HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Johnys Adventure – se skokanem do světa (free hra)

Johnys Adventure – se skokanem do světaJohnys Adventure – se skokanem do světaJohnys Adventure – se skokanem do světaJohnys Adventure – se skokanem do světa

Snad každý z nás by chtěl alespoň jednou v životě prožít nějaké to skutečné dobrodružství, ve kterém by střídal vlastní pocity, tedy zároveň se bál i radoval, a vůbec střídal svoje vlastní nálady. Jedno takové, skutečně vysněné dobrodružství, si budete moci sami prožít v dnešní hře, která se skutečně řadí mezi nadprůměrné hry v oblasti freeware her, společně s malým klukem totiž prolezete téměř všechny kouty Světa. Každá arkáda hra v sobě skrývá nějaké to kouzlo, na které čeká poměrně velká část herních fandů. Ve hře budete moci „ochutnat“ vůni celkem čtyř, velice hezky po grafické stránce zpracovaných divů Světa, z nichž každý ještě k tomu obsahuje minimálně dvě, rovněž svízelná nelehká. Silnou stránkou hry jsou grafika, i doprovodná hudba, tyto prvky se mohou "honosit" slovem „paráda“, neboť se ve hře často mění.

Statut: freeware

Typ: arkdy

Velikost: 1298 KB

Vrobce: MONKEY INC  Web

Zobrazen celkem: 4675

Zobrazen tento msc: 4197

Hodnocen oblbenosti (1448x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Cílem hry je zcela samozřejmě a pochopitelně ji celou projít až na její samotný konec. Hlavním protagonistou hry je chlapík jménem Johny, tedy česky „Honza“, který se musí proskákat mnoha levely, proložený červenými knihami, které musí „do mrtě“ všechny posbírat, jinak nemáte „čáku“, abyste se nedostali do následujícího levelu. Jakmile tudíž bude i ta poslední knížka Johnym sebrána, můžete se poté začít těšit na další nástrahy dalšího kola, a že jich tam je jako oněch příslovečných zrnek máku, na to můžete již teď klidně vzít jed. Tou první nástrahou jsou vaši úhlavní nepřátelé, kterých existuje několik druhů, jenže všichni konají stále ten samý pohyb, takže se liší pouze jejich vzezřením. Mohou tedy jimi být různí pavouci, duchové, nebo i jakési zmrzlé rampouchy, toto vše na vás padá seshora, takže vám budou poměrně dost často nepříjemně zatápět, neboť se jedná o akční „hopsačku“, kromě nich se tu nacházejí i ostnaté hroty, na které je nezbytně nutné si dávat veliký pozor.

Veselá akční „skákačka“ se skutečně velice sympatickým hlavním hrdinou, který musí projít různorodé levely a vysbírat veškeré červené knihy, není však v žádném případě procházkou v „růžovém sadě“, ale zkouškou vaší trpělivosti a šikovnosti. Budete ohrožování řadou nepřátel, čekají na vás rozličná nebezpečí v podobě ostrých hrotů, na které se nesmíte napíchnout, nebezpečí bude všude přítomné, ale pokud máte vynikající trpělivost, stoprocentně se dostanete úspěšně až na samý konec hry. I když se jedná o hru, kterou lze nazvat „hop sem i hop tam“, nebude vám kolikrát ani vaše abnormálně vyvinutá schopnost pro skákání dostačovat. Naštěstí právě v tomto okamžiku na scénu vstupují vaši první pomocníci, kterým jsou „skákací péra“. Ale pozor, ve hře se setkáte se dvěma druhy pér, která se od sebe odlišují razancí, se kterou vás dovrchu vymrští. Tímto způsobem se můžete třeba dostat na hodně vysokou horu, na kterou byste se jinak „zaboha“ nedostali. Druhým takovým pomocným atributem jsou potom malé krabice, na které když kliknete, neboť hra se ovládá kurzorovými klávesami, kombinovaně i s vaší počítačovou myší, tak se vám zpřístupní tajné místo, za kterým se překvapivě skrývá další část, respektive pokračování, této hry.

Hra je ve skutečnosti dobře hratelná, překvapivě zábavná, pro mnohé i chytlavá, je to prostě pro hráče výzva, neboli „hozená rukavice“. Přestože její herní obtížnost je prakticky „nulová“, zařadili vám autoři pro mnohé vítanou pomůcku, máte totiž možnost uložení hry a opětovného načtení, zcela nezvykle klávesami S, „uložení“, a L „nahrávání“. Jedná se tedy o dobrou informaci, týkající se možnosti ukládání aktuální pozice, jinak nazývané „Quick Save/Load“, tedy „rychlé ukládání a nahrávání“. Pokud tedy tuto možnost občas použijete (jen pozor, pozice se při dalším uložení přepisují), v případě neúspěchu tudíž nebudete muset level začínat od začátku, ale přímo z pozice, kterou jste si předtím uložili. Navíc máte k dispozici téměř nekonečné množství takzvaných „životů“, takže se vám nikdy, že byste mohli ve hře nečekaně a tragicky skončit.


 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)