HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Zombie Movie – když Zombie zaútočí Zombie Movie – když Zombie zaútočí
(freeware / akn / 3183  zobrazen / oblbenost 64%)

Zombie jsou tudíž věčný a vděčný námět mnoha našich i zahraničních autorů freeware i online, který se snad nikdy neomrzí ani hráčské veřejnosti je natolik oblíbeným tématem, že jsem neodolala jednu takovou a dovolím si tvrdit, že docela vydařenou „střílečku“ vám nabídnout. V roli statečné a srdnaté postavičky, můžete si vybrat ze tří možností jejich ztvárnění, se ocitnete v jakémsi podivném hororovém prostředí, které se stalo eldorádem a rájem pro zmíněné Zombie. Postavička, s níž se ve hře samozřejmě ztotožníte právě vy, má nejen dostatek kuráže, ale je i dobře ozbrojena, takže lov na tyto nebezpečné a krvelačné bestie může začít. Budete tedy muset běhat po celém vrakovišti a likvidovat po lidské krvi toužící potvory, přičemž se jim musíte vyhýbat, neboť byť i nepatrný dotyk s nimi je váš neodvratný konec.

Action Ball 2 – elitní akční arkanoid Action Ball 2 – elitní akční arkanoid
(freeware / akn / 3624  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon Arkanoidu, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autoři zde použili množství velmi zajímavých prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála a samozřejmě především recenzovala. Takže jsem se do hry vžila, naučila se ji ovládat, vychytala jsem a pochopila všechny autorovy špeky, podivovala jsem se nad nádherně provedenou grafikou, zalíbila se mi i doprovodná hudba, navíc též překvapivě velice rozmanité zvukové efekty s velmi jednoduchým ovládáním.

Aphelion – souboj ve sluneční soustavě Aphelion – souboj ve sluneční soustavě
(freeware / akn / 3761  zobrazen / oblbenost 65%)

Nikdy se nesnažte vyřešit problém, jak je vůbec možné postavit vesmírné lodě, velké asi jako obrovské planety. Je tomu prostě tak a sami již dobře víte, že autorům freeware a online her je povoleno všechno, čehož ovšem vehementně a zcela bez skrupulí využívají. Při vaší pouti mezi jednotlivými planetami budete nuceni doslova s vervou kličkovat, nezapomínat se vyhýbat nepřátelské střelbě, ale to vše nestačí. Je totiž nutno uchránit vaší kosmickou loď před srážkou s některou z planet. Mimo toho mají ale všechny planety i svoji vlastní gravitaci, která silně ovlivňuje vaši střelbu, tato přitažlivost tudíž působí na dráhu vašich střel a tak mění vámi určenou dráhu, což je samozřejmě velice nepříjemné a nepředvídatelné, neboť konečný zásah zaměření vámi vyslané střely je nejistý. Navíc zde existují minová pole, či střílny, a máte problémy.

Subvein – statečný voják Subvein – statečný voják
(freeware / akn / 4241  zobrazen / oblbenost 63%)

Podivný, právě zrozený mutant se vydává do boje s dalšími hráči ve formě online hry. Vyzkoušejte si tuto velice nadějnou multiplayerovou hru, která je jejími autory neustále vylepšována a nabízí vám obrovské množství všemožných strategických variant. „Subvein“ se nachází někde na rozhraní mezi klasickou „střílečkou“, strategií a taktickou akcí. Všechny herní lokace jsou vypracovány z takzvané „ptačí perspektivy“ a jsou skutečně velice variabilní, takže nudit se rozhodně nebudete. Budete se muset zhostit role vskutku velice podivného mutanta, který za svůj zrod vděčí nezdařenému vědeckému pokusu. Jste tedy ve skutečnosti napůl mechanickým robotem a zpola i člověkem, což samozřejmě jenom umocňuje vaše nesporné bojové vlastnosti. Bude tedy jen na vás samotných, jak tyto výhody dokážete v boji využít.

Galactic Mail - galaktická pošta Galactic Mail - galaktická pošta
(freeware / akn / 3931  zobrazen / oblbenost 64%)

„Jéde, jéde, poštovský panáček, jéde, jéde, poštovský pán…“. Jistě si všichni vzpomenete na vlastní mládí a na tuto českou písničku, která byla ódou na těžkou práci pošťáků, kterým se říkalo „listonoši“. Nebyla to služba lehká, o to více však byla a je lidstvu prospěšná. I když v dnešní přetechnizované době nahrazují tyto klasické doručovatele dopisů a listin mobilní telefony a možnost posílat po nich zprávy ve formě SMS, své místo si vydobyla i Internetová počítačová pošta, přece jen tito skromní a pracovníci zaujímají v této činnosti své nezaměnitelné a nezastupitelné místo a jistě budou existovat i nadále, dokud bude na Zemi lidstvo. Listonoši byli také předmětem mnoha českých pohádek a povídek, jen si vzpomeňte na Čapkova „Smutného řidiče“, kdy svědomitý pošťák dokázal nemožné.

Amoeba Evolution – válka pod mikroskopem Amoeba Evolution – válka pod mikroskopem
(freeware / akn / 3426  zobrazen / oblbenost 65%)

Do hyperaktivního života jednobuněčných živočichů, mikrobů a prvoků, neúnavně bojujících o vlastní přežití pomocí raketometů, min, bomb a podobných zbraní, nahlédnete právě v této dnešní pozoruhodné hře. Dokážete tedy vlastní schopností přemoci nepřátelské jednotky v této skutečně revoluční absorpční hříčce? Pozvat si můžete dokonce až tři další vaše dobré kamarády a pustit se do boje o přežití společně s nimi. Je však nesmírně důležité, že abyste dokázali přežít, musíte se vhodně a velice rychle volně pohybovat po hrací ploše, pobíjet všechny nepřátele a hlavně nezapomínat včas a soustavně konzumovat všechny vhodné suroviny. Když tohle toto všechno v plném rozsahu dokážete, váš úspěch je předem zaručený a obávat se z prohry rozhodně nemusíte. Hrát budete tudíž z ptačího pohledu a navíc též pod mikroskopem.

Raketka II: Duel - souboj raketek Raketka II: Duel - souboj raketek
(freeware / akn / 4982  zobrazen / oblbenost 64%)

V poslední době můžeme vydávání bezpočtu někdy až výjimečně kvalitních herních produktů a jsem velice ráda, že vám jeden z nich od českých autorů PERDOL mohu zde představit. Na rozdíl od svého předchůdce, kterého rovněž naleznete na našich stránkách, tedy zdařilé a povedené arkádě Raketka, ubírá se tento její následovník, tedy „Raketka II: DUEL” zcela jiným směrem. Žádný příběh ve hře nenaleznete, nečekají vás tedy žádné složité a náročné úkoly, jen se budete moci po spuštění této velice jednoduché hříčky, zcela soustředit na hru samotnou. Tato hra je především určena pro dva hráče, kdy raketky jsou ztvárněny tím nejjednodušším způsobem, tedy jakýmisi šipkami a to červenou a modrou. Jednoduché ovládání, popsané ihned po spuštění hry, zvládne i naprostý začátečník, takže se dejte hned do nelehkého souboje.

Im O.K. – Osaki Kim v akci Im O.K. – Osaki Kim v akci
(freeware / akn / 3595  zobrazen / oblbenost 64%)

Osaki Kim je veliký smolař a nešťastník, kterého potkal smutný osud a on se pevně rozhodl, že se s tímto neštěstí vypořádá sám a podle vlastního názoru. Zpočátku hned poté, co proběhnou úvodní dialogy, je vybavený pouze pálkou, později přibude i ta nějaká palná zbraň. Veďte ho tedy vpřed a mlaťte jeho nepřátele hlava nehlava, tak nejenže se jich zbavíte, ale ulevíte i Kimově zdrcenému srdci. Jedná se takřka o zcela bezduchou „mlátičku“, při níž kromě pobíjení nepřítel skutečně nic jiného „na práci“ nemáte. Nepřátelé se na vás, kteří se ve hře s Kimem ztotožníte, budou hrnout ze všech stran, takže se budete muset hodně ohánět, abyste přežili a postoupili dál. Po splnění úkolů v příslušném kole si budete moci podle získaného počtu bodů dokoupit i další razantnější zbraně, ve hře se také dočkáte i různých meziher.

Liberation Army – souboj ve vesmíru Liberation Army – souboj ve vesmíru
(freeware / akn / 3487  zobrazen / oblbenost 64%)

„Libertion Army“ je téměř dokonalá a velice poutavá akční taktická hra, kde se ihned ocitnete do nekonečného Vesmíru. Dostanete se do role velitele a po boku svých spolubojovníků budete bojovat proti nekonečným příslušníkům nepřátelských armád. Přesuňte se tudíž v čase až do doby, kdy lidé byli schopni objevovat cizí planety. V nekonečném vesmíru nastával totiž velice často krutý boj o právo na nová území a právě v tuto chvíli se ujímáte role velitele armády vesmírných bojovníků. Na rozdíl od podobných her zde spatříte jenom minimální počet bojových plavidel, kterých je v podobných hrách spousta. Namísto těchto vesmírných plavidel vyrukuje „Liberation Army“ se stovkami vesmírných vojáků, kteří si to chtějí s vámi rozdat, zřejmě brání vlastní území a chtějí zabránit vaší invazi, s čímž se však ale sami nechcete ztotožnit.

T.Time – pozor na černocha T.Time – pozor na černocha
(freeware / akn / 3400  zobrazen / oblbenost 64%)

Jako větrná bouře a to doslova, se v roli černocha budete valit zleva doprava a snažit se povalit všechny postavičky, které se vám postaví do cesty, ale zároveň se nenechat zastavit obrovskými stoly a jinými většími překážkami, neboť to byste okamžitě ve vašem bohulibém počínání skončili. Jedná se skutečně o mimořádně jednoduchou a nepříliš náročnou hříčku, ale je nutné říci, že její hraní si alespoň trošičku vašeho postřehu a rychlosti přece jen vyžaduje. Jejím největším kouzlem je její grafické zpracování, neboť nejenom že se jedná o grafiku již na první pohled velice příjemnou a zajímavou, ale tato má navíc má svůj osobitý a jedinečný šarm a je na ní hned na první pohled patrno, že byla namalována zkušenou rukou erudovaného výtvarníka, což vás zajisté určitě upoutá, k ovládání všeho si vystačíte pouze s mezerníkem.

<<  [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)