HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Beauties and Beasts – v soutěži krásy (free hra)

Beauties and Beasts – v soutěži krásy   Beauties and Beasts – v soutěži krásy   Beauties and Beasts – v soutěži krásy   Beauties and Beasts – v soutěži krásy

„Beauties and Beasts“ je po stránce jejího námětu, velice zajímavým způsobem zpracovaná adventura, která vás určitě zaujme, a to především svým dobře vymyšleným příběhem. Děj této hry se totiž bude odehrávat na jedné, nejmenované soutěži krásy, kde se samozřejmě pokusíte vyhrát vy jak hráči, i když nutno přiznat, že ne vždycky tím stoprocentně čestným způsobem. Již samotný způsob, jakým se v této soutěži ocitnete, je poněkud zvláštní a zcela neobvyklý. V době, kdy nutně hledáte nějaký úkryt, náhodně objevíte zadní vchod s cílem se schovat. Místo úkrytu vás ale přijme velice sympatická, a ochotná vstřícná slečna, která vám nabídne účast v právě zde probíhající soutěži krásy, což samozřejmě uvítáte a účast v této soutěži s obrovskou radostí přijmete. Dokážete porazit veškerou konkurenci, nebo skončíte poražení?

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 5737 KB

Vrobce: Marina Siu-Chong   Web

Zobrazen celkem: 4119

Zobrazen tento msc: 3789

Hodnocen oblbenosti (1389x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Ve vysoce společensky elitní a prestižní soutěži krásy, kde jde o vysoké finanční a věčné ceny, se naplno projeví známá nesmiřitelná, ženská rivalita. Dámy stojí proti sobě a neznají bratra, tedy vlastně sestru, na vás samotných potom je, všechny tyto dlouhonohé krásky porazit v soutěži. Soutěž krásy není pro každou dámu, či slečnu, toho si je asi každá z nich vědoma, chuť zvítězit, porazit sokyně a vyhrát nevídaně vysoké ceny, však žene všechny zúčastněné krásky vpřed. Jakmile dostane hlavní hrdina této neobvyklé adventury nabídku, která se neodmítá, jakoby na tuto nepsanou poučku v mžiku zapomíná, a rozhodne se proti ní bojovat. Samotný příběh pak je u této adventury zřejmě ten největší klad, nepostrádá totiž velkou míru originality a navíc je prezentován s lehkým nadhledem, až vtipem, který mnohdy zavání až černým humorem.

Jak jinak lze vnímat příběh, který začíná tak trochu rozpačitě. Ztraceni hledáte vhodný přístřešek, když v tom se před vámi objeví chalupa s dokořán otevřeným zadním vchodem, jen naprostý ignorant a flegmatik by toho nevyužil. Místo skrytého místa k odpočinku ale vcházíte přímo do centra celého příběhu. V hlavní hale vás totiž přivítá velice sympatická slečna, která stále dokola mluví o nějaké soutěži, a navíc i o tom, že se obávala, že již v podobném „psím“ počasí nikdo další nedorazí. Zpočátku se tomuto zařazení bráníte, poté co ale mezi slovy padne zmínka o tučné odměně, rázem změníte názor. Co kdybyste se přece jenom této soutěže krásy zúčastnili? Ostatně safrlont, kdo by dokázal opovrhnout skvělým, nablýskaným autíčkem světoznámé automobilky. Tak do toho tedy jdete, ovšem když už, tak už, tedy s cílem vyhrát za každou cenu a to i kdybyste měli použít neférové prostředky, které ostatně po většinu času používat opravdu budete. Proti vám tedy stojí tři prvotřídní modelky. Jestli je dokážete překonat a zvítězit, to záleží jen na vás.

„Beauties and Beasts“ je klasickou adventurou AGS scény, takže vás svým ovládání snad ničím nezaskočí. K dobru je ještě nutno připočíst hlavně skvěle ručně vykreslené lokace, kterých však bohužel zase není mnoho, a tak vám hraní nezabere mnoho času, což je ale snad jediná „šmouha“ na kráse této, vskutku originální a zdařilé adventury. „Beauties and Beasts“ tedy není adventurou nijak rozsáhlou, jedná se pouze o několik vzájemně propojených pokojů. Z hlavní haly, kde jste se do soutěže vlastně přihlásili, ještě přejdete do převlékacích místností jednotlivých krásek a tím nejen obhlídnete konkurenci, ale sem tam i něco ukradnete, neboť i v této hře to funguje stejně jako ve všech „point and click“ adventur. Sbíráte aktivní předměty, prozkoumáváte okolí a občas i prohodíte pár neupřímných slov s dalšími postavami. Předměty dále kombinujete a používáte a nejlépe tak, abyste zdiskreditovali ostatní účastnice, o nichž si podle peprných připomínek, nemyslíte nic hezkého, čemuž se ale nelze divit. Jejich uštěpačné komentáře by dokázaly „nakrknout“ každého, a k vám se rovněž nechovají „férově“.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)