HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Starlight Walk – měsíční souboj Starlight Walk – měsíční souboj
(freeware / akn / 3643  zobrazen / oblbenost 64%)

Zpočátku všechno takříkajíc klape, jak se sluší a patří. Z pohledu třetí osoby ovládáte vesmírný tank, pohybující se po železných konstrukcích měsíčních kosmických stanic a zapínáte krystaly, od nichž získáváte sílu a energii k tomu, abyste se mohli přes teleport dostat na jiné kosmické dráhy. Občas narazíte ne nepřátelský rovněž dobře zbraněmi vybavený tank, který je nutno zlikvidovat dříve, než se jemu podaří eliminovat vás. Občas je nutné sbírat i bonusy, dodávající vám sílu vašich ochranných pancířů, jiné zase dodávají munici, neboť zůstat tady bez munice, to se rovná absolutní sebevraždě. Je nutné sbírat i lékárničky, neboť soustavně si doplňovat vaše pošramocené zdraví je rovněž nezbytná nutnost k dalšímu přežití na planetě. Pokud jste příznivci kosmických soubojů, pak vzhůru do boje, i když najdete i lepší hry.

Incinerate - incident na Marsu Incinerate - incident na Marsu
(freeware / akn / 4433  zobrazen / oblbenost 63%)

Příběh hry zasadil autor hry do daleké budoucnosti, kdy vše mělo začít osídlováním planety Mars. Povrch planety je rozdělen na jednotlivé sektory, hra tudíž obnáší hned šest různých herních prostředí, jakýchsi „podsektorů“, kterými budete muset projít. Po spuštění hry máte tedy přístupný pouze první level, ostatní levely jsou uzamčeny a pokud prvním kolem projdete a to vám říkám hned, že to nebude vůbec jednoduché, otevře se vám a zpřístupní další sekto a můžete se přesunout do další lokace. Z výše zmíněného je tedy zřejmé, že pokud jednou kolo dohrajete, můžete jím procházet znovu, abyste nakonec získali přístup do všech kol a mohli si tak zahrát celou hru znovu. A že to zato stojí, na to můžete klidně vzít jed, i když podobných soubojů, ale i na jiných planetách existují spousty, ta dnešní je hrou excelentní.

Alien Terminator Deluxe – souboj na Mars Alien Terminator Deluxe – souboj na Mars
(freeware / akn / 3573  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní skvělá akční hra „Alien Terminator Deluxe“, v níž se lidstvo znovu pokusí pokořit mimozemská havěť, vás zavede na planetu Mars. Tentokrát však jste skvěle připraveni a vybaveni moderním bojovým strojem, s velice odolným ochranným štítek a vyzbrojeným těmi nejrazantnějšími a nejúčinnějšími zbraněmi. Ovládáte totiž silné opancéřované bojové vozidlo s rychlými koly a především otáčivým věžovým dělem, díky němuž se počet padlých nepřátel se počítá po stovkách, ne-li po tisících. Zbraně potom lze libovolně měnit a to je právě tak vše, co potřebujete vědět, protože o nic víc, než o krutou a brutální akci v této hře skutečně nejde. Vaše bojové vozidlo bylo tedy kosmickou lodí dopraveno na povrch Marsu, aby zde zjistilo, zda jsou na ní vytvořeny podmínky pro život, no s tak silnou nenávistí k lidstvu jste nepočítali.

Titan Omega Revelations – zachraňte Zem Titan Omega Revelations – zachraňte Zem
(freeware / akn / 3055  zobrazen / oblbenost 64%)

Váš stíhací letoun je naštěstí velice dobře vyzbrojen byť jen jediným druhem palubních zbraní, zato však máte neomezený počet munice, dokonce se domnívám, že razance palubních zbraní vaší stíhačky v průběhu bojů narůstá. Jak určitě zjistíte záhy sami, máte k dispozici pouhé tři životy, což ovšem na to, že jste skutečně „sám voják v poli“ není nic moc, navíc pak s přihlédnutím k množství nepřátelských lodí je to dokonce zanedbatelné. Trochu mne udivilo, že první Ufoni na moji palbu neodpovídají a dosti dlouho ji neopětují, že by bývali přiletěli s přátelskými úmysly a jsou střelbou a ničením jejich korábů překvapeni, či dokonce zaskočeni? Nedokážu to posoudit, jisté je, že i jejich počáteční odvetná střelba je jakási rozpačitá, jejich střelám se dá snadno uhýbat do stran, přitom ale vaše kanóny mezi nimi způsobují příšerný masakr.

Barista – na marťanské základně Barista – na marťanské základně
(freeware / akn / 3781  zobrazen / oblbenost 64%)

I když se jedná o klasickou „střílečku“, kupodivu vaším stěžejním úkolem v ní nebude likvidovat mnou již zmíněné bestie, ale vyhýbejte se jim a likvidujte je pouze v tom případě, pokud vám překážejí v další cestě a nehodlají samy uhnout. Váš hlavní úkol je úplně jiný, dostat se k různým bonusovým předmětům, jako jsou náboje, lékárničky a spousty dalších, které budete pro zdárné pokračování ve hře bezpodmínečně a nutně potřebovat. Po spuštění hry se objevíte v hrůzostrašném prostředí, plném pekelných potvor, mezi nimiž se snažte co nejrychleji prokličkovat ke světelnému portálu, kterým projděte. Do prostoru, ve kterém se teď nalézáte, se budete muset stejně pořád znovu vracet, neboť jen zde naleznete další bonusy k doplnění munice a zdraví, sbírejte i nové zbraně, taktéž munici a mnohé bonusy.

Crystal – sbírejte krystalky Crystal – sbírejte krystalky
(freeware / akn / 3416  zobrazen / oblbenost 64%)

V této dobře vymyšlené „skákačce“ je vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, v předem stanoveném časovém limitu, skákat a přeskakovat po různých plošinkách, později i lozit po žebřících, posbírat v každém kole všechny krystalky a přitom se nenechat sežrat od podivných masožravých živočichů, kterých se nachází na hrací ploše až nepříjemně vysoké množství. Pokud tedy máte zájem se těmto malým bestií postavit a sbírat krystalky, potom je tato hra vám přímo určená a stačí tedy si ji jenom stáhnout, rozbalit a pustit se do hraní. Hra „Crystal“ vyniká skutečně velice dobrým a zcela originálním ztvárněním a pakliže jste navíc ještě příznivci akčních arkád, potom neváhejte a hru si vyzkoušejte, určitě vám nabídne delší chvíle dobré a chytlavé zábavy, je po všech stránkách dokonale, též vtipně zpracovaná.

Saintrooper – v kanálovém bludišti Saintrooper – v kanálovém bludišti
(freeware / akn / 3091  zobrazen / oblbenost 64%)

Příběh hry zřejmě nepochopíte, neboť zcela absentují anglické texty, ale to rozhodně není na škodu kvalitě hry. Japonci prostě umějí ledasco, tvorbu freeware nevyjímaje, takže pokud máte v oblibě „střílečky“, potom, pokud se do hry pustíte, čeká vás skutečně delší doba dobré zábavy. Při troše fantazie, nebo po několika trpkých zkušenostech, určitě sami rychle poznáte, že celý děj se odehrává v bludišti kanálů, zatopených vodou, takže vaše přežití bude záležet nejen na vašich zbraních a včasném střílení z nich, ale k přežití budete potřebovat nasát do plic i trochu vzduchu, neboť váš hrdina dýchá plícemi, nikoliv žábrami. Budete tedy skákat a přeskakovat a zabíjet, jakož i sbírat všechny vám nabídnuté bonusy, jimiž není jen munice a klíčky potřebné k dalšímu postupu, ale i ty, které nutně potřebujete pro získání vzduchu do plic.

Turning the Tide – bojový pilot ve válce Turning the Tide – bojový pilot ve válce
(freeware / akn / 3712  zobrazen / oblbenost 64%)

Jako hlavní hrdina na konci 2. světové války, bojující na souši i nad mořem ve stíhacím bombardovacím letounu, tak si budete připadat při hraní dnešní bojové hry „Turning the Tide“, která rozhodně není nějakou průměrnou a obyčejnou „střílečkou“, ale skvěle zpracovanou bojovou a taktickou hrou pro všechny z vás, kteří milujete taktické letecké simulátory a rádi se ocitáte v životu nebezpečném prostředí, plném vzdušných i pozemních nepřátel, které musíte během vašeho letu, pokud ovšem chcete přežít, totálně zlikvidovat dříve, než se jim podaří sestřelit vás z oblohy. Někteří příslušníci naší armády se i dnes zúčastňuji bojových misí v bývalé Jugoslávii, nebo v Afganistanu, kde dennodenně nasazují do akcí jejich vlastní životy, vy si tady dnes ale můžete důkladně zabojovat, aniž by vám tu podobné nebezpečí hrozilo.

West Bang - na divokém západě West Bang - na divokém západě
(freeware / akn / 4355  zobrazen / oblbenost 64%)

Příběhy z divokého západu přitahují mnohé autory freeware jako ono příslovečné světlo noční můry. Není se ani třeba čemu divit, neboť se jedná o námět vděčný a věčný, který je v oblibě i velikého okruhu hráčů. Kolty zavěšené nízko u pasu, hordy krvežíznivých banditů a lupičů, spravedlivý a je trestající šerif, to je téma, které se nikdy neomrzí. S jedním takovým neohroženým, spravedlivým a statečným šerifem, se v dnešní hře ztotožníte právě vy samotní. Vaším úkolem bude zpočátku hlídat troje dveře zevnitř banky, kterými budou do banky vstupovat bandité s nečistými úmysly, tedy banku vykrást. Tyto musíte včas zastřelit a to dříve, než oni vystřelí na vás, musíte ale být pozorní, obezřetní a rychlí. Do banky totiž také chodí i lidé, kteří si sem jdou uložit peníze, na ty vystřelit nesmíte, ale i tady se najdou výjimky, tak pozor!

Vsys Gaiden – nebezpečný průlet vesmírem Vsys Gaiden – nebezpečný průlet vesmírem
(freeware / akn / 3157  zobrazen / oblbenost 64%)

Vy, jakožto pilot vaší kosmické raketky se tudíž musíte prostřílet přes řadu nepřátelských lodí, všemožných satelitů a závěrečných Bossů, na které narazíte na každém konci levelu. Každý soupeř má specifickou velikost, originální a nezaměnitelnou podobu i svérázný způsob palby, takže se stereotypu skutečně naprosto obávat. Škoda jen, že naopak vy budete mít k dispozici stále jen stejný kulomet a zmíněné energetické štíty, které vás ochraňují. Za všechny úspěšně sestřelené nepřátelské lodě obdržíte potom body k dobru, vaším úkolem je tedy vydržet „naživu“ co nejdéle, dostat se co nejdál, nic jiného se od vás nečeká. Neobdržet nějaký ten přesný zásah vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, důležité je, abyste neobdrželi celou smrtelnou střeleckou dávku, rychle byste skončili.

<<  [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)