HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

The Deep – potápěč sběratel pokladů (free hra)

The Deep – potápěč sběratel pokladůThe Deep – potápěč sběratel pokladůThe Deep – potápěč sběratel pokladůThe Deep – potápěč sběratel pokladů

Freeware „The Deep“ je graficky zdařilá herní "simulace" zážitků podmořského potápěče, která je založena na hráčově přání a rozhodnutí, prozkoumávat a zdokumentovat svět pod hladinou moře. Čeká na vás neokoukané podmořské prostředí pod mořskou hladinou, výborná relaxační hratelnost a skutečně skvělé, zcela věrohodně provedené grafické zpracování. Hra však nenabízí mnoho herního obsahu, a rozhodně nenadchne každého hráče, je stvořena pro ty z vás, kteří rádi zkoumají zejména neznámé prostředí. Můžete si vybrat různé parametry, jako kvalitu grafiky, také rozměry hrací plochy, to vše před spuštěním hry. Autor hry doporučuje hrát v rozlišení 1920x1080 pixelů, mně se však spíše osvědčilo hrát v rozlišení 848x480 pixelů při zapnutém „Windowed“, záleží ale na tom, jaký monitor vlastníte, tak si to vyzkoušejte.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 42091 KB

Vrobce: Matt Lefevere  Web

Zobrazen celkem: 5079

Zobrazen tento msc: 4505

Hodnocen oblbenosti (1328x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

V neoprenovém obleku potápěče je hráči ponechána zcela absolutní svoboda jeho pohybu a otevírá se před ním graficky vskutku nádherné podmořské prostředí s vyšším okolním tlakem, než na jaký je obyčejně zvyklý. Nemusíte se ale ničeho bát, protože hra sází spíše na nenáročnou hratelnost a relaxační požitek z hraní, takže nic, jako například lidožraví žraloci, zde skutečně nemají co dělat. Samotné podmořské prostředí je ve hře vykresleno opravdu nádherně, navíc, ať se už „juknete“ kamkoliv, nepůsobí krajina pod hladinou v žádném případě mrtvolným dojmem. Kromě soustavných odrazů slunečních paprsků od vln na hladině moře, které „poskakují“ po všech předmětech na mořském dně je, to především zásluha různých ryb a ostatních vodních živočichů, které sem tam přeplavou přímo kolem vaší postavy.

S tím ostatně taktéž potom souvisí jeden z vašich stěžejních úkolů. V každé lokaci je třeba vyfotit určitý druh ryby, nebo popřípadě tuleně. Kromě toho je nutné také nacházet historické předměty, jako jsou především různé nádoby a získávat vzorky zvláštních korálů, přičemž toto všechno máte popsáno v přehledném, navíc velice snadno přístupném zápisníku. Znovu tedy zdůrazňuji, že „The Deep“ je skutečně velice hezká hra, která ale není pro každého. Neurazí ty, kterým nedělá problém fakt, že valnou většinu hraní se jen rozhlížejí po krásně vytvořeném podmořském světě pod hladinou moře, a hledají nějaké staré nádobí, popřípadě fotí po okolí plovoucí ryby a jiné vodní živočichy, jiným se ale zas může jevit jako dosti nudná, a nutno říci, že ani oni nebudou daleko od pravdy. Hra je totiž skutečně velice nenáročná a nic před hráčem neskrývá, ale nic navíc nenabízí, sice je to zajímavý zážitek, na který však musíte být v tom správném duševním rozpoložení.

Hra „The Deep“ se rozhodně nehodí pro milovníky akčních her, ani pro ty, co holdují adventurám, je totiž nutné mít chuť prozkoumávat podmořské pláně a okolí zajímavých lokací, získávat nové objevy, nacházet cennosti a fotografovat vodní faunu a flóru. Pokud tedy ještě navíc rádi zkoušíte novinky a zcela originální věci, hra se vám zato určitě odvděčí skvělou grafikou a zcela relaxační, tedy odpočinkovou hratelností. Hra je vhodná zejména pro děti, na které může zapůsobit i výchovně na rozdíl od „stříleček“, v nichž se všechno brodí v kalužích krve a o ustřelené hlavy a údy, nouze není. Pokud jste tedy příznivci objevování nových a nevídaných krás podmořského světa, nabízí se vám hra, která vás rozhodně uchvátí a doslova „chytí“ za srdce.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)