HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Kraven Manor - v opuštěném zámečku (free hra)

Kraven Manor - v opuštěném zámečkuKraven Manor - v opuštěném zámečkuKraven Manor - v opuštěném zámečkuKraven Manor - v opuštěném zámečku

Projekt party zapálených studentů vyústil do všestranně dokonalého počinu „Kraven Manor“. Freeware hra, nazvaná „Kraven Manor“, má sice opravdu hodně vysoký stahovací objem, „utáhnou“ ji jen „nadupanější „ počítače, ale je to vskutku vynikající hororová adventura z pohledu vlastních očí, která kromě skutečně fantastické grafiky, a napjaté herní atmosféry, vám přináší taktéž i velice zajímavý herní prvek v podobě "modelování" lokací strašidelného, panského sídla. Ve skutečně pozoruhodné a interesantní hororové adventuře „Kraven Manor“, se ocitnete na panství „Kraven Manoru“, kde vstupujete do jednotlivých místností, kde nacházíte zmenšený model jednotlivých místnosti, které skládáte ve vstupní hale do modelu, když nějakou zmenšeninu části domu do modelu přidáte, místnosti se "přestaví" i ve skutečnosti.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 540253 KB

Vrobce: Demon Wagon Studios  Web

Zobrazen celkem: 4788

Zobrazen tento msc: 4287

Hodnocen oblbenosti (1396x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Tato vskutku vynikající hororová adventura, z takzvaného „first person“ pohledu, tedy pohledu z vlastních očí, se vyznačuje nejen mohutně strhující grafikou plnou moderních efektů, ale taktéž i neopakovatelnou, a hned tak nevídanou, pochmurnou atmosférou opuštěného panského sídla. Navíc s sebou přináší několik velmi pozoruhodných, inovačních nápadů, které mají přímý dopad na hráčovy reakce, a v neposlední řadě také samozřejmě plný pytel zábavy a opravdového děsu. „Kraven Manor“, již na první pohled zcela opuštěná rezidence, vám přináší několikeré překvapení, která budete odhalovat s postupem ve hře. Venku za vysokými okny bičuje déšť okapy a střechu budovy, sem tam přes pokoj prolétne odraz blesku, a vy nabudete dojmu, že vás někdo odněkud pečlivě sleduje. Samotná h je na vyprávění příběhu skutečně skoupá, je jenom zřejmé jedno, vaše postava se zkrátka objevila ve špatný čas na špatném místě, a zastižena divokou bouřkou, se protagonista musí poohlédnout po nějakém přístřeší, které mu poskytne právě „Kraven Manor“.

Tento školní herní projekt několika studentů a nadšenců z Univerzity v texaském městě Plano, je jedinečný hned z několika prostých důvodů. Je poháněn mocným „Unreal Enginem“, který zajišťuje tu nejmodernější grafickou prezentaci, jaké se vám na poli počítačových her může vůbec dostat, tím pádem je ve hře všechno až neuvěřitelně detailní, efektní a obdivuhodné, což sebou ovšem nese požadavek na silný výkon vašeho počítače, se slabými počítači rozhodně neuspějete. Hra vyznačuje velmi osobitou a neopakovatelnou atmosférou, která je dána především výbornými zvukovými kulisami a postupným, soustavným navyšováním napětí, navíc je skutečně zbrusu originální, a to se cení nejvíce. Na první pohled docela tuctový horor, jakých jste jistě odehráli již desítky, je v pravou chvíli změněn k nepoznání jedním herně velmi zajímavým nápadem. Hráč po jisté době a po prozkoumání prvních komnat „Kraven Manoru“ nachází na různých místech modely jiných místností, které potom libovolně skládá ve vstupní hale do většího modelu, přičemž pokaždé, když nějakou zmenšeninu části domu přidá, dům se takto "přestaví" i ve skutečnosti, dalo by se tudíž říci, že jakoby navrhujete a vytváříte sami design každé úrovně.

Hororová adventura „Kraven Manor“ skutečně každou konkurenci „strčí do kapsy“, určitě zaujme všechny fandy dobrodružných adventur. Vaše cesta tudíž začíná návštěvou jednoho opravdu rozlehlého zámečku, přičemž ale vůbec nevíte, co vás tam přivádí. Vše se začne objasňovat až během samotné hry, při nalézání různých napovídajících indicií. Převážná většina místností je zprvu uzamčena, což vás donutí ke sbírání jejich miniatur, které po položení na speciální mapu, odemknou danou místnost, kterou představují. Právě tady potom začíná všechna ta hrůza a zábava, neboť velice brzy se setkáte s vaším jediným nepřítelem, který nabírá na síle, jak otevíráte další části domu a nalézáte další indicie. Někdy totiž musíte ve vypjaté situaci dosáhnout rychlého rozhodnutí, nebo správné interakce, s nějakým tím předmětem, celá technická záležitost „Kraven Manor“ je prostě dokonalost sama Tento zajímavý aspekt dělá již tak z velmi dobré hry hru přímo a doslova, geniální. Samotné přestavování domu má nejen herní, ale i psychologický důsledek, kdy jste vlastně donuceni prozkoumávat děsivé lokace, které jste si předtím sami vytvořili. „Kraven Manor“ je zkrátka a dobře naprosto skvělý a neodolatelný horor, takže disponujete-li tedy dostatečně silným počítačem, volba je jasná, stahujte, hrajte a bojte se :-).
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)