HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Discoverie – v podzemí tajů a nepřátel (free hra)

Discoverie – v podzemí tajů a nepřátel Discoverie – v podzemí tajů a nepřátel Discoverie – v podzemí tajů a nepřátel Discoverie – v podzemí tajů a nepřátel

V dnešní hře na vás čeká velice zábavné, dobrodružné a nebezpečné prozkoumávání podzemních spletitých chodeb. Očekávejte skutečný nepřehledný a tajuplný labyrint chodeb, ve kterém se můžete velice snadno ztratit, i když vám do hry přidali jako pomůcku, možnost si vyvolávat mapu. Ocitnete se ve skutečně rozmanitém, nepřátelském i prostředí, ve zcela náhodně vygenerovaných úrovních, kdy zcela osamoceni procházíte úrovněmi plnými nepřátel a objevujete nová tajemství podzemních chodeb a místností. Máte však pouze jediný život a nepřátel je mnoho, ale pokud budete hrát uvážlivě a rozumně, je „Discoverie“ skutečně zábavná a navíc i docela nenáročná, objevitelská cesta, v níž je hráč vržen do středu barevného, čtvercového bludiště, které je docela náhodně vygenerováno ihned po nastartování hry.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 10611 KB

Vrobce: Ben Weatherall & Matthew Hall   Web

Zobrazen celkem: 4290

Zobrazen tento msc: 4025

Hodnocen oblbenosti (1290x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Hlavním, ale i společným jmenovatelem této a jí podobných her je to, že hráč disponuje vždycky pouze jediným životem, stojí proti obrovské přesile krutých a nemilosrdných nepřátel a po smrti musí tedy bohužel začínat celou hru opět znovu. „Discoverie“ však na rozdíl od ostatních takových her podobného ražení, však hráče nestresuje soustavnou vyhlídkou na rychlou vlastní smrt, neboť její hratelnost a tím samozřejmě i herní obtížnost, je spíše jednoduchá, ale přitom nenáročná a hlavně velice zábavná. Máte však při vašem prohledávání podzemního labyrintu i další povinný úkol, a to pomocí mapy, která se pomalu doplňuje, jak objevujete nové místnosti a cestičky, musíte v nepřehledném labyrintu najít několik klíčů, které vám posléze otevřou cestu dál.

Stejně tak, jako je rozmanitá paleta těchto zcela nepřátelsky naladěných netvorů, tak je i rozmanité samotné prostředí této skvělé hry. V jedné chvíli jsou chodby lemovány svícemi a louči, v další už hráč prochází čímsi jakoby podzemní bažinou se svítícími houbami, nebo zcela zamrzlou krajinou, plnou zlých, zvědavých a nenechavých tučňáků. Počet druhů nepřátel je skutečně až neuvěřitelně obrovský a jejich vyskytující se množství později také. Vzhledem k tomu, že podzemí je opravdu velmi rozsáhlé, je docela možné, že hráč ani nenalezne všechno napoprvé, a co víc, mnohdy i přes nezanedbatelnou pomoc mapy, se nechtěně ztratí. Především ale díky tomu, že hra disponuje výborným fyzikálním modelem, lze všechny kolem se povalující předměty převrhnout, sestřelit, nebo do nich ulevujícím způsobem kopnout. Mnohdy ale je i v takovém nenápadně vyhlížejícím obrazu na stěně schován důležitý, nezbytně potřebný klíč, který z něj vypadne až ve chvíli, když obraz sestřelíte přesně mířenou střelou.

Akční freeware hra, s podivným názvem „Discoverie“, je tudíž skutečně velice zajímavý a napínavý, chytlavý titul pro všechny hráče, kteří přímo a doslova milují průzkumy okolí a obtížné objevování rozličných, skrytých tajemství, která poskytuje složitý a nepřehledný podzemní labyrint, plný nebezpečí a překážek. Pokud navíc takoví hráči holdují náhodně generovaným úrovním a takzvané „foxelové“ grafice, ve které je všechno sice takové poněkud hranaté, ale naproti tomu velice pohledné, až roztomilé, pak je tato hra stvořená přímo pro ně, jakoby „ušita“ na míru, neboť celé podzemí je doslova zamořeno velkým množstvím roztodivných nepřátel, proti kterým využijete rychlopalnou kuši, která střílí světelné šipky. Máte pouze šest dílků zdraví, což v praxi znamená, že přežije pouze šest zásahů od nevídaně dotěrných a zákeřných nepřátel.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)