HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Hanuro Hawk – osamělá bojové raketka Hanuro Hawk – osamělá bojové raketka
(freeware / akn / 4004  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitáte se s vaší malou raketkou, naštěstí již zpočátku poměrně dobře vyzbrojenou, uprostřed nekonečného Vesmíru a musíte se prostřílet vpřed. Do cesty se vám však staví nepřátelská kosmická plavidla, která vám chtějí vaši snahu znepříjemnit, neboli dokonce úplně překazit. Posílají totiž na vás celé spršky velice účinných střel a jsou i dobře chráněná. Ničte je tedy za svých palubních zdraví a sbírejte po nich vypadlé bonusy, získáte tak nejen zdraví, ale i na čas vylepšíte ochranné štíty, taktéž i razantnější zbraně, což se vám rozhodně na vaši nebezpečné vesmírné pouti bude velice hodit. V každé lokaci, ve které se objevíte, máte na její průlet stanovený časovým limitem, musíte ničit útočící nepřátele, přičemž se neustále pohybujete směrem vpřed. Po vypršení času zcela automaticky přecházíte do následujícího levelu.

Demonica – putování temným bludištěm Demonica – putování temným bludištěm
(freeware / akn / 3442  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře budete ovládat velice podivné, kulaté plavidlo, připomínající batyskaf, či něco podobného, ve kterém se budete pohybovat temným podzemním bludištěm různými chodbami, přičemž toho na hrací ploše skutečně mnoho nevidíte. Používat k pohybu plavidla budete jeho motory, které mají naštěstí nekonečné množství paliva k pohonu. Totéž ovšem nelze v žádném případě říci o výdrži zmíněného plavidla, stačí jen troška nepozornosti a několikeré po sobě následující naražení do chodbových stěn a vaše plavidlo tak zlikvidujete, čímž samozřejmě hra definitivně končí. Musím vás upozornit na to, že všechny chodby a chodbičky jsou hodně členité, i velice úzké, takže náraz do stěn chodeb vám hrozí stále. Nepospíchejte tedy a používejte hnací motory velice rozvážně, neboť spěch a nerozvážnosti, se nevyplácejí.

Anarchy – souboj na planetě Sentinel 4 Anarchy – souboj na planetě Sentinel 4
(freeware / akn / 3388  zobrazen / oblbenost 64%)

Na planetě SENTINEL 4 vypukla rebelie a vzbouřenci pomalu ale jistě přebírají na této planetě vládu. Kdo jiný, než vy ve vašem tanku, by jim mohl v tomto jejich počínání zabránit a „zatnout jim tipec“. Vaším úkolem tudíž bude proniknout ve vašem tanku do muničních skladů rebelů a zlikvidovat tak celou jejich zásobu munice, což ovšem klaka není tak snadné, jak to tady já popisuji. Naštěstí jste se ale ocitli na této planetě v ACE-MK tanku, máte nekonečné množství střeliva, jen pozor na to, že nepřátelské hlídky nezahálejí a pronásledují vás doslova na každém kroku, samozřejmě že se zcela jednoznačným úmyslem, připravit vás o kejhák a ve vašem tanku vás usmažit, s čímž se samozřejmě nehodláte ztotožnit. Čeká na vás celkem šestnáct velice obtížných lokací a bude záležet jenom na vás, jak se s tímto úkolem vyrovnáte.

Star Defender 2 – vesmírný střet s Biony Star Defender 2 – vesmírný střet s Biony
(freeware / akn / 7384  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní hře se tedy ocitnete v malé kosmické lodi a vydáte se na nekonečnou pouť Vesmírem. V každém kole budete muset zlikvidovat určitý, přesně stanovený počet nepřátelských vesmírných korábů. Nepřátel bude ovšem s postupem do dalšího kola přibývat, budou také stále mazanější, neboť kromě už zmíněné střílení po vás, se dokážou vám doslova přilepit na paty a nespustí se vás dříve, než je picnete vy, nebo v horším případě oni vás. Bránit vaši loď můžete též pomocí aktivace štítů, ale dávejte si veliký pozor. Máme tu tedy další hru z řad akčních vesmírných stříleček, v které usednete do kokpitu mezihvězdné stíhačky a vydáte se pořádně nakopat zadky záludným Vetřelcům. Ti se nehodlají před vašimi zbraněmi sklonit bez boje a vyslali vše, co mají, aby vaši smrtící výpravu zastavili, využijte maximum vašeho pilotského umění.

Robotz DX – sám voják v poli Robotz DX – sám voják v poli
(freeware / akn / 3394  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní, vskutku docela vydařená hra, by se dala zařadit do kategorie „ starých, dobrých stříleček". V ní se totiž tentokráte ujmete role zcela osamělého vojáka, který se probíjí z jedné lokace do druhé a musí zlikvidovat všechno, co se mu postaví do cesty, což ale není vůbec jednoduché a lehké, neboť vždy musí nejdříve eliminovat ochranné štíty jeho nepřátel. Domníváte se, že dokážete vyčistit všechny bojové lokace a přitom sami zůstat naživu? No pokud ano, nic vám již nebrání v tom, abyste svoje případné souhlasné tvrzení dokázali uplatnit přímo ve hře samotné. Ovládáte tedy zcela osamoceného vojáčka, jehož nelehkým úkolem je vyklizení třiceti lokací s tím, že se ho nikdo a nic nesmí ani letmo dotknout, přičemž váš úkol je jednoznačný, eliminovat vše, co se jen hýbe, ale nepřijít o vlastní kejhák, což je velmi náročné.

Shoot First – střílej vždy první Shoot First – střílej vždy první
(freeware / akn / 3198  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavní hrdina této kromobyčejné střílečky je vybaven pouze pistolí, přesto své nepřátele, což je ovšem nesmírně důležité, se kterými se na své pouti setkává, dokáže zlikvidovat i z poměrně veliké vzdálenosti. Další, neméně důležitým herním atributem, díky němuž jde o zcela výjimečné herní dílko, je součinný herní mód pro dva hráče, který rovněž nebývá tak docela standardní součástí podobných freeware. Kromě těchto inovativních prvků vám „Shoot First“ nabízí vše, co mají hráči akčních stříleček skutečně velmi rádi. S vaším neohroženým hlavním hrdinou tak procházíte zcela náhodně generované dungeony, které vidíte tak říkajíc „z ptačího pohledu“. Nepřátelé jsou věrně stylizováni, navíc jsou rozmanití a nápadití a nejsou to žádná „ořezovátka“. Ti nejsilnější mají dokonce svá jména a na souboj vás vyzvou s předchozí hláškou.

The Block Fairy – víla dělostřelcem The Block Fairy – víla dělostřelcem
(freeware / akn / 3398  zobrazen / oblbenost 65%)

Jedná se skutečně o velice zábavnou a chytlavou hru, ve které je vaším úkolem za vílu, kterou ovládáte vy, vystřelovat jakési bloky na místo, označené čárkovaným čtverečkem a pokud vše správně nastavíte, vámi vystřelený blog do umíněného čtverce zapadne, v něm se objeví otazník a poté budete pochváleni tak, že se v hracím poli objeví nápis „Success!“, což znamená „úspěch“ a vy postupujete do dalšího kola. Samozřejmě, že s postupem do vyšších kol obtížnost hry narůstá, tak jak tomu bývá u podobných her zvykem, což klade stále větší nároky na váš správný odhad a na nastavení té správné pozice víly s dělem, což znamená nastavit její správnou výšku, sklon děla a také intensitu vystřelené střely. Samotná hra pak končí tehdy, pokud vám při neúspěšných pokusech zmiznou ze zásoby všechny pro vás nachystané bloky.

Chicken Invaders - kuřecí invaze Chicken Invaders - kuřecí invaze
(freeware / akn / 5135  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra je postavena na základě zasažení jen toho správného cíle, za který vám potom přibývají body a čas, jsou však ve hře i cíle, jejichž zasažení vám body ubere. Musíte proto dávat pozor, na co střílíte a pohybovat se soustředěně a cílevědomě po celé herní ploše. Zaměřování je vcelku pohodlné a jednoduché, pohyb po celé herní ploše lze ovládat klávesnicí. Tato hra se časem stala legendou a není snad nikoho, kdo by o ní alespoň neslyšel. Tento díl je ještě mnohem dokonalejší, než jeho předchůdci a tak vám přejeme mnoho příjemně strávených chvil u této velice vkusné a zajímavé hry. Útočících kuřátek a to velice pohyblivých a o to více nebezpečných, je ve hře dost, ale střílejte i do dalších cílů, které se ve hře vyskytují, sbírejte bonusy, jen ať neprohloupíte. Tak s chutí do toho, připravte si zbraň a vzhůru na kuřata.

Super Samurai – krutý mstitel Super Samurai – krutý mstitel
(freeware / akn / 3858  zobrazen / oblbenost 64%)

„Jsem Samurai a zachráním vaše království,“ řekl Ninja, když se pokusil zachránit svého krále. „Super Samurai“ je rozhodně hrou, která vůbec nectí historickou realitu, ale je plně zaměřena na akční hru plnou mrtvol a krve, kterýchžto prvků je ve hře skutečně bezpočet. Vámi ovládaný Ninja jejího královského veličenstva s jeho povolením zabíjet a vraždit se tudíž střemhlav vrhá do akce. Královský trůn byl totiž obsazen padouchem, který terorizuje doposud poklidné království. Naštěstí však poslala zdrcená princezna vašemu osamělému hrdinovi dopis, v němž ho žádá o to, aby jí pomohl znovu nastolit v království pokoj a mír. Při zachraňování království se musíte probít patnácti úrovněmi v pěti kapitolách. V každé úrovni musíte sesbírat všechny mince bez újmy, protože cestou narazíte na nepřátele, kteří vás chtějí zlikvidovat.

Diving Cat – kočka lovkyně ryb  Diving Cat – kočka lovkyně ryb
(freeware / akn / 3662  zobrazen / oblbenost 64%)

Kočka v dnešní hře se zřejmě již přejedla myší a hrabošů, takže se pustila do rybolovu. Tato kočka tedy oplývá přirozenou hbitostí, kterou při lovu pod vaším dobrým vedením skutečně dobře využije. Není to však tím, že by snad rybičky plavaly rychleji, ale je třeba si uvědomit, že kočka se přece jen řadí do druhu savců, tedy pod hladinou nevydrží příliš dlouho a čas od času se musí vynořit, aby si doplnila kyslík. Abyste se nenechali mýlit, nebezpečí číhá i na dně říčky, kde se sem tam objeví jedovatí červi. Jestliže kočku otráví natolik, že zmizí červená čára zdraví, hra končí. Atmosféru nám zpříjemňuje vkusná hudba, do které se jistě rádi zaposloucháte. Hra oplývá slušnou grafikou s mnoha detaily a pestrými barvami. Hru si zajisté oblíbí zejména ti nejmenší hráči a vynasnaží se pro ni ulovit co možná největší množství rybiček.

<<  [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)