HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mr. Rescue - staňte se hasičem (free hra)

Mr. Rescue - staňte se hasičemMr. Rescue - staňte se hasičemMr. Rescue - staňte se hasičemMr. Rescue - staňte se hasičem

Jistě se mnou budete souhlasit, když vám povím, že každý z nás měl již v předškolním věku představy a sny, čím by se chtěl, až dospěje, stát. Někdo se držel, jak se praví „při zemi“, a volil zaměstnání prozaická, jak, kuchař, číšník, servírka a podobné profese, někdo ovšem mířil výš a přemýšlel docela vážně o tom, že bude kosmonautem. Ti z vás, co milovali dobrodružství, potom zatoužili po zaměstnáních, které sebou při jejich výkonu, přinášejí spousty adrenalinových zážitků a jsou pro celou lidskou společnost velice důležitá, nepostradatelná a užitečná. Mezi taková povolání se rozhodně řadí právě hasiči, takže pokud jste se jimi toužili stát a váš sen se nevyplnil, potom si vyzkoušejte dnešní hru s názvem „Mr. Rescue“, v níž se stanete hasičem s úkolem nejen hasit, ale taktéž zachraňovat lidské životy.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 13469 KB

Výrobce: TANGRAM GAMES  Web

Zobrazení celkem: 2492

Zobrazení tento měsíc: 2046

Hodnocení oblíbenosti (857x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Plameny se šíří neuvěřitelnou rychlostí, všude je plno ohně a dýmu, plameny řádí na chodbách domu a už olizující i zdi hořící budovy. Vy, jako odvážný hasič hrdinsky vbíháte do hořícího panelového domu a bojujete s nebezpečným živlem. Samotná herní náplň je tudíž zcela jasná, pokaždé musíte proběhnout všemi patry hořícího domu, evakuovat lidi a úspěšně se poprat s neustále se rozšiřujícím ohněm. Věřte mi ale, že to skutečně není nic jednoduchého a nejednoho hráče by mohla dosti vysoká herní obtížnost zcela odradit. „Mr. Rescue“ je však velice vydařenou arkádou, která vás seznámí s prací hasiče a její složitosti. Hra má tři obtížnosti, postavené na hašení různých objektů, ale je skutečně škoda, že prostředí se nikterak neliší, takže se vám hraní může po chvíli omrzet, přes tuto malou výtku je to i tak velice povedená „retro“arkáda, která by určitě neměla uniknout vaší pozornosti.

„Mr. Rescue“ je tedy skvělá arkáda v dvourozměrném provedení, v níž je vaším úkolem nejen hasit běsnící oheň, ale prioritně, tedy především, zachraňovat plameny na zdraví a životech ohrožované lidi, v hořící budově se nacházející. I když je samozřejmé rovněž hasit plameny, váš hlavní úkol je zachraňovat civilisty z hořících budov a to tak, že je uchopíte do náručí, doběhnete s nimi k nejbližšímu oknu a prohodíte je oknem ven. No napadlo mne sice, zda pod tím oknem stojí dole na ulici další kolegové hasiči s plachtou, ale o tom se hra bohužel nezmiňuje a vědí to zřejmě jenom autoři hry, takže věřme, že vámi z okna vyhození civilisté, se nerozplácnou pod okny na chodníku jako lívanec. Vy samotní pak jste vybaveni vodní hadicí a musíte bojovat s plameny a pobíjet ohnivé skřítky, ale znovu připomínám, vaše hlavní práce je zachraňovat lidi.

Při zdržování se blízko ohně váš oblek nashromáždí veliké teplo, sbírejte proto chladiva, zabraňující jeho přehřívání. Ale pozor, vodní nádrž má pouze omezenou kapacita, dbejte tedy na to, aby se její kapacita nikdy nevyčerpalaHra je velice dobře zpracovaná po stránce grafické a technické, skutečně si budete připadat, jako v reálně hořících objektech, rovněž váš úkol odpovídá pracovní náplni skutečných hasičů. Jak upozorňují samotní autoři hra, hra má rysy rychlé, a odměřené oheň hasicí akce, disponuje intenzivními šéfovské bitvami, má velice přitažlivý zvukový doprovod a skvělou grafiku, přičemž k původní verzi je přidán „XBox 360“ s podporu „kontroleru“ a „fullscreen“ režimů. Hra se hraje na dosažení co nejvyššího skóre a v kažém kole máte předem daný počet civilistů, které musíte výše popsaným způsobem zachránit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)