HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Blendimals - klonovací míchanice (free hra)

Blendimals - klonovací míchaniceBlendimals - klonovací míchaniceBlendimals - klonovací míchaniceBlendimals - klonovací míchanice

Jak by asi dopadl autor dnešní „praštěné“hry, kdyby neexistovaly herní „enginy“, které mu umožnily snadno realizovat jeden svůj bláznivý námět? Ano, tak lze ve stručnosti charakterizovat dnešní až neuvěřitelně „uhozenou“ freeware hru, autorem nazvanou „Blendimals“, což je pološílené panoptikum prapodivných nestvůr, které byste určitě ve skutečnosti nechtěli potkat, ale které si ve hře alespoň uchovaly hlavní charakteristické rysy. Vaším důležitým úkolem, jehož splnění znamená další postup ve hře vpřed, je „namixovat“ si pár zvířátek dohromady, a využívat jejich charakteristických vlastností k překonávání různých překážek. Na počátku každého kola vás čeká kreativní úkol, do obřího mixéru vhodíte nejméně dvě zvířátka a umícháte z nich nestvůru. Chcete vědět, jaký tak bude konečný výsledek?

Statut: freeware

Typ: arkdy

Velikost: 44562 KB

Vrobce: Dadiu Games   Web

Zobrazen celkem: 4906

Zobrazen tento msc: 4572

Hodnocen oblbenosti (1399x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Jak vidno ze začátku popisu hry, jedná se skutečně sice neobvyklý, ale vydařený herní titul. Vždy je nejdříve bezpodmínečně nutné vytvořit si mix, který bude odpovídat danému prostředí. Takže například nosorožec se hodí k rozbíjení překážek, kamenů a stěn, krtek se dokáže podhrabat do nižších úrovní skrze plošinky a podlahy, zajíc dokáže zase bezvadně a vysoko skákat. Tím, že smícháte v mixéru dvě zvířata s různými vlastnostmi, můžete potom následně využívat obou jejich vlastností. Z počátku si vystačíte s jedním hybridem na celou pouť, ale později bude prostředí tak nesmírně složité, že budete muset postupně umixovat více takovýchto prapodivných, ale účelových zrůd. Pro každé kolo jste však jednotlivými druhy velice přísně limitováni. Pokud vám někde některé z monster spadne, narazí do kaktusu nebo zahyne nějakým jiným způsobem, musíte si tedy umixovat zcela nové.

„Blendimals“ tedy na první pohled vyhlížejí docela šíleně, ale na druhou stranu až kupodivu, se docela pěkně hrají. Po několika projitých levelech přestanete celou „praštěnou“ absurditu předkládaného světa vnímat, a po hlavě skáčete do nových a nových dobrodružství, jen dotazy a mručení kolemjdoucích vás upozorní, že na první pohled vypadá vše ztřeštěně. Autor, kterým je nadějný dánský student si splnil svůj sen, a tak to má být vždycky a u každého z nás. „Blendimals“ naprosto paradoxně naráží na limit použitého enginu, protože deformace terénu a interakce zvířat s ním způsobují občasné zákysy, mnohdy i poněkud nelogického chování. Naopak maximum se podařilo vyždímat z grafiky a hudby, zcela uspokojí velice jednoduché ovládání, škoda jen občasných „bugů“. Nově namixovaná zvířátka působí opravdu velice roztomile a vtipně, což ještě navíc podtrhuje dobrá hudba a zvuk, všechno toto pak na hráče nakonec působí velice dobře.

Pokud tedy nepatříte právě k ortodoxním ochráncům zvířat, pak vás freeware hra „Blendimals“ určitě na delší čas dobře pobaví. Lidé sice již odpradávna kříží různá plemena koček, psů, či jiných domácích i polodivokých zvířat, je ale určitě nohem zajímavější zkombinovat jednotlivé zvířecí druhy mezi sebou, což ovšem ve skutečnosti, naštěstí nejde. Kdoví, pokud by to bylo možné, by lidstvo ještě vypěstovalo, to nechci ani domyslet. Ve hře „Blendimals“, znovu již po několikáté konstatuji, že autorům freeware a online her je povoleno všechno, tuto možnost tedy máte a k dispozici je hned pětice zvířat, jež můžete mezi sebou libovolně namixovat. Výsledný hybrid má pak vlastnosti křížených druhů, což lze vhodně využít k překonání připravených levelů, plných jinak nepřekonatelných překážek.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)