HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Froggle - žabí sběrač drahokamů (free hra)

Froggle - žabí sběrač drahokamů   Froggle - žabí sběrač drahokamů   Froggle - žabí sběrač drahokamů   Froggle - žabí sběrač drahokamů

Žába jako hlavní hrdinka se tedy dneska výborně osvědčila, tedy rozhodně v dnešní hříčce, nazvané tak trochu po ní, tedy „Froggle“. Díky svému neskutečně dlouhému jazyku se dokáže s přehledem zachytit ve výšinách, nebo se dokonce na něm houpat jako, známý hrdina Tarzan na liánách. Vaše žabí protagonistka má skutečně hodně dobrodružného ducha. K tomuto přesvědčení očividně přišli již světově proslulí studenti zahraniční univerzity „Digipen“ když zvažovali ideální adeptku na pozici hlavního hrdiny v jejich nové trojrozměrné hře. Domnívám se, že jimi zrealizované přesvědčení, ve skutečnosti dopadlo více, jak dobře. Žába totiž oproti jiným živočichům má jedno osobité plus, kterým je její mrštný jazyk, přičemž na tomto de facto vlastně celá hra stojí. Po spuštění se vám zobrazí trojrozměrný svět s mnoha úrovňovými plošinkami.

Statut: freeware

Typ: arkdy

Velikost: 161609 KB

Vrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazen celkem: 4999

Zobrazen tento msc: 4593

Hodnocen oblbenosti (1376x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Vy se ztotožníte ve hře s žábou a zpočátku se pohybujete jen po zemi, kde se nachází pár zvířecích kamarádů. Nejsou to vskutku nepřátelé, ba naopak, pokud do nich drbnete jazykem, pokaždé vám pro vás něco užitečného, prozradí. Ostatně bez toho byste se stěží orientovali v hlavním úkolu, jehož splnění již na vás čeká. Cílem tedy je sbírat drahokamy, jež jsou rozmístěny po jednotlivých levelech přímo ve hře, přičemž problém je dostat se dál už z toho prvního. Ono totiž není na první pohled až tak docela jasné, co se od vás vlastně očekává. Postupně ale začnete zkoušet okolní plošinky a sami se na vlastní oči přesvědčíte, že ve vyšších polohách se nachází mnoho dalších plošinek, které vedou stále výše. To úplně nejvyšší místo je tedy vaším hlavním cílem. Po cestě můžete potkat ale i jiné kameny, které vás okamžitě zhurta teleportují do takových mini-levelů, v nichž je orientace a pohyb daleko jednodušší. Zde totiž tvůrci prozřetelně umístili šipky, které vás neomylně navádějí na bod, který musíte sebrat posléze.

Tyto kratší události se odehrávají na podstatně omezenějším prostranství a cílem je sbírat vyhledávané předměty. Na hře „Froggle“ je zřejmě nejzajímavější způsob, jakým se žába pohybuje, který skutečně nejvíce připomíná zvířecího „Spidermana“, ovšem s omezenějšími možnostmi. To všechno jednoduše proto, že žába se do výšin nedostává výskoky, jak byste se mohli zcela mylně domnívat, ale za pomocí svého hbitého jazyka. Ten oproti normálním zvířecím živočichům dokáže vymrštit do jen tak nevídané délky a dálky, a jakmile se koncem zachytí na nějaké pevné podložce, zcela jednoduše se k ní přitáhne. Takto to funguje kupříkladu tehdy, když se tímto způsobem zachytíte na stěně obrovské skály, jazykem se ale můžete zachytit třeba i na tenké natažené přírodní liáně, podobných možností je prostě bezpočet. „Froggle“ je prostě, pokud se týká nápadů, skvělou hrou, a ani její technické zpracování za ničím nezaostává. Celkový dojem z hraní, tedy kromě malých dostupných herních informací, kazí také místy hodně neposlušná kamera, která v mnoha napjatých a kritických situacích, zabírá všechno, co se jí umane, jen ne to, co právě nejvíce potřebujete.

Zpočátku by některým z vás nemuselo být tak docela zřejmé, čeho že to máte vlastně docílit. Ono popravdě to v první úrovni není skutečně jasně a dobře naznačené, je tedy třeba dosáhnout plošinky vznášející se vysoko nad krajinou, kde se nachází toužebně hledaný přepínač pro ukončení úrovně. V těch dalších úrovních se již můžete spolehnout na šipky, které vám ukazují směr vaší další cesty, ukazující místo, kde se nachází další bod vašeho hledání. „Froggle“ tedy nabízí kromě skutečně parádní hratelnosti, také výtečné, ale znovu musím hře a autorům hry vytknout tu divokou a neposlušnou kameru. Naopak, abych jenom nekritizovala, musím se zmínit o dokonalé doprovodné hudbě, která lahodí uším a skutečně podtrhuje a dokresluje veškeré dění na hrací ploše, což ovšem platí o celém ozvučení. Takže přátelé, „Froggle“ představuje jeden z nejlepších titulů, které vznikly v rámci loňského akademického roku na univerzitě Digipen. Pakliže vám nevadí trošku větší stahovací objem hry, neváhejte a stahujte, skutečně to stojí za to, neprohloupíte, ale naopak se výtečně na delší dobu zabavíte.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)