HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Moorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladů (free hra)

Moorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladůMoorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladůMoorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladůMoorhuhn Schatz Jäger – lovec pokladů

Slepičky zvané „Moorhuhn“, od německého autorského týmu, honosícímu se hrdým názvem „Phenomedia AG“, dnes přicházejí opět za vámi. Jedná se o hru z tak zvaných „Moorhuhnovek“ ze známé série tohoto tvůrčího týmu, se kterým se tito proslavili po celém světě a jejich slepičky jsou jejich typickým znakem a poznávacím znamením. V oblasti freeware her není takový jev ničím tak zcela neobvyklým, existuje mnoho dalších tvůrčích týmů freeware her, které proslavili jejich hlavní hrdinové. Tak, jako snad neexistuje nikdo, kdo by neznal tyto extravagantní slepičky, určitě tak znáte i modrého ježečka jménem „Sonic“ a musím se zmínit o skutečném dobrodruhovi, instalatérovi jménem „Mario“. Samozřejmě, že podobných hrdinů je mnohem více, však zkušení hráči by vám je „sypali z rukávů“, no ale vraťme se k „Moorhuhn Schatzjäger“.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 29106 KB

Výrobce: Phenomedia AG  Web

Zobrazení celkem: 3342

Zobrazení tento měsíc: 2639

Hodnocení oblíbenosti (968x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Pokud tedy patříte i vy ke znalcům slepiček „Moorhuhn“, potom jistě víte, že převážná spousta her s nimi se zaměřovala na jejich sestřelování, takže jich v každé hře vždy figurovaly desítky, ne-li stovky. V tom se dnešní hra od všech těchto předešlých podstatně liší, hlavním hrdinkou dnešní hry je jediná odvážná slepička, která ale neslouží jako terč pro střelby chtivé lovce, ale jak si ti z vás, kteří holdují němčině, jistě již sami přeložili název dnešní „Moorhuhn Schatzjäger“, vystupuje tato protagonistka hry jako Lovec pokladů. Hodnotit grafické zpracování hry jinak než jako výtečné by ode mne byla troufalost, volající o pomstu, navíc by to bylo i oním příslovečným „nošením dříví do lesa“, světoznámí tvůrci svých freeware her jsou totiž skutečnými profesionály a jsou dokonalostí grafického zpracování známi a navíc i světově proslulí. Grafika dnešní hry je však přece jenom jakousi novinkou, na perfektně zpracovaném trojrozměrném pozadí po spuštění hry uslyšíte doprovodnou hudbu a ve hře pak zcela reálné zvukové efekty. Během své pouti narazíte na řádku nepřátel: namyšlených goril, kousavých krokodýlů a roztomilých masožravých rostlin. I když je většinou zneškodníte klasickým „Mariovským“ skokem na jejich hlavy, není dobré s nimi laškovat a stačí jedno zaváhání a už třepete nožičkama ve tlamě nějaké bestie.

Takže „Phenomedia AG“ se dnes opět objevují na scéně a v naší nabídce, musím konstatovat, že jenom letos jsme vám nabídli již několik her z jejich produkce, které měly u vás veliký ohlas a nebývalý zájem, což se projevilo na poměry našich stránek vskutku nevídaným počtem stažení. Tento váš zájem potěšil samozřejmě celou naši redakci, a proto jsme se rozhodli přidat dnes další hru od zmíněného autorského týmu, v pořadí již čtrnáctou. Dnes se toho ale od vás mnoho nežádá, takže pokud rádi střílíte na pohyblivé, či létající cíle, potom najdete v této hře rozhodně zalíbení. Oproti předcházejícím hrám tohoto týmu tentokráte autoři vsadili na jednoduchost a lepší grafiku, navíc hra není celá, jedná se o hratelné demo, za plnou verzi, jak už tomu bývá u těchto autorů zvykem, byste museli sáhnout poněkud hlouběji do vlastní peněženky. Tak tedy, vážení přátelé, slepičky z Moorhuhnu jsou opět zpět, tentokrát se jedná o osamělou protagonistu skvělé akční arkády, tedy v povedené „hopsačce“ s nádhernou grafikou a animacemi. Na odvážnou slepičku dnes tedy čekají krokodýli, opičáci, masožravé rostliny a spousta dalších nástrah v tajuplném lese.

Domnívám se a jsem přesvědčena, že zcela oprávněně, že pokud by se někdy konala anketa o nejpopulárnější freeware hru, nejspíš by zvítězila série slepičích stříleček „Moorhuhn“. Německá Phenomedia od jisté doby vydává především sharewarové tituly s omezenou nabídkou levelů, ale pakliže si „projedete“ jejich poslední hry, sami zjistíte, že kvalita jde poměrně rychle dolů, toto však rozhodně neplatí pro tuto dnešní hru, neboť dnes se vám však hra opět představí v plné parádě, slávě a lesku. Je již tradicí, že se slepičky neomezují jen na oběti šílence s brokovnicí, naopak jsou hrdiny, za něž sami hrajete. Bylo tudíž jen otázka času, kdy se po závodním simulátoru, adventurách, logických hříčkách a fotbalu, se slepičky objeví v plné kráse i v klasické hopsačce. „Moorhuhn Schatzjäger“ vám tedy nabízí pouze tři levely, což sice není mnoho, ale všechny jsou tak doslova úžasné a krásné, že těch několik desítek minut, během kterých hru dohrajete, ve vás zanechá skutečně silný zážitek. Nic vám totiž nebrání v tom, abyste podstoupili dobrodružství znovu a snažili se překonat bodové skóre, nebo vylepšit časový limit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)