HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Stick Battles 2 – bitva o nerostné bohatství Stick Battles 2 – bitva o nerostné bohatství
(freeware / akn / 3510  zobrazen / oblbenost 64%)

Stick Battles 2 patří mezi freeware hry s velmi snadnou ovladatelností, ale s poněkud větší hrací obtížností. Samotná hra má na poměry tohoto typu her velký objem, což svědčí o to, že se nejedná o nějakou hříčku, ale o dokonale promyšlené a zpracované dílo. Ve hře máte k dispozici nejen několik typů her, ale i výběr obtížností, takže vám doporučuji pro začátek začít s tou nejlehčí, neboť i zde můžete mít nemalé problémy. Do týmové hry si můžete vybrat vojáky, za které chcete bojovat a samozřejmě i jejich specializaci a osobní vlastnost. Je vám k dispozici také veliká spousta i moderní vojenské techniky, záleží jen na vás, jaký způsob bojové taktiky si zvolíte. Rozmanitost hry je obrovská, rozhodně se nenechejte odradit prvními počátečními neúspěchy a zkoušejte pořád znovu, celkový výsledek určitě za námahu stojí.

HeliLouya – pilotem bojového vrtulníku. HeliLouya – pilotem bojového vrtulníku.
(freeware / akn / 3587  zobrazen / oblbenost 64%)

Jakmile se tedy ocitnete v kokpitu vrtulníku za jeho řídícími pákami, nastavte uši a upřete svůj zrak dopředu, neboť vskutku záhy budete napadeni. Pohybovat se můžete pomocí všech kurzorových kláves do všech čtyř stran, tak nezapomeňte těchto dobrých manévrovacích schopností vašeho bojového stroje dokonale využívat, záhy se vám to bude velice hodit. Před vámi se budou pohybovat a na vás útočit nepřátelské vrtulníky, které musíte rychle sundávat s oblohy dříve, než se jim podaří sestřelit z oblohy vás. Kromě podobných vrtulníků se vás později pokusí dokonce sundat i jakási létající obrněná monstra. HeliLouya nabízí pouze omezené ovládání, vaše helikoptéra letí sama, pohybovat se můžete pouze do stran. Nepřátele likvidujete pomocí výkonného kulometu, s pozemními budovami si potom poradí i rakety.

Spear of Destiny – získejte zpět osudové kopí. Spear of Destiny – získejte zpět osudové kopí.
(freeware / akn / 4665  zobrazen / oblbenost 64%)

Právě probíhá druhá světová válka a vy se pcitáte v roli B.J.Blazkowicze, v současnosti nejcennějšího agenta spojenců protihitlerovské koalice. Kopí, které dle pověsti probodlo Ježíše je přemístěno z Versailles na nedobytný hrad Wolfenstein. Podle zmíněné pověsti nemůže být vlastník tohoto kopí nikdy poražen, takže sám Hitler pevně věří, že jeho armáda se takto stane nezranitelná. Vaším úkolem je infiltrovat nejvíce stráženou pevnost a získat posvátné kopí nazpět. Ztráta tohoto svatého předmětu, tedy posvátné relikvie, by mohla hitlerovské hordy demoralizovat, rozložit a v konečném důsledku vést k jejich porážce. Do nitra rakouského hradu se tudíž vydáte v tomto volném pokračování, navazujícím na střílečky „Broccoli Never Dies“ a „To Be, or Not To Be“. Pokud se jedná o tuto hru, lze říci, že její grafika je o dost vylepšená.

Pteroglider Postmortem – strhující vesmírný souboj. Pteroglider Postmortem – strhující vesmírný souboj.
(freeware / akn / 2964  zobrazen / oblbenost 64%)

Vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem v této velice hezké akční hře, je bez jakýchkoliv skrupulí ničit všechny nepřátelské koráby dříve, než se podaří jim zlikvidovat vaše kosmické plavidlo. Tak o co vůbec ve hře vlastně jde? Na první pohled velice malou a mohli byste se tedy domnívat, že i lehce zranitelnou lodí, se budete proplétat vesmírem, dokonale obsazeným nepřátelskými silnými vesmírnými loďmi. Jedná se o výbornou akční vesmírnou střílečku, která se ale v zásadních parametrech přece jen od ostatních her podobného typu hodně odlišuje a tudíž za zahrání stojí a domnívám se, že by si od vás zasloužila to nejlepší ohodnocení. Od běžných „vesmírných stříleček“ se odlišuje tím, že zde nebude vaším úkolem jen sestřelovat nepřátelské koráby, ale spíš uspějete tehdy, pokud se budete nepřátelům vyhýbat.

Bikez II – šílený motorkář zabiják. Bikez II – šílený motorkář zabiják.
(freeware / akn / 3291  zobrazen / oblbenost 64%)

Po startu na vás vykoukne poněkud divná nahrávací tabulka se sex bombou na ploše, která však rychle zmizí a již se objevuje "blood menu" - které zas tak krvavé není. Můžete si vybrat obtížnost z několika nabídnutých variant, poté hru spustíte, objevíte se na motocyklu, rozjeďte se a krvavé drama začíná. Regolovat můžete rychlost vaší jízdy a váš úkol je jediný, přejet na vaší motorce co nejvíce lidiček, ze kterých pak létají jen krvavé kusy masa. Pozor na to, že někteří jsou ale ozbrojení a snaží se tak vašemu řádění učinit přítrž, ale i na vašem motocyklu je namontován kulomet, šance jsou tedy vyrovnány. Hra je určena především těm z vás, kteří se chtějí vyřádit při jízdě na motocyklu a přitom vyvádět kousky, které byste si v životě dovolit v žádném případě nemohli, neboť by vás za ně čekal dozajista doživotní kriminál.

The Squad - Episode One – zlikvidujte laboratoře. The Squad - Episode One – zlikvidujte laboratoře.
(freeware / akn / 2808  zobrazen / oblbenost 64%)

Staňte se členem tříčlenného vojenského komanda s úkolem vyčistit a zcela zlikvidovat všechny nežádoucí laboratoře, ve kterých se vyvíjejí biologické zbraně a to ve formě různých potvor, příšer a bestií, které jsou nejenže velice krvelačné, ale mnohé z nich až nepříjemně odolné a jsou vyzbrojeny mnohými ochrannými prostředky, mnohé z nich i plivají smrtonosný oheň. Při postupu vpřed do zmíněných laboratoří samozřejmě že narazíte i na žoldáky, jejichž úkol je od zvrhlých a zvrácených vědců jednoznačný, nikoho a za žádnou cenu nenechat vejít do laboratoří a včas takového smělého člověka eliminovat, tedy zlikvidovat. Pokud tedy máte dostatek odvahy, abyste všechny tyto smrtelně nebezpečné překážky překonali a tak splnit pro vás vytyčený úkol, potom neváhejte a pusťte se do bojů, vítězství přec za nějaké riskování stojí.

Draw Fire – parádní letecký souboj.  Draw Fire – parádní letecký souboj.
(freeware / akn / 3430  zobrazen / oblbenost 64%)

Jen co se s vaší raketkou ocitnete na bojišti, vyřítí se na vás početná skupina (geometrických) nepřátel, velice toužících po vašem skalpu. Naštěstí pro vás je ale vaše titěrná raketka vybavena velice účinnými a razantními zbraněmi, k dispozici máte nejen široko rozptylový kulomet, s kterým lze střílet do všech koutů bojiště, ale dokonce i miny a bomby, jejichž výbuch nadělá mezi drzými nepřáteli skutečnou paseku. Váš úkol je na první pohled zdánlivě docela jednoduchý, ale záhy zjistíte, že první zdání nemusí vždy odpovídat skutečnosti, musíte se prostě a jednoduše snažit přežít v této bojové vřavě co nejdéle a tak získat co nejvyšší skóre. Je pravdou, že před některými, zřejmě „tupějšími“ nepřáteli lze pomocí kličkování i utéci, je to však velice obtížné, chce to zručnost v používání vaší klávesnice, raději tedy střílejte, co nejvíce můžete.

Genetická zahrada – chraňte vaši zahrádku. Genetická zahrada – chraňte vaši zahrádku.
(freeware / akn / 2972  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám nabízíme hru, která vznikla v rámci Letní Vývojářské Soutěže Velkého Chytráka. Je to zcela mírumilovný experiment, tedy výzkum, který by měl zařídit rozmach v zemědělství. Shodou okolností to však nedopadlo tak růžově, jak se zdálo. Ten, kdo vstoupí do genetické zahrady, již nebude chtít odejít, nebo nebude mít po čem. Správné postřiky a boj se škůdci, to je hozená rukavice pro nejlepší borce. Zapomeň na všechno, co již znáte, tady vám ani ta nejvýkonnější sekačka a rýče nepomohou. Zdejší genetické rostliny vyžadují extra speciální péči, dokážeš se tudíž o ně vzorně a bezchybně postarat? Chcete je mít po boku, nebo budete jejich potravou? Necháš je dokonce všemožným škůdcům? Kdopak to ví, co se potom z nich stane, Boj o přežití v genetické zahradě tedy již může ihned začít, záleží vše na vás.

Space in PC – probijte se k vesmírné snídani. Space in PC – probijte se k vesmírné snídani.
(freeware / akn / 2500  zobrazen / oblbenost 63%)

V malé, ale velice dobře vybavené raketce, jejíž ovládání je velice jednoduché a snadné, neboť si vystačíte pouze se čtyřmi kurzorovými klávesami, střílet budete mezerníkem a levým Ctrl, se vydáte do nekonečného prostoru vesmíru, abyste podstoupili mnohá dobrodružství a nepodlehli nástrahám, kterých na vás čeká skutečně neuvěřitelné množství. Napadat vás budou stovky malých, snad někdy ještě menších vesmírných korábů, než je ten váš, ale velice nebezpečných, které vám neodpustí ani tu nejmenší chybičku a udělají vše pro to, aby vás z vesmírného prostoru doslova vymazali. Mimo tyto čiperné potvůrky se místy objeví i obrovský boss, s kterým to teprve nebudete mít lehké, porazitelný je ale každý, věřím, že se i s těmi kolosy řpoperete a zvítězíte nad nimi, jste lidé myslící, nenecháte se přece porazit od strojů.

Sky Fire – tvrdý letecký souboj. Sky Fire – tvrdý letecký souboj.
(freeware / akn / 3330  zobrazen / oblbenost 64%)

Jakmile hru spustíte, nabídne se vám několik možností pro hru samotnou. Celý tento simulátor leteckých soubojů sestává z pěti hracích kol, je velmi sympatické, že se nemusíte pracně prokousávat postupně od prvního až do pátého kola, ale můžete si zvolit libovolné kolo. Samozřejmě, že lze začít od prvního a po vítězném souboji tak postoupíte automaticky do dalšího, ale to už skutečně závisí jen na vás. Nejdříve si ale vyberte obtížnost, k dispozici jsou tři její druhy, což opět dává možnost si tuto hru obměňovat. Upozorňuji však na to, že už samotným postupem do dalších kol obtížnost roste, takže než se naučíte své malé letadélko pořádně ovládat, volte tu nejsnadnější. Ve všech kolech létáte sice nad stejnou krajinou, ale s postupem do následujících kol přibývá nejen množství nepřátel, ale objevují se noví a také odolnější.

<<  [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)