, nežli stisknete spoušť.

Invalid Tangram - sám proti všem. Invalid Tangram - sám proti všem.
(freeware / akn / 2741  zobrazen / oblbenost 64%)

První pohled na hru samotnou vás asi poněkud zklame, brzy však zjistíte sami, že jste svůj úsudek a poznatek neposoudili správně a podlehli jste klamnému zdání. Autorovi se totiž podařilo vytvořit doslova mistrovské dílo, které vám rozhodně připraví dlouhé chvíle příjemné zábavy a dobrodružství. Vaším úkolem v této hře je tedy po dobu sto osmdesáti sekund bojovat se všemi nepřáteli a za jejich likvidaci v tomto časovém omezení získat co největší počet možných bodů. Abyste tedy tento ne právě nejlehčí úkol splnili a dokázali přežít, pak musíte sbírat všechny vám nabízené bonusy, což rovněž není tak docela jednoduché. Tyto bonusy se vám nabízejí po sestřelení nepřátelských lodí ve tvaru různobarevných kostek a je jen na vás, jak s nimi naložíte a dokážete je pod stálou soustavnou nepřátelskou palbou včas využít.

Macky & Pentell – udatné japonské bojovnice. Macky & Pentell – udatné japonské bojovnice.
(freeware / akn / 2999  zobrazen / oblbenost 64%)

Japonci jsou bezesporu národem pracovitým, dokážou pracovat „od nevidět, do nevidět“, jsou skromní a umí vytvářet nové priority a to nejen v jejich vlastním zájmu, ale v zájmu celého národa. Že skutečně umějí nejen pracovat, ale i vytvářet neobvyklé freeware a online, o to svědčí i tato dnešní, i když na naši představu o tvorbě freeware, poněkud nepochopitelná, až zběsilá hra. Inu jiný národ, jiné mravy, každému podle jeho vkusu, pokud se nám to nelíbí, potom jejich hry nehrajme. Dnešní hra ale rozhodně pobaví každého z vás, kdo má rád barevné efekty, lehké a snadné hraní, nulovou obtížnost a žádné násilnické scény. Hra je skutečně výborně zpracovaná, je vhodná dokonce i pro malé děti, kterým budou až oči přecházet. Přesto ale dnešní hra se řadí k těm, které jsou z českého pohledu nad samotné lidské chápání.

<<  [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)