HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Ulica - nemilosrdná čistka ve městě     Ulica - nemilosrdná čistka ve městě
(freeware / akn / 4242  zobrazen / oblbenost 64%)

Vždycky mne velmi potěší, ozve-li se mně některý s českých, nebo slovenských autorů a oznámí nám, že vlastní svoje stránky, na kterých se nacházejí jeho hry. Tak tomu bylo i v případě dnešní hry, na kterou mne upozornil sám její autor, tedy vám už dobře známý lídr slovenského týmu Loader Software. Od tohoto autora jste již na našich stránkách mohli shlédnout a zahrát si dvě velice hezké a napínavé adventury, a to „Agent číslo X – vypátráte vraha?, a „14 hodin – utečte zabijákům“. Dnešní hra ovšem ale není hrou adventurní, ale akční hrou, dala by se nazvat i hrou postřehovou, také pohotovostní střílečkou. Jde skutečně o dobrý postřeh, stoprocentní ovládání zbraně a nezanedbatelná je i nutnost rychlého, ale zároveň i správného rozhodování, každá střela vedle, špatný výběr cíle, se platí ztrátou už získaných bodů.

Extinction 3D – zkáza atomové elektrárny Extinction 3D – zkáza atomové elektrárny
(freeware / akn / 4786  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě jste sledovali poslední zprávy o veliké katastrofě v Japonsku, kdy zemětřesení a to opakované, způsobilo veliké škody na majetku obyvatel a obrovské ztráty na lidských životech. Následná vlna tsunami potom dokončila dílo zkázy, kdy smetla všechno, co jí stálo v cestě a co je daleko nejhorší, poškodila i atomové elektrárny a tím i únik radioaktivního záření. Je neoddiskutovatelné, že v současné době, kdy docházejí suroviny pro výrobu elektřiny klasickým způsobem, je stavba atomových elektráren skutečně nutností, ale jaké nebezpečí na druhé straně lidstvu na majetku a vlastních životech od atomových elektráren hrozí, to můžete zjistit i pokud se pustíte do dnešní hry. Podle prognóz několika věštců by měl nastat konec světa již koncem roku 2012, autor dnešní hry ho uspíšil, stanovil ho už na březen roku 2012.

The Euchmich Legacy – piráti útočí The Euchmich Legacy – piráti útočí
(freeware / akn / 3972  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně výborná, ale z některých pohledů docela problematická pirátská hra s názvem „The Euchmich Legacy“ má pokračování a je nutné uznat, že se autor tentokráte vyznamenal a vyvaroval se chyb a nedostatků z první části této hry. Hry nyní obsahuje čtyři stupně obtížnosti, mapy s možností dělat si sami poznámky, nový a vylepšený systém načítání skóre a nepochybně i vylepšenou umělou inteligenci v soubojích, navíc byla odstraněna celá řada velice nepříjemných bugů. Ovládnutí světa patří zřejmě k nejžádanějším, ale na druhé straně i nejobtížnějším cílům světových velikánů, ale i pirátů. Protože ve hrách je všechno zpravidla jednodušší, než v reálném světě, bude vám ve hře stačit stará dřevěná plachetnice, souprava dělových koulí a vzpomínka na jednoho z nejslavnějších světových pirátů všech dob.

Neuculi – válka kuliček Neuculi – válka kuliček
(freeware / akn / 3877  zobrazen / oblbenost 64%)

Dovolím si tvrdit, že vůbec není jednoduché stvořit freeware v přesně vyspecifikovaném žánru a vymyslet na toto téma něco zcela nového a originálního. Očekávejte tudíž skutečnou záplavu zle zraňujících střel, které na vámi ovládanou zelenou kuličku, budou vysílat nepřátelské červené kuličky, samozřejmě s úmyslem vás co nejdříve zlikvidovat, zničit je tedy včas, to je zase naopak vaším záměrem. Oproti ostatním podobným střílečkám, zejména těm japonským, je hra ještě o několik prvků maximalizována. Nechybí jí barevná pestrost, kterou zastupují nejen odlišné tvary nepřátel, ale i barevné, dokonale zpracované výbuchy. Je zde vypracován koncept několika útočných vln, po nichž si můžete na chvíli vydechnout a obchodu investovat získané body do jednoho z pěti vylepšení, a postupte s větší šancí dále.

Megazey and Demons – souboj s démony    Megazey and Demons – souboj s démony
(freeware / akn / 3865  zobrazen / oblbenost 64%)

Příběh hry začíná v tajuplném hradě, kde se vyskytnou první malé ďábelské bestie. Souboj na život a na smrt tedy právě nastartoval, přičemž postupně se vydáváte dál a stále dál a po vyčištění hradu od pekelných bestií vás čeká cesta do podzemí a navíc do samotného pekla, kde se musíte snažit opět útoky ďáblů zlikvidovat. Doufám, že se nedopustím žádného prohřešku, když vám již předem vyslepičím, že samotný konec je velice překvapivý a snad i vhodný pro alespoň chvilkové popřemýšlení nad celou pointou hry. Zase ale tak zlé to skutečně není, i přes poněkud rušící, naštěstí krátké rozhovory s vaším průvodcem, na vás žádná obsáhlá příběhová story nečeká. Pokud „zemřete“, tak vás průvodce oživí a vy můžete nerušeně pokračovat. Dnešní dílko je zábavná hra, která vás doopravdy pobaví pár desítek minut.

Milo Applequest – mýval chce svá jablka Milo Applequest – mýval chce svá jablka
(freeware / akn / 4057  zobrazen / oblbenost 64%)

„Někdo má rád holky, jiný zase vdolky…“, říká jedno z mnoha moudrých českých přísloví. V dnešní hře však má zlý lesní nepřátelský duch Forest spadeno na jablíčka, takže se rozhodne je všechny pokrást a roztahat je po širokém okolí. Není však sám, kdo má na jablíčka zálusk, je zde také mýval jménem Čirok, jeden z občanů Jablečného království, který se se ztrátou jím milovaným chutným jablíčkům jen tak nehodlá smířit a rozhodne se tedy vydat na dlouhou nebezpečnou cestu, aby všechny jablíčka nalezl a posbíral. Je to cesta vskutku velice dlouhá, čeká na vás totiž neuvěřitelných třicet levelů a posbírání velkolepého množství jablíček, která jsem ani nepočítala. Jedná se o velice vydařenou a zajímavou skákačku, kterou by žádný příznivec arkád neměl nechat bez povšimnutí, neboť se u ní výborně pobavíte.

LEGO Wolf 3D – když válčí figurky z LEGA LEGO Wolf 3D – když válčí figurky z LEGA
(freeware / akn / 7740  zobrazen / oblbenost 63%)

V dnešní hře se společně vydáme do prostředí nacistického Německa, plného fašistických symbolů. Dovolím si tvrdit, že inspirací a námětem k této hře byla neblaze proslulá hra „Wolfenstein 3D”, která si pro svůj námět si získala celou řadu odpůrců a to dokonce i mezi ochránci zvířat, včetně zákazu prodeje i v samotném Německu. Na úvod trocha historických faktů pro neznalce mezi vámi, „Wolfenstein 3D“ vyšla pod taktovkou „Id Software“ již v roce 1992 a svým pojetím navždy určil pevná základ žánru stříleček z pohledu „first person“, tedy z pohledu první osoby. Trojrozměrné hry sice existovaly už před " Wolfenstein 3D ", ale teprve tato hra přišla s akčními hrami a svižnou hratelností jak je známe dnes. O popularitě "Wolfstein 3D" svědčí i jeho kontroverze v novém Německu a následný zákaz nacistické symboliky ve hře.

Vrop N Pew – souboj vrtulníku s mraky   Vrop N Pew – souboj vrtulníku s mraky
(freeware / akn / 3467  zobrazen / oblbenost 64%)

Téměř za vlasy přitažený příběh vás uvede do role pilota vrtulníku, který se vrhá proti vlnám podivných nepřátel. Tentokrát to nebudou přisluhovači žádného zloducha, ale hodně rozezleného černého mraku. To ale nijak neubírá na počtu a síle nepřátel, kterým budete muset odolávat. Setkáte se s několika druhy nepřátel s osobitými vlastnostmi, někteří umějí střílet do několika směrů, a samozřejmě vás na konci každého kola bude čekat velice odolný Boss. Vám tudíž nezbývá nic jiného, než být rychlí, být neustále ve střehu a nespustit prst ze spouště vaší zbraně. Zvláštní pozornost si zaslouží téměř unikátní grafické zpracování s jednoduchými, jakoby černou tužkou malovanými černými postavičkami na pestrobarevném pozadí. Hra je tak rozhodně kvalitní součástí ve svém žánru, okořeněná i notnou dávkou černého humoru.

Teppoman 2 - krutý zabiják Teppoman 2 - krutý zabiják
(freeware / akn / 3720  zobrazen / oblbenost 64%)

Téměř zcela neoblečený, rád si pochutnávající na banánech, to jsou na první pohled snad jediné vlastnosti hlavního hrdiny této dnešní akční arkády. Jeho jméno je Teppoman, ale první pohled na něj skutečně je zavádějící, jedná se totiž o krutého a chladnokrevného zabijáka. Vydává se tedy na cestu za jeho oblíbeným exotickým ovocem, ale po cestě musí nalézat zbraně různých typů, také klíče pro další postup, musí se dokonce pomocí granátů probourávat přes silné zdi, to vše proto, aby se probojoval do dalších, stále obtížnějších levelů. Příběh dnešní vskutku hodně dobrodružné hry se tudíž motá kolem sladkých banánů, po nichž se může dnešní hlavní hrdina doslova utlouci. Naneštěstí pro něj se tato odrůda banánů nachází jenom na místě ostře střežené vojenské základně, tak tedy začíná strastiplná pouť, plná hrdinství.

BrainSplode - rozstřílejte mozky Ufonů BrainSplode - rozstřílejte mozky Ufonů
(freeware / akn / 3997  zobrazen / oblbenost 64%)

Mnohdy skutečně stačí velice jednoduchý a neotřelý nápad a může tak vzniknout autorská inspirace, jejím důsledkem, či výsledkem je opravdu vznik veledíla. Jako názorný příklad rozhodně poslouží dnešní hra, která je navíc kouskem inovačním a netradičním, zcela originálním a co je hlavní, perfektně vydařeným. Ovládat ve hře budete laserový kanón, jehož prostřednictvím musíte v každém kole zlikvidovat vaše nepřátele, kterými ale nejsou nic jiného, než spousty nepřátelských mozků. Vašimi pomocníky ve hře jsou hnedle tři atributy, padák, raketový pohon a v neposlední řadě možnost nasměrovat z vašeho kanónu vypouštěné střely. Jistě vás potěší i velice dobrá hratelnost, malá obtížnost a též velmi jednoduché ovládání. Hru ovládáte pomocí myši a jejího levého tlačítka, kterým si potom i navolujete jednotlivé úkony.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)