HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Sword of Legends – Join a legendární meč Sword of Legends – Join a legendární meč
(freeware / akn / 3635  zobrazen / oblbenost 63%)

Jestliže se chcete pustit do nějaké hry, ze které sami brzy zjistíte, že se hra dá vytvořit v hodně maximalistickém pojetí, tedy že se „z mála dá vytvořit hodně“, potom vás tato dnešní hra rozhodně dokáže uspokojit a hlavně i dobře pobavit. Už samotný příběh hry je velice působivý, v něm se totiž ztotožníte s velice interesantní postavičkou mladého chlapce jménem Join Adon, který se vydává na pouť napříč středověkým a fantastickým světem. Jedná se o příběh plný nefalšovaného hrdinství, lásky a pomsty, cílem mladého hocha pak je najít svého úhlavního nepřítele. Zpracování hry je potom postaveno na principu RPG, takže hlavní postavu hry během jejího cestování můžete tudíž postupně vylepšovat, tudíž nakupovat stále lepší vybavení, nechybí ani stálé plnění přidávaných úkolů, což činí hru velice přitažlivou.

Billy Bob - invazní operace Billy Bob - invazní operace
(freeware / akn / 4301  zobrazen / oblbenost 64%)

„Sunny Games“ se rozhodně řadí mezi ty nejznámější a nejzkušenější autory světové nezávislé freewarové scény. Přestože se jedná o zcela profesionální tým, řídící se heslem, že „zadarmo ani kuře nehrabe“, občas pustí na jejich webové stránky i hru, kterou lze stáhnout a tudíž i hrát, zcela zdarma. Hned zpočátku se ocitnete v roli hlavního hrdiny, jehož jméno zní zcela příznačně, ano je to zcela Bob. Jednoho dne tohoto hrdinu vyruší zvonek telefonu, na druhém konci se ozve hlas jednoho z vašich přátel, který však zní až podezřele vzrušeně. Oním přítelem není nikdo jiný, než pološílený vědec, kterému se podařil takřka vynález století, vyrobil přístroj, s jehož pomocí lze cestovat mezi různými světy. Již při prvních pokusech se mu však vynález vymkl z rukou a na naší poklidnou modrou planetu se začali dostávat podivní nepřátelé.

Alien Outbreak 2 – souboj s Vetřelci Alien Outbreak 2 – souboj s Vetřelci
(freeware / akn / 4281  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní hře se tedy ocitnete v malé kosmické lodi a vydáte se na nekonečnou pouť Vesmírem. V každém kole budete muset zlikvidovat určitý, přesně stanovený počet nepřátelských vesmírných korábů. Nepřátel bude ovšem s postupem do dalšího kola přibývat, budou také stále mazanější, neboť kromě už zmíněné střílení po vás, se dokážou vám doslova přilepit na paty a nespustí se vás dříve, než je picnete vy, nebo v horším případě oni vás. Bránit vaši loď můžete též pomocí aktivace štítů, ale dávejte si veliký pozor. Máme tu tedy další hru z řad akčních vesmírných stříleček, v které usednete do kokpitu mezihvězdné stíhačky a vydáte se pořádně nakopat zadky záludným Vetřelcům. Ti se nehodlají před vašimi zbraněmi sklonit bez boje a vyslali vše, co mají, aby vaši smrtící výpravu zastavili, využijte maximum vašeho pilotského umění.

Combat Force – vzhůru na mutanty Combat Force – vzhůru na mutanty
(freeware / akn / 4291  zobrazen / oblbenost 64%)

Osamocený žoldnéř jménem Sam byl svými nadřízenými vyslán na tajuplný a hrůzostrašný ostrov, kde jakési neznámé tajemné bytosti, páchají neuvěřitelné zločiny a vrhají se na každého, kdo se jen objeví v jejich blízkosti. Tomuto jejich řádění je nutno samozřejmě učinit přítrž, nelze již tuto svízelnou situaci déle trpět, a kdo jiný by měl na ostrově nastolit pořádek, když ne samotný žoldák Sam, se kterým se v této bojové hře ztotožníte právě vy samotní. Jistě jste se již dovtípili sami, že se nebude jednat o žádnou procházku „růžovým sadem“, ale čeká na vás tvrdý a neúprosný boj o přežití, neboť možností mnoho nemáte, buďto zvítězíte nad těmito příšerami, nebo v boji za osvobození ostrova od všech parchantů, položíte svůj vlastní život, neboť je samozřejmé, že zmutované ostrovní bestie nejsou též žádná „tintítka“.

Pigeon power – věčně hladový holoubek   Pigeon power – věčně hladový holoubek
(freeware / akn / 3174  zobrazen / oblbenost 64%)

Pigeon Power je skutečně ojedinělý herní koncept, navíc i s originálním a podivuhodným námětem. Věčně hladový holoubek, který zbaští vše, na co jen narazí, to je přece něco, co se hned tak jinde jenom neobjeví. V roli jednoho takového hladového holubího ptáčka, se tedy ocitnete dnes i vy, pokud se ovšem do hry s vervou rádi pustíte. Sedíte si totiž takhle ve vašem hnízdě v Baltimoru, když vás napadne vcelku něco zcela samozřejmého, sníst si hranolky, které se válí po podlaze. Bohužel k vaší velké škodě to byl opravdu moc špatný nápad a to nejen pro váš holubí žaludek. Čeká na vás docela svízelná a namáhavá pouť, pobíhání po ulicích a hlavně po okolních střechách, kde vás dole mohou přejet auta, přičemž v takovém případě při srážce vás čeká efektní exploze, ale ani na střechách pro vás není doslova bezpečno.

Sennyuu - divoký souboj pistolníků Sennyuu - divoký souboj pistolníků
(freeware / akn / 3307  zobrazen / oblbenost 64%)

Až z dalekého Japonska, tedy ze „Země vycházejícího Slunce“, k vám dorazila dnešní freeware hra „Sennyuu“. Její hlavní protagonista, panáček v modrém klobouku, má v ruce pistoli a pálí po všem, co se jenom pohne. Bude tedy jen na vás samotných, abyste s ním prošli všechny levely a zničili zákeřný tank. Jistě se každému někdy hlavou honí myšlenky, které by nejraději vymazal, přitom není tak zcela jednoduché se jich zbavit. Příkladem toho je zcela určitě dnešní nemilosrdná střílečka, nazvaná Sennyuu. V této situaci zastává funkci psychologa, neboť při hraní zapomenete na vše a budete se soustředit jen a pouze na svoji ostře nabitou pistoli a na vyhýbání se ranám svých mnohačetných nepřátel. Variací je hned několik, neboť celý titul je vyveden pouze v japonštině, takže menu se jeví jako jedna nepřehledná stránka s písmeny velice rozmanitých tvarů, přesto tento handicap, není důvod, abyste tedy hru ignorovali.

Super Crate Box - s fintou na nepřátele Super Crate Box - s fintou na nepřátele
(freeware / akn / 3431  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra jakoby se rozhodla k návratu slávy zlatého věku arkád, kdy se vynořovaly arkády velice rychle jako ony příslovečné „houby po dešti“. Čekají vás souboje s nekonečnými hordami různorodých, víceméně odolných a různorodých bestií, sbírejte všechny bedýnky, získáte tak mnohdy více razantnější zbraně. Objevíte dnes tudíž velice zajímavou a poutavou akční arkádu, s velice zajímavými a originálními nápady, setkáte se v ní s osvěžujícími a chytlavými mechanizmy a překvapujícími atributy, poměrně dobrou grafikou a téměř dokonalým zvukovým doprovodem. Na hře je zajímavá skutečnost, že nejdříve musíte projít jejím tutoriálem, kde si vše nacvičíte a naučíte se i potřebné finty, je tedy nutné jím projít, jinak vás hra dále nepustí. Jakmile tedy projdete tímto tutoriálem, přejděte dveřmi do první lokace, kde hra začíná.

Honička - prchejte před nepřítelem Honička - prchejte před nepřítelem
(freeware / akn / 3567  zobrazen / oblbenost 64%)

Minule jsem vám přislíbila, že vám nabídnu zatím poslední hru od našeho českého autora freewarové scény, tvořícího svá neotřelá dílka pod pseudonymem „Tatko“. Tímto tedy svůj slib plním a nabízím vám jeho hru „Honička“, kterou sám nazval svojí oblíbenou hru na „Didaktiku“. Samozřejmě že se nespokojili jen s pouhým okopírováním, ale podstatně ji vylepšil, takže vznikla jakási arkáda, která jistě mnohým z vás připomene známou sérii her s názvem „Pacman“. Hra je však obohacena o spousty nových, velice zajímavých prvků a jistě vás na delší dobu docela příjemně pobaví. Určitě mnozí z vás ve svém ranním dětství si rádi hrávali na „hoňku“, tedy správněji řečeno na „honičku“, takže tato hra vás, mimo skutečně dobré zábavy, vrátí zpět do vašich dětských let. Hra je vhodná pro děti, ale i pro ty z vás již víc odrostlejší.

The Ultra Mission – vysvoboďte civilisty The Ultra Mission – vysvoboďte civilisty
(freeware / akn / 2922  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra, i když její grafika je na první pohled zcela tuctová, je ale jinak velice dobře zpracovanou akční střílečkou, jejíž koncepce na rozdíl od jiných podobných akčních her, není postavena pouze na střílení za každou cenu, ale hra vás donutí i přemýšlet a pro její úspěšné hraní vás donutí vyhledávat tu nejvhodnější strategii a vojenskou taktiku. Vaším úkolem je zachránit vždy v každé lokaci všechny civilisty a to tak, že se k nim přiblížíte, dotknete se jich a oni pak sami zcela automaticky a bez vašeho dalšího přičinění, si doběhnou do dveří a tak je zachráníte a osvobodíte. Na první pohled tedy nic složitého a zdálo by se tudíž, že zcela jednoduchého. Pravý opak je ale pravdou, první lokace je skutečně velice jednoduchá, ale hned v další již začne dost přituhovat. Civilisté jsou v kobkách střeženi ozbrojenými strážci a ty musíte zlikvidovat.

Sync Simple – obtížný průlet tunelem Sync Simple – obtížný průlet tunelem
(freeware / akn / 3222  zobrazen / oblbenost 64%)

Říká se přece, že v jednoduchosti je síla a tato hra je toho skutečným důkazem. Ženete se tunelem velikou rychlostí, aniž byste fakticky věděli kam a proč, máte přitom pouze jeden obtížný úkol, vyhýbat se všem nepřátelům a ve vaší raketě doletět co nejdále a tak získat nakonec co možná největší bodové ohodnocení. Pokud se však domníváte, že to bude nudné, pak se ovšem hluboce mýlíte, pravdou je pravý opak. Hra má totiž až neuvěřitelně rychlý spát a klade důraz na váš dobrý postřeh a rychlé reakce. Raketka se řítí vpřed zcela automaticky, její rychlost tedy neovlivníte, musíte však nepřátelům uhýbat doprava, i doleva pomocí kurzorových kláves a navíc je můžete i klávesou “Z“ sestřelovat. Takže si hru vyzkoušejte, poznáte, zda jste dostatečně rychlí a máte-li vskutku dobrý postřeh, není to však ale snadné.

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)