HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Ignac – vysvoboďte repetenta Ignáce (free hra)

Ignac – vysvoboďte repetenta Ignáce  Ignac – vysvoboďte repetenta Ignáce  Ignac – vysvoboďte repetenta Ignáce  Ignac – vysvoboďte repetenta Ignáce

Dnes vám tedy po delší době nabízíme opět velice zdařilou adventuru, která rozhodně potěší milovníky tohoto herního žánru a nejen je. Tentokrát je vašim vskutku nelehkým úkolem dostat neposedného, potrestaného kluka jménem Ignác z jeho pokojíčku ven na teple, hřející Sluníčko. Přestože jsou ve hře pouze tři místnosti, díky poměrně dosti vysoké obtížnosti, a spoustě zábavy, se určitě nudit nebudete. „Ignac“ tak patří mezi humorné adventury, které vás přenesou do úplně jiného světa, světa zábavy, kde neexistuje nic jiného než vtípky, optimismus a samé radovánky, takže skutečně patří mezi ty adventury, o kterých je „o co stát“. „Ignac“ je tudíž po delší době znovu jednou z adventur, které se ve freeware hrách vyskytují skutečně velice zřídka, ale začíná se již „blýskat na lepší časy“, no, snad jsem to nyní nezakřikla.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 3985 KB

Vrobce: Maniac Entertaiment Company   Web

Zobrazen celkem: 4303

Zobrazen tento msc: 3871

Hodnocen oblbenosti (1341x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

O co tedy ve hře vůbec jde? Klučina jménem Ignac, přinesl domů vysvědčení. Na tom by ovšem nebylo vůbec nic divného, to se přece „stává“ všem školákům. Podle našeho, tedy českého známkování, by to Ignacovo bylo průměrné, ale protože ve škole, kterou Ignac navštěvuje, se využívá stejná stupnice známkování, jako ji mají v Rusku, která je pravým opakem našeho známkování, jeho tatínek jistě nemůže být rád, že jeho synáček dostal jedničku z matematiky, protože to znamená „flastr“, neboli „kouli“. Posílá ho proto do pokoje, aby se matematiku doučil. Ignac ovšem místo doučování, kuje „pikle“, chce se tedy z pokoje dostat ven na boží světlo, a v tomto mu v dnešní freeware adventuře musíte pomoci právě vy samotní. Trochu nezvyklé a poněkud složité, je ovládání hry, ale i na ně si po chvíli zvyknete, pracovat budete sice pouze s vaší počítačovou myší, zato však se všemi jejími tlačítky.

Horší už je to ale s herní obtížností a nápady jako takovými. Herní obtížnost je potom tak vysoká, že dokázala ze hry čítající pouhé tři lokace, tedy pokoj, předsíň a koupelna, vyždímat alespoň hodinku čistého herního času. Zřejmě nikoho by vůbec nenapadlo zatřást třikrát za sebou zatřást postelí, zvláště když je vám řečeno, po prvním zatřepání „ vůbec nic se nestalo.“ Také ovládání mohlo být o něco lepší, nemusela ta být vůbec vložená funkce „mluvení“, neboť s nikým se totiž mluvit vůbec nedá. Předmětů je ve hře docela dostatek, ale stačí vám najít pouze pouhých pět k úspěšnému dokončení hry, což se mi jeví jako nedotažené do konce, navíc byste jistě podobných vtipných a legračních nápadů, jako je nutnost nakouknutí pod postel, uvítali ve hře mnohem více, například s pastou a kartáčkem na zuby se to přímo samo sebou nabízí.

I tak přes tyto výtky, je „Ignac“ velice kvalitní hrou, poskytujícím aspoň tu již zmíněnou hodinku výborné zábavy, s vynikajícím zpracováním a hudbou „posbíranou“ z všemožných MIDI archivů. Na domovských stránkách této hry je již ohlášen i druhé pokračování této freeware hry, věřme tedy, že autoři mnou zmiňované drobné chybičky z prvního dílu vychytají, a budete se mít skutečně na co těšit. Někoho z vás mohlo zarazit slůvko „DEMO“, kterým je hra pojmenována, nedejte se zmást, vůbec nejde o demo, neboť tento název dostala tato hra z toho důvodu, že je tak krátká. Zpracování hry je však to, co je třeba vysoko vyzdvihnout a ocenit, grafika a všechny animace, které hra obsahuje, jen tak hned jinde neuvidíte, je naprosto skvělá a úchvatná, jen zvuků by mohlo být ve hře o něco více, ale to už bych si skutečně hodně vymýšlela. Tak tedy, přátelé, résumé je zcela jednoznačné, „Ignac“ je rozhodně hrou, která by neměla uniknout nikomu, kdo má rád klasické adventury, protože každému takovému nabídne zábavu na skutečně dlouhou dobu.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)