HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Gun Godz - pokuste se uniknout z vězení (free hra)

Gun Godz - pokuste se uniknout z vězení Gun Godz - pokuste se uniknout z vězení Gun Godz - pokuste se uniknout z vězení Gun Godz - pokuste se uniknout z vězení

V akčním herním masakru, tedy freeware hře nazvané „Gun Godz“, bude vaším úkolem dostat se z vězení, přičemž je nutné bez výjimky likvidovat všechno, co se vám připlete do cesty. K rychlé akci hraje zvláštní doprovodná hudba, kterou je jistý druh „hip-hopu“ a doprovází vás i nervující zvuk otáčejících se hlavní rotačního kulometu. „Gun Godz“ je tedy akční hrou z pohledu první osoby, která je jako stvořená pro staromilce a nostalgicky naladěné hráče, kteří často a s oblibou vzpomínají na začátky akčního žánru v podobě „Dooma“, nebo „Wolfensteina“. Skutečně vysoce akční hratelnost je natolik chytlavá, až návyková, že je až s podivem, že tyto hry v dnešní době již zcela vyšly z módy. Absurdní kulisy doplňuje velice netypicky depresivní hudba, která by se asi nejlépe dala charakterizovat jako dobře, uvážlivě zvolený rap.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 92578 KB

Vrobce: Vlamberr   Web

Zobrazen celkem: 4599

Zobrazen tento msc: 4331

Hodnocen oblbenosti (1281x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

V poněkud zkráceném popisku by se tudíž „Gun Godz“ mohl také popsat jako rychlejší a plynulejší verze dobře známého „Wolfensteina“, ve které na druhou stranu není zase tak mnoho vedlejších odboček a jednotlivé lokace jsou rozhodně designérsky daleko jednodušší a přímočařejší. Jsou však zcela zaplněny všemožnými druhy Vetřelců, strážců s pistolemi a brokovnicemi, bestiálními monstry a v neposlední řadě rovněž i velice odolnými Bossy. Snažíte se tudíž uniknout z vězení na Venuši a kdokoliv se vám „nachomýtne“ před hlaveň vašich zbraní, ten to má již rozhodně předem dobře spočítané. Na konci každého levelu se vám ukáže statistika, ostatně tak to bývá u podobných her již zvykem. Počítá se přitom nejen se zabitými nepřáteli a posbíranými předměty, ale rovněž i s rychlostí, s jakou chodbou dokážete proběhnout.

Hra je rozdělena na několik levelů, které se od sebe odlišují především svým vlastním prostředím. Ačkoliv způsob grafického zpracování a zejména architektská stavba úrovní je jednoduchá a neustále stejná, je to právě samotné okolí, které se neustál a často mění. Můžete dokonce získat až tři vyznamenání, pokud jste ovšem dostatečně opatrní, ale rychlí. Pokud těchto bodů získáte dostatek, tedy potřebné množství, zpřístupní se vám některá z několika speciálních úrovní, například ta, ve které před sebou máte koridor plný nepřátel, omezený počet nábojů, a navíc, nikdo vás nesmí ani poranit. Vždy po zdolání několika úrovní je nutné vypořádat se i s velice odolným a tudíž až nepříjemně obtížným bossem, na nějž obvyklá praktika "vystřílet všechno rovnou do jeho ksichtu", nikterak moc nefunguje a je třeba použít tu správnou strategii a využít svých doposud nabytých hráčských schopností a dovedností.

Mimo základní zbraně, kterou je vaše pistole a posléze i brokovnice, se dostanete dokonce i k super silnému rotačnímu kulometu, později i raketometu. Jakmile se ale poslední dvě zbraně objeví ve vašich rukou, nepřátel v místnostech rapidně přibude, s vaším přičiněním přibude i mrtvol vašich všemožných nepřátel. Opravdu a skutečně originálním, i když poněkud zvláštním prvkem hry, je potom doprovodná hudba. V podivné a poněkud zvrhlé sci-fi tématice, vám k tomu všemu při likvidování mimozemšťanů hraje cosi, co lze popsat jako „rapování“. Zní to sice nabubřele a cizojazyčně, a byť i nejste fanoušky „rapování“, k této hře sedla jako „dlaň na zadek“. V Gun Godz nenajdete mnoho nápaditých prvků, otevírání speciálních úrovní, hudební smyčka a samotná zběsilá hratelnost jsou však rozhodně více než dostatečnou kompenzací, takže hru vám mohu jen doporučit.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)