HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Robot Vacuum - robotický vysavač (free hra)

Robot Vacuum  - robotický vysavačRobot Vacuum  - robotický vysavačRobot Vacuum  - robotický vysavačRobot Vacuum  - robotický vysavač

Dovolím si tvrdit, že v oblasti freeware her patří takzvané „simulátory“ ke kategorii těch hodně oblíbených, neboť vyzkoušet si něco zcela fungujícího, k čemu byste se ve skutečnosti jen tak z různých důvodů nedostali, je určitě velice lákavé. Koho z vás již zcela nebaví v hrách likvidovat Zombie, ničit totálně všemožné předměty a živočich, jakož i dobývat a zachraňovat Vesmír, může si zde vyzkoušet simulátor vysavače. Vaším úkolem bude vysbírat pomocí zmíněného vysavače veškeré smetí, které se jen tak ledabyle povaluje na podlahách v různých místnostech. Prostředí vám nabízí jednoduchou, ale dokonalou a účelnou trojrozměrnou grafiku, jazzový hudební doprovod a dokonce i „multiplayer“ pro dva hráče. Jde tedy o realistický simulátor vysavače, který tak zprostředkuje poselství dnešní doby plné virtuálních situací.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 42118 KB

Výrobce: Stolidus Simulations   Web

Zobrazení celkem: 4769

Zobrazení tento měsíc: 4376

Hodnocení oblíbenosti (1203x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Simulátorů všeho druhu v poslední době najdete na Internetu takřka nepřeberné množství a to i z různých oblastí lidských činností. „Robot Vacuum Simulator 2013“ je tudíž další z řady těchto podobných her, kterým se velice efektivně daří parodovat sebe samé i svůj svérázný herní žánr. Na rozdíl od podobných her však vám ale nabízí několik vtipných a herně zajímavých, byť i ve skutečnosti zcela nepoužitelných úkonů. Především je nutno si uvědomit, co se zde vlastně vůbec simuluje. Podle názvu je to vysavač a to ne ledajaký, ale přímo ten samočinný, robotický, jistě sami dobře podobný můžete mít i doma. Jde o takové ty mnohdy zbytečné, a někdy i zcela nefunkční mašinky v podobě talířů, které se samy prohánějí po podlaze, snaží se vysávat nečistoty a zasekávají se o každou, byť i tu sebemenší překážku, nyní tedy budete jednu, nebo dokonce ve dvojici s druhým hráčem dvě, takovéto mašinky obsluhovat.

Rádi uklízíte a ještě raději vysáváte? Tak to se vám při dnešním freeware hra rozhodně zcela uspokojí. Studio jménem „Stolidus Simulation“ vám však nabídlo něco vskutku jen tak hned nevídaného, a to simulátor robotického vysavače, což je jistě nápad zcela neobvyklý i v tomto herním žánru. „Robot Vacuum Simlator“ vás tudíž uvrhne do prachem pořádně „zasviněného“ bytu, který budete muset s vaší vysávací mašinou zlikvidovat. Problém je ovšem v tom, že robot sám o sobě se sune k cíli téměř minimální rychlostí, tedy rychlostí splašeného šneka. Vše je takové líné a pomalé, což se po chvíli hraní podepíše na hratelnosti a hra vás může začít docela nudit, no naštěstí vám k tomu hraje jazzová muzika vystřižená jak z nějakého westernu. Bohužel ani délkou hraní se „Robot Vacuum Simulator“ nikterak moc nevyznamenal, jakmile totiž uklidíte první byt, hra končí. Body k dobru však musí na účet autorů přičíst hlavně za mód pro dva hráče, ten je přímo skvělý a zajímavý. Takže pokud máte po ruce hry chtivého sourozence, nebo nějakého dobrého kamaráda, můžete soutěžit v tom, kdo uklízí rychleji a efektivněji.

K dispozici máte kompletní bytovou jednotku, která se z pohledu malého robotického vysavače zdá obrovitá, jako celý, rozsáhlý svět, přičemž všechny místnosti této „bytovky“ je nutné vysát, tedy zbavit chuchvalců prachu. Autoři sami tuto skutečnost vyzvedli, jak jen mohli, neboť podle svých slov nám předkládají "a fully open world", což znamená „zcela otevřený svět“, což v tomto případě dokazuje skutečnost, že většina dveří není zavřená, bohužel ale prahy mezi jednotlivými místnostmi, to jsou největšími nepřáteli snaživého mechanického vysavače. Hra vám nabízí i režim pro dva hráče na dvě poloviny rozdělené hrací ploše, kde se závodí o nejrychlejší úklid této zřejmě dost nepořádné domácnosti. Celý vtip ale spočívá v tom, že tempo takového souboje je natolik nervy drásající, že je docela možné, že člověk raději uklidí vlastní skutečný byt a ještě si stihne pustit televizi, než dva kamarádi zmíněný souboj dokončí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)