HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Dread Mac Farlane - příběh ženy pirátky (free hra)

Dread Mac Farlane - příběh ženy pirátky Dread Mac Farlane - příběh ženy pirátky Dread Mac Farlane - příběh ženy pirátky Dread Mac Farlane - příběh ženy pirátky

Jak se chovat a hlavně co dělat na širém moři, když jste na té „špatné straně“ barikády? Loupit, přepadávat, okrádat civilisty, bojovat s pronásledovateli, nebo co takhle něco méně náročného, hledat třeba ostrov s pokladem? Ale co když jedinou osobou, která ví, kde se vytoužený poklad nalézá, je žena? No jasně přece, na palubu s ní a uděláme z ní rovněž piráta. Nekonečné oceány plné nechutně slané vody, nekonečné komandování od nadřízených, nekonečně malá šance, že vůbec nějak přijdete k penězům a jako útěcha snad jen nekonečně dlouhé noci strávené v područí svitu hvězd a soudků rumu. To se pak divíte, proč si někdo vybere cestu piráta. A co pak, když se na dráhu pirátů dá ženská? Sama uprostřed nekonečného moře s bandou "nadržených" opilců v podpalubí, to je potom jak černá ovce, ve stádu bílých.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 63830 KB

Vrobce: Marion   Web

Zobrazen celkem: 4629

Zobrazen tento msc: 4225

Hodnocen oblbenosti (1330x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Tato freeware hra s názvem „Dread Mac Farlane“ vás tedy uvede přesně do takovéto nežádoucí role a ve skutečnosti vás vtáhne do zcela neobvyklého příběhu, hra vám totiž nabízí více časových úseků z života vaší ženy-piráta, což je také rozhodně na celé hře to nejzajímavější. Životní příběh je vykládán formou zpětných záběrů, retrospektiv, nebo tomu říkejme zcela jednoduše, „nostalgických“ vzpomínek. Díky tomu v prvotní části hrajete za Šamanku z jakéhosi podivného "křováckého" kmene, hned na to za neoblíbenou „pirátku“ na lodi, brázdící širý a nekonečný oceán. Hledáte vysněný ostrov s pokladem, a hned poté se na krátkou chvíli ocitnete ve španělském přístavu ve velice mladých létech vaší protagonistky hry. Skutečností je, že sem tam mohou být tyto střihy hodně matoucí, neboť nejsou uvedeny žádnou animací, ani upozorněním a chviličku vám tak potrvá, než se rozkoukáte, ale to není nic, co by se nedalo zvládnout. Co je již ale mnohem horší, je fakt, že ačkoliv hra je od francouzského studia, nicméně je přesto vydána v angličtině, se občas vyskytne nějaká ta věta či slovíčko ve francouzštině, především se tak děje v menu, které na nás kokrhá hlasem galského kohouta v plném rozsahu. Není však zapotřebí se polekat, neboť hra je ve skutečnosti převážně v angličtině, tak aby vás, stejně tak jako mne, nevyděsilo úvodní menu hry ve francouzštině.

Za co však musím autory skutečně vychválit, je herní grafické zpracování.O tom není skutečně zapotřebí mnoho mluvit, přece jen, kvalitu ručně kreslených lokací poznáte nejlépe tak, že vám poví mnohem více, než stovky popisných slov." Komiksové zpracování i se svými ostrými předěly potom nejvíce připomíná ony známé, staré komiksy, které vycházely na zadních stranách některých časopisu. Jedinou vadou na kráse těchto komiksových orgií, jsou ale „trhavé“ animace některých postav, což je patrné nejvíce právě při chůzi hlavní hrdinky, přesto ale musím konstatovat, že grafika se zcela vyrovná všem komerčním adventurám. Právě díky příběhu a téměř dokonalé grafice zcela jistě stojí „Dread Mac Farlane“ za zahrání, zvláště pak už proto, že vás určitě přilákají i příběhy, postavené na hrách „Ostrov pokladů“, „Černý korzár“, nebo třeba známí i z televize „Piráti z Karibiku“. Hra je doslova hodně chytlavá i díky své jednoduchosti, akcí tu sice není na výběr mnoho, proto je veliká pravděpodobnost, že cokoliv uděláte, vám vždy k něčemu opravdu bude dobré.

Pokud nejste skalním příznivcem filmové grafiky, komiksové provedení „Dread Mac Farlane“ vás určitě příjemně a mile, překvapí. Také zvukové zpracování je velice příjemným zpestřením, po celou dobu hraní vás doprovází tematická hudba a jednotlivá prostředí mají vkusně zvolený, zvukový doprovod. Takže, pokud jste navíc skalními příznivci pohádkového světa Peter Pana, nebo kapitána Hooka, a adventury rádi hrajete bez očekávání „vtipných dialogů“ a „lechtivých scén“, potom je tato adventura pro vás skutečně jako stvořená. Toto všechno totiž činí z „Dread mac Farlan až zceka návykovou a chytlavou adventuru, od které se vám nebude chtít odcházet, dokud nedosáhnete vytouženého pokladu. Možná, že i potom vám přijde líto, že hra už skončila, neboť přestože jsou přechody mezi jednotlivými dějovými liniemi dosti nepřehledné, díky výborným a srozumitelným anglickým dialogům se vždy rychle zorientujete. Občas se sice v dialozích objeví i francouzština, jejíž neznalost vám však hraní nikterak neztíží.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)